Szajky Rally Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Fekete Misi
[BRH] Tag

Re: Szajky Rally Team

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 vas. aug. 02 18:06

Na fasza :) Akkor én meg átnevezek S1600 :) Az is elég lesz a 3. helyhez.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. aug. 02 18:29

Lámer Zoltán írta:...

a pontozási rendszernek ugyanaz a hibája jött most elő, ami tavaly is "lecsapott" rám...csak most Paulin Ákosra. Úgy vezetem a Bajnokságot, hogy a megrendezett 10 futambol 2-szer "győztem le Ákost", akkor amikor Ő kiesett. Nekem van sok dobogom, de egy győzelmem sincs...Ákosnak pedig 7 győzelem..... Ez tarthatatlan, és ez tavaly is zavart(hogy nem az vezeti a bajnokságot,aki a leggyorsabb), és idén is. Nem szeretnék így az élen lenni. Az legyen az élen, aki a leggyorsabb. S2000-es autoval ez lehetetlen, aszfalton pedig végképp nincs esély ilyesmire.
....
Ne haragudj Zoli, de ebben nem értek egyet veled. Az én véleményem szerint ha valaki kiesik, az nem lehet "A" leggyorsabb, mert nem ért célba és igen, ez ennyire egyszerű.
Magam részéről a Szajky-t pontosan azért szeretem a legjobban a versenyek közül, mert - köszönhetően a realistic-törésnek és a nehéz szakaszoknak - rang elérni a céldobogót.

(Megjegyzem, hogy annak idején a versenyek teljes neve így hangzott: "XY autós gyorsasági- és megbízhatósági verseny.")

OFF

Ákos. Természetesen nem ellened szólt a hsz-em, maximális tiszteletem feléd. :respect:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 vas. aug. 02 19:01

candle írta: Ne haragudj Zoli, de ebben nem értek egyet veled. Az én véleményem szerint ha valaki kiesik, az nem lehet "A" leggyorsabb, mert nem ért célba és igen, ez ennyire egyszerű.
Ebben tutira egyezik a véleményem veled...de...mi van ha vki. 12versenyt megnyer és 3x kidobja a játék....nincs szerencséje,értem én.....
HFRT Team

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 vas. aug. 02 19:22

NyilasM írta:
candle írta: Ne haragudj Zoli, de ebben nem értek egyet veled. Az én véleményem szerint ha valaki kiesik, az nem lehet "A" leggyorsabb, mert nem ért célba és igen, ez ennyire egyszerű.
Ebben tutira egyezik a véleményem veled...de...mi van ha vki. 12versenyt megnyer és 3x kidobja a játék....nincs szerencséje,értem én.....
Most nekem ki kellett volna esni 2007-ben a Champ-en, mert Pipoly Szabi és Matoga is gyorsabb volt nálam? Meg nem kellett volna indulnom az utolsó két-három versenyen az OB-n, mert Tátrai Balázs volt a leggyorsabb az A8-ban?

Balázs más kategória mert sok géphibája volt amiről nem tehetett. De senki sem mondta Szabinak meg Matogának hogy dobják el, meg Matogának azt se mondta senki hogy csak úgy hagyjon ki 3 versenyt. Én egyetlen egy futamon nem szereztem pontot, az összes többin igen.

Persze most lehet mondani, hogy magam mellett beszélek, de ismerem Zolit és tudom hogy pár hsz miatt úgyse fogja megváltoztatni a döntését.
Ford Fiesta S2000

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. aug. 02 19:25

NyilasM írta:
Előző fordulóban az utolsó szakaszon a 2. helyről dobott ki a gép, de ez technikai "sportág" és betudtam váratlan technikai malőrnek, amitől kihullott alólam a clio. (Mondhatnám a Kincsest is, ahol a fix 2. helyemet buktam a gép miatt.)

Félreértés ne essék, nem panaszkodni akarok csak jelzem, h akkor is ez a véleményem, h ha a f.sz rossz végére keveredek.

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 vas. aug. 02 19:31

Fekete Misi írta:Majd ha lesz új fizika a franciáknál és ki is próbáltam és tetszik is akkor majd javítom :D Addig inkább tartanám magam az előzetes tervekhez :D
Nem a fizika rossz. A kitartás kevés lehet, és túl hozzá vagytok szokva, hogy "itthon" mindenkit elvertek sztem, kicsit tanulni kell ezt is, mint minden új dolgot ;)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 vas. aug. 02 19:41

candle írta:
Lámer Zoltán írta:...

a pontozási rendszernek ugyanaz a hibája jött most elő, ami tavaly is "lecsapott" rám...csak most Paulin Ákosra. Úgy vezetem a Bajnokságot, hogy a megrendezett 10 futambol 2-szer "győztem le Ákost", akkor amikor Ő kiesett. Nekem van sok dobogom, de egy győzelmem sincs...Ákosnak pedig 7 győzelem..... Ez tarthatatlan, és ez tavaly is zavart(hogy nem az vezeti a bajnokságot,aki a leggyorsabb), és idén is. Nem szeretnék így az élen lenni. Az legyen az élen, aki a leggyorsabb. S2000-es autoval ez lehetetlen, aszfalton pedig végképp nincs esély ilyesmire.
....
Az én véleményem szerint ha valaki kiesik, az nem lehet "A" leggyorsabb, mert nem ért célba és igen, ez ennyire egyszerű.
A leggyorsabb lehet, maximum a legjobb nem.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 vas. aug. 02 19:43

kikiny írta:
Fekete Misi írta:Majd ha lesz új fizika a franciáknál és ki is próbáltam és tetszik is akkor majd javítom :D Addig inkább tartanám magam az előzetes tervekhez :D
Nem a fizika rossz. A kitartás kevés lehet, és túl hozzá vagytok szokva, hogy "itthon" mindenkit elvertek sztem, kicsit tanulni kell ezt is, mint minden új dolgot ;)
Persze :) Most mindent rá kell fogni arra hogy Robi meg én, de főleg én nagyképű sztár vagyok, aki hozzá van szokva hogy a magyaroknál ott vagyok az első pár helyen közelében, és mivel a franciáknál nem, így az a baj.

Nem Zoli. Azért meg tudok különböztetni két fizikát. A franciáknál aszfalton rohadtul nem úgy csúszik ahogy a magyaron. Megrántom a kézit, megcsúszik, majd betapad mint az állat. Egy Bisanne-on a kanyart a völgy után, azt a belül táblás jobb 34-et nem lehet úgy lefirkálni, mint a magyaron.

És azért hogy ha a franciák élmenője, Dam is azt mondja hogy a magyar fizika ezermilliószor élvezhetőbb mint az övék, akkor mondjuk lehet el kéne gondolkozni hogy talán mégse azzal van a baj hogy hozzá vagyok szokva a dobogóhoz :)
Ford Fiesta S2000

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 vas. aug. 02 19:43

candle írta:
NyilasM írta:
Előző fordulóban az utolsó szakaszon a 2. helyről dobott ki a gép, de ez technikai "sportág" és betudtam váratlan technikai malőrnek, amitől kihullott alólam a clio. (Mondhatnám a Kincsest is, ahol a fix 2. helyemet buktam a gép miatt.)

Félreértés ne essék, nem panaszkodni akarok csak jelzem, h akkor is ez a véleményem, h ha a f.sz rossz végére keveredek.
....no 100 szónak is egy a vége.... egyetértünk... ki gyűjti a legtöbb pontot....az dönti el az adott bajnokságot ,még akkoris ha ebben 1 győzelem sincs.... az hogy ez mennyire igazságos az döntse el mindenki maga...
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 vas. aug. 02 19:48

Fekete Misi írta: És azért hogy ha a franciák élmenője, Dam is azt mondja hogy a magyar fizika ezermilliószor élvezhetőbb mint az övék, akkor mondjuk lehet el kéne gondolkozni hogy talán mégse azzal van a baj hogy hozzá vagyok szokva a dobogóhoz :)
....Ő mondjuk rámondja...mert itt jól szórakozik,ott meg jól versenyezik...persze tényleg más a fizika...ém sem fogom a wrc-t erőltetni,jól elvagyok az N2-vel...élvezem ,szeretek vele játszani....
HFRT Team

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. aug. 02 20:14

NyilasM írta:
candle írta:
NyilasM írta:......

....no 100 szónak is egy a vége.... egyetértünk... ki gyűjti a legtöbb pontot....az dönti el az adott bajnokságot ,még akkoris ha ebben 1 győzelem sincs.... az hogy ez mennyire igazságos az döntse el mindenki maga...
Akár F1-ben, akár rally-ben - a tengerentúli sorozatoknál pedig tucatszám - lehet mondani olyan versenyzőket, akik az ellenfeleknél kevesebb győzelemmel lettek bajnokok. Hogy ez igazságos-e? Szerintem ez már filozófiai kérdés.
Ugyanakkor az tény, h esetleg a "minuszolás" bevezetésével a gyorsabb versenyzők kapnának egy kis puskaport. (Jó példa volt erre az F1, ahol egészen hosszú időn keresztül komolyan minuszoltak és ezzel kedveztek a gyors versenyzőknek illetve törölték el a kevésbé megbízható paripák hátrányait.)
A fentiekkel kicsit magam ellen beszélek, hiszen pont a Szajky-n az utóbbi fordulókban rengeteg pontot hoztam Pap Robin és még többet Szoták Danin, annak ellenére, h úgy érzem, gyorsabbak. Ha pl. a 10 versenyből a legjobb 8 számítana, én azt nem kicsit szívnám meg :cool2:

Szerk.: egy pici adalék a fentiekhez. A mostani forduló után meg fogom előzni Danit, pedig ismétlem, úgy érzem, gyorsabb, de az elmúlt pár fordulóban hoztam rajta több, mint 100 pontot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára candle 2009 vas. aug. 02 20:23-kor.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. aug. 02 20:18

Fekete Misi írta:....... Dam is azt mondja hogy a magyar fizika ezermilliószor élvezhetőbb mint az övék, akkor mondjuk lehet el kéne gondolkozni hogy talán mégse azzal van a baj hogy hozzá vagyok szokva a dobogóhoz :)
Damien egy borzasztó jó srác, de nem szabad keverni a dolgokat.

A rsrbr egy inkább arcade felé húzó történet, az rsf pedig inkább szimulátor. Mindkettő a maga módján a "qrva jó" mércét üti meg és az, hogy személy szerint neki melyik tetszik, az egy vélemény :D

..... és azt mindenki tudja, h mihez hasonlít a vélemény. :cool2:

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 vas. aug. 02 20:34

Fekete Misi írta:És azért hogy ha a franciák élmenője, Dam is azt mondja hogy a magyar fizika ezermilliószor élvezhetőbb mint az övék, akkor mondjuk lehet el kéne gondolkozni hogy talán mégse azzal van a baj hogy hozzá vagyok szokva a dobogóhoz :)
Nem tudom, lehet mert már régen megyek ott és végigéltem a fizika fejlődését, nekem nem olyan szembetűnő a dolog. De sztem csak szokás kérdése
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 vas. aug. 02 20:35

Fekete Misi írta:
kikiny írta:
Persze :) Most mindent rá kell fogni arra hogy Robi meg én, de főleg én nagyképű sztár vagyok, aki hozzá van szokva hogy a magyaroknál ott vagyok az első pár helyen közelében, és mivel a franciáknál nem, így az a baj.

Nem Zoli. Azért meg tudok különböztetni két fizikát. A franciáknál aszfalton rohadtul nem úgy csúszik ahogy a magyaron. Megrántom a kézit, megcsúszik, majd betapad mint az állat. Egy Bisanne-on a kanyart a völgy után, azt a belül táblás jobb 34-et nem lehet úgy lefirkálni, mint a magyaron.

És azért hogy ha a franciák élmenője, Dam is azt mondja hogy a magyar fizika ezermilliószor élvezhetőbb mint az övék, akkor mondjuk lehet el kéne gondolkozni hogy talán mégse azzal van a baj hogy hozzá vagyok szokva a dobogóhoz :)
A fizikával kapcsolatban kérdezzetek meg olyanokat akik tolták élőben bal oldalt igazi négykerekes versenyautóval, hogy melyik van közelebb a valósághoz....ott van pl. Szőcs Attila

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 vas. aug. 02 20:41

Bóta Róbert írta:...

A leggyorsabb lehet, maximum a legjobb nem.
Nabasszameg, miattad nem lett szakaszgyőzelmem :fuck:

:D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 vas. aug. 02 20:44

Hajdó László írta: Persze :) Most mindent rá kell fogni arra hogy Robi meg én, de főleg én nagyképű sztár vagyok, aki hozzá van szokva hogy a magyaroknál ott vagyok az első pár helyen közelében, és mivel a franciáknál nem, így az a baj.

A fizikával kapcsolatban kérdezzetek meg olyanokat akik tolták élőben bal oldalt igazi négykerekes versenyautóval, hogy melyik van közelebb a valósághoz....ott van pl. Szőcs Attila[/quote]
Nem is a valósághűségről beszéltem, hanem az élvezhetőségről :) Nem is alkothatok véleményt a valósághűségről, mivel nem ültem még rallyautóban tehát nincs tapasztalatom :)
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 vas. aug. 02 20:54

Beértem a 2. napon.

Ez már sokkal rosszabb lett, a másnaposságnak köszönhetően se gyors, se megbízható nem voltam.
A 6.gyorson lassú voltam, a 7-en forogtam.
A 8-ason kigyulladt az autóm, a motor leállt, de sikerült eloltani, aztán motor nélkül begurultam.
A 9-es viszonylag jó lett, bár ott is volt egy domboldal-korlát pity-puty, de meglett.
10-es oké, a 11-esen meg forogtam megint egyet, ahol tolatni kellett.

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 vas. aug. 02 21:20

Fekete Misi írta:
Hajdó László írta: Persze :) Most mindent rá kell fogni arra hogy Robi meg én, de főleg én nagyképű sztár vagyok, aki hozzá van szokva hogy a magyaroknál ott vagyok az első pár helyen közelében, és mivel a franciáknál nem, így az a baj.

A fizikával kapcsolatban kérdezzetek meg olyanokat akik tolták élőben bal oldalt igazi négykerekes versenyautóval, hogy melyik van közelebb a valósághoz....ott van pl. Szőcs Attila
Nem is a valósághűségről beszéltem, hanem az élvezhetőségről :) Nem is alkothatok véleményt a valósághűségről, mivel nem ültem még rallyautóban tehát nincs tapasztalatom :)[/quote]
Bocsi Misikém ezúttal félreértettelek :up: , az más lapra tartozik, de a Francia is jó a felületek és a sok pálya miatt, én élvezem az is és a magyart is, edzés 0 mindkettőn mert nincs időm rá , üllök az autóba és gyí a verseny :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 vas. aug. 02 22:47

Célban.

Kár a hibákért, mert akkor talán sikerült volna bekerülni az első 8 közé, főleg a kigyulladást sajnálom.

SS12: buktam egyet.
SS13: leestem az útról egy tempós részen, csúsztam keresztbe, a hátulja a szakadéknál, nem tudom hogy, de sikerült megfogni, összeszedni, és továbbmenni. Azt hittem ott lesz a vége.
SS14: ok.
SS15: nem volt rossz.
SS16: lassú.
SS17: lassú.

Örülök, hogy célba értem, és ezzel a Citroen Racing elvárásait tudtam teljesíteni, hiszen úgy néz ki, megvan a kategória első hely, és abszolútban sem lett rossz eredmény, bár lehetett volna sokkal jobb is. Főleg ahogy indult.

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 hétf. aug. 03 09:45

Agrakos írta:
Hajdó László írta:

Gratula a győzelemhez! :respect
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 hétf. aug. 03 09:46

candle írta:Ákos. Természetesen nem ellened szólt a hsz-em, maximális tiszteletem feléd. :respect:
Nem kell izgulni, semmit sem vettem magamra. ;)

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Kép
Kép

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 hétf. aug. 03 09:47

Lámer Zoltán írta: Az autom pedig a következő:

Citroen C4 WRC

Azt hiszem, így simán begyűjtöd a bajnoki trófeát, ez nem is kérdés! Jó helyre kerül majd! :respect: :respect:

Kép
Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 hétf. aug. 03 10:37

Agrakos írta:
Agrakos írta:
Hajdó László írta:

Gratula a győzelemhez! :respect
Köszönöm Ákos :respect: , reméllem még jókat csatázunk a hátralévő versenyeken, kár, hogy kiestél, jó csata lett volna most is, párszor csúszott be hiba , de jó csata volt Misivel, míg nem hibázott, de úgy számoltam, hogy meg lett volna a hib a nélkül is, jól jött össze a 3ik kör, végén tudtam spóroni is picit :D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 hétf. aug. 03 12:39

Hajdó László írta: Köszönöm Ákos :respect: , reméllem még jókat csatázunk a hátralévő versenyeken, kár, hogy kiestél, jó csata lett volna most is, párszor csúszott be hiba , de jó csata volt Misivel, míg nem hibázott, de úgy számoltam, hogy meg lett volna a hib a nélkül is, jól jött össze a 3ik kör, végén tudtam spóroni is picit :D
Hát nagyon necces lett volna :D Szerintem mp-en belül végeztünk volna :) 10-el mentél a hibám előtt, a JP-n adtál így 50-et, és utána csak 1 mp-et a többi szakaszon. Na most ha azt számoljuk hogy a JP-n elvertelek volna, amire jó esélyem volt, mert az első JP-n több mint 2 mp-et adtam Neked, azok után hogy az első ie-nél még 6 tizeddel előttem voltál, amikor meg hibáztam, akkor csak 2-vel, akkor az úgy elég meleg d3 d3

De minden esetre gratulálok :) Így most már annyira nem zavar hogy nem nyertem. Év végén ígyse úgyse végzek Zoli előtt, szóval teljesen tökmind1 hogy hanyadik helyen végeztem most :)
Ford Fiesta S2000

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 hétf. aug. 03 13:21

Sok van még a végéig bármi lehet! Sose feladni csak a gázt nyomni :D

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 hétf. aug. 03 13:52

Hajdó László írta:Sok van még a végéig bármi lehet! Sose feladni csak a gázt nyomni :D
gratula Laci
szorítottam neked

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 hétf. aug. 03 13:58

Lámer Zoltán írta:...remélem, elég lesz ez az 500 pont majd valamire az idény végén ;)

Szeretném jelezni a szervezőség felé, hogy a következő fordulotol új autoval, és új kategoriában fogok versenyezni.

Döntésem végleges, indoka pedig a következő:

Ha minden úgy alakul akkor most én fogok vezetni az Abszolút Bajnokságot is. Ez volt az a dolog, amivel még legszebb (RBR-es) álmaimban sem számoltam, amikor a Szajky Kupára jelentkeztem, megjelölve az S2000 kategoriát. Bíztam, hogy nagy csaták lesznek, és végülis voltak is, de az mind az Abszolút ponttokért szinte.
Lengyelországban mondtam is Fekete Misinek, hogy engem egyáltalán nem, érdekel, hogy Bronz, vagy Ezüstérmes leszek, mert olyan mind1 számomra...mindkettőnek örülni fogok, ha összejön az idény végére. Most viszont, az idény hajrájához közeledtén, a ponttábla élén állva, nem engedhetem ki a kezem közül ezt a lehetőséget, egy Bronzérem, vagy egy Aranyérem között márigeis van különbség.

Másodrészt a pontozási rendszernek ugyanaz a hibája jött most elő, ami tavaly is "lecsapott" rám...csak most Paulin Ákosra. Úgy vezetem a Bajnokságot, hogy a megrendezett 10 futambol 2-szer "győztem le Ákost", akkor amikor Ő kiesett. Nekem van sok dobogom, de egy győzelmem sincs...Ákosnak pedig 7 győzelem..... Ez tarthatatlan, és ez tavaly is zavart(hogy nem az vezeti a bajnokságot,aki a leggyorsabb), és idén is. Nem szeretnék így az élen lenni. Az legyen az élen, aki a leggyorsabb. S2000-es autoval ez lehetetlen, aszfalton pedig végképp nincs esély ilyesmire.

Döntésem 3., egyben legfontosabb érve:

Az elkövetkezendő 5 futam lesz az utolso 5 futam, ahol még harcba szállhatok Paulin Ákos,és Fekete Misi ellen. Amikor keztem ezt az egész RBR-t, akkor Nyilas Misi és Retkes Peti neve után az Ő nevüket "tanultam meg" a leghamarabb, és szeretnék még egyenlő esélyek mellett, 1 kategorián belül versenyezni ellenük, hogy aztán majd hármunk közül valaki Bajnok legyen.

Az autom pedig a következő:

Citroen C4 WRC
szerintem menj párat wrc -vel ,aztán ha bajban lesz az s2000 bajnoki cím ,visszaülsz
de azt már ne engedd ki a kezedből ,így is top 3 ban leszel abszolutban is
ami s2000-s autóval igen csak kiváló eredmény

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 hétf. aug. 03 23:14

Tatrai Balazs írta:Hát ebből se lesz győzelem, nem mintha a két hava tekintetében számíthattam volna rá.
Lassan már biztos azt fogják hinni az emberek, hogy eldobom a vasat és csak a gépre fogom. De legalább most máshoyg estem ki, nem a kép állt meg hanem egyből a játék lépett ki úgy h még a tálcán sem maradt semmi.

A verseny kibasz*tt jó volt, köszi Pisti!! :respect:
Köszi szépen... a lényege az lett volna,hogy minél változatosabb legyen és persze, hogy ki hogyan tud alkalmazkodni a különböző talaj típusokhoz... na és persze változatos legyen, ne olyan monoton... igyekeztem amennyire tudtam, sokat gondolkodtam mi lenne a jó... hát ez lett... persze el kell fogadni, hogy nem tetszhet mindenkinek... de ezzel nincs is semmi baj...
A további futamokhoz sok sikert mindenkinek! :cool2: :)

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 kedd aug. 04 06:55

Bitto Zsolt írta:
Hajdó László írta:Sok van még a végéig bármi lehet! Sose feladni csak a gázt nyomni :D
gratula Laci
szorítottam neked
Köszi Zsolt a szurkolást! :up:

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 kedd aug. 04 16:59

riplájok?

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2009 csüt. aug. 06 08:39

Az utolsó az a 17-es nem?
Vagy nézzem meg melyik a Chirdon2? Azserossz. :D
Kép
SALGÓ A.S.E.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. aug. 06 12:01

Papa_G írta:Az utolsó az a 17-es nem?
17 Stage 16
Mivel a prológot nem nézik SS-nek, csak a plugin ugye számolja. ;)

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 csüt. aug. 06 13:33

replay küldve... táblázat mikor lesz?

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2009 csüt. aug. 06 21:41

Bóta Róbert írta:
Papa_G írta:Az utolsó az a 17-es nem?
17 Stage 16
Mivel a prológot nem nézik SS-nek, csak a plugin ugye számolja. ;)
Az oké, de eddig nem így kérték. VAgy csak rosszul emléxem. Mindegy. Elküldtem én is. Remélem jót. d3
Kép
SALGÓ A.S.E.

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. aug. 07 15:43

candle írta:riplájok?
Hahó

Visszajátszások nem kellenek???

