Super-man ASE

Csapat megbeszélések

Moderátor: Moderátor

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Re: Super-man ASE

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 szer. jan. 18 14:39

Targo írta:Úgyis kell majd mégegyszer nevezni :D
Minek? :think: :D

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 szer. jan. 18 14:46

Rally-Man írta:
Targo írta:Úgyis kell majd mégegyszer nevezni :D
Minek? :think: :D

Mert aztat írták, hogy ez csak olyan szintfelméréses dolog :D gondolom ezért, de ez csak a saját tippem :D
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Torpe
Vendég

Hozzászólás Szerző: Torpe » 2012 csüt. jan. 19 02:19

Jo napot!

Na megjottem!Amugy Torpe vagyok a szerelo ur! :D Gondolom vartatok,mert lesz dolgom!Na szoval...szeretnek a csapat versenyen resztvenni,mert a (haziorvos)Lenart Tamastol kaptam beutalot a KLINIKARA :cool2:
Varom a csapat donteset...foleg a Fonokoket :respect: :respect:

Koszi...
Kép

Super-man ASE

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 csüt. jan. 19 02:42

Valaki olalkodik itt!! :D Na ki az??? :taps:
Kép

Super-man ASE

Torpe
Vendég

Hozzászólás Szerző: Torpe » 2012 csüt. jan. 19 05:12

Udv. a klinika lakoknak!! :D Megerkeztunk. :D Lefutottunk gyorsan egy-ket versenyt!! S1600!!! :D Kossetek fel a bajuszt!!! :nevet2: Remelem befogadtok mert ha nem , elviszem a villas kulcsiam!!!! :nevet2: :nevet2: :respect2: :ß: :feladom:
Kép

Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 csüt. jan. 19 08:43

Lenart Tamas írta:Valaki olalkodik itt!! :D Na ki az??? :taps:
Naaaaaaaaaaa végre :respect: :respect: :respect: :lollypop: :lollypop: A szerelőnk bemutatkozik lassan :D

memberlist.php?mode=viewprofile&u=6060

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=17453

És nézd a statot nézd..... :cool2:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 csüt. jan. 19 12:06

Csapatbajnoki 2. forduló
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 csüt. jan. 19 12:22

Csapatpontok a 2. forduló után
Kép

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 csüt. jan. 19 12:53

Szarul állunk :(
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 csüt. jan. 19 13:01

Targo írta:Szarul állunk :(
Jo az!!! :D Ez a leheto legjobb ami most elerheto!!!! De belekell huzni. Hoztam is egy erositest!! :D De meg jelentit meg a hsz-t. Majd kesobb biztos. :D
Kép

Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 csüt. jan. 19 13:06

Lenart Tamas írta:
Jo az!!! :D Ez a leheto legjobb ami most elerheto!!!! De belekell huzni. Hoztam is egy erositest!! :D De meg jelentit meg a hsz-t. Majd kesobb biztos. :D
Hát igen :) Sajnos az elsőn én nem szereztem semmi pontot,mert kiestem és a mostanin is csak 2-n szereztünk némi pontot :)

Végre Végre :ballons: :birthday: :alcohol: :reszeg:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2012 csüt. jan. 19 15:27

Sziasztok srácok! :)
Elnézést szeretnék kérni mindenkitől a csapatban,hogy csak úgy itt hagytalak benneteket,de már nem igazán tudott leköni a játék úgy mint régen. :(
Most viszont hogy újra lesz OB természetesen megváltozott a dolog :D újra van egy kis pezsgés a véremben :cool2: ,de sajnos más csapattal szeretnék indulni(már persze ha bevesznek máshová) :rolleyes:
Remélem nem fogtok rám haragudni,és békében "harcolhatunk" a versenyeken :rally2:
További sikeres versenyzést kívánok a csapat összes tagjának :biztat: :reszeg:
McCrash

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 csüt. jan. 19 15:39

jgy írta:Sziasztok srácok! :)
Elnézést szeretnék kérni mindenkitől a csapatban,hogy csak úgy itt hagytalak benneteket,de már nem igazán tudott leköni a játék úgy mint régen. :(
Most viszont hogy újra lesz OB természetesen megváltozott a dolog :D újra van egy kis pezsgés a véremben :cool2: ,de sajnos más csapattal szeretnék indulni(már persze ha bevesznek máshová) :rolleyes:
Remélem nem fogtok rám haragudni,és békében "harcolhatunk" a versenyeken :rally2:
Kit látnak szemeim!!!!???? :eek:

Gyuszi, mi örültünk annak a kis időnek is,amíg nálunk csapattad!!! :respect:
Semmi gond a Te döntésed, hogy melyik csapatban szeretnél az OB-n hasítani!!!! :cool2:

Sok sikert az OB-z!!!!! :reszeg:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Vinyo77
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Vinyo77 » 2012 csüt. jan. 19 18:43

Na hát RTE-t lefutottam...elég jól kezdtem... aztán 2. gyorson 2-esbe ragadt a váltó azt hittem a guta megüt kigurultam Etapon köszi hogy jöttetek és kirángadtuk 3. gyors jó volt aztán nagyszervíz minden ok 4. gyors patent volt 5. gyors volt a legeslegjobb... 6. gyors a fekete leves 4. be ragadt a váltó azt hittem itt a vége 2 c4h árán eltudtam érni hogy 5 km-ert 4.be beguruljak :) beértünk ez a lényeg most pedig rFactorba Dévboss-t autóztattam meg Vinyó módra a VFTS-el az élménybeszámolót majd tőlle hallhatjátok. :) :reszeg:
http://facebook.com/VinyoDekor - Vinyó Dekor

Super-Man ASE

2010/11 Magyar Országos RTE Bajnokság - H Kategória 3. hely

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 csüt. jan. 19 18:59

Torpe írta:Udv. a klinika lakoknak!! :D Megerkeztunk. :D Lefutottunk gyorsan egy-ket versenyt!! S1600!!! :D Kossetek fel a bajuszt!!! :nevet2: Remelem befogadtok mert ha nem , elviszem a villas kulcsiam!!!! :nevet2: :nevet2: :respect2: :ß: :feladom:
Üdvözletem :D köszi az eddigi sok segítséget nélküled nem tartanánk ott ahol :D úgyhogy maradsz és jókat csatázunk majd :P
Kép
Super-man ASE

darally
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: darally » 2012 csüt. jan. 19 18:59

Vinyo77 írta:Na hát RTE-t lefutottam...elég jól kezdtem... aztán 2. gyorson 2-esbe ragadt a váltó azt hittem a guta megüt kigurultam Etapon köszi hogy jöttetek és kirángadtuk 3. gyors jó volt aztán nagyszervíz minden ok 4. gyors patent volt 5. gyors volt a legeslegjobb... 6. gyors a fekete leves 4. be ragadt a váltó azt hittem itt a vége 2 c4h árán eltudtam érni hogy 5 km-ert 4.be beguruljak :) beértünk ez a lényeg most pedig rFactorba Dévboss-t autóztattam meg Vinyó módra a VFTS-el az élménybeszámolót majd tőlle hallhatjátok. :) :reszeg:
2x2 szó:
NEM normális
ajánlom mindenkinek

:D :D :D :up: :taps: ;)
Kép

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 csüt. jan. 19 19:01

Targo írta:
jgy írta:Sziasztok srácok! :)
Kit látnak szemeim!!!!???? :eek:

Gyuszi, mi örültünk annak a kis időnek is,amíg nálunk csapattad!!! :respect:
Semmi gond a Te döntésed, hogy melyik csapatban szeretnél az OB-n hasítani!!!! :cool2:

Sok sikert az OB-z!!!!! :reszeg:
Semmi probléma és nincs harag a te döntésed sok sikert a továbbiakban :up: Örülök h egy ideig minket erősítettél
Kép
Super-man ASE

darally
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: darally » 2012 csüt. jan. 19 19:02

Rol1K4ahh írta:
Torpe írta:Udv. a klinika lakoknak!! :D Megerkeztunk. :D Lefutottunk gyorsan egy-ket versenyt!! S1600!!! :D Kossetek fel a bajuszt!!! :nevet2: Remelem befogadtok mert ha nem , elviszem a villas kulcsiam!!!! :nevet2: :nevet2: :respect2: :ß: :feladom:
Üdvözletem :D köszi az eddigi sok segítséget nélküled nem tartanánk ott ahol :D úgyhogy maradsz és jókat csatázunk majd :P
Én is üdvözöllek itt, és köszönjük a sok önzetlen munkát, amit eddig tettél értünk :D
Kép

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 csüt. jan. 19 19:05

Targo írta:
Lenart Tamas írta:
Hát igen :) Sajnos az elsőn én nem szereztem semmi pontot,mert kiestem és a mostanin is csak 2-n szereztünk némi pontot :)

Végre Végre :ballons: :birthday: :alcohol: :reszeg:
Lesz az jobb is sajnos a S2000-el nulláztam pedig éreztem magamban az erőt :D igyekszek gyorsan menni de az öszkerék nem az én világom :( aztán lehet kiderül h előlhajtósba se leszek sehol :D
Kép
Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 csüt. jan. 19 23:32

Torpe írta:Jo napot!

Na megjottem!Amugy Torpe vagyok a szerelo ur! :D Gondolom vartatok,mert lesz dolgom!Na szoval...szeretnek a csapat versenyen resztvenni,mert a (haziorvos)Lenart Tamastol kaptam beutalot a KLINIKARA :cool2:

Koszi...
:hello:

:ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :alcohol: :reszeg: :kocc: :beer: :banana:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=17530
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 pén. jan. 20 03:23

Targo írta:
Torpe írta:Jo napot!

Koszi...
:hello:

:ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :ballons: :alcohol: :reszeg: :kocc: :beer: :banana:

http://www.rallysimfans.hu/rbr/rally_on ... y_id=17530
Hat nem kiesett a vereb??? :omg: :D De azert tartottunk egy kis hideg haborut!!! :taps:
http://rallysimfans.hu/rbr/rally_online ... y_id=17438
Kép

Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 pén. jan. 20 08:16

Sebaj majd lesz rosszabb is :nevet2: :up:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 pén. jan. 20 15:18

Üdv nálunk! :D Mi a Páciens panasza? :D

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 pén. jan. 20 16:52

Nos hát lefutottuk az RTE-t is több kevesebb sikerrel. :D A 2. 4. 6. gyorsot nem ismertük ezért csak biztonságira mentünk. Jól alakultak a dolgok az 1. gyorson sőt a 2.-on is :D minden jól ment már azt hittem hogy simán bezsebeljük a hétvégi kupát mikor is jött az a bizonyos utolsó előtti gyors..... :O egy bal 3 dobálósban próbáltam betenni az autót minél jobban tőre és úgy át b**ott a másik oldalra hogy oda lett a hűtő sőőt még egy tető is besikeredett ezek után még a váltó is szarakodni kezdett. Ennyit erről DE... beértünk! :D

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 pén. jan. 20 17:11

Rally-Man írta:Nos hát lefutottuk az RTE-t is több kevesebb sikerrel. :D A 2. 4. 6. gyorsot nem ismertük ezért csak biztonságira mentünk. Jól alakultak a dolgok az 1. gyorson sőt a 2.-on is :D minden jól ment már azt hittem hogy simán bezsebeljük a hétvégi kupát mikor is jött az a bizonyos utolsó előtti gyors..... :O egy bal 3 dobálósban próbáltam betenni az autót minél jobban tőre és úgy át b**ott a másik oldalra hogy oda lett a hűtő sőőt még egy tető is besikeredett ezek után még a váltó is szarakodni kezdett. Ennyit erről DE... beértünk! :D
Vágony :banana3: Forrald a bort,mert majd egyszer csak mi is megérkezünk :D
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 pén. jan. 20 18:43

Targo írta:
Rally-Man írta:Nos hát lefutottuk az RTE-t is több kevesebb sikerrel. :D A 2. 4. 6. gyorsot nem ismertük ezért csak biztonságira mentünk. Jól alakultak a dolgok az 1. gyorson sőt a 2.-on is :D minden jól ment már azt hittem hogy simán bezsebeljük a hétvégi kupát mikor is jött az a bizonyos utolsó előtti gyors..... :O egy bal 3 dobálósban próbáltam betenni az autót minél jobban tőre és úgy át b**ott a másik oldalra hogy oda lett a hűtő sőőt még egy tető is besikeredett ezek után még a váltó is szarakodni kezdett. Ennyit erről DE... beértünk! :D
Vágony :banana3: Forrald a bort,mert majd egyszer csak mi is megérkezünk :D
Már forró moreee! :D majd leég a kezem már :D

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 pén. jan. 20 18:47

Akkor csak tartsd melegen :P
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 szomb. jan. 21 02:28

Na hát RTE-t lefutottam...elég jól kezdtem... aztán 2. gyorson 2-esbe ragadt a váltó azt hittem a guta megüt kigurultam Etapon köszi hogy jöttetek és kirángadtuk 3. gyors jó volt aztán nagyszervíz minden ok 4. gyors patent volt 5. gyors volt a legeslegjobb... 6. gyors a fekete leves 4. be ragadt a váltó azt hittem itt a vége 2 c4h árán eltudtam érni hogy 5 km-ert 4.be beguruljak beértünk ez a lényeg most pedig rFactorba Dévboss-t autóztattam meg Vinyó módra a VFTS-el az élménybeszámolót majd tőlle hallhatjátok.
Szep volt skacok!!! :reszeg: :reszeg: Mi is betetteuk a gepet a SMA S1600-as futaman. :D Jo kis csatak voltak elol. Szgergo egy crazy mfucker!! :nevet2: :nevet2: A planen ugy attoltam, hogy levert a viz!! Meg ilyen kamikazen nem jottem le rajta sose. Es igy is elvert!!! :eek: :D :reszeg: :respect: :respect:
Kép

Super-man ASE

Torpe
Vendég

Hozzászólás Szerző: Torpe » 2012 szomb. jan. 21 02:53

Sziasztok!Itt ujjonckent...vagyok...de regota szerelem,a lezaert gepjarmuveket :nevet2: Nagy sikeremre meg is nyertem az elso versenyem,kisebb nagyobb gazolassal :blink: Orultem is neki :taps: Segitsetek nekem!Le kellene mazolni a tipust,valami jo szinre!A festeket en adom :respect: Na szoval koszonom a segitseget...!
Kép

Super-man ASE

Torpe
Vendég

Hozzászólás Szerző: Torpe » 2012 szomb. jan. 21 02:56

Rally-Man írta:
Üdv nálunk! :D Mi a Páciens panasza? :D
Koszi!A panasz oka...csapatas! :blink:
Kép

Super-man ASE

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 szomb. jan. 21 03:12

Torpe írta:Sziasztok!Itt ujjonckent...vagyok...de regota szerelem,a lezaert gepjarmuveket :nevet2: Nagy sikeremre meg is nyertem az elso versenyem,kisebb nagyobb gazolassal :blink: Orultem is neki :taps: Segitsetek nekem!Le kellene mazolni a tipust,valami jo szinre!A festeket en adom :respect: Na szoval koszonom a segitseget...!
Na vegre, hogy ide toltad a biciklid! :D Na szoval??? Egy ugyeskezu onkentest Lord Weber-t keresunk. :nevet2: A pemzlivel lemazolna golyanak a szekeret! :nevet2: Szutyuki Ignis S1600es vagy a citrom c4-t. :respect: :nevet2: Van ket tubus temperaja!!! Hogy milyen szinu azt tole kell majd megtudakolni.: :think: :D
Kép

Super-man ASE

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 szomb. jan. 21 13:38

Csapattesztről kiestem az első két gyorson nagyon mentem :D tartottam a lépést SzGergővel de a harmadik szakaszon akkorát estem h lekupésítottam a saxot ami rányomta a bélyegét a további szakaszokra és planen a fák között végeztem sajnos a nézők se tudtak kiszedni az autón jelentős az anyagi kár de mi épségbe vagyunk várjuk a trélert grat a többieknek nagyon szoros csaták voltak nagyon élveztem :D
Kép
Super-man ASE

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 szomb. jan. 21 14:04

Rol1K4ahh írta:Csapattesztről kiestem az első két gyorson nagyon mentem :D tartottam a lépést SzGergővel de a harmadik szakaszon akkorát estem h lekupésítottam a saxot ami rányomta a bélyegét a további szakaszokra és planen a fák között végeztem sajnos a nézők se tudtak kiszedni az autón jelentős az anyagi kár de mi épségbe vagyunk várjuk a trélert grat a többieknek nagyon szoros csaták voltak nagyon élveztem :D
Hozza főnök ide a műhelybe és a Targo melós összedobja :D

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 szomb. jan. 21 20:25

Rally-Man írta:
Rol1K4ahh írta:Csapattesztről kiestem az első két gyorson nagyon mentem :D tartottam a lépést SzGergővel de a harmadik szakaszon akkorát estem h lekupésítottam a saxot ami rányomta a bélyegét a további szakaszokra és planen a fák között végeztem sajnos a nézők se tudtak kiszedni az autón jelentős az anyagi kár de mi épségbe vagyunk várjuk a trélert grat a többieknek nagyon szoros csaták voltak nagyon élveztem :D
Hozza főnök ide a műhelybe és a Targo melós összedobja :D
Neki és Törpének arany keze van :D
Kép
Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 vas. jan. 22 07:06

Törpe a szerelő :D én takarítom utánatok a sok olajat, meg zsírt, meg koszt :) Igaz besegítek a szerelgetésbe, de csak a kulcsokat, lángvágót, CO-t meg ilyeneket adok a kezébe :)
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 vas. jan. 22 12:23

Morteben keserű szájízzel a célban vagyok az első 4 gyors nagyon rendben volt pirkákon pár lecsúszás de belefért a 3-ik gyorson életemben nem küldtem le ennyire egy autót se csodálkoztam is h absz második időt jöttem és Szabinak adtam 2 sect de a kommenteknél látom h fát fogott és tetőzött ami nem fér a fejembe h hogyan a picsába lehet annyira menni h így is csak 2-t tudok adni neki ezúton szeretném megóvni és szétbontatni a rizsrakétát :nevet2: :nevet2: :reklamacio: A 4 gyors után elégedett voltam az abszolút 3-ik hely reálisnak tűnt de sajnos az 5-ik gyorson két fa is kiugrott elém az elsőnél csak forogtam a másodiknál viszont segítséget kellett kérnem és elkezdett forrni az utolsó gyorson az utolsó 1,5km-t gurultam mert megadta magát a technika így a kategória második helytől érzékeny könnyes búcsút vettem :D nagyon jól éreztem magam szoros meccsek voltak várjuk a többieket a célban illetve a sátornál borozni!!!
Kép
Super-man ASE

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 vas. jan. 22 14:07

Rol1K4ahh írta:Morteben keserű szájízzel a célban vagyok az első 4 gyors nagyon rendben volt pirkákon pár lecsúszás de belefért a 3-ik gyorson életemben nem küldtem le ennyire egy autót se csodálkoztam is h absz második időt jöttem és Szabinak adtam 2 sect de a kommenteknél látom h fát fogott és tetőzött ami nem fér a fejembe h hogyan a picsába lehet annyira menni h így is csak 2-t tudok adni neki ezúton szeretném megóvni és szétbontatni a rizsrakétát :nevet2: :nevet2: :reklamacio: A 4 gyors után elégedett voltam az abszolút 3-ik hely reálisnak tűnt de sajnos az 5-ik gyorson két fa is kiugrott elém az elsőnél csak forogtam a másodiknál viszont segítséget kellett kérnem és elkezdett forrni az utolsó gyorson az utolsó 1,5km-t gurultam mert megadta magát a technika így a kategória második helytől érzékeny könnyes búcsút vettem :D nagyon jól éreztem magam szoros meccsek voltak várjuk a többieket a célban illetve a sátornál borozni!!!
Rossz szajiz? :think: Akkor mar ertem miert jottetek lehuzott ablakkal!!!! :idea: Fogkrem es fogkefe csodakra kepes!! :nevet2:
Kép

Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 vas. jan. 22 17:10

Lenart Tamas írta:
Rol1K4ahh írta:Morteben keserű szájízzel a célban vagyok az első 4 gyors nagyon rendben volt pirkákon pár lecsúszás de belefért a 3-ik gyorson életemben nem küldtem le ennyire egy autót se csodálkoztam is h absz második időt jöttem és Szabinak adtam 2 sect de a kommenteknél látom h fát fogott és tetőzött ami nem fér a fejembe h hogyan a picsába lehet annyira menni h így is csak 2-t tudok adni neki ezúton szeretném megóvni és szétbontatni a rizsrakétát :nevet2: :nevet2: :reklamacio: A 4 gyors után elégedett voltam az abszolút 3-ik hely reálisnak tűnt de sajnos az 5-ik gyorson két fa is kiugrott elém az elsőnél csak forogtam a másodiknál viszont segítséget kellett kérnem és elkezdett forrni az utolsó gyorson az utolsó 1,5km-t gurultam mert megadta magát a technika így a kategória második helytől érzékeny könnyes búcsút vettem :D nagyon jól éreztem magam szoros meccsek voltak várjuk a többieket a célban illetve a sátornál borozni!!!
Rossz szajiz? :think: Akkor mar ertem miert jottetek lehuzott ablakkal!!!! :idea: Fogkrem es fogkefe csodakra kepes!! :nevet2:
:nevet2: :bolond:

Sebaj főnök :reszeg: jó az, bent vagy ez lényeg :D
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 vas. jan. 22 17:21

Gartula főőőnök! :D :reszeg:

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 vas. jan. 22 18:03

Lenart Tamas írta: Rossz szajiz? :think: Akkor mar ertem miert jottetek lehuzott ablakkal!!!! :idea: Fogkrem es fogkefe csodakra kepes!! :nevet2:
:nevet2: Elfelejtettem berakni a neszeszerembe így otthon maradt :nevet2: :nevet2:
Kép
Super-man ASE

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 vas. jan. 22 18:05

Rally-Man írta: Gartula főőőnök! :D :reszeg:
Targo írta: Sebaj főnök :reszeg: jó az, bent vagy ez lényeg :D
Köszi srácok!! :)
Kép
Super-man ASE

schumi600
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: schumi600 » 2012 vas. jan. 22 18:17

Morteben 1 c4h-val meg tetővel meg fa fogással meg kicsuszással meg minden jóval de bent vagyunk a célban! :D :D
Yugo kupát is elkezdtük!! Szereztünk egy jokis gépet de a 2. gyorson megborítottuk :D nézök voltak szerencsére vissza is raktak de elkezdett forrni a vízünk...azthittük kikell állnunk a 3. gyorson de még a 4. et is kibírta a kicsike pedig kapta rendesen :D Csapatnak lesz dolga a szervízbe de remélem megcsináljátok faszára és mehetünk tovább!! Holnap folyt köv :D
I. Aszfalt kupa N4 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge Absz 4.hely
I. Front Wheel Drive Challenge N3 kat 2. hely
Super-man ASE

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 vas. jan. 22 18:29

schumi600 írta:Morteben 1 c4h-val meg tetővel meg fa fogással meg kicsuszással meg minden jóval de bent vagyunk a célban! :D :D
Yugo kupát is elkezdtük!! Szereztünk egy jokis gépet de a 2. gyorson megborítottuk :D nézök voltak szerencsére vissza is raktak de elkezdett forrni a vízünk...azthittük kikell állnunk a 3. gyorson de még a 4. et is kibírta a kicsike pedig kapta rendesen :D Csapatnak lesz dolga a szervízbe de remélem megcsináljátok faszára és mehetünk tovább!! Holnap folyt köv :D
Ombre :D a hűtő elég rottyon van és a hengerfejes a motor és még ki tudja így első ránézésre :( Annyi a szerencséd,hogy Törpe igen jó szerelő ;)

Aztán ne törd tovább, mert megcsapatnám én is :lollypop:
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 vas. jan. 22 19:32

Figyelem!!!

Új pályák letölthetőek innen: http://www.rallysimfans.hu/rbr/download.php

Mielőtt felrakod előtte indítsd el a gémet :)
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 hétf. jan. 23 00:45

Targo írta:Figyelem!!!

Új pályák letölthetőek innen: http://www.rallysimfans.hu/rbr/download.php

Mielőtt felrakod előtte indítsd el a gémet :)
Bakker ezek az uj havas palyak!!!! :ooo Gyonyoruek!!!!! Ismet ketettek magukert a sracok!!!
Kép

Super-man ASE

Lenart Tamas
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Tamas » 2012 hétf. jan. 23 00:51

Morteb-n behoztuk a gepet. NyilasM-vel megint nem birtunk de ez varhato is volt. :D Viszont az meglepo volt hogy vegig ott tudtunk lenni az elejebe. Mondjuk uztem is a vasat, mint bolond a lovat!!! :nevet2: A 3-on elgazoltam egy fotost. :reklamacio: Minek all olyan szar helyre a marhaja!! :bolond: Nemtom ha ofon vagy Rally-man vagy vmelyik mar nemtom mind ilyen megnemertett muvesz :D nem jelentkezik akkor sajnos.... :bach: :tooth: :rip: :angyal: De remeljuk nem ok voltak. Bar a kepet kerem!!! :nevet2: Szoval nagyon elveztuk a versenyt!!!!!

Ui: Potyor majsztert kimondottan sajnalom, hogy feladni kenyszerult a versenyt. Lattuk oket az ut szelen, igen elvoltak kenodve mint a szemfestek. :( Remeljuk legkozelebb szoros csatak lesznek!!! :reszeg:
Kép

Super-man ASE

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 hétf. jan. 23 08:22

schumi600 írta:Morteben 1 c4h-val meg tetővel meg fa fogással meg kicsuszással meg minden jóval de bent vagyunk a célban! :D :D
Gratula! :D még jó hogy tudtátok pótolni a hűtővizet valami ásványvíz félével! :D

Rally-Man
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rally-Man » 2012 hétf. jan. 23 08:24

Lenart Tamas írta:Morteb-n behoztuk a gepet. NyilasM-vel megint nem birtunk de ez varhato is volt. :D Viszont az meglepo volt hogy vegig ott tudtunk lenni az elejebe. Mondjuk uztem is a vasat, mint bolond a lovat!!! :nevet2: A 3-on elgazoltam egy fotost. :reklamacio: Minek all olyan szar helyre a marhaja!! :bolond: Nemtom ha ofon vagy Rally-man vagy vmelyik mar nemtom mind ilyen megnemertett muvesz :D nem jelentkezik akkor sajnos.... :bach: :tooth: :rip: :angyal: De remeljuk nem ok voltak. Bar a kepet kerem!!! :nevet2: Szoval nagyon elveztuk a versenyt!!!!!

Ui: Potyor majsztert kimondottan sajnalom, hogy feladni kenyszerult a versenyt. Lattuk oket az ut szelen, igen elvoltak kenodve mint a szemfestek. :( Remeljuk legkozelebb szoros csatak lesznek!!! :reszeg:
Hát igen majdnem elugrottunk de úgy jötél b*meg :eek: :D hogy csak na :D és nem volt idő az elugrásra! :D Már az intenzíven fekszek és ofon kollégát is keresem de ha jól tudom itt lehet valahol! :D
ui: Nem megyek el innen egy darabig hisz csinos nővérek vannak! :D

ofon
Vendég
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ofon » 2012 hétf. jan. 23 12:09

Lenart Tamas írta:Morteb-n behoztuk a gepet. NyilasM-vel megint nem birtunk de ez varhato is volt. :D Viszont az meglepo volt hogy vegig ott tudtunk lenni az elejebe. Mondjuk uztem is a vasat, mint bolond a lovat!!! :nevet2: A 3-on elgazoltam egy fotost. :reklamacio: Minek all olyan szar helyre a marhaja!! :bolond: Nemtom ha ofon vagy Rally-man vagy vmelyik mar nemtom mind ilyen megnemertett muvesz :D nem jelentkezik akkor sajnos.... :bach: :tooth: :rip: :angyal: De remeljuk nem ok voltak. Bar a kepet kerem!!! :nevet2: Szoval nagyon elveztuk a versenyt!!!!!

Akkor életjelet adok magamról, akit elütöttél az sajnos nem én voltam! :D Sajnálom Rally-Man de sebaj majd a nővérkék összeraknak! :) Amit a MORTEBET illeti elégé kicentiztük!!! :( Sajnos hiba van a gépezetbe és nem jövünk rá, hogy mi lehet a baja. Mindegy lesz ami lesz autó már traileren és már viszik is Szendrő felé! Reméljük időbe odaérünk a rajtra! :P
OB-ra is leadtuk a nevezést másodosztályba megpróbáljuk a lehetetlent :nevet2: :nevet2:
Na röviden ennyi majd jelentkezem hogy beértünk e Morteben! :taps:

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2012 hétf. jan. 23 19:33

Perszre hogy el voltunk kenődve. Addigra már az összes fagyállót kiittuk az ablakmosó tartályból. Nem véletlen van pálinka szaga. :reszeg: :alcohol: d3
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

Válasz küldése