Barkácsoljunk!!! kormányok, pedálok, váltók, cockpitek...

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

rbalint
[HRHT] Tag

Re: Barkácsoljunk!!! kormányok, pedálok, váltók, cockpitek...

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 pén. okt. 09 17:58

rallyfenegyerek írta:Nagyon zsír, mekkora feelingje lehet. Csak nem tudom hogy tartós lesz e, mert erről a kormányról nemsok jót hallottam.
Az árához képest nem lehet olyan sokat várni mint pl egy ilyen stílusú MOMO, OMP, stb től az biztos. De az ára csak ötöd, hatod annyi volt. Véleményem szerint azért azoknak is lekopik a velúrja idővel, ott leginkább a nevet, meg mondjuk olyanokat kell megfizetni, hogy könnyebb, meg valamivel jobb minőségű, meg ugye a műbizonylat amit ehhez nem kaptam, de nem is kell! Szépen néznénk ki ha a KPM kopogtatna az ajtón és kérné.
Amúgy ha nagyon odalesz a velúr, akkor még mindig lehet bőröztetni, vagy egyszerűbb országúti kerékpár szivacsos markolatára cserélni, igaz az nem ilyen szép, de lehetőség. Vagy ha kibírt teszemfel 1 évet, akkor veszek egy másikat. Nagyon olcsó volt arányában, jelenleg kibírtam, a jövőben meg kitudja, max nem lesz lecserélve...
egyelőre a legnagyobb bajom, hogy nincs kézifék, mert a szekiváltóval használom, mivel a fülek elérhetetlenek. Nagyon gondolkodom is rajta, hogy kellenek e azok a fülek, szekivel feelingesebb, csak kell egyet csinálni, a G25-öt utálom, sokszor lenyomom a karját mintha rükvercbe tenném, és ez zavar. Az összerakott kézim elektronikája a habokban, azt szédszedtem a gombok miatt, meg a G25 váltóház mérete miatt ide sem fér, még a billenyű is elakad mindig benne, szal ettől idegbajt kapok, nem tudom miért kellett ekkora bumszlit tenni az aljára. Próbálgattam 540'on a szöget, így nagyon finoman lehet terelgetni RBR-ben, legalábbis tetszik, és nem olyan vészesen kell sokat tekerni, egy-egy normál kanyarnál. Simán előrre be lehet forgatni az autót , vagy épp ívre tenni mint 270-300 fokal, viszont sokkal stabilabb a féktől kezdve minden. Szokni kell az biztos, de kipróbáltam 270' on ott aztán volt ide-oda kormányzás, hogy az úton maradjak, hisz mindig többet tekertem mint kellett volna..... Igaz 1000éve nem RBR-ztem, szal időt ne nézzünk, gyorsabb vagy sem, de stabilabban lehet tartani az úton az biztos. Visszatérve a pillangókra így meg ha tekerni kell akkor nem lehet váltani, mert fordul a kormánnyal és nem tudod hova kell kapni hogy válts. A reál WRC-k pillangója sem véletlenül fix. Olyanra is gondoltam, hogy max olyan kéne, de nem tudom, az már nemsokban különbözik a szekvenciálishoz nyúlásban, viszont nehezebb kivitelezni, hogy ne forogjon a kormánnyal. Szal így áll a helyzet, egyelőre jobb mint az eredeti, kényelmesebb is, meg feelingesebb is.

initialD
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: initialD » 2009 vas. nov. 01 19:39

Hali!

Megmondanád légy szíves hogy hol vetted a kormányt?
Egy az egybe felmegy a G25-re? A monitor felismerő progihoz tudnál küldeni mailba egy törést, a link már nem elérhető :(

Köszi előre is, Ati.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 vas. nov. 01 21:24

initialD írta:Hali!

Megmondanád légy szíves hogy hol vetted a kormányt?
Egy az egybe felmegy a G25-re? A monitor felismerő progihoz tudnál küldeni mailba egy törést, a link már nem elérhető :(

Köszi előre is, Ati.
Emailt nem találtam, priv ment.
A kormány nem ment fel egyből, szerintem olyant nem is fogsz találni, mindenképp kell átalakító. Én ilyent csináltam:
Kép
Kép
Kép
Kép
De nem kell ennyire túlbonyolítani, ha csak 1 kormányt tennél fel, akkor az első képen lévő adapter aztán arra mehet fixen csavarral fel az új kormány. Én készítek egy F1-es kormányt is, és én cserélgetni szeretném a 2őt azért van középen a csavar, az lesz a "gyors csatlakozója". Az F1 es egyelőre ilyen állapotban van:
Kép
A kormányt itt vettem(rendelés délelőtt, másnap kormány a kezemben):
http://www.dreamtuning.hu/
Ha belevágsz, és kérdésed van szólj, próbálok segíteni!
Ja amúgy ha hosszabb távon érdekel ez a moteces kijelzős dolog, akkor ha ajánlhatom szerezz be inkább egy 7" USB monitort(nem digitális képkeret!!!) azon sokkal nagyobb, meg nem lassú, mint a pna, pda. Legalábbis nekem meg más is mondta, hogy lassú, és picike is volt. Meg tudni kell, hogy a tacatec-es nem működik a francia RBR-el, meg a Race verziókkal, ha nem eredeti, mert csak a steamon műkszik. De van más kinézetű kijelző is ami műkszik a race verziókkal, a Francia RBR-t nem próbáltam mással csak a tecetec-el az nem megy tutira a fórumukon is néztem, nincs rá megoldásuk. Amúgy így néz ki egy kis felfogatási tuningal a G25-ön a 7" monitor:
Kép
Kép

initialD
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: initialD » 2009 hétf. nov. 02 14:10

Köszönöm a privit meg mindent ;)

Most lakásfelújítás van, de amint vége és lesz pénzem beruházok egy ilyen kormányra meg kijelzőre. Tervbe van amúgy is egy szimulátor állvány (megterveztem) kagylóülés már van. Ilyen USB-s monitorból csak samsungot találtam 20 ezerért, nem létezik valami olcsóbb? A digitális képkeret miért nem jó?

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 hétf. nov. 02 21:04

initialD írta:Köszönöm a privit meg mindent ;)

Most lakásfelújítás van, de amint vége és lesz pénzem beruházok egy ilyen kormányra meg kijelzőre. Tervbe van amúgy is egy szimulátor állvány (megterveztem) kagylóülés már van. Ilyen USB-s monitorból csak samsungot találtam 20 ezerért, nem létezik valami olcsóbb? A digitális képkeret miért nem jó?
Nekem is samsung U70 USB monitor van, és 21e pénz volt, ahogy nézegettem ez Mo-n kapható, és a legolcsóbb volt. A képkeret azért nem jó, mert abba memokártyát, meg pendrivet tudsz tenni, és nem tudod 2. monitorként használni. Én is nézegettem anno, és olvastam is utána, mert azokat már 5e körül lehet kapni, de ez volt a baj velük, hogy nem lehet 2. monitor. Létezik olyan monitor is ami érintőképernyős, de gondolom az horribilis összegért van, csak írom, hátha téged érdekelne az is. Márkát nem tudok, ha érdekel keresgélned kell olyant. Ha cockpitet építesz, érdemes benézned erre a fórumra is, vannak linkek, képek, hogy ötletet, esetleg komplett méreteket tudj beszerezni, ha már megtervezted akkor is érdemes körülnézni, hátha látsz valami jobbat, praktikusabbat...:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1084209955

initialD
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: initialD » 2009 szer. nov. 04 17:13

rbalint írta:
initialD írta:Köszönöm a privit meg mindent ;)

Nekem is samsung U70 USB monitor van, és 21e pénz volt, ahogy nézegettem ez Mo-n kapható, és a legolcsóbb volt. A képkeret azért nem jó, mert abba memokártyát, meg pendrivet tudsz tenni, és nem tudod 2. monitorként használni. Én is nézegettem anno, és olvastam is utána, mert azokat már 5e körül lehet kapni, de ez volt a baj velük, hogy nem lehet 2. monitor. Létezik olyan monitor is ami érintőképernyős, de gondolom az horribilis összegért van, csak írom, hátha téged érdekelne az is. Márkát nem tudok, ha érdekel keresgélned kell olyant. Ha cockpitet építesz, érdemes benézned erre a fórumra is, vannak linkek, képek, hogy ötletet, esetleg komplett méreteket tudj beszerezni, ha már megtervezted akkor is érdemes körülnézni, hátha látsz valami jobbat, praktikusabbat...:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1084209955
Köszi a linket, átnézem a fórumot. Akkor marad a samsung mint következő beruházás :)

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2009 szer. dec. 23 23:13

rbalint felvehetlek msn -re? Érdekelne a kijelző a G25-höz . Segítenél? Küldtem pü-t is. Előre is köszönöm.
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 csüt. dec. 24 13:38

Soje írta:rbalint felvehetlek msn -re? Érdekelne a kijelző a G25-höz . Segítenél? Küldtem pü-t is. Előre is köszönöm.
Az msn-t nem használom, de majd 2 ünnep között keressük egymást, segítek mit-hogyan kell csinálni.

