Miskolci Senior Rally Team [MSRT]

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Istvan Major
RBR Fan
Kapcsolat:

Miskolci Senior Rally Team [MSRT]

Hozzászólás Szerző: Istvan Major » 2006 csüt. jún. 08 10:52

Sziasztok!

Mikor idén elkezdtem játszani online a RBR-t,az öcsémmel és egy barátommal alakítottunk egy WRC csapatot(Brother Rally Team) és az első fordulót még ott nyomtam nagyon kevés sikerrel.A forduló után próbáltam ki előszőr GrN-es autót,ami rögtön barátságosabnak tünt számomra.Mivel az öregem is csapatja ezerrel(ha itthon van),kipróbálta az Evo VII-est és neki is azonnal technikájává vált.Ekkor döntött úgy,hogy elindulna Ő is a 2. fordulóban,csak csináljam meg neki a nevezést stb mert ahoz nem ért.Amikor beneveztem és a csapat mezőt kellett kitölteni(de min.2 ember 1 csapat ugye) akkor fordult meg a fejemben mi lenne ha Én is váltanék mert az Ufok között úgy sem terem babér "még egy darabig" ;) .Na így alakult meg a Mi kis csapatunk faterral,hogy a tesómat és a barátomat "cserbenhagytam".Fel is jelentettek szerződésszegésért,mehetek bíróságra pereskedni. :D
Na de nem baj ha jönnek az eredmények,jönnek a szponzorok is,lesz miből tokolni a volt csapatomnak.
Ahoz viszont,hoógy csapatban is versába tudjunk lenni szükségünk lenne még egy csapattagra mert az Öregem még nem valami megbízható,bár ezért a kijelentésemért ha elolvassa lesz bajom nem kicsi. :D
Lényeg a lényeg,szeretnénk igazolni egy megbízható,gyors "versenyző"párost" a következő fordulót megelőzően,ezért nyitottam volna a topicot.

Üdv.:Major "Isu" István [MSRT] :rally2: [/u]

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2006 csüt. jún. 08 23:23

:hello:
Én benne lennék ;) , mert nekem még nincs csapatom és én is miskolci vagyok, csak az a baj, hogy nem lennénk egy kategóriában, ha te N csoportban mennél. :(

("2. TILOS a csapatot úgy szervezni, hogy a bármely két tagja különböző kategóriában induljon!" sebgutkopf)

Istvan Major
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Istvan Major » 2006 pén. jún. 09 11:20

Becu @ 2006 Csüt. Jún. 08 23:23 írta::hello:
Én benne lennék ;) , mert nekem még nincs csapatom és én is miskolci vagyok, csak az a baj, hogy nem lennénk egy kategóriában, ha te N csoportban mennél. :(

("2. TILOS a csapatot úgy szervezni, hogy a bármely két tagja különböző kategóriában induljon!" sebgutkopf)
Hát akkor ez sajna bukó,mert Mi GrN-beb nyomjuk még ezt az évet tuttkó.Ha esetleg meggondolod magad és kategóriát váltasz szivesen látunk a teamben.

Üdv.: Isu&Fater

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2006 pén. jún. 09 12:41

Attól még csinálhattok csapatot. csak a bajnokin még nem nevezitek, majd ha lesz annyi tagja a teamnek

hozzáfüzném énis miskolci vagyok csak én Junior :D
Vaszily László

Becu
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Becu » 2006 pén. jún. 09 13:09

4dimension @ 2006 Pént. Jún. 09 12:41 írta:Attól még csinálhattok csapatot. csak a bajnokin még nem nevezitek, majd ha lesz annyi tagja a teamnek

Én meg profi! :Đ :Đ :cool2: :cool2: :nevet: :nevet:

ui.: csak vicceltem

Istvan Major
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Istvan Major » 2006 pén. jún. 09 14:06

4dimension @ 2006 Pént. Jún. 09 12:41 írta:Attól még csinálhattok csapatot. csak a bajnokin még nem nevezitek, majd ha lesz annyi tagja a teamnek

Van nevezve csapatunk csak az a story,hogy eddig ketten vagyunk a tagjai és a bajnoki dobogóra pályázva :rolleyes: ,minden versenyen 2 pontszerző kellene amit elég nehéz teljesítesi ebben a formában.Ha hárman lennénk nagyobb lenne a az esély a dédelgetett álmunkra(miskolci csapat a dobogón). :D :ok:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2006 szer. aug. 09 12:23

Helló!
Belépnék a csapatotokba ha lehet róla szó
lancer evo 8 al mennék

Szendrői vagyok!!!
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Istvan Major
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Istvan Major » 2006 szer. aug. 16 21:43

rallyfenegyerek @ 2006 Szer. Aug. 09 12:23 írta:Helló!
Belépnék a csapatotokba ha lehet róla szó
lancer evo 8 al mennék

Szendrői vagyok!!!
Hi!

Üdv a csapatba fenegyerek :D
Már csak az a kérdés ,hogy tudlak felvenni a csapatba :rolleyes:
A héten már csak holnap leszek estig mert megyek a motogp-re
és csak vasárnap éjszaka jövök haza.Tehát holnapig el kellene intézni a csapatba kerülésed,hogy a bajnokit a csapat szineiben teljesísd már ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2006 szer. aug. 16 22:41

Már én is csinálok egy csapatot úgy hogy bocsika.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése