Barkácsoljunk!!! kormányok, pedálok, váltók, cockpitek...

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 kedd feb. 12 09:36

Bivaly @ Kedd. Feb. 12, 2008 9:03 am írta:Hejjjjjjj, örörm látni, hogy az én átalakításaimat linkelitek.
:D :D

S a rbalint által linkelt kép még nem is a végleges állapot volt, mivel utána csináltam a DFP-re egy WRC-váltó(félé)t is! (Az eredeti váltógomb helyére.)

Egy picit visszanézve azt olvastam, hogy az eredeti design nem bírná az igazi kormány súlyát. Nos, ez a MOMO Racing esetében így is van, mivel az sajna műanyag siklócsapágyas. De a DFP az simán kibírta, s kb másfél év terhelés után sem volt a világon semmi baja a csapágyazásnak!!!

Mostanában erős késztetést érzek, hogy a G25-re is fölapplikáljam a MOD69-et, meg a WRC-váltót, meg a kéziféket :) .
A WRC váltót szívesen megnézném! ;)

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 kedd feb. 12 20:01

Bivaly neked amit neked rbálint fellinkelt otta képen van a rally iskola és ott neked miulyen km ora van ?

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 kedd feb. 12 20:02

jah és még lécci majd vegyél fel msnre köszi!Ott van a cime!

Petya27
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petya27 » 2008 szomb. márc. 22 12:59

Cső Srácok! http://www.youtube.com/watch?v=RqZsW-uU5B4
Ez a srác sem kicsit szimulátor fanatikus. :D :D :D Külföldön mindenre van lóvé.
Peugeot 306 MAXI

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 pén. szept. 26 20:39

Petya27 @ 2008 Szomb. Márc. 22 13:59 írta:Cső Srácok! http://www.youtube.com/watch?v=RqZsW-uU5B4
Ez a srác sem kicsit szimulátor fanatikus. :D :D :D Külföldön mindenre van lóvé.
Van magyar cocpit fanatikus is:logout.hu/iras/egy_cockpit_naploja.html
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 pén. szept. 26 20:42

andris13 @ 2008 Pént. Szept. 26 20:42 írta:Sziasztok!
A kormányt hogy lehet megcsinálni hogy többet forduljon?
Hol forduljon többet? fizikailag vagy a játékban? játékban az 504°-ot vedd fel legalább 700°-720° közé.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szomb. szept. 27 10:09

andris13 @ 2008 Szomb. Szept. 27 10:36 írta:Fizikailag a valóséletbe mert nekem félnél többet fordul de mondjuk én szeretném hogy 1 egész kört forduljon azt hogy lehet megcsinálni
Az kormány függő, ha csak 180°-os a kormány akkor az nem lessz több soha, milyen kormányod van?

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szomb. szept. 27 10:26

andris13 @ 2008 Szomb. Szept. 27 11:23 írta:Logic3
Ammeg milyen? képet,linket a gyártó oldaláról?
Ha fizikailag csak 120°, akkor sajna azzal kell megbarátkozni.

piel
[HBRT] Tag

joyból kézifék

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 pén. okt. 10 00:16

Üdv!
Hirtelen kipattant a gyenge agyamból a fantasztikus ötlet, analóg kézifék.
Minden adott, csak a jó Isten nem akart segíteni.
Van egy Logitech Wingman 3D joyom, gondoltam jó lesz, úgyis jó nagy talpa van, megáll magának a kormány mellett.
DE!
Az istennek nem tudtam beállítani, hogy ne úgy viselkedjen mint egy joy, a ricsi meg úgy látja, hogy félig be van húzva.Mindent bevetettem, logitech profiler, dxtweak2. Ezt a szart azonban nem lehet bekalibrálni rendesen. Könyörgöm segítsen valaki mielőtt szétverem a monitoron. Nem igaz, hogy nem lehet megoldani. Ja és újrakalibrálja magát ha elállítom... Egyébként semmi baja, nem is akarom szétszedni mivel ezzel repülök.

Agyvérzés....