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2009 csüt. dec. 24 20:30

okés köszönöm szépen. Rendeltem egy Samsung SyncMaster U70-et úgy látom ez az egetlen jól kinéző használhatő "műszerfal". meg a képeiden úgy láttam te is ezt használod jó ez?
Kép

Nemes Istvan
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan » 2009 pén. dec. 25 15:24

SÖJE barátom énmeg keresnélek majd téged msn-en kérdeznék pár dolgot!

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2009 vas. dec. 27 22:39

rbalint írta:
Nem tudnád esetleg leírni ,hogy hogyan kell egy ilyen frankó kis kormányt megcsinálni?
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 hétf. dec. 28 16:30

Soje írta:okés köszönöm szépen. Rendeltem egy Samsung SyncMaster U70-et úgy látom ez az egetlen jól kinéző használhatő "műszerfal". meg a képeiden úgy láttam te is ezt használod jó ez?
Én is ilyen Samsungot használok, árban ezt találtam megfizethetőnek. Asszem a driverét a netről telepítettem, ha jól emlékszem, nem a cd-ről. Ha fent vam a driver akkor simán a megjelenítési beállításoknál kijelölni, mint 2. monitor, és az asztal megjelenítése rajta. Az biztos, hogy picit be lehet keveredni vele, mert ha nem figyelsz úgy átrakja a fél monitortartalmat erre a picire is mint a huzat, aztán lehet rendezni utána az ikonokat! :D Ha ez ok akkor én 3 féle ilyen motec féle kijelzést ismerek, ami legalábbis ingyenes. Mindegyikkel van olyan bibi, hogy melyik gameval működik melyikkel nem. Nekem a takatech tetszik a legjobban, csak ez pl a francia RBR-el nem műkszik, meg a race sorozattal sem, csak a steamal letöltése:
http://kurenai.main.jp/gtinfo/inf8/inf8.cgi
Nem kell telepíteni az ikonokról indul. Van ini filéje, ahol a felbontást be tudod állítani, neked hogy tetszik, a kis 7" monitoron. aztán áthúzod a képet a kis monitorra.

Racera esetleg ez jó, bár ez egy picit bonyolultabb használni, meg a felbontását nem lehet változtatni.
http://www.x-simulator.de/wiki/X-SIM_2. ... umentation
Már nem is emlékszem, ezzel mit-hogyan telepítettem, de kell hozzá sokmindent beállítani, meg telepíteni, stb. de működik, ha egyszer összejött. El kell olvasni a leírását. Amúgy ehhez én csináltam egy képet ami karbonminta csak azt beteszem a kismonitorra, és arra húzom át ennek a moteces kijelzőjét.

A 3. ami szintén sok játékra jó, ill elég részletes az információkban:
http://www.sim-tools.de/
Itt is 3 dolgot kell leszedni, meg 1-2 játékhoz másolgatni a plugin mappába, de nagyon egyszerű a dolog. Fontos hogy itt is kell kapcsolat valami szerverre, meg portot beállítani, de írja hogy mit-hogyan, és játékindítás előtt játéktípust kiválasztani, connected azt uccu neki.
Mindig mikor használni szeretnéd akkor ezeket indítsd előbb mert különben nem bizti hogy működik ha később indítod. Az RBR-el asztal után ugye vissza sem tudsz menni, úgyhogy ott egyértelmű a dolog.
Remélem tudtam segíteni, ha nem, kérdezz próbálok jobban segíteni.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 hétf. dec. 28 16:32

Ifj. Geringer Zoli írta:
rbalint írta:
Nem tudnád esetleg leírni ,hogy hogyan kell egy ilyen frankó kis kormányt megcsinálni?
Melyikre gondolsz?

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2009 csüt. dec. 31 00:47

Öszseraktam mindnet, és az a jelenség áll fent, hogy ha beindítom az rbr-t nincs kép. a műszerfal működik, csak a nagymonitoron nincs kép fekete mindne de hang van :S miért lehet van megoldás?
Kép

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2009 csüt. dec. 31 11:23

eddig win7 en pr=b'ltam, most feltelep\tettem ay xp/t h'tha azon j= lesy, de 64 bitre nincs driver. megorulok
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2009 csüt. dec. 31 14:24

Soje írta:Öszseraktam mindnet, és az a jelenség áll fent, hogy ha beindítom az rbr-t nincs kép. a műszerfal működik, csak a nagymonitoron nincs kép fekete mindne de hang van :S miért lehet van megoldás?
Hát ez jó kérdés, nekem 32 bites XP-van, és én ezért nem is akarok váltani. Több ilyent látok hogy ezek a 64 bitek, meg vista, meg win7, stb... csak a baj van velük, mert valami nem kóser, ezekkel nem kompatibilis. De ez igaz gyári cumókra is. Szal nem tudom mi lehet a gebasz. Kipróbáltam a máik 2 fajta kijelzést, de rbr-el csak a takatec műkszik.

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2010 pén. jan. 01 11:14

ÁÁ Működik a RichardBurnsRalli.iniben állítottam át pár dolgot és egyszer csak jó lett :):) Rbr el nagoyn jó a TakaTec kár hgoy a Race 07 el nem műkszik, a Gt-r 2 Vel is jó a TakaTec, viszont a GT-R Evolutionnal nem :)
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2010 pén. jan. 01 15:18

Soje írta:ÁÁ Működik a RichardBurnsRalli.iniben állítottam át pár dolgot és egyszer csak jó lett :):) Rbr el nagoyn jó a TakaTec kár hgoy a Race 07 el nem műkszik, a Gt-r 2 Vel is jó a TakaTec, viszont a GT-R Evolutionnal nem :)
Ez jó hír! A race, meg evo az egy kutya, azokkal csak a 2 linkes x-sim2 cucc működik. az is ilyen moteces kijelzős, csak kissebb a takatecnél. én annál csináltam azt hogy carbonképet teszek a kismonitorra, és arra teszem rá a kijelzőt, úgy elég elfogadható a dolog. Próbáld ki azt is, bár azt egy picit bonyolult beállítani, de utána már nincs vele probléma.

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2010 pén. jan. 01 15:58

rBalint nagyon érdekelne az X-Sim ez műszerfal, ha le tudnád irni, hogy pontosan mit honnan és meiket töltsem le, és hogy azt hogy tudom elindítani nagyon megköszönném.
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2010 pén. jan. 01 17:16

Soje írta:rBalint nagyon érdekelne az X-Sim ez műszerfal, ha le tudnád irni, hogy pontosan mit honnan és meiket töltsem le, és hogy azt hogy tudom elindítani nagyon megköszönném.
Megpróbálkozok.
Töltsd le és telepítsd:
http://www.x-simulator.de/forum/x-sim-v ... t1847.html
Itt megnézed az adott játékban mit kell átírni, hozzátenni hogy működjön:
http://www.x-simulator.de/wiki/Read_her ... _developer
Az X-sim profile2.1-ben bal felső sarok Filemenü > load > Gauge Dashboards > USBD 480 Motec megnyitása.
Kép
Ezt nem zárod be hagyod így. Megnyitod az X-sim force sendert és a settingset így beállítod:
Kép
Aztán beállítod ezt is a Game executable.... ben:
Kép
Hozzáálítod a plugint a Chose official.... résznél:
Kép
Aztán a File save résznél mentheted, és minden játékhoz így megcsinálva adsz egy nevet neki, és csak indítás előtt azt kell be loadolni, és innen a play gombal indítasz. Persze a kismonitorra előbb áthúzod a kijelzőrészt, ezt jobb gombal kattintás után tudod mozgatni. Asszem mást nem csináltam, legalábbis nem emlékszem rá. Ha nem műkszik akkor szólj, valamit még megnézek mit hagyhattam ki. Amúgy ez a progicsomaghoz tudsz házilag készíteni motion szimulátort, ami mindent kezel(hidraulikát, pneumatikát, accutátort, ablaktörlőmotort, stb...), meg külső motoros műszerfal, meg mittomén mit nem, azért ilyen bonyolult, meg azért van ennyi szar hozzá.
Ja és a G25 bedugva, mielőtt ezeket indítod, különben visszapofázik, hogy nem talál axist vagy mit.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 pén. jan. 01 18:19

rbalint írta:
Ifj. Geringer Zoli írta:
rbalint írta:
Melyikre gondolsz?
Amit még azt hiszem az előző oldal végén linkeltél. Igazi kormányt tettél a G25 helyére.
Kép

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2010 pén. jan. 01 19:15

Ifj. Geringer Zoli írta:
Amit még azt hiszem az előző oldal végén linkeltél. Igazi kormányt tettél a G25 helyére.
Ennek az oldalnak majdnem a legtetején képek, hogyan csináltam a felfogatását.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 pén. jan. 01 22:08

:omg: :omg: Köszi, észre sem vettem. :omg: :respect:
Kép

initialD
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: initialD » 2010 kedd jan. 12 19:39

Hali!

Beszereztem egy kormányt, meg kéne oldani a felfogatását a G25-re. Ebbe a hosszászólásba: rbalint 2009 vas. nov. 01 22:24 az első képen a középső lyuk mögé raktál egy anyát? Vagy hogy?

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2010 szer. jan. 13 20:51

initialD írta:Hali!

Beszereztem egy kormányt, meg kéne oldani a felfogatását a G25-re. Ebbe a hosszászólásba: rbalint 2009 vas. nov. 01 22:24 az első képen a középső lyuk mögé raktál egy anyát? Vagy hogy?
Igen anyát tettem, de nem normál anyát, hanem falapba bekalapálható anyát, amit az aluhoz tudtam csavarozni a pereménél. De én csak azért csináltam így, mert cserélni szeretném majd, ha elkészülnek egyszer végre. De simán jó a középső csavarhely nélkül is, a G25 re kifúrod az adapter 6 likját, meg kifúrod a kormány 6 likját és fixen felfogatod csavarral és kész.

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2010 szomb. feb. 13 22:58

Pár kép a "Cockpitemről", ha valakit érdekel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 szer. feb. 17 14:09

Soje írta:Pár kép a "Cockpitemről", ha valakit érdekel.
Gyah neked ez mennyibe volt benne?

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2010 pén. feb. 19 15:36

Már össze sem merem számolni. :( Jah! És 2-szer annyi munkába!
Kép

KoncsosAkos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: KoncsosAkos » 2010 vas. márc. 14 18:10

Kép
Házikészítésü kézifék, 1 momo kormányt használtunk fel 1 nap alatt elkészíthető.
Lámer Rally Team

Patko Gergo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Patko Gergo » 2010 hétf. márc. 22 10:31

Én ilyen kéziféket szeretnék magamnak.
Vagy a Söje féle is tetszik.
Gergő

lehel96
Vendég

Hozzászólás Szerző: lehel96 » 2010 csüt. ápr. 01 18:47

szeretnék építeni + kuplungot
tud valaki segíteni?

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 csüt. ápr. 15 10:03

Olcsó és hatékonyan élvezetes megoldásra lenne szükségem egy kézifék kialakításában! Tudna valaki segíteni?
A gyári kézifékkarok milyen áron kaphatóak és hol?
Köszi előre is!
KépKép
KépKépKép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 csüt. ápr. 15 10:46

csinálsz egy konzolt, beleraksz egy potit, amit egy karral működtetsz, rúgó visszahúzza...szerintem ennyi :)

a minőség meg már csak rajtad múlik :)

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 csüt. ápr. 15 11:16

Andrasko Istvan írta:csinálsz egy konzolt, beleraksz egy potit, amit egy karral működtetsz, rúgó visszahúzza...szerintem ennyi :)

a minőség meg már csak rajtad múlik :)
Na jó jó, ez mind szép és jó, csak mondhatni, h. analfabéla vagyok az ilyesmihez... Mit vegyek és hol, stb. utána már talán v.hogy összehozom, ha a kellékeket összeszedtem.
...és az egyszerű verzió, az a hidrós? Nem lehet v.hol hozzájutni? Azért ha emlékezetem nem csal, az ránézésre is mindent visz!
Tehát nem sajnálnék a célra picit többet, ha az mondjuk full élethű, realisztikus, stb.
KépKép
KépKépKép

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2010 vas. ápr. 18 07:51

Szétszedtem a G25 kormányom...igaz a hibát nem találtam meg de legalább ujrazsiroztam...
lehet hogy érdekel valakit ugyhogy le is fényképeztem...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Itt kell beállitani hogy kormányközép rendben legyen...
elölről:
Kép

Hátulról ( a pici luk csak a fém hátlemez levétele után látható a fogaskerék tetején...)
Kép
Kép

borteto
Vendég

Hozzászólás Szerző: borteto » 2010 szomb. máj. 08 15:25

Hali!

Ezt a Hungaroringen kipróbálták, és működik. Szimulátorpad... állvány, vagy mittudomén! De használható, ha valakinek gondja van a kormány rögzítésével a játék alatt. :D
http://gigamad.hu/magazin/speedblack_asztal_helyett

Barkácsolás helyett. :D Bár nálunk is inkább asztaldarabolás volt műsoron. :D ;)

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 szomb. máj. 08 15:52

borteto írta:Hali!

Ezt a Hungaroringen kipróbálták, és működik. Szimulátorpad... állvány, vagy mittudomén! De használható, ha valakinek gondja van a kormány rögzítésével a játék alatt. :D

Barkácsolás helyett. :D Bár nálunk is inkább asztaldarabolás volt műsoron. :D ;)
Valaki bannolja már szegényt...

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 szomb. máj. 08 18:04

...25e-ért gagyi....ennyiért különbet csinálok :rolleyes: ;) :D :D
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 szomb. máj. 08 19:00

NyilasM írta:

...25e-ért gagyi....ennyiért különbet csinálok :rolleyes: ;) :D :D
:rolleyes: :respect: :respect: :up: :lollypop: :cool2: ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. jún. 20 09:59

Ilyen cockpitról kellene nagyobb kép, vagy ehhez hasonlóhoz.

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rbalint
[HRHT] Tag

Re: Barkácsoljunk!!! kormányok, pedálok, váltók, cockpitek..

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2011 pén. szept. 09 20:53

Nagyon kihalt ez a topic. Frissítem egy PTR racing féle load cellás pedál KIT tunningal, meg egy saját gyártású szekvenciális váltóval:

http://rbalint.atw.hu/101.JPG
http://rbalint.atw.hu/002.JPG
http://rbalint.atw.hu/1.JPG
http://rbalint.atw.hu/kezi1.JPG
http://rbalint.atw.hu/kezi2.JPG
http://rbalint.atw.hu/kezi3.JPG
http://rbalint.atw.hu/kezi4.JPG

kovimartin
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: kovimartin » 2011 kedd okt. 11 22:27

Helo valaki tud segíteni abban hogy tudok egyszerűen egy kéziféket csinálni?!
Köszönöm előre is !
Kép

kisatti22
Vendég

Hozzászólás Szerző: kisatti22 » 2013 kedd szept. 03 14:25

Sziasztok lenne egy kérdésem milyen típusú mikrokapcsolókat használtok a h váltó hoz és ha kérhetném valaki küldhette egy mailt hogy pontosan hová kell forrasztani a vezetékeket nagyon szeretnék egyet összehozni de nem tudom hogy a gamepad.n
hová kell forrasztani

ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT

rikardonagy@gmail.com

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 kedd szept. 23 23:37

Keresek G25 höz motort! Kérem, hogy privátban jelentkezzen akinek van.
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

Lazy0325
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lazy0325 » 2015 vas. márc. 15 13:24

Sziasztok! Joystick működhet kézifékként kormány mellett? :think:
Lazy

Hell Digital Rally Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 hétf. márc. 16 19:44

Lazy0325 írta:Sziasztok! Joystick működhet kézifékként kormány mellett? :think:
Elviekben igen.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Lazy0325
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lazy0325 » 2015 szer. máj. 06 08:17

H-váltó jóárasítva. Én már megrendeltem. :)
Ha megérkezik, letesztelem és írok róla pár sort! ;)
https://www.facebook.com/herrysproducts?fref=ts
Lazy

Hell Digital Rally Team

Lazy0325
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Lazy0325 » 2015 szer. máj. 06 08:19

rallyfenegyerek írta:
Lazy0325 írta:Sziasztok! Joystick működhet kézifékként kormány mellett? :think:
Elviekben igen.
Kipróbáltam, félig behúzott állapotban volt alapból. Gondolom a középállás végett! :(
Lazy

Hell Digital Rally Team

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 csüt. aug. 06 10:05

G25 adaptert honnan tudok szerezni, hogy igazi kormányt is fel tudjak tenni rá?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése