RBR kormány beállítás

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

rally1
Vendég

RBR kormány beállítás

Hozzászólás Szerző: rally1 » 2007 pén. márc. 23 23:20

Hi all!
A Richard Burns Rallyban nem megy a kormanyom (Logitech Wingman Formula Gp), mert a beallitasokban ugy erzekeli, hogy a balra,jobbra kanyarodas egy tengelyen van (X tengely).
Mit lehet vele csinalni????
Legyszi segitsetek!!!

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Re: RBR kormány beállítás

Hozzászólás Szerző: BB » 2007 szomb. márc. 24 00:34

A balra-jobbra kanyarodás egy tengelyen is van, ezért érzékeli úgy. A problémád megoldása annyi, hogy ne a Left/Right-hoz próbáld hozzárendelni a kormány tekerését, hanem a Steeringhez.
Too weird to live, and too rare to die.

rally1
Vendég

kormány

Hozzászólás Szerző: rally1 » 2007 szomb. márc. 24 22:14

Köszi a segítséget!

olahjojo1990
RBR Fan
Kapcsolat:

Kormány gond?!

Hozzászólás Szerző: olahjojo1990 » 2008 csüt. júl. 17 06:06

Sziasztok!

Sikerült vennem egy ugyan olyan vázú kormányt, mint a régim, csak azóta a céget felvásárolta a Speedlink és volt szíves módosítani a kormányon.
Szóval a kormányt most már Speedlink 4in1 Power Feedback Leather Wheelnek hívják. /SL-6698/ www.speedlink.de/?p=2&cat=314&pid=17504&paus=1 Az a gondom vele, hogy játék alatt elfordítom félig a kormányt egyik, vagy másik irányba, és megy az autó megy egyenesen előre...
Miután ez jó PC-re, PS2-re, Gamecube-ra, Xbox-ra gondoltam, hogy valahgy átkéne állítani a módot, csak hiában nyomom a Mode gombot szarik rá...
A kézikönyve: www.gc-plus.de/bin/sl-6698/sl-6698_man_vers2007_cd.pdf
Talán így tudtok majd segíteni.
Segítségeteket előre is köszönöm!
V. Kincses Cup Másodosztály A8 3.
Kép
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=olahjojo1990

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Re: Kormány gond?!

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 hétf. júl. 21 09:41

olahjojo1990 @ Csüt. Júl. 17, 2008 6:06 am írta:Sziasztok!

Sikerült vennem egy ugyan olyan vázú kormányt, mint a régim, csak azóta a céget felvásárolta a Speedlink és volt szíves módosítani a kormányon.
Szóval a kormányt most már Speedlink 4in1 Power Feedback Leather Wheelnek hívják. /SL-6698/ www.speedlink.de/?p=2&cat=314&pid=17504&paus=1 Az a gondom vele, hogy játék alatt elfordítom félig a kormányt egyik, vagy másik irányba, és megy az autó megy egyenesen előre...
Miután ez jó PC-re, PS2-re, Gamecube-ra, Xbox-ra gondoltam, hogy valahgy átkéne állítani a módot, csak hiában nyomom a Mode gombot szarik rá...
Sajna nem tudok segíteni. Te Jojo, miért nem vettél egy használt DFP-t???
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

olahjojo1990
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olahjojo1990 » 2008 hétf. júl. 21 11:58

Bobák Norbi @ 2008 Hétf. Júl. 21 10:41 írta:Sajna nem tudok segíteni. Te Jojo, miért nem vettél egy használt DFP-t???
Kár! :(
Miután ,,kifutó" széria, így nem mertem, főleg, hogy a használt kormányokkal nagyot szívtam egy ideje... Na meg, ha valami beszarna benne, akkor nem tuti, hogy lenne alkatrész hozzá... Ez a kormány anno meg nagyon bevált nekem, hisz Celicával ott tudtam lenni aszfalton )amit nagyon szeretek) az elejében... Szerintem 250 foknál nem is kell több ide... :D De amúgy nézegettem egy DFP-t csak 20.000 forint volt... Igaz H váltó+kuplung is volt, de a H váltóm már megvan fémből... Azt rögzítem fel éppen az asztalhoz... :D Már csak a kormányra kell kitalálni valamit...
Na meg így építkezés előtt nem mertük bevállalni a hitelt a G25-re, mert nehogy 60 ezer miatt ne kapjuk meg a hitelt...
V. Kincses Cup Másodosztály A8 3.
Kép
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=olahjojo1990

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. júl. 21 12:17

olahjojo1990 @ 2008 Csüt. Júl. 17 07:06 írta:Sziasztok!

miért nem azt a kormányt használod amit vettél?
FüReady Motorsport

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. júl. 21 12:18

olahjojo1990 @ 2008 Csüt. Júl. 17 07:06 írta:Sziasztok!

miért nem használod azt a kormányt amit vettél?
FüReady Motorsport

bbb91
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bbb91 » 2008 hétf. júl. 21 12:25

olahjojo1990 @ 2008 Hétf. Júl. 21 12:58 írta:Kár! :(
Miután ,,kifutó" széria, így nem mertem, főleg, hogy a használt kormányokkal nagyot szívtam egy ideje... Na meg, ha valami beszarna benne, akkor nem tuti, hogy lenne alkatrész hozzá... Ez a kormány anno meg nagyon bevált nekem, hisz Celicával ott tudtam lenni aszfalton )amit nagyon szeretek) az elejében... Szerintem 250 foknál nem is kell több ide... :D De amúgy nézegettem egy DFP-t csak 20.000 forint volt... Igaz H váltó+kuplung is volt, de a H váltóm már megvan fémből... Azt rögzítem fel éppen az asztalhoz... :D Már csak a kormányra kell kitalálni valamit...
Na meg így építkezés előtt nem mertük bevállalni a hitelt a G25-re, mert nehogy 60 ezer miatt ne kapjuk meg a hitelt...
250 fokot fordul a kormányod és az rbr-be te mennyire állítod 700 fokra?
FüReady Motorsport

boczkoss
Vendég

Hozzászólás Szerző: boczkoss » 2010 szer. júl. 14 13:58

Sziasztok
nem tudná valaki meg mondani hogy a easy touch kormánynak mi a be álitása amivel rendesen müködik..
mert én nem tudom :think: :confused2:
aki tudja léci segitsen

boczki
Vendég

Hozzászólás Szerző: boczki » 2010 csüt. júl. 22 15:59

boczkoss írta:Sziasztok
nem tudná valaki meg mondani hogy a easy touch kormánynak mi a be álitása amivel rendesen müködik..
aki tudja léci segitsen

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 csüt. aug. 05 07:54

boczki írta:
boczkoss írta:Sziasztok
aki tudja léci segitsen
Potyor írta:Nem kicsit feltünő, hogy véletlenül ma van a szülinapja Bozcki-nak és Boczkoss-nak. Jah és mind a kettőjünek a 16. :think: :D Viszont még van egy Boczki94 nevű felhasználó is. :D Nem lehet az ilyeneket kiszűrni valahogy?
Csak kérdezem. :confused2:
A három felhasználóneved közül válassz már ki légyszi egyet és azt használd már csak a fairplay végett meg írd le ide a maradékot ha nem baj töröltetem Lackával... ;)
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. aug. 29 18:52

Olyan kezdeményezés jutott eszembe, hogy képpel együtt betehetnénk ide, ki hogy használja a kormányát.

Remélem többem csatlakoznak, hogy így egymásnak is segíthessünk.

Üdv. Pap Róbert

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. aug. 29 18:58

Nekem 100-on volt minden effect, a centering spring erőssége 107, a fok meg 270, de egy jóideje szürke, és nem tudok vele semmit csinálni, semmit nem tudok sehova állítani.
Hiába törlöm le, rakom újra, az 5.08-nak ottmarad valami fájl, és nem lehet sehogy letörölni, és emiatt nem tudok semmit állítani.
(de szerintem úgy van, ahogy ezek az értékek voltak, csak nem tudom módosítani)
Erre varrjatok gombot :confused2: Valakinek ötlet?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. aug. 29 19:17

Bóta Róbert írta:Nekem 100-on volt minden effect, a centering spring erőssége 107, a fok meg 270, de egy jóideje szürke, és nem tudok vele semmit csinálni, semmit nem tudok sehova állítani.
Hiába törlöm le, rakom újra, az 5.08-nak ottmarad valami fájl, és nem lehet sehogy letörölni, és emiatt nem tudok semmit állítani.
Köszi az infót.

Én úgy szoktam hogy mikor letörlöm a drivert utánna Total commanderben c-n rákeresek hogy logitech és ahol talál mindenhonnan kitörlöm.
Windows-ból.
Dokumentumok.
Program files-ból.

Próbáld ki, hátha segít.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2010 vas. aug. 29 20:34

Ha van akit érdekel egy régi kormány beállításai, akkor tessék.
Ez egy Logitech Wingman Formula Force GP. Talán jó az FX-hez is, de ezt nem tudom. Remélem hogy van akinek segíthettem az én beállításaimmal.
Pötyör.jpg
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2010 vas. aug. 29 23:07

Potyor írta:Ha van akit érdekel egy régi kormány beállításai, akkor tessék.
Ez egy Logitech Wingman Formula Force GP. Talán jó az FX-hez is, de ezt nem tudom. Remélem hogy van akinek segíthettem az én beállításaimmal.
Pötyör.jpg

Nekem is ilyen kormányom van, de az utóbbi időben nem sikerült jó effekteket kicsalni belőle. Van visszatérítő erő, meg némi vibráció ha vmi rossz a futóműben de más semmi. A játék kormányerő tesztjében is gyenge az elfordítóerő, és nem is forgatja el teljesen.
Más játékban pl gtr 2 teljesen jó volt az erő régebben, de legutóbb már ott is olyan mint az rbrben.
Nem tudom ezt miért csinálja, igazából nem is zavar különösebben, mert ettől eltekintve tudásomnak tökéletesen megfelelő kis szerkezet, de kíváncsi lennék miért van így (sztem az ff jó benne, mivel a korm. kalibr-nál rendesen mozogatja a motor)

Potyor
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Potyor » 2010 hétf. aug. 30 19:57

vyk írta:
Potyor írta:Ha van akit érdekel egy régi kormány beállításai, akkor tessék.
Pötyör.jpg

Nekem is ilyen kormányom van, de az utóbbi időben nem sikerült jó effekteket kicsalni belőle. Van visszatérítő erő, meg némi vibráció ha vmi rossz a futóműben de más semmi. A játék kormányerő tesztjében is gyenge az elfordítóerő, és nem is forgatja el teljesen.
Más játékban pl gtr 2 teljesen jó volt az erő régebben, de legutóbb már ott is olyan mint az rbrben.
Nem tudom ezt miért csinálja, igazából nem is zavar különösebben, mert ettől eltekintve tudásomnak tökéletesen megfelelő kis szerkezet, de kíváncsi lennék miért van így (sztem az ff jó benne, mivel a korm. kalibr-nál rendesen mozogatja a motor)
Az RBR-en belül is lehet forcét állítani. :idea: Nekem ott is le van véve kb az 1/3-áig. Adj rá ott kraftot, hátha felerősödne. ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2010 hétf. aug. 30 20:02

Én már csináltam mindent, de ugyanolyan gyenge maradt.De nem is érdekel, jó az így is csak kíváncsi voltam a véleményekre :)

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2010 csüt. szept. 02 11:58

rallyfenegyerek írta:
Bóta Róbert írta:Nekem 100-on volt minden effect, a centering spring erőssége 107, a fok meg 270, de egy jóideje szürke, és nem tudok vele semmit csinálni, semmit nem tudok sehova állítani.
Köszi az infót.

Én úgy szoktam hogy mikor letörlöm a drivert utánna Total commanderben c-n rákeresek hogy logitech és ahol talál mindenhonnan kitörlöm.
Windows-ból.
Dokumentumok.
Program files-ból.

Próbáld ki, hátha segít.

Hy!

Robinak legalább szürke, de nekem semmi nincs! Még a Logiteches cuccok sincsenek meg. A beállítások valószínűleg megmaradtak mert működik de hogy honnan gőzöm sincs. A Programfilesban nincs benne, Start menüben nincs benne, Programok tel/törlés nincs benne, a kiskutya kereste nincs semmi! :(
Szóval visszaraknám az 5.08-as drivert mert nekem az 5.09 nem jött be mivel nagyon melós lett az autó valamiért. Kilincsel megyek mindenhol és ez bizony így lassú és még hibázok is néha emiatt.
Valakinek valami ötlete?
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 csüt. szept. 02 15:02

Zoleex írta:

Hy!

Robinak legalább szürke, de nekem semmi nincs! Még a Logiteches cuccok sincsenek meg. A beállítások valószínűleg megmaradtak mert működik de hogy honnan gőzöm sincs. A Programfilesban nincs benne, Start menüben nincs benne, Programok tel/törlés nincs benne, a kiskutya kereste nincs semmi! :(
Szóval visszaraknám az 5.08-as drivert mert nekem az 5.09 nem jött be mivel nagyon melós lett az autó valamiért. Kilincsel megyek mindenhol és ez bizony így lassú és még hibázok is néha emiatt.
Valakinek valami ötlete?
Én is felraktam az 5.09-et, de nekem sem jön be, nem annyira pontos, mint a korábbi driverek voltak.

Ötletem sajna nincs. :(

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 csüt. szept. 02 16:27

Bóta Róbert írta:
Zoleex írta:

Hy!

Valakinek valami ötlete?
Én is felraktam az 5.09-et, de nekem sem jön be, nem annyira pontos, mint a korábbi driverek voltak.

Neked amúgy tudtam segíteni?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

HSasa
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: HSasa » 2010 csüt. szept. 02 16:32

Sziasztok!
Lenne egy komoly problémám amiben remélem valaki tud segíteni.
Pár hete vettem egy komplett gépet,amin már Win7 fut 64 bit-es verzióban,de azóta lehetetlen beállítani a kormányt(DFPro)!
Tökéletesen felismeri a kormányt a rendszer de RBR-ben egyenesen használhatatlan lett,pedig ugyanazokat a beállításokat adtam meg neki a profilerben mint régen.
Egyszerűen vezethetelenek lettek a kocsik,mert ellenkormányzáskor olyan érzés mintha nem lenne FFB és semmi erőhatást sem érzek,illetve megcsúszás után lehetetlen korigálni mert egyszerűen lehagyít az útról.(olyan mintha jégre futnák)
Próbáltam mindkét 5.8-5.9-es 64-bit hez való LOGITECH Profilert,de sajna nem hozott javulást, a régebbi drivert pedig telepíteni sem engedi.
Esetleg valakinek ötlete/tippje,mert kezdek nagyon tanácstalan lenni?
KépKép

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 csüt. szept. 02 20:06

V.ki tud linkelni régebbi Logitech drivert?
Köki előre is!
KépKép
KépKépKép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 csüt. szept. 02 20:38

rallyfenegyerek írta:
Bóta Róbert írta:
Zoleex írta:

Hy!

Valakinek valami ötlete?

Neked amúgy tudtam segíteni?
Sajna azóta nem volt még időm meg energiám leülni elé megcsinálni, lenyomtam a Grand Slamet de nem csináltam még meg.
De ha az asztali előtt leszek mindenképpen kipróbálom. ;) :respect:

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2010 csüt. szept. 02 22:05

Bóta Róbert írta: Én is felraktam az 5.09-et, de nekem sem jön be, nem annyira pontos, mint a korábbi driverek voltak.

Na sikerült megcsinálnom. A program filesban és azon belül a common filesban ott maradt egy jó pár Logiteches cucc amit manuális kitöröltem és jó lett utána minden. Hála Istennek az autó is vezethető.
Azóta már van 5.10-es driver is, na de ezek után hogy merjem kipróbálni?
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 pén. szept. 03 12:18

Zoleex írta:
Bóta Róbert írta: Én is felraktam az 5.09-et, de nekem sem jön be, nem annyira pontos, mint a korábbi driverek voltak.

Na sikerült megcsinálnom. A program filesban és azon belül a common filesban ott maradt egy jó pár Logiteches cucc amit manuális kitöröltem és jó lett utána minden. Hála Istennek az autó is vezethető.
Azóta már van 5.10-es driver is, na de ezek után hogy merjem kipróbálni?
Én is ezt magyaráztam. Akkor neked jó lett. ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 pén. szept. 03 14:50

Megcsináltam, nekem is megtalálta a common files-ban a dolgokat, töröltem, felraktam az 5.10-es drivert, és azóta nem jó.
Nem rakja fel rendesen, pedig a telepítő befejeződik rendesen, de mégsem.
Most nálam van az, hogy nem látom sehol,se program files, se start menü, se programok tel/törl., se common files...
Viszont a prog. tel/törl-nél pedig ott van még mindig az 5.08-nak valami maradványa, azt továbbra sem tudom eltávolítani.

Viszont így meg hiába kalibrálom meg bármi, az egész be van keményedve, semmi force, így nagyon nem jó vele játszani...... :(

Na most megint mitévő legyek :confused2: Hiába raktam újra 3x, nem jó...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 pén. szept. 03 16:09

Bóta Róbert írta:Megcsináltam, nekem is megtalálta a common files-ban a dolgokat, töröltem, felraktam az 5.10-es drivert, és azóta nem jó.
Nem rakja fel rendesen, pedig a telepítő befejeződik rendesen, de mégsem.
Most nálam van az, hogy nem látom sehol,se program files, se start menü, se programok tel/törl., se common files...
Viszont a prog. tel/törl-nél pedig ott van még mindig az 5.08-nak valami maradványa, azt továbbra sem tudom eltávolítani.

Viszont így meg hiába kalibrálom meg bármi, az egész be van keményedve, semmi force, így nagyon nem jó vele játszani...... :(

Na most megint mitévő legyek :confused2: Hiába raktam újra 3x, nem jó...
Valahogy sikerült valamit csinálni vele, és most hasonló, mint volt, de valahogy mégis más, úgyhogy hozzá kell majd szokni :think:

Az a lényeg, hogy van egy régi vinyó a gépben, amin volt egy XP, illetve van egy újabb, amin szintén van egy XP. Az újabb rendszert használtam mindig, illetve már arra volt átállva az egész gép, de valahogy mégis kavar van benne, mert csak az újról nem engedte valami miatt normálisan felrakni. Pl. magától nem is jött be az a kalibrálós rész, csodálkoztam is, de mondom biztos az új szoftver már másabb, mert nem írt ki semmi hibát.
Aztán most eszembe jutott, hogy megpróbálom a régiről felrakni, felment nagy nehezen, meg ott még volt valami 5.00 szoftvermaradvány is, ami a másikról nem látszódott, viszont erről meg az 5.08 maradványa nem látszódott.
Úgyhogy nagy a kavar, felment a régi rendszerről, viszont ugye az újról meg nem tudok belenyúlni semmit, meg törölni sem, mert innen nem látja azt...

A lényeg, hogy tudok mostmár menni, bár sokkal másabb, de majdcsak megszokom.

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 csüt. márc. 03 14:19

Volt egy olyan real életes beállításos leírás azt hol találom meg?? :think:
Kép

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 csüt. márc. 03 14:26

Ilyesmire gondolsz? :think:
viewtopic.php?p=347620#p347620
Tusy írta:Volt egy olyan real életes beállításos leírás azt hol találom meg?? :think:
Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 csüt. márc. 03 14:27

Code_79 írta:Ilyesmire gondolsz? :think:
Tusy írta:Volt egy olyan real életes beállításos leírás azt hol találom meg?? :think:

Köszönöm igen!!! :respect: :respect: :respect: :respect:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2011 csüt. márc. 03 14:32

Bakker, Te mindent tudsz? :D

Nem is láttam még ezt a leírást :eek:
Szabó Zéé

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2011 csüt. márc. 03 14:34

Én csak figyelek, sokat nem tudok, csak emlékszek rá ki az aki tudja d3
Szabo Zoltan írta:

Kép
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2011 csüt. márc. 03 14:36

Code_79 írta:Én csak figyelek, sokat nem tudok, csak emlékszek rá ki az aki tudja d3
Szabo Zoltan írta:

Én csak arra emlékeztem, hogy valahol már láttam :D :D :D
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 kedd okt. 25 18:03

http://mesa.extra.hu/index.php/hu/leira ... elfordulas
http://mesa.extra.hu/index.php/hu/leira ... eallitasok
http://mesa.extra.hu/index.php/hu/leira ... /32-rbrffb

Én kipróbáltam őket.
Az első link által beállított kormány, nagyon űber király. Nekem nagyon tetszik, olyan sokkal jobb vezetni, és számomra is jobb érzés.
Azt ajánlom mindenkinek aki eddig nem ismerte.

Remélem tudtam segíteni, valakinek.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 kedd okt. 25 20:44

rallyfenegyerek írta:http://mesa.extra.hu/index.php/hu/leira ... elfordulas

Én kipróbáltam őket.
Az első link által beállított kormány, nagyon űber király. Nekem nagyon tetszik, olyan sokkal jobb vezetni, és számomra is jobb érzés.

:respect: :respect: :respect: ezt letesztelem
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 szer. okt. 26 14:32

Targo írta:

Én kipróbáltam őket.

Várom az észrevételt.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 szer. okt. 26 15:40

Tipikus RBR leírás :D az le van írva hogy hogy kell átírni, de hogy hogy kell elmenteni az már nem :( de rájöttem nagy nehezen :) Szóval a 60-s értéket már átállítottam az adottra.

A pedál beállításokkal meg bajba vagyok,mert az én DFGT-nek az a beállítási oldala nem teljesen az mint a képen látható. Majd valamit összehozok :)

A képen látható:
leíraspedal.jpg
Sajátom:
sajatpedal.jpg

Éles teszt ma este :)
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2011 szer. okt. 26 16:08

Ugyan az...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2011 szer. okt. 26 16:41

Targo írta:Tipikus RBR leírás :D az le van írva hogy hogy kell átírni, de hogy hogy kell elmenteni az már nem :( de rájöttem nagy nehezen :) Szóval a 60-s értéket már átállítottam az adottra.

A pedál beállításokkal meg bajba vagyok,mert az én DFGT-nek az a beállítási oldala nem teljesen az mint a képen látható. Majd valamit összehozok :)

A képen látható:
leíraspedal.jpg
Sajátom:
sajatpedal.jpg

Éles teszt ma este :)
Én nekem mikor ki van kapcsolva a center spring az nagyon rossz, mintha nem lenne kormány a kezemben.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 szer. okt. 26 21:18

Bóta Róbert írta:Ugyan az...
Igen :D egy sor kivételével
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2011 szomb. okt. 29 13:40

Valaki tudna segíteni, Logitech Momo Racing nevezetű kormánynál beállítani az FFB-t? (rFactorban) Jelenleg ki van kapcsolva az FFB,mert ha bekapcsolom nemnagyon tudom állítani (vagy csak nem értek hozzá) és így nem is olyan élvezetes a játék.. szóval olyan MEDIUM szintre szeretném FFB-t beállítani.

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2011 szer. nov. 02 18:08

rallyfenegyerek írta:
Targo írta:

Én kipróbáltam őket.

Várom az észrevételt.
Sajnos nekem totál használatlanan a cucc!!! Nem vagyok idegbeteg,hogy rángassam össze vissza, szerintem ez valami WRC v összkerekeshez készülhetett!
Én visszaállítottam mindent, jobban bejön!
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

Keke
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Keke » 2012 kedd ápr. 24 15:49

Valaki tudja, hogy a kormány, fék és gázpedálnál a szűrő beállításokban melyik érték állítása pontosan mit befolyásol?
Köszi!
Kép

lackosor6
Vendég

Hozzászólás Szerző: lackosor6 » 2012 hétf. máj. 14 20:05

Sziasztok!

Új vagyok az oldalon és a szimulátorozásban egyaránt, ezért kérem a segítségeteket! Boltoltam egy DFGT-t használtan és arra lennék kíváncsi, hogy a maxra felvett FFB erősség nem nyírja-e ki rövidtávon a cuccot? Jelenleg az RBR mellett az M3 Challenge-et tolom még, a maximumra állított effektek alatt pedig az erőhatásokat értem, a kül. rázkódások, rugóerő stb. ki vannak kapcsolva!
Érdekelnének még az esetleges karbantartási tudnivalók és, hogy mire vigyázzak, amikor használom! Ha valakinek van rá ideje, megköszönném!

üdv!

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 szer. máj. 16 08:12

lackosor6 írta:Sziasztok!

Új vagyok az oldalon és a szimulátorozásban egyaránt, ezért kérem a segítségeteket! Boltoltam egy DFGT-t használtan és arra lennék kíváncsi, hogy a maxra felvett FFB erősség nem nyírja-e ki rövidtávon a cuccot? Jelenleg az RBR mellett az M3 Challenge-et tolom még, a maximumra állított effektek alatt pedig az erőhatásokat értem, a kül. rázkódások, rugóerő stb. ki vannak kapcsolva!
Érdekelnének még az esetleges karbantartási tudnivalók és, hogy mire vigyázzak, amikor használom! Ha valakinek van rá ideje, megköszönném!

üdv!
:hello:

Üdvözöllek itt a világ legjobb pluginján!! :respect:
Nekem is DFGT van, igaz nem használtam boltoltam, de az egyik legjobb, amit a Logi összerakott. A maxra feltekert FFB miatt elméletileg nem fog a kormányod tönkremenni, max te fogsz elfáradni elég tisztességesen a versenyek alatt, de hát fő a jó kondíció :D Nekem sajnos már valamiért kattan egyet mikor balra cibálom a kormányt, lehet vissza fogom küldeni van még rá garim. Én játékon belül vettem le az FFB-t, mert valahogy nekem nem tetszik ez a kattogós rezgéses valami. Egyedül, amit majd karban kell tartanod azok a pedálok lesznek, oda szeret besurranni mindenféle cucc, de az könnyedén lehet orvosolni azzal a pár csavar kiszedésével, de csak óvatosan, ha még nem szedtél ilyet szét. Nekem a fékpedállal van nemi fenntartásom, elég hamar előjött egyfajta öblös hang, nem zavaró, csak furi.
Super-man ASE

facebook.com/VinyoDekor

lackosor6
Vendég

Hozzászólás Szerző: lackosor6 » 2012 csüt. máj. 17 10:30

Köszi szépen!

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2012 vas. máj. 20 17:24

Hogy lehet a kormányt beállítani,hohgy rbrbe jó legyen?
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

kreky
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: kreky » 2012 kedd okt. 09 14:50

Sziasztok!

Azt kérdezném, hogy a force hatást normál v. inverse formában használjátok általában?
Valahol olvastam, hogy a Logitech termékeknél az inversét ajánlják. :confused2:

Válasz küldése