Szajky Rally Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Re: Szajky Rally Team

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. szept. 09 06:06

Nekem se megy, nem vagy egyedül.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 szer. szept. 09 10:23

Mi is az oldal cime? Nem tudom fejből és eltünt a reinstall után
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 szer. szept. 09 10:26

kikiny írta:Mi is az oldal cime? Nem tudom fejből és eltünt a reinstall után

http://szajkykupa.szajkyrallyteam.hu/

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 szer. szept. 09 12:58

rallyfenegyerek írta:
Agrakos írta:Ennyi volt. Amatőr hiba.
Ne mond, hogy megint kiestél? :reklamacio: :( :(

De pedig igen. Ez van. Most már célba kéne érni a hátralévő fordulókban, mert ez így nem lesz jó. Gondoltam még próbálok küzdeni a bajnoki címért, de ez így ennyi volt már. Igyekszem legalább a prológért harcban lenni.
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 szer. szept. 09 13:01

candle írta:
Mi történt?

(Valentino Rossi-nak láttad a mostani sisakját? :D )

Inkább nem írom le, mert nem röhögtetem ki magam (Mondjuk abszolút rászolgáltam pedig.) :)

(Igen, láttam, igyekszem mindig nézni a futamokat. :D )

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Kép
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. szept. 09 13:29

Agrakos írta:
rallyfenegyerek írta:

De pedig igen. Ez van. Most már célba kéne érni a hátralévő fordulókban, mert ez így nem lesz jó. Gondoltam még próbálok küzdeni a bajnoki címért, de ez így ennyi volt már. Igyekszem legalább a prológért harcban lenni.
Kár érte, pedig jól kezdted.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 szer. szept. 09 17:39

Amatőr hiba nálam is. Kieresztettem az utolsó száraz gyors vége előtt 200m-re és feltekeredtem a korlátra. Lejtőn álltam, de nem kezett el gurulni a kisbéka. :(

Kösz a versenyt a szervezőknek, ritka perverz egy ízlése volt annak, aki így állította össze a gyorsokat. :up:

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2009 szer. szept. 09 20:02

Újra célban. Kisebb hibák adódtak, de remélem az elejébe leszek a kategóriába. :)
Majd kiderül mire elég, várom a többieket !!!
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 szer. szept. 09 22:05

Urak

A Szajky 2010-es kiírását elküldtétek, de azóta a winchesterem meghalt és nem találom a kiírást. Kérlek, h küldjétek el újra.

Köszönettel:

Én

meszyfree
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: meszyfree » 2009 csüt. szept. 10 05:33

Ákos annyi a különbség közöttünk, hogy te gyorsabb vagy, és te egy amatőr hibát vétettél.
Az én évem amatőr hibák sorozata, így úgy döntöttem, hogy az éven több tétfutamon nem indulok.

Mire megbarátkoztam a DFPRO-val, addigra már csak magamnak köszönhetek minden kiesést. Tudom az S2000 eleje még nem indult el a Szajkyn, de eddig amíg jutottam a prológ kivételével az összes szakaszt nyertem. Az SS4 után már 18mp-el vezettem, ami azért volt számomra meglepő, mert egy ici pici bevállalás sem volt az autózásomban, mert szaggatott a gépem valamiért. Az SS5-ön megtudtam sajnos a szaggatás okát, mely legalább még 3-4 percet ha kibírt volna, akkor a leg után pont ki akartam lépni. Sajnos az újonnan telepített AVAST antivírus adatbázis frissítése történt meg, ígya felugró ablakra kidobott a játékból :-(

Eddig mindent lezártam, de most sietségemben ezt elfelejtettem, mert új dolog volt a gépemen. Ennyi volt ismét egy remélhetőleg dobogós helynek mint az előző fordulóban :-(

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 12:11

Agrakos írta:
rallyfenegyerek írta:

Sajnálom, hogy (kis híján) Te is kiszálltál a Bajnoki Címért folytatott harcból, ám még neked is van esélyed! Tudom, én mindig hiszek a végtelenségig a "csodákban" és most is úgy fogok elindulni, hogy a tőlem telhetőt megtegyen ..... ami most sajnos nem más, mint a győzelem. Én mást már nem tehetek ... és ez sem lesz elég.
Más dolog, hogy a 3 csapattársamra "rászóltam", hogy legalább most próbáljanak egy kicsit jobban menni, úgy gondolom, hogy mivel csapattásakról van szó (Alex, Mixi, és Martin) ez így nem szabályellenes, és nem rosszindulatú. Sajnos Martin máris elszállt...ami nem nagyon jó..Alex mégiscsak A8-al van, Mixi pedig nem a célba érős típusú versenyző d3

A Prológ Bajnokság már-már borítékolható neked Ákos, de még a hátralévő 3 futamon is történhet bármi...legfeljebb majd egymás ellen küzdünk egy kicsit a 2-3 helyért ;) ;)

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 csüt. szept. 10 12:22

meszyfree írta:Ákos annyi a különbség közöttünk, hogy te gyorsabb vagy, és te egy amatőr hibát vétettél.
Az én évem amatőr hibák sorozata, így úgy döntöttem, hogy az éven több tétfutamon nem indulok.

Mire megbarátkoztam a DFPRO-val, addigra már csak magamnak köszönhetek minden kiesést. Tudom az S2000 eleje még nem indult el a Szajkyn, de eddig amíg jutottam a prológ kivételével az összes szakaszt nyertem. Az SS4 után már 18mp-el vezettem, ami azért volt számomra meglepő, mert egy ici pici bevállalás sem volt az autózásomban, mert szaggatott a gépem valamiért. Az SS5-ön megtudtam sajnos a szaggatás okát, mely legalább még 3-4 percet ha kibírt volna, akkor a leg után pont ki akartam lépni. Sajnos az újonnan telepített AVAST antivírus adatbázis frissítése történt meg, ígya felugró ablakra kidobott a játékból :-(

Eddig mindent lezártam, de most sietségemben ezt elfelejtettem, mert új dolog volt a gépemen. Ennyi volt ismét egy remélhetőleg dobogós helynek mint az előző fordulóban :-(
Sajnálom Meszy! Szerintem kidobnám a gépem az ablakon, ha valami lerakná a tálcára a játékot! Ezek szerint jól mentél és nem a saját hibád miatt estél ki. Így főleg rossz lehet most a szájízed a futam miatt. Próbálj meg nem elkeseredni, hanem legközelebb minden programot bezárni és amit lehet, beállítani, hogy ne frissítse magát automatikusan.

Kép
Kép

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 csüt. szept. 10 12:24

Lámer Zoltán írta: Sajnálom, hogy (kis híján) Te is kiszálltál a Bajnoki Címért folytatott harcból, ám még neked is van esélyed! Tudom, én mindig hiszek a végtelenségig a "csodákban" és most is úgy fogok elindulni, hogy a tőlem telhetőt megtegyen ..... ami most sajnos nem más, mint a győzelem. Én mást már nem tehetek ... és ez sem lesz elég.
Más dolog, hogy a 3 csapattársamra "rászóltam", hogy legalább most próbáljanak egy kicsit jobban menni, úgy gondolom, hogy mivel csapattásakról van szó (Alex, Mixi, és Martin) ez így nem szabályellenes, és nem rosszindulatú. Sajnos Martin máris elszállt...ami nem nagyon jó..Alex mégiscsak A8-al van, Mixi pedig nem a célba érős típusú versenyző d3

A Prológ Bajnokság már-már borítékolható neked Ákos, de még a hátralévő 3 futamon is történhet bármi...legfeljebb majd egymás ellen küzdünk egy kicsit a 2-3 helyért ;) ;)
Jó esélyed van a bajnoki címre, ezt innen már csak elveszíteni lehet Zoli!

Azért még ésszel kell lenni a prológnál is! Remélem arra az egy szakaszra még sikerül rendesen koncentrálnom a maradék 3 fordulóban.

Kép
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. szept. 10 14:27

candle írta:Amatőr hiba nálam is. Kieresztettem az utolsó száraz gyors vége előtt 200m-re és feltekeredtem a korlátra. Lejtőn álltam, de nem kezett el gurulni a kisbéka. :(

Kösz a versenyt a szervezőknek, ritka perverz egy ízlése volt annak, aki így állította össze a gyorsokat. :up:
És még te írod, hogy ésszel. Sajnálom, mert jó lett volna neked is a pont. :( :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 csüt. szept. 10 14:49

Lámer Zoltán írta:

Sajnálom, hogy (kis híján) Te is kiszálltál a Bajnoki Címért folytatott harcból, ám még neked is van esélyed! Tudom, én mindig hiszek a végtelenségig a "csodákban" és most is úgy fogok elindulni, hogy a tőlem telhetőt megtegyen ..... ami most sajnos nem más, mint a győzelem. Én mást már nem tehetek ... és ez sem lesz elég.

Mikor megláttam hogy Martin ott virít 2 szakasz után az élen, akkor érlelődött bennem egy khmm... hsz gondolata :) Aztán úgy voltam vele hogy nem rinyálok. Más azt csinál amit akar. Az hogy én mennyire értek vele egyet az már megint egy más dolog, de nekem egy dolgom van. Menni és célbaérni, legrosszabb esetben a 4. helyen. Innentől kezdve akárki akármit csinál, rám uszíthatja a fél megyét, ha én beérek minden futamon legrosszabb a 4. helyen, akkor más tótágast állhat egy hétig, akkor is én leszek az első a végén. Nem rinyálni kell hogy jaj most ez is véletlenül beszállt az utolsó pár futamra, meg jaj ez átnevezett, meg jaj érdekes módon emberünk nem indult 8 versenyen, és most meg megy....nem...abban a mezőnyben kell legrosszabb esetben 4. helyen végezni, amelyik indul a versenyeken...ha ezt teljesítem, akkor gond egy szál se... 4x10 még mindig csak 40.... nem 42...
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. szept. 10 15:15

Beértem :lollypop: :lollypop:

Az utolsó legen oly annyira nem siettem, nem lett volna értelme kockáztatni, hogy a gumik kopása 30% felé nem ment. Utolsó két vizesen meg mint a hímestojás úgy jöttem le.
Végre hosszú idő után célban vagyok, aminek örülök. :D

Sajnálom a kategóritársakat, hogy kiestek, de szoros lesz a bajnoki a végéig. Igaz 2.3.4 helyen.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2009 csüt. szept. 10 15:57

Prológ bajnokság hogy áll?

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 csüt. szept. 10 16:45

Fekete Misi írta:....
Mikor megláttam hogy Martin ott virít 2 szakasz után az élen, akkor érlelődött bennem egy khmm... hsz gondolata :) Aztán úgy voltam vele hogy nem rinyálok. Más azt csinál amit akar.
Én+ leírom ha erre gondoltál ha nem.....értem hogy csapatbajnokság....de nehogy aztán a végére játszunk olyan F-1-es stílusú helyosztós futásokat....nem tilos,csak nem fair...sőőt... írom úgy hogy nekem aztán édes mind1,nem hogy az abszolutot,még a kat.-ot is elbasztam ugyérzem...
HFRT Team

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2009 csüt. szept. 10 17:05

Oh már Meszy majd hétvégén gokartban elégtételt vehetsz. Én mondjuk 8 tetővel zártam és ebből csak egyszer estem talpra. A cote első kanyarjában odavertem a kocsit így mire leértem a bal hátsóm 60 százalékra kopott és még volt 4 aszfalt ezzel a gumival. Mindegy. A házi bajnokira kell a pont.

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 csüt. szept. 10 17:19

Fekete Misi írta:

Mikor megláttam hogy Martin ott virít 2 szakasz után az élen, akkor érlelődött bennem egy khmm... hsz gondolata :) Aztán úgy voltam vele hogy nem rinyálok. Más azt csinál amit akar. Az hogy én mennyire értek vele egyet az már megint egy más dolog, de nekem egy dolgom van. Menni és célbaérni, legrosszabb esetben a 4. helyen. Innentől kezdve akárki akármit csinál, rám uszíthatja a fél megyét, ha én beérek minden futamon legrosszabb a 4. helyen, akkor más tótágast állhat egy hétig, akkor is én leszek az első a végén. Nem rinyálni kell hogy jaj most ez is véletlenül beszállt az utolsó pár futamra, meg jaj ez átnevezett, meg jaj érdekes módon emberünk nem indult 8 versenyen, és most meg megy....nem...abban a mezőnyben kell legrosszabb esetben 4. helyen végezni, amelyik indul a versenyeken...ha ezt teljesítem, akkor gond egy szál se... 4x10 még mindig csak 40.... nem 42...

Zoli nekem meg szerintem mindenkinek csak annyit mondott hogy próbáljuk odatenni magunkat hátha sikerül előtted végezni:) és ez szerintem nem csalás csak csapatszellem...én meg amúgy is nyomom ahogy tudom mert harcban vagyok az absz 5.helyért...am az a 42pont csak 32...
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 csüt. szept. 10 17:31

CsomaAlex írta:
Fekete Misi írta:

Zoli nekem meg szerintem mindenkinek csak annyit mondott hogy próbáljuk odatenni magunkat hátha sikerül előtted végezni:) és ez szerintem nem csalás csak csapatszellem...én meg amúgy is nyomom ahogy tudom mert harcban vagyok az absz 5.helyért...am az a 42pont csak 32...
Alex :) Nem is csalóztam le senkit :) És nem is áll szándékomban :) Mondtam...úgy fogom fel hogy abban a mezőnyben kell legrosszabb esetben is 4.-nek lenni, amelyik elindul az adott futamon :) Nincs helye kertelésnek, rinyálásnak, stb... :) Menni kell és akkor nem lesz gond :)

Zoli múltkor mikor kiesett akkor írta hogy 42...onnan emlékeztem erre a számra, mert megmondom őszintén hogy nem néztem még meg a ponttáblát azóta :D Akkor 32... akkor meg hú.... :D Na az úgy melegebb :D
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. szept. 10 17:41

Félreértés ne essék, most leszögezem.

WRC-vel fogok indulni, hogy abszolútban év végén picit előrébb legyek, de nem áll szándékomban semmilyen bajnokságba beleszólni úgy, hogy tudatosan mennék be valaki elé, vagy ilyesmi.
Nem beszéltem se Zolival, se Misivel, nem is tudták szerintem, hogy WRC-vel akarok indulni, illetve Zoli annyiból, hogy Neki jeleztem, mivel futam előtt jelezni kell. ;)

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 csüt. szept. 10 17:44

Fekete Misi írta: Alex :) Nem is csalóztam le senkit :)
SRY én fejeztem ki magam rosszul ;)
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 csüt. szept. 10 18:21

...én nem azt irtam hogy :ezmi: ......... hanem azt hogy... ;) szóval semmi gond,fussa mindenki ott ahol jónak látja...ezen nincs mit beszélni,eddig is igy volt,ezután is igy lesz..én másra gondoltam... de haggyuk ;) én kérek elnézést :rolleyes: :D :D
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 csüt. szept. 10 18:22

Bóta Róbert írta:Félreértés ne essék, most leszögezem.

WRC-vel fogok indulni, hogy abszolútban év végén picit előrébb legyek, de nem áll szándékomban semmilyen bajnokságba beleszólni úgy, hogy tudatosan mennék be valaki elé, vagy ilyesmi.
Nem beszéltem se Zolival, se Misivel, nem is tudták szerintem, hogy WRC-vel akarok indulni, illetve Zoli annyiból, hogy Neki jeleztem, mivel futam előtt jelezni kell. ;)
:D :D :D mivan vazze...már szóba sem állsz velem :reklamacio: :reklamacio:
:D
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. szept. 10 18:33

NyilasM írta:
Bóta Róbert írta:Félreértés ne essék, most leszögezem.

:D :D :D mivan vazze...már szóba sem állsz velem :reklamacio: :reklamacio:
:D
:think: :idea: :omg: :D :D :D ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 18:33

Aztakurva....írtak fél oldalt, erre lefagyott az a rohadt FireFox.... :omg: :mad: :mad: :mad:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 18:39

csak annyit:

vajon Loeb mit mondhat a Spanyol Rally előtt a csapattársainak?

a,: Senki se szóljon bele a Hirvonen elleni párharcomba, még az sem, aki gyorsabb nálam, vagy Hirvonennél
b,: Dani.....ha be mersz jönni én Hirvonen közém, akkor nagyon megjárod
c,: kedves C4-es csapattársak (mindhárman)....Aki teheti, az próbálja meg a lehetetlen, és összeszedett versenyzéssel előzze meg Hirvonent...

Tudom, hogy nem vagyok, és nem is leszek Loeb, se Hirvonen....de csak gondoljatok ebbe bele

Senkivel nem fogok rosszban lenni, ezeket már nem veszem fel...mert tudom, hogy a bajnoki végén jön majd az ilyen növekvő feszültség....de a kutya világért sem fogom mégegyszer azt átélni, mint a 4. MRBRB uccsó futamain... ;)

Most is azt mndom, hogy Alex, Mixi... lépjetek oda...Alexnak úgyis kell a pont az Abszolút oklevélért...Mixi meg már mutathatna valamit...az, hogy Robi is itt indul, az mégpikánsabbá teszi majd a versenyt, így 4-5-ünk között... +még, akik az élmezőnybe jöhetnek

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. szept. 10 18:48

Lámer Zoltán írta:az, hogy Robi is itt indul, az mégpikánsabbá teszi majd a versenyt, így 4-5-ünk között... +még, akik az élmezőnybe jöhetnek
Akkor írok még, ismét félreértés ne essék, van hó, meg ez-az-amaz, úgyhogy ne is számíts arra, hogy én az élmezőnnyel pikánssá teszem a futamot :) Mert én sem számítok rá :) De kiváncsi vagyok, mi lesz ott elől, figyeltem, ahogy Hajdó Laci is ment, nagyon szoros és izgalmas az eleje :] :)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 18:52

Bóta Róbert írta:
Lámer Zoltán írta:az, hogy Robi is itt indul, az mégpikánsabbá teszi majd a versenyt, így 4-5-ünk között... +még, akik az élmezőnybe jöhetnek
Akkor írok még, ismét félreértés ne essék, van hó, meg ez-az-amaz, úgyhogy ne is számíts arra, hogy én az élmezőnnyel pikánssá teszem a futamot :) Mert én sem számítok rá :) De kiváncsi vagyok, mi lesz ott elől, figyeltem, ahogy Hajdó Laci is ment, nagyon szoros és izgalmas az eleje :] :)

Majdkiderűű.. d3

Én majd szombaton leszek G25 közelben (remélhetőleg déllutánig kicsit betegen.. :reszeg: :D ) .... addig viszont kíváncsi vagyok, hogy mi lesz még itt...az élmezőnyben

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 csüt. szept. 10 21:04

Lenyomtam pár napocskát, jól felidegesítettek előtte, ugyhogy gondoltam ez jó lesz levezetésnek. Tetszett. A hóban persze Peti hullára vert, de tetszett. Egyszer mondjuk vertem, de sztem eldobta és a kocsi is sérülhetett neki. Murván majd meglátjuk mit megy, nekem az is tetszett. Jó a verseny eddig. Bár lehet azért élvezem most, mert nem görcsölök hanem "tét nélkül" rúgom neki és ez így jó
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 csüt. szept. 10 21:28

rallyfenegyerek írta:....

És még te írod, hogy ésszel. ..... :(
Majd ha úgy vágsz neki a versenynek, h éjszaka alig alszol, mert a kislányodnak jón a foga, majd akkor beszélünk. :P

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 csüt. szept. 10 21:32

rallyfenegyerek írta:Beértem :lollypop: :lollypop:
.....
Grat :respect:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 csüt. szept. 10 22:41

Lámer Zoltán írta:csak annyit:

a,: Senki se szóljon bele a Hirvonen elleni párharcomba, még az sem, aki gyorsabb nálam, vagy Hirvonennél
c,: kedves C4-es csapattársak (mindhárman)....Aki teheti, az próbálja meg a lehetetlen, és összeszedett versenyzéssel előzze meg Hirvonent...

Tudom, hogy nem vagyok, és nem is leszek Loeb, se Hirvonen....de csak gondoljatok ebbe bele

Senkivel nem fogok rosszban lenni, ezeket már nem veszem fel...mert tudom, hogy a bajnoki végén jön majd az ilyen növekvő feszültség....de a kutya világért sem fogom mégegyszer azt átélni, mint a 4. MRBRB uccsó futamain... ;)

Most is azt mndom, hogy Alex, Mixi... lépjetek oda...Alexnak úgyis kell a pont az Abszolút oklevélért...Mixi meg már mutathatna valamit...az, hogy Robi is itt indul, az mégpikánsabbá teszi majd a versenyt, így 4-5-ünk között... +még, akik az élmezőnybe jöhetnek
Zoli mondom... :) Ezt most nem úgy fogom fel :) Hanem egy feladatot amit meg kell oldanom. Végre van esélyem versenyben nyerni egy komoly sorozatot...nem kellene elveszíteni.
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 23:08

Fekete Misi írta:

Zoli mondom... :) Ezt most nem úgy fogom fel :) Hanem egy feladatot amit meg kell oldanom. Végre van esélyem versenyben nyerni egy komoly sorozatot...nem kellene elveszíteni.

ennnnnyi Misi, ennyiR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :up: :up:

akárki lesz a bajok, reméálem, nem lesz harag, mwert az nagyon enm si jó :( ;) ;) ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 23:17

Fekete Misi írta:

na, most kicsit összeszedetebben:

Elveszteni nem lehet semmit, ez a kifejezés csak terhet rak az esélyes v
állára......szal, elveszteni nem lehet semmit sem.....Megnyerni viszont igenis, meg lehet nyerni bármit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

:reszeg: ;) :) ;) :) ;) :) :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

...na, de most el is hanyagoom, a prédikéciót...és bocsi, az off-ért, ami nem is volt az d3

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. szept. 10 23:37

kicsit ittaan,nocsi :szomoru: :pokeas: :( :(

de...am igaza szóltam ;) ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 pén. szept. 11 06:09

candle írta:

Majd ha úgy vágsz neki a versenynek, h éjszaka alig alszol, mert a kislányodnak jón a foga, majd akkor beszélünk. :P
Ez rendben. De akkor vártál volna egy kicsit, ha nem leszel fáradt. Mondjuk nem tudom mennyi időd van rá.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 pén. szept. 11 12:09

CÉLBAN VAGYOK!! Kicsit hihetetlen. Nem volt hiba aszfalton sem, egy két kisebb tulcsúszás és kész. Várom Ranga Petit mennyivel oszt majd le :D
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 16:33

rallyfenegyerek írta:
candle írta:

Ez rendben. De akkor vártál volna egy kicsit, ha nem leszel fáradt. Mondjuk nem tudom mennyi időd van rá.
Igazad van. Túlreagáltam, elnézést. Az bosszantott különösen, h nem figyeltem oda arra, h csúszik az autó. Sacc 1km-rrel korábban már éreztem, h sok lesz, de egyszerűen nem fogtam fel, h gáz van. Ilyen, ha fáradt az ember fia.

Kérdésedre válaszolva, nem sok, pláne, h próbálom nyomni a franciát is.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 16:37

candle írta:Urak

A Szajky 2010-es kiírását elküldtétek, de azóta a winchesterem meghalt és nem találom a kiírást. Kérlek, h küldjétek el újra.

Köszönettel:

Én

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. szept. 11 16:42

candle írta:

Köszönettel:

Én

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
Tudsz mondani egy e-mail címet légyszi?

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 17:24

Bóta Róbert írta:
candle írta:

Köszönettel:

Én

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
Tudsz mondani egy e-mail címet légyszi?
davidpontlaszlokukamb-carsponthu

Köxke előre is :up:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. szept. 11 17:42

candle írta:

Írd le légyszi mégegyszer, mehet ugyan így betűvel, csak írd le meddig tart a kukac, mert így nem teljesen értem, mi a cím.

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2009 pén. szept. 11 18:03

Elküldtem ;)
candle írta:

Köszönettel:

Én

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
Kép
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 18:14

Bóta Róbert írta:
candle írta:

Írd le légyszi mégegyszer, mehet ugyan így betűvel, csak írd le meddig tart a kukac, mert így nem teljesen értem, mi a cím.

Bocssssssssssss. Kuka helyett kell a kukac :D

davidpontlaszlokukacmb-carsponthu

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 18:15

Code_79 írta:Elküldtem ;)
candle írta:

Köszönettel:

Én

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ.
Kösz, de ez nem az :D

Nem a 10. fordulót, hanem a 2010-est kértem :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. szept. 11 18:18

candle írta:

Nem a 10. fordulót, hanem a 2010-est kértem :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:
:omg: Abban a mélben van csatolmányként :D De küldöm én is mert lehet akkor a csatolmány nem ment el.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. szept. 11 18:38

Bóta Róbert írta:
candle írta:

:omg: Abban a mélben van csatolmányként :D De küldöm én is mert lehet akkor a csatolmány nem ment el.
Ób+, vak vagyok. Tényleg nem az én hetem a mostani :(

Gergő, Robi thx :respect:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. szept. 11 18:55

Tetves kur.a g.ci hó. Rohadna meg ott ahol van de utálom...
Megláttam hogy azzal kezdődik, kedvem sem volt nekiállni...
Elindultam, kaptam mint a szemét, az egyiken tudtam viszonylag jót menni, a többin mind kismilliót hibáztam. Az utolsó gyorsra már annyira nem volt gumi, de utálatos pálya, gondoltam meghúzom, hogy ne kapjak nagyon sokat, de csak estem le mindenhol.
Sikerült a pálya utolsó kanyarjában az utolsó kerítésbe beleakadni, pedig azt hittem elfér, de hát a gumi nem így akarta. HÁt rohadjon meg...

Válasz küldése