Bodzzza
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Re: joyból kézifék

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » 2008 pén. okt. 10 13:46

piel @ Pént. Okt. 10, 2008 1:16 am írta:Üdv!
Hirtelen kipattant a gyenge agyamból a fantasztikus ötlet, analóg kézifék.
Minden adott, csak a jó Isten nem akart segíteni.
Van egy Logitech Wingman 3D joyom, gondoltam jó lesz, úgyis jó nagy talpa van, megáll magának a kormány mellett.
DE!
Az istennek nem tudtam beállítani, hogy ne úgy viselkedjen mint egy joy, a ricsi meg úgy látja, hogy félig be van húzva.Mindent bevetettem, logitech profiler, dxtweak2. Ezt a szart azonban nem lehet bekalibrálni rendesen. Könyörgöm segítsen valaki mielőtt szétverem a monitoron. Nem igaz, hogy nem lehet megoldani. Ja és újrakalibrálja magát ha elállítom... Egyébként semmi baja, nem is akarom szétszedni mivel ezzel repülök.

Agyvérzés....
Amekkora mekkmester vagyok én csak ekéznék d3
Kivenném a többi oldal érzékelöit, és vmi uton módon ugyrögziteném a kart hogy elöre fele álljon., Akár gumi vagy akár mi d3 Kajak eke lenne de legalább csak akkor fogna ha huznám ;)
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 kedd okt. 21 20:31

Pár napi melóval összehoztam 1 analóg kéziféket. Az elektronikája 1 tescos occsó joy-é, aminek a nyomogomb része ment a már kormányon lévő régi nyomógomboknak, és a joy gázkarjából lett a kézifék. Tök jól műkszik, csak még fura, az udanyúlás, meg a hatása is a gameban. Véleményem szerint érzésre jobb mint a gombal működtetett, valahogy érezni rajta, hogy nem full hirtelen satu a hátsón. Pár kép róla, meg a mostani játékbirodalmamról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 kedd okt. 21 21:21

Jahogyja,boccs Te... :eek: :eek: :eek: :respect: :respect: :respect:

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 kedd okt. 21 21:46

Nekem momo van ezért nem tudom,de megkérdem :) a G25-nél a kéziféket rá lehet állítani a válltókara? :rolleyes:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

piel
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 kedd okt. 21 22:24

astrati @ 2008 Kedd. Okt. 21 22:46 írta:Nekem momo van ezért nem tudom,de megkérdem :) a G25-nél a kéziféket rá lehet állítani a válltókara? :rolleyes:
Igen, ha szekvenciáisra álítod.

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 szer. okt. 22 20:32

piel @ 2008 Kedd. Okt. 21 23:24 írta:Igen, ha szekvenciáisra álítod.
:up:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Fekete Kristof
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Kristof » 2008 csüt. okt. 23 18:19

[quote="rbalint @ 2008 Kedd. Okt. 21 21:31"]Pár napi melóval összehoztam 1 analóg kéziféket. Az elektronikája 1 tescos occsó joy-é, aminek a nyomogomb része ment a már kormányon lévő régi nyomógomboknak, és a joy gázkarjából lett a kézifék. Tök jól műkszik, csak még fura, az udanyúlás, meg a hatása is a gameban. Véleményem szerint érzésre jobb mint a gombal működtetett, valahogy érezni rajta, hogy nem full hirtelen satu a hátsón. Pár kép róla, meg a mostani játékbirodalmamról:
....

Szóval nagyon igényesen megcsináltad!! Szép lett! A szekvenciális váltót is meg lehetne ugyan így csinálni?
Üdv.

Lámer Rally Team

Ecker Peter
[HorNe] Tag

Hozzászólás Szerző: Ecker Peter » 2008 csüt. okt. 23 18:23

cruiser26 @ 2008 Csüt. Okt. 23 19:19 írta:
rbalint @ 2008 Kedd. Okt. 21 21:31 írta:Pár napi melóval összehoztam 1 analóg kéziféket. Az elektronikája 1 tescos occsó joy-é, aminek a nyomogomb része ment a már kormányon lévő régi nyomógomboknak, és a joy gázkarjából lett a kézifék. Tök jól műkszik, csak még fura, az udanyúlás, meg a hatása is a gameban. Véleményem szerint érzésre jobb mint a gombal működtetett, valahogy érezni rajta, hogy nem full hirtelen satu a hátsón. Pár kép róla, meg a mostani játékbirodalmamról:
....

Szóval nagyon igényesen megcsináltad!! Szép lett! A szekvenciális váltót is meg lehetne ugyan így csinálni?
Persze...gondolom meg. Csak mindkét irányban kapcsolnia kell. Itthon mi is csinálunk egy kézi féket de az nem lesz ilyen profi.

