Salgo ASE

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Re: Nevezés?

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 csüt. jan. 13 17:10

Litux írta:
Kenubi írta:
Litux írta:Ezer jó kupára hol tudok nevezni?
vargaad@gmail.com
THX
És valami honlap vagy versenynaptár vagy valami merre?:D
Van topikja: viewtopic.php?f=2&t=910

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Re: Salgo ASE

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 csüt. jan. 13 19:08

Köszi Robi!
Te nem akarsz nevezni? :think:
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

petya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: petya » 2011 vas. jan. 16 10:39

Misi bátya!! Szokjál le a cigiről!!! ;)
NASCAR Everything Else Is Just A Game
Kép
Kép
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 hétf. jan. 17 18:38

Skincentral WRC bajnokságba aki indul H-ba az írjon Salgo ASE-t a csapathoz és velem lesz csapatba... 3 Fő a maximum

Kép

Litux
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Litux » 2011 hétf. jan. 17 18:59

Kenubi írta:Skincentral WRC bajnokságba aki indul H-ba az írjon Salgo ASE-t a csapathoz és velem lesz csapatba... 3 Fő a maximum
Van olyan hogy skincentral bajnokság?
S A L G Ó A. S. E. N4

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2011 hétf. jan. 17 19:12

Litux írta:
Kenubi írta:Skincentral WRC bajnokságba aki indul H-ba az írjon Salgo ASE-t a csapathoz és velem lesz csapatba... 3 Fő a maximum
viewtopic.php?f=2&t=1069
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Litux
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Litux » 2011 hétf. jan. 17 19:42

Urban Peti írta:
Litux írta:
viewtopic.php?f=2&t=1069
THX
S A L G Ó A. S. E. N4

Litux
RBR Fan

Wrc 2011

Hozzászólás Szerző: Litux » 2011 hétf. jan. 17 19:53

Wrc 2011-re neveztem A8 kategóriába!!
S A L G Ó A. S. E. N4

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2011 kedd jan. 18 20:04

Aki kategóriánként első 3 között végzett a II. Pepe Kupán,az látogassa meg a topicot..van ott egy kis meglepi :)
Sal ASE

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 kedd jan. 18 21:09

Urban Peti írta:Aki kategóriánként első 3 között végzett a II. Pepe Kupán,az látogassa meg a topicot..van ott egy kis meglepi :)
Itt is köszönök mindent... A 3. Pepén más kategóriában szerencséskedek/szerencsétlenkedek ... :)

Kép

bari1990
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bari1990 » 2011 szer. jan. 19 16:59

egy kis spam, ha nem gond :)

III MORTEB Szabályzat

A szabályzaton a szervezőség a bajnokság megkezdéséig változtathat. Az itt leírtak addig irányadónak tekinthetőek.

Technikai keretrendszer:
A bajnokság technikai keretrendszerét a Rallysimfans plugin adja. A szabályok és a plugin NEM teszik lehetővé az offline mód használatát. Ezen kívül a plugin változó technikai képességeinek függvényében a bajnokság közben is jelentős, akár szabályváltozással járó módosulások lehetnek a játékmenetben.

Bajnokság hossza és értékelés:
A bajnokság 7+2 fordulóból áll. A bajnokság kezdete még nem publikus, először még a nevezések befolyásolhatják!

Pontozás:

Helyezés - Pont

1 - 30

2 - 27

3 - 24

4 - 21

5 - 18

6 - 15

7 - 12

8 - 10

9 - 8

10 - 6

11 - 4

12 - 2

13 - 1

A bajnokság során előfordul majd 1,5 ás 0,5szórzós futam is.

Holtverseny:
Az összesített pontjaikat kitevő versenyek abszolút értékelésében elért több első, második, harmadik, stb. helyezés a döntő; kisebb kategóriákban a legjobb abszolút helyezés a döntő. Amennyiben holtverseny alakul ki egy bajnoki futamon, az a versenyző tekintendő győztesnek, aki az utolsó gyorsasági szakaszon a jobb időeredményt érte el.

Autók és kategóriák:
A bajnokságban a pluginban szereplő A8,A7,N4,N3,H, Kategóriás autóval lehet indulni.

Értékelés:

A8: (Kategória,Abszolút)

A7: (Kategória,Abszolút)

N4: (Kategória,Abszolút)

N3: (Kategória)

H: (Kategória)

Yugo Kupa: (Yugo)

A bajnokság kezdetéig még lehet kategóriát válltani, de a bajnokság elkezdése után már csak egyszer!

3-as limit:

A bajnokságra Kategóriánként minimum 3 versenyzőnek kell neveznie! Ha a megfelelő létszám összejön,de az egyik futamon nem éri el a minimumot akkor az adott futamon a kategória nem kerül értékelés alá!

Fordulók:
Egy forduló 1 rallyból áll mely 1 versenynapot (leg) tartalmaz. Az időbeosztás könnyítése érdekében mindenki saját belátása szerint teljesítheti az egy versenynapot. A leg csütörtök 06:00-tól hétfő 23:59-ig érhető el.

Szigorú szabály, de a csalások kiküszöbölése érdekében szükséges, hogy a rally újrakezdésére nincsen lehetőség, ha a versenyző kiesik programhiba miatt az a saját technikai gondja. A rally technikai hiba miatti folytatásának egyetlen támogatott módja, ha a szakasz betöltése közben, a szakasz végén, a beérkezés után, ill. két szakasz közben fagy le/lép ki a program. Ebben az esetben a szerver regisztrálta a szakasz teljesítését ill. még nem jegyezte fel az új indítását. Ilyenkor rövid ideig (6 perc) még lehetőséget biztosít a plugin arra, hogy a megszakadt rallyt folytatni tudja a versenyző. A megszakadt rally az Online Rally/Continue Rally menüben érhető el. Ugyanakkor a rally folytatása nem befolyásolja az éppen esedékes szakasz előtti szerviz lehetőségeket. Amennyiben nem lehet a szakasz előtt beállítást váltani akkor az általa utoljára használt setuppal kell teljesíteni a szakaszt(/szakaszokat), a folytatás ténye miatt változtatásra nincsen lehetőség.
Szerver kommunikációs hibára egy külön protokoll kerül kidolgozásra, amely a plugin leírásában fog szerepelni.

Közvetlenül a gyorsaságik után mindenkinek lehetősége van kommentárt írnia az éppen szerzett tapasztalatairól, élményeiről.
Vezetés közben lehetőség van a pause funkció használatára. Ez nem von magával se időbüntetést, se kiesést, tehát pause esetén épp úgy folytatható a verseny, mint a játék normál quick race módjában. A pause funkciónál viszont vigyázni kell rá, hogy kb. fél óra után lejár a login a szerverre. Ezért javasolt csak rövid ideig, max. 10-15 percig használni, illetve a szakaszok között sem tölteni több időt.

Replayek mentése:
A plugin minden egyes gyorsasági után automatikusan elmenti az adott szakasz ismétlését. Ezen replay-eket a versenyzők kötelesek megtartani egészen a következő bajnoki forduló megkezdéséig. Vitás kérdésekben (pl: vágás) a szervezők bármikor bárki replay-ét bekérhetik. Amennyiben a bekérésnek nem tesz eleget a versenyző, akkor az adott fordulóban szerzett pontjait elveszíti.

Autók törése, törésátvitel:
A törésmodell Realistic. A plugin tartalmaz egy gasket fix nevű opciót amellyel a motor terhelhetősége megnő realistic törés mellett.
Az autók gyorsasági szakaszokon szerzett sérülései csak a szervizben kerül kijavításra, így ahol két gyorsasági között nincsen szerviz ott az előző szakasz céljában található állapotú autóval kell megkezdeni a következő gyorsaságit

Vágások :
A bajnoki fordulókon a szakaszok kismértékű levágása engedélyezett. A mérték meghatározásához illetve a vágások kiértékeléséhez a szervezőség a következő irányelveket határozza meg:
A levágások szempontjából megkülönböztetett a valódi életben reálisnak ill. nem reálisnak tekinthető vágás. Reálisnak az a vágás tekinthető, ahol a vágásra felhasznált felület szintben és járhatóságban nem különbözik számottevően az útfelülettől, valamint belátható a pályán kívüli útszakasz. Ebben az esetben olyan mértékű vágás is engedélyezett, ahol a versenyautó elhagyja az útfelületet.
Irreális vágásnak tekinthető a partoldalakra, peremekre felkapatás, valamint a normál esetben előre be nem látható területekre (bozótba, fák közé) való behajtás, ebben az esetben két kerékkel az út fölött kell maradnia a versenyautónak. A vágások megítélését befolyásoló szempont még a szándékosság és az, hogy a vágás ténylegesen járt-e időnyereséggel. A szándékosság megítélésében a szervezőség súlyosbító körülménynek tekinti a kanyarodás hiányát, különösen több, egymást követő kanyar ívének teljes figyelmen kívül hagyását. Havon a módosított hófal ellenére minden vágás irreálisnak számít, így ott 2 kerékkel mindig az úton kell lenni. Nem számít vágásnak az olyan ugratás, ahol a versenyautó az útfelületről indul (tehát nem az útperemről) és oda is érkezik vissza. Nem számít vágásnak súlyos pályaelhagyás esetén sem a nyilvánvalóan elrontott kanyarvétel, ha nem jár időnyereséggel. A büntetési tételek szabálytalan vágás esetén 10 mp időbüntetés vágásonként, amely az irreális vágásoknál a szakasz számottevő elhagyásával 20 mp-re emelkedik. A fentieknél súlyosabb, szándékos és pillanatnyi nyereséggel járó szakasz részlevágások,- kihagyások minimum 1 perc idővel, ismételt vagy különösen súlyos esetben kizárással büntethetők. A szervezőség fenntartja a jogot, hogy a vágások realitását maga ítélje meg, és a fenti elvek figyelembevételével egyedi alapon dönt a vágások szankcionálásáról.

Időjárás és felület:

A bajnokság futamain az időjárási tényező változó. Egy gyorson esős és száraz idő lehet (egységesen mindenkinek), míg az útfelület lehet dry, damp és wet. Az időjárásról a pluginban és a webes felületen is egy %-os valószínűsített statisztikai érték ad információt (statisztika szerint a 90%-os eső azt jelenti, hogy 10-ből 1x nem esik). A bajnokságban csak 0, 50 vagy 100%-os eső fordulhat elő!

A bajnokságban 5db aszfalt és 2db murvás futam fog megrendezésre kerülni meg plusz 2db meglepetésfutam!

Nevezések:

Teljes név,Rallysimfans Nick, Kategória,

az alábiaknek kötelezően felkell tüntetni a nevezési lapon amit a morteb2011@gmail.com címre kell elküldeni!

A bajnokira egynél több nevezés nem adható le egy versenyzőtől, tehát mindenki csak egy néven egy fórumos regisztrációval indulhat (dupla nevezést az értékelő program automatikusan az eredmények figyelmen kívül hagyásával bünteti).

Aki a bajnoki rallykon több regisztrációval indul annak az adott fordulós eredménye, nem kerül értékelésre. Ennek a be nem tartását különleges esetben sem tolerálja a szervezőség. Egy pilóta adott fordulóban csak egy géposztályban indulhat. Ha valaki több felhasználó névvel rendelkezik a fórumon és tévesen nem a nevezési listán szereplő nevével, futja le a fordulót, annak eredménye nem kerül értékelésre, korrigálását a szervezők semmilyen esetben sem tesz.

Rajtszám:
A rajtszámok megállapítása a szervezők döntése alapján.

Versenynaptár:
http://mo-rte.blogspot.com/

A RTE Bajnokságra való jelentkezéssel a versenyzők elfogadják és alávetik magukat a szabályoknak. A szabályzat mindenkire kötelező jelleggel érvényes. A szabályzat nem ismerete senkit sem mentesít annak betartása, illetve a szankciók alól.

http://mo-rte.blogspot.com/
Ezen az oldalon lesznek remélhetőleg információk és elképzelhető hogy a pontok is itt lesznek feltüntetve!

Rendezőség: Barabás István , Molnár Bence

Első teszt futam! Nem kötelező a részvétel!
http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=13575

Nevezések is gyűlnek lassacskán!
http://mo-rte.blogspot.com/2011/01/nevezesek.html

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. jan. 19 20:41

Látom Misike felhúzott az FR...hallgass 1 kis zenét...

http://www.youtube.com/watch?v=EFrPwg4I ... 7&index=14
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 szer. jan. 19 20:43

indian írta:Látom Misike felhúzott az FR...hallgass 1 kis zenét...

;) ....hamarabb is kieshettem volna,akkor legalább kevesebbet kínlódtam volna azzal a szar csúszkálós genyával.... :boa: :boa: :boa:

:D :D
HFRT Team

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. jan. 19 20:57

NyilasM írta:
indian írta:Látom Misike felhúzott az FR...hallgass 1 kis zenét...

;) ....hamarabb is kieshettem volna,akkor legalább kevesebbet kínlódtam volna azzal a szar csúszkálós genyával.... :boa: :boa: :boa:

:D :D
magyar kupán lenne még 2 leg....de nem nekem...én bizti nem megyek...
irc...berajtolok oszt lehet kinyomom azt is oszt levan zárva a hét... :boa:
Kép

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. jan. 19 21:03

Kép

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. jan. 19 21:15

Ujabban meg ez szól nálam fullon egész nap...de a szomszéd hogy unhatja...

http://www.youtube.com/watch?v=DKIzhGRx ... re=related
:dj: :dj: :dj: :dj: :dj:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2011 szer. jan. 19 21:19

Nagyon jó Indiiiiiii, irány a buli :D
Szabó Zéé

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szer. jan. 19 21:28

Szabo Zoltan írta:Nagyon jó Indiiiiiii, irány a buli :D
majd az IRC után...de akkor nagyon... :reszeg: :reszeg: :reszeg:
Kép

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2011 szer. jan. 19 21:42

indian írta:
Szabo Zoltan írta:Nagyon jó Indiiiiiii, irány a buli :D
majd az IRC után...de akkor nagyon... :reszeg: :reszeg: :reszeg:
Go Indi Tessa!!!! Go!!!! :biztat: :biztat: :biztat:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2011 csüt. jan. 20 21:41

No, kicsit szüneteltetem a magyar pluginon az aktív versenyzésem, amire nevezve vagyok bajnokságok természetesen még végigcsinálom, de újakra egyelőre nem nevezek, most a francián eléggé motivált vagyok, de többet kéne gyakorolnom, a csapatból persze nem lépek ki, és a fórum látogatását sem szüntetem meg, csak kicsit most meguntam a magyart :rolleyes:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2011 csüt. jan. 20 21:48

Indi, melóval kapcsolatban nem történt ezek szerint semmi előrelépés :( :( :confused2:
Szabó Zéé

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 pén. jan. 21 07:58

Szabo Zoltan írta:Indi, melóval kapcsolatban nem történt ezek szerint semmi előrelépés :( :( :confused2:
:(
Kép

Litux
RBR Fan

iRC?

Hozzászólás Szerző: Litux » 2011 pén. jan. 21 18:30

Valaki nemtudja hogy tudok nevezni IRCre?(Francia plugin alatt)
S A L G Ó A. S. E. N4

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Re: iRC?

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 pén. jan. 21 18:33

Litux írta:Valaki nemtudja hogy tudok nevezni IRCre?(Francia plugin alatt)
GARAGE-ban kiválasztod az autót, amivel menni akarsz, és már mehetsz is. Itt így megy minden bajnokságnál.

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 szomb. jan. 22 16:31

Csapattól jobban várok segítséget ezért beírom ide! Szeretnék kérni bármilyen a7 setupot ha van valakinek ha nincs szóljatok légyszi kit keressek ez ügyben! Köszi

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 szomb. jan. 22 17:03

Ja még annyi hogy skincentralba neveztem n3 és historic megjelölve, megadtam a csapat nevét is! Ha esetleg mondjuk Kenubit érdekli! 3-ra :D :cool2:

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 17:21

belkori írta:Ja még annyi hogy skincentralba neveztem n3 és historic megjelölve, megadtam a csapat nevét is! Ha esetleg mondjuk Kenubit érdekli! 3-ra :D :cool2:
Zsír :up: Akkor támadunk ;)

Kép

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 szomb. jan. 22 17:36

Kenubi írta:
belkori írta:Ja még annyi hogy skincentralba neveztem n3 és historic megjelölve, megadtam a csapat nevét is! Ha esetleg mondjuk Kenubit érdekli! 3-ra :D :cool2:
Frankó! :) Seteket valahonnan szereznem kell, nem tudsz olyasfélét? :rolleyes:

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 17:49

belkori írta:
Kenubi írta:
N3-ra inditől kértem, ő aztmondta ne adjam tovább, szóval hozzá fordulj ;) :up:
H-ba meg van vöftire meg 07-re :)

Kép

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2011 szomb. jan. 22 19:35

Kenubi írta: N3-ra inditől kértem, ő aztmondta ne adjam tovább, szóval hozzá fordulj ;)
csapaton belül kiadható...ami nem akkor szólok vagy oda sem adom...
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2011 szomb. jan. 22 19:40

...magyar rbr-ből távozom..döntésemnek több oka is van,részletezni nem fogom mert felesleges...
Sal ASE

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 19:56

indian írta:
Kenubi írta: N3-ra inditől kértem, ő aztmondta ne adjam tovább, szóval hozzá fordulj ;)
csapaton belül kiadható...ami nem akkor szólok vagy oda sem adom...
:up:

Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 19:56

belkori írta:
Kenubi írta:
Hovakűgyem?:D

Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 szomb. jan. 22 19:57

Urban Peti írta:...magyar rbr-ből távozom..döntésemnek több oka is van,részletezni nem fogom mert felesleges...
Engem azért érdekelne. :rolleyes: Már ha megosztod :)

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 19:59

Urban Peti írta:...magyar rbr-ből távozom..döntésemnek több oka is van,részletezni nem fogom mert felesleges...
:( :( :hello:

Kép

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 szomb. jan. 22 20:12

Ide lehet küldeni! belkovics.kornel@gmail.com

THX

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 20:25

belkori írta:Ide lehet küldeni! belkovics.kornel@gmail.com

THX
És akkor csak n3 kell? Ebből csak az Opelra van :)
Holnap tudom küldeni, most nem a saját gépemnél vagyok.

Kép

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 szomb. jan. 22 20:39

Kenubi írta:

THX
Ha tudsz a7 is jöhet! Előre is köszi! :)

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 szomb. jan. 22 21:02

belkori írta:
Kenubi írta:

THX
Olyanom nincs :(

Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2011 szomb. jan. 22 21:30

:think: Hova tova? FR?
Szabó Zéé

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2011 vas. jan. 23 10:01

Szabo Zoltan írta:
Nemáá Pepe!!!! Szerintem ennyivel én is mehetnék. Nemán plíz!!! :grrr: :grrr: :grrr:
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 vas. jan. 23 11:26

belkori írta:
Kenubi írta:

THX
Ekűdtem a cumót ;)

Kép

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 vas. jan. 23 11:34

Megkaptam Kenubi köszi! De ez valahogy nem az opel, de nem az a lényeg, hanem hogy van valamihez setupom! Kösz

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 vas. jan. 23 11:55

belkori írta:Megkaptam Kenubi köszi! De ez valahogy nem az opel, de nem az a lényeg, hanem hogy van valamihez setupom! Kösz
Miért ne lenne az? Astra-Aszfalt és Astra-Murva .... Ezt küldtem

Kép

belkori
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: belkori » 2011 vas. jan. 23 13:15

Bocsi én voltam figyelmetlen!

Tényleg Astra jött!

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2011 vas. jan. 23 13:28

belkori írta:Bocsi én voltam figyelmetlen!

Tényleg Astra jött!
:up: :reszeg:

Kép

Senior Major Csaba
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Senior Major Csaba » 2011 vas. jan. 23 18:00

Potyor írta:
Szabo Zoltan írta:
Nemáá Pepe!!!! Szerintem ennyivel én is mehetnék. Nemán plíz!!! :grrr: :grrr: :grrr:
Meg én is , oszt mégse teszem!
Pepe tessék maradni!
SALGÓ A.S.E.

petya
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: petya » 2011 vas. jan. 23 18:07

Drusza!! Már megint depis vagy?? :reklamacio:
NASCAR Everything Else Is Just A Game
Kép
Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2011 vas. jan. 23 18:55

indian írta:Ujabban meg ez szól nálam fullon egész nap...de a szomszéd hogy unhatja...

http://www.youtube.com/watch?v=DKIzhGRx ... re=related
:dj: :dj: :dj: :dj: :dj:
http://www.youtube.com/watch?v=mrywTpfDIHU&ob=av2el
HFRT Team

sanya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » 2011 kedd jan. 25 11:42

Pofon repül! d3
Nemá Petya, mi a nyűg?
Én meg most agyalok hogy, 1,5 év után visszapakolom az rbr-t. :think:

Válasz küldése