Feitscher Motorsport Team

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

ubooldog
RBR Fan

Feitscher Motorsport Team

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 szomb. júl. 29 12:40

Megalapult egy szerény privát ccsapat két taggal(azaz lehet még jelentkezni!) :D :dj: :banana: :beer:
Csapatf.:Feitscher Tamás
Versenyzők: Feitscher Tamás -Skoda Fabia WRC'05 /WRC/
Feitscher "Roland" András -Subaru Impreza WRC'03 /WRCC/
Mitsubishi Fun -Ez nem márka, vallás.
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szomb. júl. 29 12:44

hali tesomkám!

nem úgy volt hogy én csinálom a fórumba ezt a topicot? :)

remélem ma kiesel :P :D:D

nah skinünk még nincs egyedi, a köv futamra már kész is lesz... csak a szaros fényező sokat kér :D

ez egy jó hangulatu csapat, addunk kocsit, és mindent mi állunk, persze átvitt értelembe :D

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 szomb. júl. 29 13:26

laza... :cool2:

Sok sikert nektek :up:
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 vas. júl. 30 16:25

Feitscher András "Ronland" lefuttota a bajnokit, az első napon sajnos kiesset, mert elizgulta az egészet... pedig már csak 2 szakasz volt hátra... kémek szerint belevágot még azzon a napon a 2 napba, a szervizesek szerint már nagyon elvolt fáradva... nagy raményeket fűzz a keddi értékeléshez, interjút készitett vele Szúmó Jólán:

- Hello! - Szúmó Joli

+ Hali! Igen? - Feitscher "Roland" András

- A tesvéred miért nem indult az 5. fordulon?!

+ Egyrészt technikai hibák miatt, és agyak egy naptárt hogy hétfő 23:59-ig még lehet menni????!!!! Ha addigra mekapja az új aerodinamikai és felfügesztési csomagot akkor indul...

- Elégedett vagy az eredményekel?

+ Honnan tudjam? az előbb mondtam nem, hogy kedden értékelnek, egy ekkora balf@szt...

- Köszönöm. Thunke Grtott

+ ne probálkoz angolul.... én is köszönöm Szúmó Jóli! hali!

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 vas. júl. 30 17:38

Közlemény
Feitscher Tamás:"egyelőre nemtudok mit mondani, sajnos tényleg technikai problémák hátráltatnak, ráadásul "Roland" mindig itt dünnyög adjak neki pénz pudingra, mondom neki "kussujá köcsög zsidó", akkor egy picit abbamarad és lecseréli a kerekeket a drift-skylineomon, szegény szét unja az agyát."
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2006 vas. júl. 30 17:40

ubooldog @ 2006 Vas. Júl. 30 18:38 írta:Közlemény
Feitscher Tamás:"egyelőre nemtudok mit mondani, sajnos tényleg technikai problémák hátráltatnak, ráadásul "Roland" mindig itt dünnyög adjak neki pénz pudingra, mondom neki "kussujá köcsög zsidó", akkor egy picit abbamarad és lecseréli a kerekeket a drift-skylineomon, szegény szét unja az agyát."
"ráadásul "Roland" mindig itt dünnyög adjak neki pénz pudingra, mondom neki "kussujá köcsög zsidó","

:nevet: Hát, ez kész.
Egyébként sok szerencsét a bajnokságban a csapatnak! ;)

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 vas. júl. 30 20:37

Becu @ 2006 Vas. Júl. 30 18:40 írta:"ráadásul "Roland" mindig itt dünnyög adjak neki pénz pudingra, mondom neki "kussujá köcsög zsidó","

:nevet: Hát, ez kész.
Egyébként sok szerencsét a bajnokságban a csapatnak! ;)
kösz! ne álmodozz tamás, én soha nem kunyerálok töled pénzt, inkább te, hogy legyen új memoria kártyád Nicht Riderbe :D

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 vas. júl. 30 20:45

Nah ahogy látjátok is a csapat hangulat megvan! :D (te köcsög szidó tamás:D:D) Én probálom erőltetni a festőt, hogy csinálja már meg a skint, de a lussta dög csak pofázik és pofázik a pénzt meg kéri...

nah megyek tesztelni a 6. Fordulora, meg megyek szétverni a festőnek a fejét, aztán teszt, aztán alvás... :D:D

nah tesvérem elég gagyi le se írta hol kell jelenkezni leíírom:

- Nah akkor, itt lehet jelenkezni a csapatba...
- Oldalát a csapatnak én készitem :cool2: (nem lesz valami profi)
- Majd kirakom a címét és ott megtaláltok minden infot
- Kategoriától fügöen lehet jönni, szal lehet S1600-al vagy WRC-vel vagy gNr-esel, remélem jó kis csapat lesz belöle...
- Természetesen ingyenes :P :D

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 hétf. júl. 31 13:25

Közlemény:"A sorozatos technikai problémák miatt Felhívtam a BSA-t, hogy nincs-e kölcsönbe egy ügyfélverziós 307-esük, aztmondták, van de csak egy futamra, mondom "[cenzor] te" azt rájöttem, hogy úgyse érti és megköszöntem a lehetőséget..."
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 hétf. júl. 31 19:59

hazudik... összetörte a fabiat WRC-ét, és ezért kölcsön kérte, vagyis én kértem kölcsön a Peugot 307 WRC-ét... mert súlyos sérüléseket szerzett a böszme...

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 hétf. júl. 31 21:43

Közlemény:"Na, lenyomtam a 'hétvégi' versenyt. Az első napon szarrá ment a hátsó diffi, lengőkarostúl békanyálastúl, ezért aztmondtam a 4. gyors után, hogy holnap fojt.köv. A másnapi visszaállás jól sikerült, némely' szakaszon már a 20. helyért küzdöttem :cool2: , végülis lenyomtam a zsidókát, nemhiába enyim a csapat :numcsaku: ...
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 hétf. júl. 31 21:54

Bocs hogy ide írok de szerintem ez a topic másodszerepben lehetne ilyen dühöngő vagy zárt osztály is :D
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 kedd aug. 01 07:50

Ikotics Mátyás @ 2006 Hétf. Júl. 31 22:54 írta:Bocs hogy ide írok de szerintem ez a topic másodszerepben lehetne ilyen dühöngő vagy zárt osztály is :D
hát nemtudom gyulám, majd kérdezd meg a csapatfönőköt...

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 kedd aug. 01 08:00

valaki eltudná intézni nekünk, hogy mi is hivatalosan bekerüljünk a csapatokhoz? mondjuk a WRC kategoriába? :respect:

A nagy világból:

Tegnap Feitscher Tamás is sikeresen lezárta az 5. fórdulot. Amikor ő lemente akkor még az összesitetben 39.-ik volt. Feitscher "Roland" András sajnos akkor 52.ik volt... Mert egyéb okok miatt (zaj, beszélés, és idegesités) ezért elégé idegesen mente le a szakaszokat információk szerint. És még ha azt is belevesszük , hogy úgy igaziból fél hete játszik a játékal akkor az nem kis teljesitmény 194 emberből 52-nek lenni... Az eredmények még nem biztosak...

Más:

A Subaru WRC 03 festése nemsokára kész, már csak egy két aprobb finomitás és kész is... Délután kémfotókat láthatnak, bár a Feitscher Motorsport Team "edző pályája" elég jól el van zárva és fegyveresőrök is vannak ott, de majd valahogy megoldjuk... Szumó Jólánt halloták... Studió...

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 kedd aug. 01 08:30

Feitscher Roland @ Kedd. Aug. 01, 2006 9:00 am írta:valaki eltudná intézni nekünk, hogy mi is hivatalosan bekerüljünk a csapatokhoz? mondjuk a WRC kategoriába?
Ilinek vagy Chrisx nek privizzetek és meglessz :)
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 kedd aug. 01 08:33

Ikotics Mátyás @ 2006 Kedd. Aug. 01 09:30 írta:Ilinek vagy Chrisx nek privizzetek és meglessz :)
oks

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 kedd aug. 01 19:48

HÍREK

Babó is, vagyis ahogy a nagy világ ismeri Feitscher "Roland" András, belépet a WRC kategoriába, ez annak köszönhetö, hogy Feitscher Tamás és a Peugot-osok kimentek tesztelni... "Babó" épp ő is ott akart tesztelni, megenketék neki, hogy letesztelje az új fékrendszert a 307-esen, és annyira jól ment vele, hogy lezerzötette magát a Peugot 307 WRC 05-höz, kémek szerint: ,, Nagyon tetszik nekem ez a 307-es, sokal erősebb és jobb az irányithatósága mint a 03-as Subarunak..."

szumó Jólán jelenti, hogy 6. fórdulon soross küzdelem vártható, a két testvér között, és tomi osztálytársa Farkas Zsolti közt is... RTL Klub... Studió...

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 kedd aug. 01 19:55

:nevet2: nagyon készen vagytok :omg:
Kép

hancur
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: hancur » 2006 kedd aug. 01 20:13

:nevet2: :nevet2:
jol elszórakoztok :D :D Tetszik nagyon!!!legközelebb is benézek ;)
Kép

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2006 kedd aug. 01 20:19

Szumó Jólán jelenti, kész ez a totyik. RTL Klub, stúdió. :nevet2: :nevet2: :nevet2:
A hülyeség az megy.

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 11:19

reklamálnék, én a tomit nem találtam meg az eredményekeben az 5. fórduloban.... ez miért van? magamat megtaláltam, de a cseh oldan 53. ik volt kiírva a nevemhez az összesitetben itt meg 62... vagy még elszámoltatok más dolgokat is? :)

Lehet jönni a szerverünkre, FEITSCHER MOTORSPORT TEAM TEST a neve, jelszó nem kell, csak rally scool 2-es pálya, amit a letöltésekben megtaláltok, én sajna kiesstem... és all of car

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 11:20

jah és a csehen fenn volt... a tomi

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 szer. aug. 02 11:35

Ha nem leszek értékelve akkor vlkit megkeresek a köv. magyar bajnokin a pálya szélén!!!(rallysimfans pólósok)
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 11:40

ubooldog @ 2006 Szer. Aug. 02 12:35 írta:Ha nem leszek értékelve akkor vlkit megkeresek a köv. magyar bajnokin a pálya szélén!!!(rallysimfans pólósok)

jah jah, múltkor látunk titeket agragost meg sebudgropfot (lehet rosszul írtam) a Duna Rallyn mögöttetek álltunk, és ha nem kerül be tomi, akkor legközelebb , csatt , csattt :D:D:D:)

Nagyon feszült a hangulat a Feitscher Motorsport Team istállójánál... Megkérdezük babot, hogy mi a helyzet:

- Haj! :)

- Mivan bazz, megint jöttök , hogy mi a helyzet, aztán elmondjátok a hazuságot az RTL Klubon, múltkor is ezt csináltátok velem, úgyhogy huzzatok innen!!!

( amit szúmó jólán kolegánk hallot belöle, a nagy angolos:

Mivan szumó, megint jössz megintejúlni, hogy mi a helyzet a kerék hőmérsekletel, aztán nagyon köszönöm az RTL KLubnak , hogy megintejúltok mert tök sok pénzem lesz!!!)

Hát igen, hallotuk Feitscher Teamet, Pálya Széléről, RTL Klub, stúdió...

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2006 szer. aug. 02 11:48

Feitscher Roland @ Szer. Aug. 02, 2006 12:2 írta:jah jah, múltkor látunk titeket agragost meg sebudgropfot (lehet rosszul írtam) a Duna Rallyn mögöttetek álltunk, és ha nem kerül be tomi, akkor legközelebb , csatt , csattt :D:D:D:)

Nagyon feszült a hangulat a Feitscher Motorsport Team istállójánál... Megkérdezük babot, hogy mi a helyzet:

- Mivan bazz, megint jöttök , hogy mi a helyzet, aztán elmondjátok a hazuságot az RTL Klubon, múltkor is ezt csináltátok velem, úgyhogy huzzatok innen!!!

Mivan szumó, megint jössz megintejúlni, hogy mi a helyzet a kerék hőmérsekletel, aztán nagyon köszönöm az RTL KLubnak , hogy megintejúltok mert tök sok pénzem lesz!!!)

Ezen majdnem rosszul lettem... :D:D:D:D:D

Külön gyöngyszem agragos, meg sebudgropf :think: :nevet2: :typeing:
Opel Astra GSi N3 :)

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 szer. aug. 02 15:19

Feitscher Roland @ Szer. Aug. 02, 2006 12:40 pm írta:jah jah, múltkor látunk titeket agragost meg sebudgropfot (lehet rosszul írtam) a Duna Rallyn mögöttetek álltunk, és ha nem kerül be tomi, akkor legközelebb , csatt , csattt :D:D:D:)

őrültek :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2: nagyon nagy :omg: :omg: :D :D :D
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 20:13

Nah úgy látszik a WRC kategóriában fognak indulni a Feitscher Testvérek, "BaBó" vagyis András Peugot 307-el, "Tutti" Tamás Subaru 05-el, nem tudjuk honnan szeték össze ezt a sok pénzt, hogy megvegyék, vagy kölcsönözzék a kocsikat... Meginterujuljók (beszélni nemtudok) András, hogy honnan is szetétek össze ezt az összeget?

Babo - Szejja! (hülyegyerek! :) :doom: )

Babo- Hát az úgy volt, hogy tudod, mi nem csak egész nap itt interjúlgatunk, hanem elöször mind2-nek volt egy ladája, ő volt a navigátor, és én voltam a versenyző, azután jöttek a szponzorok aztán lett pénzünk, bettetük a majdnem a teljes összeget a bankba, annyit hagytunk, hogy tudjunk versenyzi, és most vettük ki azt a pénzt, és azotta még több szponzort szereztünk ez a mi történetek, emlékszem amikor még Ladával mentük, azzokat a pillanatokat soha nem felejtem el... :)

szumó kollega- Köszünjük! Sok sikert továbbra is!

Babo - Kösz!

Végleges felállásunk akkor

Csapatfönők: Feitscher Tamás

Versenyők:

Feitscher Tamás - /Subaru Imbreza WRC 05'/WRC/
Feitscher "Roland" András - /Peugot 307 WRC 05'/WRC :P/

Szóval köszönjük, hogy velünk tartottak az intejú alatt, ahogy látjuk ezzek a Feitscher Testvérek igazi emberek, voltak szegénységben, és most már WRC kell nyomnak... Sok sikert kivánunk nekik!

Szúmó Jolánt halloták, RTL Klub (vagy mi is? :D)... Stúdió...

Várunk jelenkezzöket, ez egy igazi csapat :) :dj: :drummer: :beer: :kocc: :rally: :matrix: :nevet: :party: :rock: :rock: :rock: :sing: :sandor: :rally2: :drummer2: :drocker: :dance: :reszeg:

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 szer. aug. 02 20:28

Roland nemtudom mijagazt képzelsz, hogy van pofa söröd ahhoz, hogy eldöntsd ki mivel megy, tudtommal én vagyok a CSK!!! Amugy Tényleg(Tények? persze meg időjárás júcsiáva baz+ :fear: ) Subaruval megyek amig nem lesz Spicli féle EVO WRC :respect: :respect: :respect: . Remélem köv futamon már értékelnek mert ha nem, akkor a FIAM-hoz fordulok azt beperlem ezt a tarsaságot.... :burr:
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 20:31

ubooldog @ 2006 Szer. Aug. 02 21:28 írta:Roland nemtudom mijagazt képzelsz, hogy van pofa söröd ahhoz, hogy eldöntsd ki mivel megy, tudtommal én vagyok a CSK!!! Amugy Tényleg(Tények? persze meg időjárás júcsiáva baz+ :fear: ) Subaruval megyek amig nem lesz Spicli féle EVO WRC :respect: :respect: :respect: . Remélem köv futamon már értékelnek mert ha nem, akkor a FIAM-hoz fordulok azt beperlem ezt a tarsaságot.... :burr:

rohadjámá szét te mondtad hogy azzal mész zsidó!!!!! :)
mondtam, hogy beírom, egyépként én vagyok az admin a csapatoknál és nem te, én neveztem a csapatot, én csinálok szervereket tesztelésre, és te mit csinálsz, zsidókám? :D semmit, csak ülsz és pofázol... :D

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2006 szer. aug. 02 20:33

:nevet2: :nevet2: :nevet2:
Tiszta őrültek háza mi?!
:nevet2: :nevet2: :nevet2:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Becu 2006 szer. aug. 02 20:34-kor.

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 szer. aug. 02 20:34

Feitscher Roland @ Szer. Aug. 02, 2006 9:31 pm írta:rohadjámá szét te mondtad hogy azzal mész zsidó!!!!! :)
mondtam, hogy beírom, egyépként én vagyok az admin a csapatoknál és nem te, én neveztem a csapatot, én csinálok szervereket tesztelésre, és te mit csinálsz, zsidókám? :D semmit, csak ülsz és pofázol... :D
Miva' hülye vagy, én hoztam tetü alá az egészet, nélkülem még mindig egy szaros F-1 csapatban tengetnéd fopgyatékos perceidet te, te én nem vagyok vallásos te hülye zsidóképű cigányléány!
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 20:36

ubooldog @ 2006 Szer. Aug. 02 21:34 írta:Miva' hülye vagy, én hoztam tetü alá az egészet, nélkülem még mindig egy szaros F-1 csapatban tengetnéd fopgyatékos perceidet te, te én nem vagyok vallásos te hülye zsidóképű cigányléány!
nah addig szórakozá amig átmegyek és szétverek te, zsidó, én lehet, hogy csak oan képü vagyok, te meg az vagy te cigány! elfelejtettem miket csináltunk még Ladás időszakunkban??? :)

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 szer. aug. 02 20:38

Feitscher Roland @ Szer. Aug. 02, 2006 9:36 pm írta:nah addig szórakozá amig átmegyek és szétverek te, zsidó, én lehet, hogy csak oan képü vagyok, te meg az vagy te cigány! elfelejtettem miket csináltunk még Ladás időszakunkban??? :)
Mien Ladás időszakunk te zsidókamra, te csak a pálya szélén homokoztál, mikor én Kimi Rájkönenne zúztam a mecsekbe...te
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szer. aug. 02 20:40

ubooldog @ 2006 Szer. Aug. 02 21:38 írta:Mien Ladás időszakunk te zsidókamra, te csak a pálya szélén homokoztál, mikor én Kimi Rájkönenne zúztam a mecsekbe...te
te elvagy szédülve kimi raikönennel , hehehehehe :?:D:D:D:D:D:D:D nem is tudod ki az :D , ez inkább forditva volt csak nem mertem leírni, én grömivel szoktam nyomni, te meg csak tologadatt a McLaren modeljét aztán bmmm-tél, meg mondtad Haikenn (kisse tutadt mondani)....

:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:d

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 csüt. aug. 03 08:43

Nah szóval megint csináltam egy szervert, ez csak aszfalton van, de tettem bele egy Rally School szakaszt is :P:), nah remélem ma többen jönnek mint tegnap, a rally school 1 kell, most a rally school 2-ön nem megyünk... és az aszfalt pályák nem snow modba vannak....

nah szóval, remélem sokan jönnek el a tesztre :)

hancur
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: hancur » 2006 csüt. aug. 03 09:31

GECIIIIIIIIIIIII!!!!!!!! :D :nevet2: :nevet2: :nevet2:
:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:

ha meg alakul a HRHT S1600( ha kész az ignis) Átjöhetnétek majd hozám!! :D :D
komálom a bolondokat :nevet2: :nevet2:
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 csüt. aug. 03 18:41

hancur @ 2006 Csüt. Aug. 03 10:31 írta:GECIIIIIIIIIIIII!!!!!!!! :D :nevet2: :nevet2: :nevet2:
:nevet2: :nevet2: :nevet2: :nevet2:

ha meg alakul a HRHT S1600( ha kész az ignis) Átjöhetnétek majd hozám!! :D :D
komálom a bolondokat :nevet2: :nevet2:
ő, izé mi nemtudunk menni S1600-al :D:D

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 csüt. aug. 03 18:47

Kitaláltunk valamit, hogy izgalmasabbá tegyük a rallyt, aki jelenkezik hozzánk annak msn-en elkülünk egy Team Speak nevű programot, amin mikrofonal lehet egymással beszélni, úgyis ha játszunk... Nah amielött belépünk mint 3-an belépünk egy szobába amit mi csinálunk, ott megnézzük, hogy mükszik-e. Azután bekapcsol a játék, aztán szakasz közbe tudunk egymással beszélgetni... :D És égy így nem életszerű, de szerintem tök jó :P!:D

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 csüt. aug. 03 22:11

Feitscher Roland @ Csüt. Aug. 03, 2006 7:47 pm írta:Kitaláltunk valamit, hogy izgalmasabbá tegyük a rallyt, aki jelenkezik hozzánk annak msn-en elkülünk egy Team Speak nevű programot, amin mikrofonal lehet egymással beszélni, úgyis ha játszunk... Nah amielött belépünk mint 3-an belépünk egy szobába amit mi csinálunk, ott megnézzük, hogy mükszik-e. Azután bekapcsol a játék, aztán szakasz közbe tudunk egymással beszélgetni... :D És égy így nem életszerű, de szerintem tök jó :P!:D
miez pontosan? Team Speak? elküldhetnéd nekem msn-n de nem lépek be :D
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 pén. aug. 04 10:14

Ikotics Mátyás @ 2006 Csüt. Aug. 03 23:11 írta:miez pontosan? Team Speak? elküldhetnéd nekem msn-n de nem lépek be :D
felvettelek, kötelezö belépnik ha megadom e van! :D:D , oda addom de cserébe kérek egy Mitshubishi Evo VII köszönöm! :D:D

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 pén. aug. 04 12:02

Feitscher Roland @ Pént. Aug. 04, 2006 11:14 am írta:felvettelek, kötelezö belépnik ha megadom e van! :D:D , oda addom de cserébe kérek egy Mitshubishi Evo VII köszönöm! :D:D
ok majd költségvetem hónapvégén égetem :)
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szomb. aug. 05 11:49

lenne egy kérdésem a Hyunday Accenthez le kell szedni a 05-t vagy az alapal is lehet menni a WRC Classicban?

úgy megcsináltam, hogy szervereken a mitsu (05-ös) a hyunday (alap), és a Peugot 307-es mükszik, valamiért a többi nem müködik... de simman mükszik csak szerveren nem nah ezt nem értem :)

Iko
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iko » 2006 szomb. aug. 05 15:09

Feitscher Roland @ Szomb. Aug. 05, 2006 12:49 pm írta:lenne egy kérdésem a Hyunday Accenthez le kell szedni a 05-t vagy az alapal is lehet menni a WRC Classicban?

úgy megcsináltam, hogy szervereken a mitsu (05-ös) a hyunday (alap), és a Peugot 307-es mükszik, valamiért a többi nem müködik... de simman mükszik csak szerveren nem nah ezt nem értem :)
a WRC Classic a 2003 elötti autokat foglalja magába szoval az alappal mehetsz Classicba a 05össel meg nagy WRC be
Kép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szomb. aug. 05 18:54

Ikotics Mátyás @ 2006 Szomb. Aug. 05 16:09 írta:a WRC Classic a 2003 elötti autokat foglalja magába szoval az alappal mehetsz Classicba a 05össel meg nagy WRC be
oké kösz, akkor lehet Hyundayal megyek majd, még nemtudom...

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 vas. aug. 06 10:04

nah maradok a Peugotnál öröké, nah a festése az már majdnem kész, még egy pár igazitás rajta, plus a törötett még else kesztem, majd felteszem egy oldalra ahonnan le lehet tölteni, úgy holnapra vagy holnaputánra már tölthető lesz! az oldal címet is majd megadom!

a fabia festését még else kesztem, mert tomi össze-vissza kutyul nemtudja mivel menjen, meg az ő kocsia csinálja meg ő, és tomi a rohadt életbe döndst már el mivel mész és csináld meg rá a festés bammeg

ubooldog
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: ubooldog » 2006 hétf. aug. 07 12:11

Nyugodzsá má le UAZmeg, te Curvára nem csinálsz semmit, csak a pofád jár, hogy igy kéne meg ugy kéne, meg csinád má', te meg csak egész nap MSN-ezel a hülye F-1-es haverjaiddal, akik pont olyan sikak, mint a VFTS motorházteteje... :bringa: :tv: :nag: :grrr:
KépKép
KépKép
KépKép
KépKép

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 hétf. aug. 07 14:05

ubooldog @ 2006 Hétf. Aug. 07 13:11 írta:Nyugodzsá má le UAZmeg, te Curvára nem csinálsz semmit, csak a pofád jár, hogy igy kéne meg ugy kéne, meg csinád má', te meg csak egész nap MSN-ezel a hülye F-1-es haverjaiddal, akik pont olyan sikak, mint a VFTS motorházteteje... :bringa: :tv: :nag: :grrr:
nah le lehet szállni róluk köcsög, én ma estére már fel is rakom a skinemet és te, majd jövőhéten, ha???? én a terv alapján csinálom és te?? csak játszol, meg idegesitesz amikor megyek a szakaszokon...

ha ez így megy tovább akkor füzetés emelést kérek + cégautónak egy Mitsu 9-est köszönöm! Csokolom barom állat!! :D:D:D:D:D:D

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szomb. aug. 12 14:09

hali!

lehet felbomlik a csapat, mert én S1600-al mek rallyfenegyerekel, tomi meg átvándorol lehet az N-esekhez... Holnap vagy még ma megszületik a döntés, majd leírom ha megszünik akkor majd zárjátok le a fórumot, meg majd de lehet nem szün meg, még nemtom!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2006 szomb. aug. 12 17:56

Nem úgy volt hogy mi alapítunk csapatot junior team-t.

Ezt azért nem kellett volna!!!
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Feitscher Roland
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Feitscher Roland » 2006 szomb. aug. 12 19:29

rallyfenegyerek @ 2006 Szomb. Aug. 12 18:56 írta:Nem úgy volt hogy mi alapítunk csapatot junior team-t.

Ezt azért nem kellett volna!!!
mivan??? :S az nem úgy volt mi már elötte eldöntöttük amikor a tamás kipróbálta az N-t én meg a Super 1600-t aztán eldöntöttük, hogy akkor felbomlik, és azért alapitotuk ketten a csapatott a junior Team-t, hogy ott megyünk, tamás meg belép egy N-es csapatba! ;)

Válasz küldése