Nagyon szép lett. :respect: :respect: :respect:

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 csüt. okt. 23 18:52

Meg lehet a szeki váltót is csinálni, csak ott a poti helyett kapcsoló kell mindkét oldalra, meg a rugót úgy tenni hogy középre állítsa vissza a kart.
Amúgy nemvolt veszélyesen bonyolult a dolog a cuccok megcsinálása, itt értem én a kéziféket, meg az ülés lábait, meg a hangszórótartót, csak ugye panellakásban, satu nélkül volt picit szar a dolog. Nem egyszerű azt a sok hülye aluforgácsot, meg port kordában tartani, hogy ne hordjam szanaszét a lakásban. Árban sem volt veszélyes összeségében, kb 5000Ft-ban van benne, amiből 3e a joy ami az elektronikát, meg a potit biztosította, a többi meg az alu cucc, meg a csavarok. Persze nem az Obi ban kell ilyent venni, hanem vannak ilyen boltok akik foglalkoznak alu profilokkal, és súlyra lehet venni. Meg még lehet hogy kb 1000pénz ráment a kötődobozra amibe betettem az elektronikát, meg pár csatlakozó, meg kábel. A székláb is lehet hogy anyagban olcsóbb lett volna acélból, sőt én még hegeszteni is tudok, szal a meló részét is megoldottam volna, de úgy voltam vele, hogy legyen dizájnos, de legfőképpen könnyű, és igy picit számomra olyan filingesebb. :)

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 csüt. okt. 23 18:53

Meg lehet a szeki váltót is csinálni, csak ott a poti helyett kapcsoló kell mindkét oldalra, meg a rugót úgy tenni hogy középre állítsa vissza a kart.
Amúgy nemvolt veszélyesen bonyolult a dolog a cuccok megcsinálása, itt értem én a kéziféket, meg az ülés lábait, meg a hangszórótartót, csak ugye panellakásban, satu nélkül volt picit szar a dolog. Nem egyszerű azt a sok hülye aluforgácsot, meg port kordában tartani, hogy ne hordjam szanaszét a lakásban. Árban sem volt veszélyes összeségében, kb 5000Ft-ban van benne, amiből 3e a joy ami az elektronikát, meg a potit biztosította, a többi meg az alu cucc, meg a csavarok. Persze nem az Obi ban kell ilyent venni, hanem vannak ilyen boltok akik foglalkoznak alu profilokkal, és súlyra lehet venni. Meg még lehet hogy kb 1000pénz ráment a kötődobozra amibe betettem az elektronikát, meg pár csatlakozó, meg kábel. A székláb is lehet hogy anyagban olcsóbb lett volna acélból, sőt én még hegeszteni is tudok, szal a meló részét is megoldottam volna, de úgy voltam vele, hogy legyen dizájnos, de legfőképpen könnyű, és igy picit számomra olyan filingesebb. :)

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 csüt. okt. 23 18:53

v.gabee
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: v.gabee » 2008 pén. okt. 24 18:46

Ilyet keresek:Kép ötlet hogy honan szerezhetem be? :confused2:

biRk4
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: biRk4 » 2008 vas. okt. 26 23:32

v.gabee @ 2008 Pént. Okt. 24 18:46 írta:Ilyet keresek:Kép ötlet hogy honan szerezhetem be? :confused2:
(nem fikázás)

így linkeld:
Kép

vagy így:

kép
Veszprém Rally Team

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 vas. okt. 26 23:57

rbalint @ 2008 Kedd. Okt. 21 20:31 írta:Pár napi melóval összehoztam 1 analóg kéziféket. Az elektronikája 1 tescos occsó joy-é, aminek a nyomogomb része ment a már kormányon lévő régi nyomógomboknak, és a joy gázkarjából lett a kézifék. Tök jól műkszik, csak még fura, az udanyúlás, meg a hatása is a gameban. Véleményem szerint érzésre jobb mint a gombal működtetett, valahogy érezni rajta, hogy nem full hirtelen satu a hátsón. Pár kép róla, meg a mostani játékbirodalmamról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
:respect: Egy ilyet kipróbálnék szívesen az élmény,meg a Feeling,grat ezekhez a művekhez.. :)

subzero
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: subzero » 2008 hétf. dec. 22 10:12

Sziasztok

Én azon gondolkoztam ha van valakinek 1 g25-e vagy valamilyen logitech kormánya, ha venne 1 joy-t (logitech) és azt használná kéziféknek az milyen lenne? a játék felismerné, mert a logitech szoftver az biztos felismeri mert van 1 g25-öm és egy logi gamepad. Sztetek megoldható lenne? vagy van aki úgy használja?? Azért az a feeling az jó lehet sztem, + a h váltot is tudnád használni a játékban.
Kép
Akinek kell valós belső nézet, szóljon, tudok neki csinálni.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 hétf. dec. 22 10:30

rbalint, mi az a sok kieg. a kormányon :)

Amúgy nagyon profi és igényes munka :)

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2008 hétf. dec. 22 13:53

Andrasko Istvan @ 2008 Hétf. Dec. 22 11:30 írta:rbalint, mi az a sok kieg. a kormányon :)
Szerintem formula autós játékokhoz van :think:
McCrash

piel
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 kedd dec. 23 11:09

subzero @ 2008 Hétf. Dec. 22 11:12 írta:Sziasztok

vagy van aki úgy használja?? Azért az a feeling az jó lehet sztem, + a h váltot is tudnád használni a játékban.
Tapasztalataink szerint 2 út van erre. Joyportosnál átkalibrálod és kész. Ha USB-st akarsz használni akkor szét kell szedned és a gázkart(slider) tudod használni. A többi tengely szerintem nem jó mert újrakalibrálják magukat. Itt némi barkácsolás is kell.

ToCa
RBR Fan
Kapcsolat:

Kormány

Hozzászólás Szerző: ToCa » 2009 kedd feb. 10 19:42

Sziasztok!
Segítség kéne! Van egy Logitech WingMan formula Force GP kormányom... Szeretném ha 900 valahány fokos lenne, tehát mint az igazni kocsikban... H váltót kéziféket meg kuplungot csináltam de ez most kifogott rajtam... és félek szétszedni az eggyetlen épp kormányomat XD remélem valakinek van 5lete!
Előra is köszönöm!
http://www.richardburns.atw.hu

http://www.dth.atw.hu

Intel Core 2 Duo 1.86 @ de húzva van 2.4-re... Geforce 9600 GT 512MB; 2 GB RAM 160 GB vinyó 550 W táp.

olahjojo1990
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olahjojo1990 » 2009 kedd ápr. 07 14:44

Sziasztok!

http://kepfeltoltes.hu/081024/logitechf ... es.hu_.jpg

nekem egy ilyen kéne, mert eltőrt az egyik lába... Gázpedál potija lenne, egy WingMan Formula GP-ben...
Vagy ötlet, hogy mit tegyek a helyére?
V. Kincses Cup Másodosztály A8 3.
Kép
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=olahjojo1990

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 kedd ápr. 07 21:19

olahjojo1990 @ Kedd. Ápr. 07, 2009 3:44 pm írta:Sziasztok!

http://kepfeltoltes.hu/081024/logitechf ... es.hu_.jpg

nekem egy ilyen kéne, mert eltőrt az egyik lába... Gázpedál potija lenne, egy WingMan Formula GP-ben...
Vagy ötlet, hogy mit tegyek a helyére?
Sztem nézzd meg az adatait(mekkora a k értéke asszem, meg afordulási foka, mérete, vagy vidd el a boltba, és mutasd meg, talán az a legjobb) és vegyél valami hasonlót híradástechnikai boltban. Nem tom az a bütyök mit szolgál a tetején, talán az tartja meg elmozdulás ellen, ha olyan nincs, akkor jön a barkácsolás. Én ezt tenném a helyedben, vagy keresgélsz tovább eredeti logitechet.

ToCa
RBR Fan
Kapcsolat:

Új pedálsor

Hozzászólás Szerző: ToCa » 2009 szer. máj. 27 11:18

Sziasztok Barkácsolók!
Fél év után végre elékészítettem a vasból készült pedálsoromat! (Azért fél év mert fél éve találtam ki, de most jutottam oda hogy megvalósítsam [érettségi karácsony stb volt a gond :P] ) Szóval volt egy Logitech WingMan Force kormányom és szétszedtem a pedálját, abból vannak a potik, meg a kuplung, és így lett meg a pedálsor :D:
(innen tudjátok leszedni a képeket) http://rapidshare.com/files/237733843/p ... k.rar.html
http://www.richardburns.atw.hu

http://www.dth.atw.hu

Intel Core 2 Duo 1.86 @ de húzva van 2.4-re... Geforce 9600 GT 512MB; 2 GB RAM 160 GB vinyó 550 W táp.

rbalint
[HRHT] Tag

Re: Barkácsoljunk!!! kormányok, pedálok, váltók, cockpitek...

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 szomb. júl. 11 20:00

Ha valakit érdekel a megoldás leírom hogy hoztam össze a dolgot. Vid:
http://rbalint.atw.hu/rbrpna.AVI

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 szomb. júl. 11 21:07

Csináltam másik vidit, amiben egyik kezemben fogom a gépet, a másikkal meg a kormányt, meg váltok, úgyhogy ezt nem kritizálni, a szemem meg egyik a monitor, másik a fényképezőn. De megmondom nekem tetszik a dolog, tiszta Motec, arról nem is beszélve, hogy mintha tényleg az igazi világítana vissza, sokkal jobb mint az RBR-es monitoron!
http://rbalint.atw.hu/rbrpna2.wmv

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2009 vas. júl. 12 10:46

rbalint írta:Ha valakit érdekel a megoldás leírom hogy hoztam össze a dolgot. Vid:
http://rbalint.atw.hu/rbrpna.AVI
rbalint írta:Csináltam másik vidit, amiben egyik kezemben fogom a gépet, a másikkal meg a kormányt, meg váltok, úgyhogy ezt nem kritizálni, a szemem meg egyik a monitor, másik a fényképezőn. De megmondom nekem tetszik a dolog, tiszta Motec, arról nem is beszélve, hogy mintha tényleg az igazi világítana vissza, sokkal jobb mint az RBR-es monitoron!
http://rbalint.atw.hu/rbrpna2.wmv
Ez honnan, hogy mi? :eek: Engem érdekelne...

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 vas. júl. 12 15:10

Kell hozzá 1 PNA, PDA (GPS), nagyobb kijelzőjű mobil vagy valami LCD kijelzős cucc, akár PSP (ezzel nem tom hogy kell de lehet). Mindenképp fel kell ismertetni az XP-vel. Fontos, hogy Vistan, meg Win7-en nem műkszik. Én a Microsoft ActiveSync 4.5 -el tudtam felismertetni. Le kell tölteni ezt:
http://classic.pocketgear.com/software_ ... p?id=18675 telepíteni, de sajna ez csak 14 napos próbaverzió. Csüggedni nem kell találtam rá megoldást:
http://www.zcrack.com/crack_download/In ... 51372.html
Ha minden megvan akkor be kell állítani a monitorbeállításoknál 2. monitornak a PNA-t vagy amivel szeretnéd használni, és felismerte a cucc. Ha minden ok, akkor ott kell lennie a kis kütyün az asztalnak ikonok nélkül (felbontást tudsz állítani a Side Window progiban amit telepítettél. Ha esetleg van másik normál monitor ahhoz nem kell ez a Side Window progi, ott gépre ráköt, és 2. monitorként a többi ugyanez amit írok a továbbiakban. A másik moncsi előnye, hogy én 2 progit találtam, ami kezeli az adatokat játék közben, és az egyik elég részletes Rfactorra, LFS, GTR, GPL, RACE gamekhoz, viszont az RBR-el nem műkszenek. Na ez a fajta progihoz elég kicsi az ilyen 4-5-7" kis LCD képernyő, oda jobb a monitor. Na ha ez utóbbi progival szeretnénk használni a kijelzőnket akkor le kell szedni ezeket:
http://www.sim-tools.de/Downloads/tabid ... fault.aspx
Az LCD-Studio plugin 1.2-t be kell másolni a game plugin könyvtárába, aztán telepíteni a másik 2-őt. A Sim adaptert indítani, ittt be kell állítani a játék elérési útvonalát, meg a szerver kapcsolódást beállítani. Nincs szerver kód, oda nem kell semmi. Aztán indítani a Sim Viewet, és itt is kapcsolódni a szerverre, persze mindkettőnél engedni a tűzfalat hogy ne blokkolja. Az egérrel kihúzni jobbra a viewt és már megy is át a kis kütyü kijelzőjére. Ha méretbeli probléma van azt lehet orvosolni, a wiev kihúzásával, vagy a Side Window állításával, és mehet a game. A MOTEC kinézetű is megy mindegyik ismert gameval, plussz az RBRel is! Itt nincs annyi adat, de RBR-ben amúgy sem látni a gumimelegedést, meg a részleteket, az alapot mind mutatja ami van a az RBRben. Letölteni innen lehet:
http://kurenai.main.jp/gtinfo/inf8/inf8.cgi
Ezzel én nem csináltam semmit csak indítottam nagyitottam, meg áthúztam a PNA képernyőre, és mehet az RBR. Én mivel csak 4" képernyőre tettem, nem is normál méretben használom, hiába van lámpa a váltás jelzésre, mivel akkor nehezen látni hirtelen odanézéssel a sebességi fokozatot. De elég "komoly" ez a MOTEC, mert be is kell kapcsolni, meg a világítását is lehet kapcsolni, szal elég feelinges. Sok sikert ha kipróbálod! Ha valami nem tiszta segítek!

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 kedd júl. 14 15:54

Látom nagyon nem érdeklődik senki, ez után a Motec kinézetű kijelző iránt. Azért linkelek, mert én újítottam, méghozzá egy 7" USB monitorral, mivel a PNA elég picike volt, meg néha lefagyott, meg lassú volt. Ezzel a kis moncsival kibajó, nagyon feelinges a vezetés!
http://rbalint.atw.hu/rbr.wmv

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2009 szer. júl. 22 08:35

Hali S.O.S. Segítség kéne.
Szétszedtem a kormányom, mert elforog a fogaskerék. Találtam is leirást hogy az egyik alá alátétet kell tenni. Meg is van h a kormányrúdnál lévő nagy kerék forog el az alatta lévőn. De oda hogy tegyek bárhova is alátétet, vagy a fentit kéne lejjebb nyomni, vagy a lentit feljebb, de egyik sem megy sztem. Segitség kéne...
itt egy kép róla LOGI
Please Help mki vagy valaki
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

olahjojo1990
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: olahjojo1990 » 2009 kedd júl. 28 13:56

rbalint írta:Látom nagyon nem érdeklődik senki, ez után a Motec kinézetű kijelző iránt. Azért linkelek, mert én újítottam, méghozzá egy 7" USB monitorral, mivel a PNA elég picike volt, meg néha lefagyott, meg lassú volt. Ezzel a kis moncsival kibajó, nagyon feelinges a vezetés!
http://rbalint.atw.hu/rbr.wmv
Én megcsináltam, aranyos kis szerkezet, de tényleg kicsike PDA-n !:S
Köszi, hogy belinkelted!
V. Kincses Cup Másodosztály A8 3.
Kép
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=olahjojo1990

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 hétf. okt. 05 18:56

Nem nagyon szerkeszt senki semmit ahogy elnézem, nagyon leült ez a topic. Én akkor raknék be vidit a legújabb szerelésemről, aminek még egy tartót is kell szerkeszteni, de nemcsak egy sima doboz a terv, annál sokkal több. Ha kész majd arról is teszek be, képet, vidit. egyelőre egy F1-es kijelző másolat, ami az ismertebb szimulátorokkal működik, köztük az RBR-el is. Most csak a teszt részéről van vidi, játék közbeniről még nincs, de ha lesz felteszem azt is. http://rbalint.atw.hu/XR.avi

Meg G25 III. verziós tuningba kezdek, amihez csomagot is kellett rendelni:
http://kephost.com/view-558_kep005.jpg
http://kephost.com/view-615_kep006.jpg

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd okt. 06 17:47

Rendes kesztyűs kormány teszel a helyébe? :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 kedd okt. 06 19:21

rallyfenegyerek írta:Rendes kesztyűs kormány teszel a helyébe? :D
Ja ja ja! Nagyon állat 350mm-es kormánnyal! Feltettem a driverben 740' ra a szöget, és nagyon jól lehet megtekerni a kormányt, tiszta feelinges!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 kedd okt. 06 19:25

rbalint írta:
rallyfenegyerek írta:Rendes kesztyűs kormány teszel a helyébe? :D
Ja ja ja! Nagyon állat 350mm-es kormánnyal! Feltettem a driverben 740' ra a szöget, és nagyon jól lehet megtekerni a kormányt, tiszta feelinges!
Hát azt elhiszem milyen király lehet. Nekem is van a kocsiban egy OMP- csak bőrben nem velúros.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 csüt. okt. 08 13:32

Tehetnél be képeket, hogy most mit mutat a gépezet. :D :D
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 csüt. okt. 08 21:18

Jelenleg így néz ki, de még csak béta felfogatási verzió. Meg a gombok is csak dísznek vannak benne, nincs is becsavarozva, bekötve meg....
[img][img]http://kephost.com/images/179_K_p_007_tn.jpg[/img][/img]

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2009 pén. okt. 09 05:55

Nagyon zsír, mekkora feelingje lehet. Csak nem tudom hogy tartós lesz e, mert erről a kormányról nemsok jót hallottam.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése