Szajky Rally Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2009 hétf. jún. 01 18:14

Letoltam, uccsón kiléptem hátha valakinek kellenek a pontok, nekem már tök8 úgyis :)

Az egész úgy volt vacak ahogy kell, C4helpek és egyebek... :rolleyes:

Valószínűleg benne volt az is, hogy kedvem sincs mostanában játszani, és nekem ez nem megy úgy mint Ákosnak, hogy leül és pokoli gyors. Merthogy piszok gyors volt minden útfelületen, az tuti :respect:

Annak meg hogy 2 hetente "muszályból" elindítom a játékot, mert Szajky van, nem látom sok értelmét, tehát ne haragudjatok ha a jövőben nem indulok. Nem személyes okokból teszem :)
Opel Astra GSi N3 :)

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 hétf. jún. 01 18:27

Nagyon sajnálom Peti! :(

Az talán egy kicsit enyhítse a bánatodat, hogy hosszú idő után először volt időm és kedvem kicsit rágyúrni a futamra. Tegnap játszottam két órát, miután már láttam, hogyan néz majd ki a forduló. Ennek azért nagyban köszönhető a jó eredmény!

Kár, hogy kiléptél. Hosszú még a szezon, még akármi történhet a végéig. Másnak is becsőszhatnak rosszabb futamok, ne add fel!

Tudom, hogy rossz gyakorlás nélkül, legtöbbször én is úgy nyomom, de azért meg kell próbálni, szerintem!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Agrakos 2009 hétf. jún. 01 18:58-kor.
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 hétf. jún. 01 18:41

Büdös k*rva f*sszopó áramszünetes k*rva anyjába... :mad: :mad: :mad:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2009 hétf. jún. 01 18:57

Retkes Péter @ Hétf. Jún. 01, 2009 6:14 pm írta:Letoltam, uccsón kiléptem hátha valakinek kellenek a pontok, nekem már tök8 úgyis :)
....ne légy hülye...abból van sok :D :D
HFRT Team

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 hétf. jún. 01 19:04

Faxxom. Volt 2 c4h, meg temérdek hiba. Csoda ha pontom lesz de legalább beértem. :)

Hajrá fiúk!
Sok sikert a többieknek!
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2009 kedd jún. 02 09:12

Ismét nem láttam meg a célt.Majd legközelebb. :D

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2009 kedd jún. 02 09:32

Agrakos @ Hétf. Jún. 01, 2009 19:1 írta:Nagyon sajnálom Peti! :(

Az talán egy kicsit enyhítse a bánatodat, hogy hosszú idő után először volt időm és kedvem kicsit rágyúrni a futamra. Tegnap játszottam két órát, miután már láttam, hogyan néz majd ki a forduló. Ennek azért nagyban köszönhető a jó eredmény!

Kár, hogy kiléptél. Hosszú még a szezon, még akármi történhet a végéig. Másnak is becsőszhatnak rosszabb futamok, ne add fel!

Tudom, hogy rossz gyakorlás nélkül, legtöbbször én is úgy nyomom, de azért meg kell próbálni, szerintem!
Köszi Ákos, de hidd el semmi problémám nincs :)

Ahogy figyelgettem az időidet, meg is látszott hogy most volt időd visszaszokni, végig megdöbbentő volt a tempód :respect:

Nekem most jött el, hogy kicsit pihentessem az RBR-t, 4 év után szerintem mindenkiben felmerül :) Ahogy magam ismerem, következő Szajkyn úgyis ott leszek a rajtnál :smoker:

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2009 kedd jún. 02 09:46

NyilasM @ Hétf. Jún. 01, 2009 19:1 írta:....ne légy hülye...abból van sok :D :D
Nem vagyok hülye, különben sem mondtam hogy visszavonulok :lollypop:

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 kedd jún. 02 10:20

Retkes Péter @ Kedd. Jún. 02, 2009 10:32 am írta:Köszi Ákos, de hidd el semmi problémám nincs :)

Ahogy figyelgettem az időidet, meg is látszott hogy most volt időd visszaszokni, végig megdöbbentő volt a tempód :respect:

Nekem most jött el, hogy kicsit pihentessem az RBR-t, 4 év után szerintem mindenkiben felmerül :) Ahogy magam ismerem, következő Szajkyn úgyis ott leszek a rajtnál :smoker:
Köszi, igyekeztem! :rally:

Helyes, várunk is a rajtnál legközelebb is! :up:

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Kép
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 kedd jún. 02 10:30

Na szóval az úgy volt hogy elgumiztam magam :D De most tényleg :) Persze az a 40 mp akkor is ott lett volna. Ott nem lehetett elgumizni a dolgot. Grat Ákos. Utána viszont jöttek a damp murvák. Na most én oda felraktam azt a gumit, amit. Meglepően tapasztaltam hogy rohadtul csúszik. Nem értettem, mert másik felületen mindig ezt használom, és ott meg jó :nemtom: Úgyhogy ott kaptam is egy szépet, pedig mindkét szakaszon partiban tudtam volna lenni Ákossal. Utána meg az utolsó két dampra meg tökéletes volt ugyan az a gumi....értetlenül álltam a dolog előtt :nemtom: Az első kettőre rossz volt a második kettőre meg jó...Nyertem is egy szakaszt 0.186-al Ákos előtt :) Nem tudom hogy az első és utolsó szektorban hibázott-e, de végig 1 mp-en belül voltunk egymáshoz :) Aztán jöttek az aszfaltok. Jöttek a szakaszgyőzelmek. Nyertem kettőt, a harmadikon meg magában többet kaptam, mint amennyit nyertem az előző kettőn. Néztem utána a split time-okat, és Ákos ott egyszerűen gyorsabb volt mint én. Az első szektorig tartottam Vele a lépést, 1 tized, de a 2. szektorban már 1 mp volt. Végén valami 1.6 vagy 1.9 nemtudom...Aztán az utolsó három havasra már belevertem az egészbe.......Meg úgy az egész versenybe is. Az első leg után elment az összes kedvem. Ezt mutatja az is hogy már tegnap lenyomtam az egészet. Boldog leszek ha bejövök 4.-nek. Abba a másfél percbe simán befér Lámer Zoli meg Tátrai Balázs, és akkor még számolni kell az N-esekkel a hó miatt, meg Martinnal meg még kitudja kivel. 4. helynek örülnék...

Ákos grat :respect: :up: Eddig az volt a "bajom", hogy úgy tudtam közel menni hozzád, hogy igazából nem nagyon foglalkoztál a dologgal. Kíváncsi lettem volna hogy mi van akkor ha készülsz és érdekel a verseny....többé nem vagyok kíváncsi rá :D :D :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 kedd jún. 02 12:16

Fekete Misi @ Kedd. Jún. 02, 2009 11:30 am írta:Na szóval az úgy volt hogy elgumiztam magam :D De most tényleg :) Persze az a 40 mp akkor is ott lett volna. Ott nem lehetett elgumizni a dolgot. Grat Ákos. Utána viszont jöttek a damp murvák. Na most én oda felraktam azt a gumit, amit. Meglepően tapasztaltam hogy rohadtul csúszik. Nem értettem, mert másik felületen mindig ezt használom, és ott meg jó :nemtom: Úgyhogy ott kaptam is egy szépet, pedig mindkét szakaszon partiban tudtam volna lenni Ákossal. Utána meg az utolsó két dampra meg tökéletes volt ugyan az a gumi....értetlenül álltam a dolog előtt :nemtom: Az első kettőre rossz volt a második kettőre meg jó...Nyertem is egy szakaszt 0.186-al Ákos előtt :) Nem tudom hogy az első és utolsó szektorban hibázott-e, de végig 1 mp-en belül voltunk egymáshoz :) Aztán jöttek az aszfaltok. Jöttek a szakaszgyőzelmek. Nyertem kettőt, a harmadikon meg magában többet kaptam, mint amennyit nyertem az előző kettőn. Néztem utána a split time-okat, és Ákos ott egyszerűen gyorsabb volt mint én. Az első szektorig tartottam Vele a lépést, 1 tized, de a 2. szektorban már 1 mp volt. Végén valami 1.6 vagy 1.9 nemtudom...Aztán az utolsó három havasra már belevertem az egészbe.......Meg úgy az egész versenybe is. Az első leg után elment az összes kedvem. Ezt mutatja az is hogy már tegnap lenyomtam az egészet. Boldog leszek ha bejövök 4.-nek. Abba a másfél percbe simán befér Lámer Zoli meg Tátrai Balázs, és akkor még számolni kell az N-esekkel a hó miatt, meg Martinnal meg még kitudja kivel. 4. helynek örülnék...

Ákos grat :respect: :up: Eddig az volt a "bajom", hogy úgy tudtam közel menni hozzád, hogy igazából nem nagyon foglalkoztál a dologgal. Kíváncsi lettem volna hogy mi van akkor ha készülsz és érdekel a verseny....többé nem vagyok kíváncsi rá :D :D :D
Köszi Misi! :)

Azért lehetett a másik kettőre jó az a gumi, mert azok a szakaszok kicsit másképpen viselkednek damp esetén.

Tényleg nem akarom kisebbíteni az érdemed, de azon a szakaszon az elmúlt 3 futamból kettőn estem, így visszább kellett vennem, mert éreztem, hogy bennem van még a két esés, nem akartam kockáztatni. ;)

Az első aszfalton nagyon jót mentél, gratula érte! Ott is kitapostam pedig a lelkét a kocsinak, ennyire futotta. :up:
A második aszfalt első szektorát elbénáztam, azon ugyanis nem mentem, csak a többin. Gondoltam, olyan sokat ott azért nem kaphatok majd.
A harmadikon, amikor célba értem, anyáztam az időeredmény miatt. Két másodperccel jobbat vártam ugyanis. Úgy látszik, nem kellett volna, mert a körülményekhez képest mégis jó az az idő.

Martin már nem jön be eléd biztosan, mert eldobta a hetedik gyorson.

Nem lesz ám ezután sem várhatóan sok ilyen, hogy legyen időm és plusz kedvem és motivációm is gyakorolni, de ez most jól esett. Régóta élveztem ennyire a gyakorlást. Még online is mentem kicsit.
Nagyon kellett már a jó szereplés, mert az elmúlt futamok eléggé bénázósra sikeredtek. Most fejben egy kicsit újra helyrerázódtam.

Kép
Kép

Lepaul
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lepaul » 2009 szer. jún. 03 11:46

Bent a célban!
"Piknik" vezetést rendeztem magamnak, mert csak élvezni akartam az autókázást. Köszönöm a Szervezőknek, jól éreztem magam.
GRAT a Többieknek! :up:
Giorgio Garage Rally Team

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2009 szer. jún. 03 13:20

galpetya @ 2009 Kedd. Jún. 02 09:12 írta:Ismét nem láttam meg a célt.Majd legközelebb. :D
Még én se vagyok ott de ha beérek majd elmesélem milyenek voltak a HELL-es lányok! :D ;)
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 szer. jún. 03 14:48

Beértem a Leg1, Leg2 és Leg3-on, egy szakasz kivételével jól sikerült...folytatás este.
Amo la Juve, amo voi che sostenete la mia fede...
Juve nel cuore...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. jún. 03 16:10

Szajky-n a célban. A 3. és 4. legen voltak kisebb-nagyobb szerencsés kalandok, de többségében jól sikerült. A kitűzött célt teljesítettem, és így idáig első vagyok. :D :D

Kíváncsi vagyok Szoták és Tsabi urakra mit mennek majd.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 szer. jún. 03 16:14

rallyfenegyerek @ 2009 Szer. Jún. 03 17:10 írta:Szajky-n a célban. A 3. és 4. legen voltak kisebb-nagyobb szerencsés kalandok, de többségében jól sikerült. A kitűzött célt teljesítettem, és így idáig első vagyok. :D :D

Kíváncsi vagyok Szoták és Tsabi urakra mit mennek majd.
legalább nem kaptam sokat

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 szer. jún. 03 16:49

Bitto Zsolt @ 2009 Szer. Jún. 03 17:14 írta:legalább nem kaptam sokat
Mikor üvegeltem, akkor is sokszor voltál előttem. ;) :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2009 szer. jún. 03 17:39

Rolly @ Hétf. Jún. 01, 2009 14:36 pm írta:Hát az...
Így megy tovább, nem lesz meg az a kat. 2. hely a végén :S

Hát mindegy, ez van, majd a 8. fordulón!
Én is sikeresen kiestem. d3
Bár egyel tovább jutottam mint te. :)
Mondjuk a 7-esen nekem is voltak gondjaim, egy c4h személyében, de nem ezért estem ki. Egyszerűen nem gondoltam hogy ennyire csúszik az intermedia. Rögtön az első kanyarban sok vol, na meg egy fa. :)
A havasokat biztonságra vettem, mert az utóbbi időben ott mindíg kiesek, de murván valamennyire azért gyorsan akartam menni. Végülis sikerült. d3
Szóval ez volt.
Mondanám, hogy majd a következőn, de valószínű ott is kiesek majd. :D
Kép
SALGÓ A.S.E.

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 szer. jún. 03 18:39

rallyfenegyerek @ 2009 Szer. Jún. 03 17:49 írta:Mikor üvegeltem, akkor is sokszor voltál előttem. ;) :up: :up:
az már egy jó jel nekem
az ob re kigyúrom magam

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 szer. jún. 03 19:15

[quote="rallyfenegyerek @ "][/quote]

Szép volt Robi. Gratulálok! :up:

Azért meglátszik a hátrányon a 2 c4h :D
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Digitalboy
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Digitalboy » 2009 szer. jún. 03 19:43

Rally befejezve. Sajnos nem sikerült a nagy tett hogy Misit megverjem. Volt pár sajnálatos hibám ami súlyos mp-kbe került így a végér 3mp-el alul maradtam, de lagalább beértem.
Grat minden célbaérőnek!
Kép
Kép--------------------Kép
http://www.youtube.com/user/DigitalboyRBR RBR bajnokság videók Itt!-- http://www.youtube.com/user/Digitalboy74 OB, VB klipjeim Itt!!!

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 szer. jún. 03 20:04

Digitalboy @ 2009 Szer. Jún. 03 20:43 írta:Rally befejezve. Sajnos nem sikerült a nagy tett hogy Misit megverjem. Volt pár sajnálatos hibám ami súlyos mp-kbe került így a végér 3mp-el alul maradtam, de lagalább beértem.
Grat minden célbaérőnek!
Grat jól mentél :respect:
Juve nel cuore...
Kép

Tatrai Balazs
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Tatrai Balazs » 2009 szer. jún. 03 20:12

Prológ és az első 5 szakasz teljesitve.
A második havas pályán volt egy necces eset, amikor is telibevertem egy fát úgy jó 120-al, orral. Szerencsére nem a versenyembe került, hanem csak egy tolatásba, de mivel tempós részen volt, bent maradt ezzel egy jó 5 mp. A többin magamhoz képest jót mentem, a teszten találtunk egy megfelelő beállitást a kocsihoz, amivel előre tudtunk lépni időben, és kezelhetőségben, ezért annyira nem vagyok elkeseredve. Az államat fel kellett szedni az ölemből néha mikor megláttam egy-egy gyors eredményét. Nagyon mennek elől a fiúk. :respect:

Tudván hogy voltak kiesők, és látva a lemaradást, megpróbáljuk megcélozni a dobogót, sajnos a futamgyőzelemért most nem a technika, hanem gyér tudásunk miatt nem tudunk menni. :(

Közben Lámer Zoli a pályán! :biztat:

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 szer. jún. 03 21:49

....az itolsó havas szakaszok előttt kilépett....egy szakasszal azután, hogy láttam, hogy Misi és köztem van kemény 1 ezred MP se d3

Miközben tepertem az utolsó előtti szakaszon, abban a tudatban, hogy nem tudom, hogy épp hányadik helyen állok összetettben a szakasz előtt.....hirtelen eszembe jutott, hogy megnézhettem volna az Online Rally-k között az aktuális állást, ahelyett, hogy HSZ-t írtam volna d3 d3

Na mind1, végülis szana-szét rizikózva, kockáztatva lejöttem az utolsó előtti szakaszról, és akkor már láttam, hogy van egy kis előnyöm, úgyhogy a záró szakaszt már csak okosabban csináltuk meg.

Az első 1-2-3 legen volt sok szép dolog, minden, ami egy jó videóhoz kell; látvány, kereszt, tempó, hiba, lefulladás, túlcsúszás, és persze csata, úgyhogy úgy döntöttem, hogy erről a fordulóról lesz vidi,persze, ha lesz rá igény.

Az a látvány, ami a 3. aszfaltos szakasz után került elém, nézve a szakasz utáni Abszolút időeredményeket, hát mit ne mondjak, kicsit kirázott a hideg d3

14 szakaszon keresztül mentem ahogy tudtam, hogy Misi előtt lehessek, erre 3 szakasszal a vége előtt 0,000 az előnyöm, vagy épp a hátrányom....mondom, ez milyen mókát d3 d3 d3

A havasokon mentem ahogy tudtam, a murvás szakaszok többnyire tetszettek,ám le kell vonni azta következtetéstis sajnos, hogy ez a Fiesta szép, meg minden, ám olyan lassú a Lada-hoz képest, mint egy lajhár egy gepárdhoz képest.....de a Lada látványától már rosszul vagyok, úgyhogy szerintem ezzel folytatom majd a Szajky Kupát

Gratulálok Ákos, nagyon megérdemeltem nyertél ismét!
Köszi Misi a szép csatát, nem puha,ahogyan az aszfaltos szakaszokon mentél!

Hajrá Balázs, Te még szépen beleszólhatsz itt mindenbe, úgyhogy ne sajnáld!

Sok Sikert kívánok Mindenkinek, Hajrá LRT!

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 csüt. jún. 04 08:23

Lámer Zoltán @ Szer. Jún. 03, 2009 10:49 pm írta: Gratulálok Ákos, nagyon megérdemeltem nyertél ismét!
Köszi Zoli!

Nagyon jól toltad ám! Gratula az utolsó előtti szakaszon elért abszolút idődhöz! :respect:

Ja, azért még nem futotta le mindenki a versenyt, még várjunk a futamgyőzelmemmel.

Kép
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. jún. 04 11:17

Agrakos @ 2009 Csüt. Jún. 04 08:23 írta:Köszi Zoli!

Nagyon jól toltad ám! Gratula az utolsó előtti szakaszon elért abszolút idődhöz! :respect:

Ja, azért még nem futotta le mindenki a versenyt, még várjunk a futamgyőzelmemmel.
Köszi a szép szavakat!

Bocsi mindenkitől, tényleg nincs még vége a versenynek, tegnap a nagy izgalomban elfelejettem számolni Hajdó Lacival, és Mixivel.
Tátrai Balázs pedig szerintem hatalmasat fog meccselni Misivel és velem, csak bírja ki a gépe!

:biztat: :biztat: :biztat:

Tatrai Balazs
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Tatrai Balazs » 2009 csüt. jún. 04 12:18

Lámer Zoltán @ Csüt. Jún. 04, 2009 12:17 pm írta:Köszi a szép szavakat!

Bocsi mindenkitől, tényleg nincs még vége a versenynek, tegnap a nagy izgalomban elfelejettem számolni Hajdó Lacival, és Mixivel.
Tátrai Balázs pedig szerintem hatalmasat fog meccselni Misivel és velem, csak bírja ki a gépe!

:biztat: :biztat: :biztat:
Ennek a fordulónak a hátralévő részének úgy fogok nekimenni, mint te az utolsó fordulónak, majd meglátjuk mi sül ki belőle :D :D
Maximum lesz a videóba egy jó nagy bukta d3

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. jún. 04 12:19

Hajdó Laci is a pályán! :biztat: :biztat: :biztat:

húúúú, milyen izgalmak lesznek még itt a végére! :eek:
A dobogóért nagy csata lesz, az tuti! :lollypop: :lollypop:

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 csüt. jún. 04 12:28

Lámer Zoltán @ 2009 Csüt. Jún. 04 13:19 írta:Hajdó Laci is a pályán! :biztat: :biztat: :biztat:

Elgumiztam magam nagyon, sokat hibáztam emiatt. Jó lenne célbeérni mert ebben a szezonban még nem értem célba Szajkyn :D , mindig máshol járt az eszem, nem volt időm rá. Te jól nyomod nagyon az S2000-el :up:
Ákos meg a szokásos, ő mindig jól nyomja :respect:

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 csüt. jún. 04 14:16

sajnálom Dani hogy kiestél ,érdekelt volna hova vagyok jó ?

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2009 csüt. jún. 04 14:18

Köszöntem a lehetőséget!
További sok sikert a kategória társaknak!
Év végi S1600-as dobogó: 1. Zolika 2. Fenegyerek 3. Zsolti
Most borítékolom, és a sorozat végén kíváncsian várom az eredményt!
:respect:

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 csüt. jún. 04 14:21

Hajdó László @ Csüt. Jún. 04, 2009 1:28 pm írta:Elgumiztam magam nagyon, sokat hibáztam emiatt. Jó lenne célbeérni mert ebben a szezonban még nem értem célba Szajkyn :D , mindig máshol járt az eszem, nem volt időm rá. Te jól nyomod nagyon az S2000-el :up:
Ákos meg a szokásos, ő mindig jól nyomja :respect:
Nem is értettem, hogy helyenként miért kaptál olyan sokat.

Köszi! :)

A végét mikor nyomod le?

Kép
Kép

CsomaAlex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: CsomaAlex » 2009 csüt. jún. 04 14:21

Beértem a Szajky kupán az utolsó leg nagyszerűen sikerült.Az aszfaltos pályákon próbáltam előnyt szerezni nehogy az utolsó szakaszon keljen nagy csatát vívnom ami sikerült is, és örülök hogy beértem.

gratulálok minden célbaérőnek!
Juve nel cuore...
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. jún. 04 14:58

szdanika @ 2009 Csüt. Jún. 04 15:18 írta:Köszöntem a lehetőséget!
További sok sikert a kategória társaknak!
Év végi S1600-as dobogó: 1. Zolika 2. Fenegyerek 3. Zsolti
Most borítékolom, és a sorozat végén kíváncsian várom az eredményt!
:respect:
Ne borítékold, hanem gyere és verj szarrá minket, hogy csak pislogjunk.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2009 csüt. jún. 04 15:29

rallyfenegyerek @ 2009 Csüt. Jún. 04 14:58 írta:Ne borítékold, hanem gyere és verj szarrá minket, hogy csak pislogjunk.
Talán máskor, más pluginon, de itt nem!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. jún. 04 16:00

szdanika @ 2009 Csüt. Jún. 04 16:29 írta:Talán máskor, más pluginon, de itt nem!
Hát én nagyon sajnálom. :( :(
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. jún. 04 16:13

Lámer Zoltán @ Csüt. Jún. 04, 2009 1:19 pm írta:Hajdó Laci is a pályán! :biztat: :biztat: :biztat:

Ez idegesít a legjobban...Mert már az év végére semmi esélyem nincs, de olyan jó lenne ilyenkor ezekben a csatákban részt venni :( :( :(

Bitto Zsolt
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bitto Zsolt » 2009 csüt. jún. 04 16:37

rallyfenegyerek @ 2009 Csüt. Jún. 04 15:58 írta:Ne borítékold, hanem gyere és verj szarrá minket, hogy csak pislogjunk.
majd én szarrá verlek ,csak kell még pár év hozzá ;) ;) ;) ;)

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. jún. 04 16:57

Bóta Róbert @ 2009 Csüt. Jún. 04 16:13 írta:Ez idegesít a legjobban...Mert már az év végére semmi esélyem nincs, de olyan jó lenne ilyenkor ezekben a csatákban részt venni :( :( :(
Sajnálom, legközelebb talán nem téged talál el a balszerencse..nekem már itt kijutott nem is kicsi, a Szajky Kupa 2009-ben :(

Ám lehetne máshol is jókat csatázni, Fekete Misi Úr, már nagyon meggyőző időket meg néhol....pl Joux Planee II, Sipirkakim aszfalton.... :lollypop: :] :] ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. jún. 04 17:03

Bitto Zsolt @ 2009 Csüt. Jún. 04 17:37 írta:majd én szarrá verlek ,csak kell még pár év hozzá ;) ;) ;) ;)
Ha, így folytatod szerintem pár hét is elég. :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

candle
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: candle » 2009 csüt. jún. 04 17:06

T szervezők,

csak a végén publikus, melyik szakasz-visszajátszásokat kell küldeni?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. jún. 04 17:24

Lámer Zoltán @ Csüt. Jún. 04, 2009 5:57 pm írta:Sajnálom, legközelebb talán nem téged talál el a balszerencse..nekem már itt kijutott nem is kicsi, a Szajky Kupa 2009-ben :(

Ám lehetne máshol is jókat csatázni, Fekete Misi Úr, már nagyon meggyőző időket meg néhol....pl Joux Planee II, Sipirkakim aszfalton.... :lollypop: :] :] ;)
Már fent van nekem is, nagy nehezen sikerült, de ez egy bonyolult történet, és sajnos nem is tudok így játszani, pedig ma próbálkoztam, de kidobott.
Ugyanis régebben lett felrakva másik partícióra új XP, mert a régi vírusos.
Így viszont ugye az RBR nincs benne a registry-ében, úgy érzékeli, mintha nem lenne fent, így nem tudom felrakni a franciát. A CD1-emet elbaszta egy haver, így nem tudom újra felrakni a játékot, a közelben meg senkinek nincs RBR.
Megpróbálkoztam, hogy rámentem a régi vírusos XP-re, onnan felraktam, mert ott benne van a registryben, de így ott elindul a vírusos XP-n, de fél gyors, és elsötétül a kép, csak újraindítani lehet a gépet.

Megpróbálkoztam, hogy ha ugye már fent van, akkor elindítom az új XP-vel, mert a meghajtókat elérem mindenhonnan, de innen meg nem engedi elindítani, mert ez meg valószínű hogy a Francia registry-ét nem látja, így csak villan egyet a homokóra az egér mellett, és nem mozdul semmi.

Úgyhogy bukó most sajna egyelőre, nem tudom, hogy oldom meg, de nagyon jó lenne, ez igazi RALLY, tök új dolgok, tetszik nagyon.

Hancsak Peti
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hancsak Peti » 2009 csüt. jún. 04 17:35

Bóta Róbert @ 2009 Csüt. Jún. 04 18:24 írta:Már fent van nekem is, nagy nehezen sikerült, de ez egy bonyolult történet, és sajnos nem is tudok így játszani, pedig ma próbálkoztam, de kidobott.
Ugyanis régebben lett felrakva másik partícióra új XP, mert a régi vírusos.
Így viszont ugye az RBR nincs benne a registry-ében, úgy érzékeli, mintha nem lenne fent, így nem tudom felrakni a franciát. A CD1-emet elbaszta egy haver, így nem tudom újra felrakni a játékot, a közelben meg senkinek nincs RBR.
Megpróbálkoztam, hogy rámentem a régi vírusos XP-re, onnan felraktam, mert ott benne van a registryben, de így ott elindul a vírusos XP-n, de fél gyors, és elsötétül a kép, csak újraindítani lehet a gépet.

Megpróbálkoztam, hogy ha ugye már fent van, akkor elindítom az új XP-vel, mert a meghajtókat elérem mindenhonnan, de innen meg nem engedi elindítani, mert ez meg valószínű hogy a Francia registry-ét nem látja, így csak villan egyet a homokóra az egér mellett, és nem mozdul semmi.

Úgyhogy bukó most sajna egyelőre, nem tudom, hogy oldom meg, de nagyon jó lenne, ez igazi RALLY, tök új dolgok, tetszik nagyon.
Hahó! :hello: Én minden nap Egerben vagyok és ha kell ki tudom írni mindkettőt komplett és valahol ütközhetünk!

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. jún. 04 17:47

Hancsak Peti @ Csüt. Jún. 04, 2009 6:35 pm írta:Hahó! :hello: Én minden nap Egerben vagyok és ha kell ki tudom írni mindkettőt komplett és valahol ütközhetünk!
Hűha, az nem lenne rossz! :respect: Dobok még egy telefont valakinek, hátha meg tudom még ma oldani a dolgot, ha nem, akkor holnap én is bent vagyok, lehet, hogy igénybe venném a segítségedet! :respect: :yes: Köszönöm!

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2009 csüt. jún. 04 17:51

Hancsak Peti @ Csüt. Jún. 04, 2009 6:35 pm írta:Hahó! :hello: Én minden nap Egerben vagyok és ha kell ki tudom írni mindkettőt komplett és valahol ütközhetünk!
Robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rock: Heeeeee báttttttya idefigyeljé :D Peti a megmentőd :D :D :D :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 csüt. jún. 04 17:59

Na én bejöttem, az utolsó gyorson megzavartak és hibáztam, így hajszállal Zoli megelőztél, gratula, jól toltad :respect: és Ákosnak is elismerés a győzelemért :)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 csüt. jún. 04 18:03

Fekete Misi @ Csüt. Jún. 04, 2009 6:51 pm írta:Robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :rock: Heeeeee báttttttya idefigyeljé :D Peti a megmentőd :D :D :D :D
:)

Köszi Peti tényleg, de úgy néz ki, sikerül megoldani most, úgyhogy siker remélem :) Mindenképp szeretnék már ma csapatni vele normálisan, ezért forszíroztam most :)
Köszi mégegyszer, de ha mégsem menne ma a dolog, akkor mindenképp szólok.

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2009 csüt. jún. 04 18:06

Hajdó László @ Csüt. Jún. 04, 2009 6:59 pm írta:Na én bejöttem, az utolsó gyorson megzavartak és hibáztam, így hajszállal Zoli megelőztél, gratula, jól toltad :respect: és Ákosnak is elismerés a győzelemért :)
Köszi, neked pedig gratula a szakaszgyőzelmekhez! :up:

Kép
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2009 csüt. jún. 04 18:07

Hajdó László @ 2009 Csüt. Jún. 04 17:59 írta:Na én bejöttem, az utolsó gyorson megzavartak és hibáztam, így hajszállal Zoli megelőztél, gratula, jól toltad :respect: és Ákosnak is elismerés a győzelemért :)

Hűűűűűű amindenit! :eek: :eek:

Vagy fél órája kimentem fát pakolni......és most látom, hogy már írtál a Szajky Kupa fórumba...mondom, gyorsan megnézem. Ám a fórum olyan lassú volt, hogy inkább a 11. szakasztl kezdve sorban megnézem a verseny végéig a szakaszokat.

Nagyon szépen mentél, és sajnálom a hibád, ám így is nagyon sok szép pontot szereztél, és mondtam én, hogy nem lesz itt könnyű csata a dobogó fokaiért.

Kíváncsian várom, hogy Balázs mit alkot majd.

Mindenesetre jól egymásra találtunk itt 3-4-en. A következőn remélhetőleg mégtöbben leszünk ilyen jó csatában, és hátha kicsit közelebb tudunk férkőzni Ákoshoz is! ;) :D

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2009 csüt. jún. 04 18:11

Agrakos @ 2009 Csüt. Jún. 04 19:06 írta:Köszi, neked pedig gratula a szakaszgyőzelmekhez! :up:
Köszönöm Ákos :up: , legjobban az 1-ik aszfaltos szakaszt sajnálom, rögtön az első méterekben elfékeztem magam, ott maradt 3-4 mp, jól jött volna a végén, többi hibákról nem beszélek, Zoli nem hoz szerencsét rám mikor közelembe van :reklamacio: d3

Válasz küldése