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. aug. 07 15:51

candle írta:
Hahó

E-mailt is kaptunk, meg az előző hsz-ek is arról szólnak... :rolleyes: :D :P

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. aug. 07 15:57

Bóta Róbert írta:
candle írta:
Hahó

E-mailt is kaptunk, meg az előző hsz-ek is arról szólnak... :rolleyes: :D :P
A rendszer-winchesterem összeomlott a héten, most hoztam el a garis cserét és a mailt sem sikerült még összevarázsolnom, tehát foggsincs milyen mélek szaladgáltak a héten.

Az Stage16-ra valószínűsítettem, h az, de biztos nem voltam benne. Azt kell csak küldeni? .... és mikorra?
(Azt azért megjegyzem, h ha csak beírtad volna, akkor más tudnám. :rolleyes: )

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. aug. 07 15:59

candle írta:
A rendszer-winchesterem összeomlott a héten, most hoztam el a garis cserét és a mailt sem sikerült még összevarázsolnom, tehát foggsincs milyen mélek szaladgáltak a héten.

Az Stage16-ra valószínűsítettem, h az, de biztos nem voltam benne. Azt kell csak küldeni? .... és mikorra?
az utolsó kell...vagyis a chirdon 2 ;)
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. aug. 07 16:03

CsomaAlex írta:
candle írta:

az utolsó kell...vagyis a chirdon 2 ;)
Köxke :respect: Mikorra? (Mennyire kapkodjak? ;) )

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 pén. aug. 07 16:04

candle írta:
vasárnapig
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. aug. 07 18:35

CsomaAlex írta:
candle írta:
vasárnapig
dettó köxke :D

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 pén. aug. 07 18:40

Küldtem visszajátszást. Lsz igazoljátok vissza, mert az újrahúzás miatt nem vagyok biztos a kimenő mélekben.

Köxke, DL.

Szerk.: az automata visszaigazolta, kussolok :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 pén. aug. 07 23:52

candle írta:

:oops: :nemen:

meszyfree
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: meszyfree » 2009 vas. aug. 09 12:44

Sziasztok!

Van nekem egy Driving Force Pro kormányom.
Kicsit kikotyogósodott, lóg egy picit.
Ez természetes jelenség nála?

Valamint azt vettem észre, hogy kicsit nagynak tűnik a holtjátéka.
Azt lehet valahol állítani?

Pepich Zoltan
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Pepich Zoltan » 2009 vas. aug. 09 17:04

meszyfree írta:Sziasztok!

Van nekem egy Driving Force Pro kormányom.
Kicsit kikotyogósodott, lóg egy picit.
Ez természetes jelenség nála?

Valamint azt vettem észre, hogy kicsit nagynak tűnik a holtjátéka.
Azt lehet valahol állítani?
Én úgytudom hogy a DFPro golyóscsapágyas,tehát ha kotyog az szerintem baj.

A holtjátékról nemtodok semmit :think: :think:

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2009 vas. aug. 09 18:48

Zoli üzeni, hogy Ő és Ricsi csak jövő hét vasárnap tudják küldeni a visszajátszást, ha hazaértek nyaralásból..

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 hétf. aug. 10 09:57

Táblázat mikor frissül?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 hétf. aug. 10 10:07

ifj.Hatar Istvan írta:Táblázat mikor frissül?
Ha Zoli most nyaralni van, akkor addig tuti nem fog.

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2009 hétf. aug. 10 16:24

Bóta Róbert írta:
ifj.Hatar Istvan írta:Táblázat mikor frissül?
Ha Zoli most nyaralni van, akkor addig tuti nem fog.
na végre, hogy valaki megszólalt... köszi...

meszyfree
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: meszyfree » 2009 hétf. aug. 10 20:19

Holnap előkeresem a számlát és írok is a cégnek, hogy miért lóg ez a kormány. Nekem sem nagyon tetszik így, mert elég drága volt ehez, hogy 3 hónap alatt kotyogjon.
Zoli nem tudja most megcsinálni a forduló eredményeit, így majd csak később lesz.

Válasz küldése