MONITOR, de milyen???

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

RBR-hez TFT, vagy hagyományos

TFT
24
67%
Hagyományos
12
33%

Szavazatok száma: 36

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2007 csüt. szept. 20 20:30

22" Wide, 1680x1050, 5ms 3000:1, 300cd, 0,294mm, 170˚/170˚ OSD, TCO'99, D-SUB Ezüst - Fekete 57 000Ft(nagykerár)
Lightview, dönthető, falra szerelhető
.....ez milyen lehet...????
HFRT Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 csüt. dec. 11 12:59

Nincs valakinek tapasztalata az ügyben, hogy 82-86 cm átmérőjű LCD TV-n hogy mehet az RBR?

Majd délután írok konkrét adatokat is a TV-ről.

Lehet, hogy szeretnék beruházni egy ilyen új LCD TV-re, de csak akkor, ha ezen is lehet játszani szépen....

Előre is köszönöm a segítséget! :respect:

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2009 szer. jan. 21 20:04

Srácok van itt valaki, aki prémium kategóriás TFT monitort használ és RBR-ezik is vele?
Pontosabban *VA panellel szereltek érdekelnek, tehát S-PVA, MVA, S-IPS és társai. Érdekelnének a tapasztalatok, hogy mennyire észrevehető az input lag az overdrive funkció miatt.

TN paneles csodák nem érdekelnek.

Elsődlegesen a terveim között a HP LP2275W és az Eizo S2232W szerepel, de ez az overdrive kicsit aggaszt.

Extrém eset de egy 0,05s-os lag alatt mondjuk amikor 160-al tolod RBR-ben 2,2m-t tesz meg a kocsi. Tehát amit látsz ahhoz képest 2,2m-el már előrébb van a kocsi. Asszem egy kanyarra való rárántás helyes pillanatának megválasztásakor nem kell magyaráznom nektek ez mennyit számít. Vagy még szemléletesebben Noiker eleje tempó balos 2m hiba és a fára felcsavarodsz 180-al és vége is a versenynek.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: MONITOR, de milyen???

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2009 hétf. jún. 29 17:04

Keresek AMILO PRO V3505 Edition hibás/nem működő laptopot, aminek a monitor része még jó.

Vagy ha vlki tud csak monitort, szóljon. Az enyém megmihálylott. :)

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2009 pén. okt. 02 22:04

5ms reakcióidővel rendelkező 22 colos lcd monitort tervezek vásárolni.Valakinek tapasztalat? Játékhoz ez már megfelelő? (tudom a 2 ms lenne a legkirályabb de arról kár beszélni :) )
Kép

bari1990
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bari1990 » 2010 szomb. máj. 01 15:33

Hy! most kaptam egy lg e2250 monitort. vki tudna segíeni, hogy hogyan tudom megoldani, hogy ne nyújtsa szét a RBR-nél a játékot?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 szomb. máj. 01 16:06

bari1990 írta:Hy! most kaptam egy lg e2250 monitort. vki tudna segíeni, hogy hogyan tudom megoldani, hogy ne nyújtsa szét a RBR-nél a játékot?
Nem biztos, de ha az richardburnsrally.ini fájban átírod a monitoreod által használt felbontást.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

bari1990
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: bari1990 » 2010 szomb. máj. 01 16:31

rallyfenegyerek írta:
bari1990 írta:Hy! most kaptam egy lg e2250 monitort. vki tudna segíeni, hogy hogyan tudom megoldani, hogy ne nyújtsa szét a RBR-nél a játékot?
Nem biztos, de ha az richardburnsrally.ini fájban átírod a monitoreod által használt felbontást.
végülis arra jó volt ez a megoldás, hogy már felismeri és legalább elindul a játék, de nyújtani nyújtja. vhol a monitor progijába kéne vmit varázsolni, hogy ne widescreen-be legyen

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 vas. aug. 22 21:18

Hátha benéz v.ki...
Hogyan tudom 1366*768-ra beállítani a Ricsit (sajna csak ennyit tud az ujdonsült TV-monitor...)? Nem jelenik meg nekem, csak régi, 4:3-as lehetőség, (tehát pl.: 1024*768... stb.) amikor a Startup-al indítom... Az ini-ben ha átírom, akkor meg problemet jelez...
KépKép
KépKépKép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 hétf. aug. 23 07:30

goyo írta:Hátha benéz v.ki...
Hogyan tudom 1366*768-ra beállítani a Ricsit (sajna csak ennyit tud az ujdonsült TV-monitor...)? Nem jelenik meg nekem, csak régi, 4:3-as lehetőség, (tehát pl.: 1024*768... stb.) amikor a Startup-al indítom... Az ini-ben ha átírom, akkor meg problemet jelez...
Azaz nyújtani akarod a képet? Wide monitorod van?
Nekem tegnap nyitották fel a szemem, hogy a monitoron kellett beállítanom a 4:3-at :) 22" -os wide monitorom van, és rbr természetesen szétnyújtott volt. Játékon belül nem lehet ilyet állítani, de a monitoron lehetett játszani a beállításokkal :) Ezt csak úgy hozzáfüztem, mert megint tanultam vmit...
Szabó Zéé

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 hétf. aug. 23 18:44

Szabo Zoltan írta:
goyo írta:Hátha benéz v.ki...
Azaz nyújtani akarod a képet? Wide monitorod van?
Nekem tegnap nyitották fel a szemem, hogy a monitoron kellett beállítanom a 4:3-at :) 22" -os wide monitorom van, és rbr természetesen szétnyújtott volt. Játékon belül nem lehet ilyet állítani, de a monitoron lehetett játszani a beállításokkal :) Ezt csak úgy hozzáfüztem, mert megint tanultam vmit...
Nekem meg a Samsung szerviz nyitotta föl a szemem, h. nem TV-monitorom van, hanem elsősorban TV... HD-Ready-s és a max. felbontás amit tud, az 1360x768, úgy, h. 26"-os... :mad:
Mind1, TV lesz belőle...
A 4:3 nem volt az igazi, mert ugye két ormótlan széles csík lesz az oldalán... Mind1, holnap úgyis megy szervizbe, aztán visszakerül a jó öreg 21"-os CRT... :D
Mindenesetre köszönöm a segítséget! :respect: :respect:
KépKép
KépKépKép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 10 17:43

Sajnos tönkrement a 17" colos CRT LG-m. Venni akarok egy új monitort, de sajnos sok pénzem nincs rá. 19" ban néztem 5ms válaszidővel.
Ez jó az RBR-hez, vagy van valakinek ilyen tapasztalat?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 vas. okt. 10 18:51

rallyfenegyerek írta:Sajnos tönkrement a 17" colos CRT LG-m. Venni akarok egy új monitort, de sajnos sok pénzem nincs rá. 19" ban néztem 5ms válaszidővel.
Én vettem egy 22"-os Samsung TFT-t, de amilyen gyorsan jött, úgy ment is! Nekem egy kalap kaka volt, egyszerűen én nem bírtam ráállni, késik túl sokat! A "rejtett" sorok között keresd meg a színesről-színesre történő válaszidőt, mert az a Neked fontos tényező!
Én maradtam a brutál méretű és súlyú CRT-nél, egy 21"-os LG-n tolom, teljesen rendben van azóta minden, mióta visszaküzdöttem az asztalra! ;)
Van egyébként erről egy komoly leírás EBBEN a totyikban, Sebi részletesen kifejti számításokkal a dolog lényegét! ;) :respect:
KépKép
KépKépKép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 10 19:05

goyo írta:
rallyfenegyerek írta:Sajnos tönkrement a 17" colos CRT LG-m. Venni akarok egy új monitort, de sajnos sok pénzem nincs rá. 19" ban néztem 5ms válaszidővel.
Én vettem egy 22"-os Samsung TFT-t, de amilyen gyorsan jött, úgy ment is! Nekem egy kalap kaka volt, egyszerűen én nem bírtam ráállni, késik túl sokat! A "rejtett" sorok között keresd meg a színesről-színesre történő válaszidőt, mert az a Neked fontos tényező!
Én maradtam a brutál méretű és súlyú CRT-nél, egy 21"-os LG-n tolom, teljesen rendben van azóta minden, mióta visszaküzdöttem az asztalra! ;)
Van egyébként erről egy komoly leírás EBBEN a totyikban, Sebi részletesen kifejti számításokkal a dolog lényegét! ;) :respect:
Na akkor most vagyoo bajban. :( :( Mi legyen???
HELL DIGITAL RALLY TEAM

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 vas. okt. 10 19:40

rallyfenegyerek írta:
goyo írta:
Na akkor most vagyoo bajban. :( :( Mi legyen???
...ha mindenképpen ragaszkodnál a váltáshoz, én azt javasolnám, h. úgy vedd v.mi úton módon, h. letesztelhesd a Ricsivel! Mert bukós kicsit a történet, ha "kidobsz" rá x ezer ft-ot, aztán nem jön be! V. esetleg csináld úgy, mint ahogy nekem összejött! Alkalmi vételbe TFT, amin esetleg még kicsit keresni is tudsz, ha mégsem jönne be! Ha bejön, akkor meg jól jártál!
Hol szeretnél venni amúgy? Területileg merre szoktál mozgolódni? (szerintem a többit mailban ;) )
KépKép
KépKépKép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 vas. okt. 10 19:44

Lehet nem mérvadó, nekem 22-es Asus van, de lehet nem rtek hozzá, nekem ez tökéletes. A monitor magát be lehet állítani 4:3-ra, de már megszoktam a wide-ot, és mikor megmutatták a 4:3 utána már nem tudtam játszani vele :) szal én wide-ban tolom, nem látok problémát
Szabó Zéé

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 10 20:06

Szabo Zoltan írta:Lehet nem mérvadó, nekem 22-es Asus van, de lehet nem rtek hozzá, nekem ez tökéletes. A monitor magát be lehet állítani 4:3-ra, de már megszoktam a wide-ot, és mikor megmutatták a 4:3 utána már nem tudtam játszani vele :) szal én wide-ban tolom, nem látok problémát
Nem lassú a kép a ricsiben??
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 vas. okt. 10 20:24

rallyfenegyerek írta:
Szabo Zoltan írta:Lehet nem mérvadó, nekem 22-es Asus van, de lehet nem rtek hozzá, nekem ez tökéletes. A monitor magát be lehet állítani 4:3-ra, de már megszoktam a wide-ot, és mikor megmutatták a 4:3 utána már nem tudtam játszani vele :) szal én wide-ban tolom, nem látok problémát
nem tudom, hogy ezt hogyan kellene érzékelni :) tényleg. nekem a gépem lassú nagyon, de monitoron én nem veszek észre semmi hátrányt, lassúságot

http://www.edigital.hu/Monitor/Asus_VW2 ... 35120.html

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=CouQLH9U96N51ApP

itt találsz adatokat az enyémről pl.

Azért fogadok véleményeket én is, kíváncsi vagyok. Már 3 éves igaz...
Szabó Zéé

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 10 20:44

Szabo Zoltan írta:
rallyfenegyerek írta:
nem tudom, hogy ezt hogyan kellene érzékelni :) tényleg. nekem a gépem lassú nagyon, de monitoron én nem veszek észre semmi hátrányt, lassúságot

http://www.edigital.hu/Monitor/Asus_VW2 ... 35120.html

http://www.asus.com/product.aspx?P_ID=CouQLH9U96N51ApP

itt találsz adatokat az enyémről pl.

Azért fogadok véleményeket én is, kíváncsi vagyok. Már 3 éves igaz...
A tiéd 2ms válaszidős ami nagyon jó, mert átlagban 5. Azért nem veszel észre semmit az RBR-ben.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 vas. okt. 10 20:50

ezt azért néztem akkor, de valójában nem igazán tudom, hogy ezt én érzékelném-e (2 vagy 5 ) Persze gondoltam, hogy a 2 jobb :)
Szabó Zéé

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. okt. 10 20:58

Asszem én nyertem, 35ms?! :P http://www.lcdnfo.com/html/AG_Neovo_F-1 ... nitor.html
Nem mai gyerek már... :rolleyes:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 vas. okt. 10 21:03

Bóta Róbert írta:Asszem én nyertem, 35ms?! :P http://www.lcdnfo.com/html/AG_Neovo_F-1 ... nitor.html
De működik... gondolom :up:
Szabó Zéé

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. okt. 10 21:10

Szabo Zoltan írta:
Bóta Róbert írta:Asszem én nyertem, 35ms?! :P http://www.lcdnfo.com/html/AG_Neovo_F-1 ... nitor.html
:yes: :up: :respect:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 hétf. okt. 11 05:59

Bóta Róbert írta:
Szabo Zoltan írta:
:yes: :up: :respect:
Akkor szted egy 5ms válaszidősnek is jónak kéne lennie az RBR-hez?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 hétf. okt. 11 13:39

rallyfenegyerek írta:
Akkor szted egy 5ms válaszidősnek is jónak kéne lennie az RBR-hez?
Hát ha a 35-össel tudok menni... d3

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 hétf. okt. 11 13:52

Akinek nem elég az 5ms válaszidő, annak igen jó a szeme..

19" wide Fujitsum van.. 5ms-os.. hibátlan az rbr-hez.
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 hétf. okt. 11 15:26

Toth Laci írta:Akinek nem elég az 5ms válaszidő, annak igen jó a szeme..

19" wide Fujitsum van.. 5ms-os.. hibátlan az rbr-hez.
Köszönöm Laci a választ, na akkor meggyugtattál :respect:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 hétf. okt. 11 15:42

de lehet én vagyok értetlen...de itt nem azon van a hangsúly, hogy látod-e vagy nem, hanem hogy a valóságban nem ott vagy mintahol de :D

érted-e no?? :D

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 hétf. okt. 11 17:01

Andrasko Istvan írta:de lehet én vagyok értetlen...de itt nem azon van a hangsúly, hogy látod-e vagy nem, hanem hogy a valóságban nem ott vagy mintahol de :D

hülyeség.. Ezen fölösleges parázni.. egy 5ms-ossal is ugyan annyira mész, mint egy 2ms-ossal.. sőtt.. látod B. Robi a 35 ms-ossal is eljátszogat.. nem hinném h hátránya lenne belőle.. ez már csak fölösleges aggódás h jajj nem lesz jó az rbr-hez.. tökéletes hozzá egy 5ms-os.. természetesen nem gagyi "kakatsuni-mutsi" márkát kell venni és kész.
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2010 hétf. okt. 11 18:00

Ugyan ilyennel tolom 3 éve!Mondhatom teljesen hibátlan profi darab. :up: :lollypop:
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 hétf. okt. 11 18:28

Toth Laci írta:
Andrasko Istvan írta:de lehet én vagyok értetlen...de itt nem azon van a hangsúly, hogy látod-e vagy nem, hanem hogy a valóságban nem ott vagy mintahol de :D

hülyeség.. Ezen fölösleges parázni.. egy 5ms-ossal is ugyan annyira mész, mint egy 2ms-ossal.. sőtt.. látod B. Robi a 35 ms-ossal is eljátszogat.. nem hinném h hátránya lenne belőle.. ez már csak fölösleges aggódás h jajj nem lesz jó az rbr-hez.. tökéletes hozzá egy 5ms-os.. természetesen nem gagyi "kakatsuni-mutsi" márkát kell venni és kész.
Én sem azért írtam, hogy a 2-es jobb mint az 5-ös :) Csupán leírtam mit tud az enyém, hozzátéve hogy én sem érzékelném a különbséget ;)
Pláne, hogy a Robinak milyen van, és jól működik, így gondolom ezek közül az újak közül mind megfelel.
Ez a gyorsaság... Hogy mennyire szép, más kérdés. Melóhelyen 2 monitoron dolgozok, rajzolok, és tökre más a kettő, mondhatni, hogy a samsung nagyon nem jó, nem szépek a színei, akárhogy állítom :) A másiknak nem jut eszembe a márkája :)
Szabó Zéé

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 szer. okt. 13 15:16

Jó, akkor föltennék egy kérdést, a nagy válaszidős vita közepén.
Miről is beszélünk?
Response time-ról, v. input lag-ról???
Korábban linkeltem egy topikot, ajánlanám elolvasni! Nem tudom, akármit is mondtok, én elhiszem, de nekem nem volt rendben v.mi a 21"-os CRT után a 22"-os TFT-nél! Response time: 5 ms, input lagról "természetesen" nem találtam semmit!! (ja és nem mittcumén gagyiról volt szó, hanem Samuról)
Én végképp nem tudom mi a helyzet így! Nem szólna v.ki esetleg Sebinek, mondjon Ő is véleményt? Kíváncsi lennék az egyik legtapasztaltabb RBR-es mit szól ehhez a dologhoz!! :respect: :respect:
KépKép
KépKépKép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 szer. okt. 13 19:44

Nincs itt vita :)
Csak leírta mindenki kinek mi van. Am szerintem a mostani monitorok, amik nem noname-ek azok jók rbr-re.
Ami volt összefoglaló régebben Sebitől, az plazma kontra lcd volt. ott részletesen le volt írva. Most csak egy fajtáról szól a dolog, lcd-ről.
Bár szerintem olyan téren, hogy rbr-nek jó - nem jó, szinte minden jó lehet.
Szabó Zéé

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 csüt. okt. 14 19:17

Szabo Zoltan írta:Nincs itt vita :)
Csak leírta mindenki kinek mi van. Am szerintem a mostani monitorok, amik nem noname-ek azok jók rbr-re.
Ami volt összefoglaló régebben Sebitől, az plazma kontra lcd volt. ott részletesen le volt írva. Most csak egy fajtáról szól a dolog, lcd-ről.
viewtopic.php?f=12&t=832
CRT, v. TFT, volt a fórum kérdése. Nem régi, új 22-es moncsit linkeltem és nekem akkor sem jött be és én kötöm a karót az ebhez! :D
Miért ne lehetne a "mindenki kimondja a véleményét" vita? Az nem veszekedés és fikázás, csak olyan beszélgetés, ahol különböző vélemények találkoznak! Korrekt ember módjára simán lehet vitázgatni ilyesmiről! (Bár tudnák ezt feljebb is :omg: ...) :respect:
KépKép
KépKépKép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 csüt. okt. 14 20:31

goyo írta:
viewtopic.php?f=12&t=832
CRT, v. TFT, volt a fórum kérdése. Nem régi, új 22-es moncsit linkeltem és nekem akkor sem jött be és én kötöm a karót az ebhez! :D
Miért ne lehetne a "mindenki kimondja a véleményét" vita? Az nem veszekedés és fikázás, csak olyan beszélgetés, ahol különböző vélemények találkoznak! Korrekt ember módjára simán lehet vitázgatni ilyesmiről! (Bár tudnák ezt feljebb is :omg: ...) :respect:
Persze, persze, én is úgy gondoltam. Vita még sosem volt gond :) viszont tényleg csak adatok voltak itt közölve. Magam nem tudom az előnyöket, illetve egy jó nagy előnye tuti van, kevés helyet foglal a 22-es LCD mint a 24-es crt-m :D
Szabó Zéé

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 pén. okt. 15 14:48

Szabo Zoltan írta:
goyo írta:
viewtopic.php?f=12&t=832
Persze, persze, én is úgy gondoltam. Vita még sosem volt gond :) viszont tényleg csak adatok voltak itt közölve. Magam nem tudom az előnyöket, illetve egy jó nagy előnye tuti van, kevés helyet foglal a 22-es LCD mint a 24-es crt-m :D
Gyóóó, attól biztosan! Van 24-es CRT-d :eek: :respect: ? Nem adod el? Most egy 21-essel nyomom, de 24-est még nem is láttam, biztosan komoly lehet rajta! Szóval érdekelne, dobj légyszi' egy mailt, ha gondolod! :respect:
KépKép
KépKépKép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 pén. okt. 15 16:21

Már kuka, elég használtan jutott hozzám irodából, oszt odaadtam vkinek alkatrésznek. Működött, de néha láttam hullámzani a képet, és nem tenger volt benne :)
Szabó Zéé

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2010 szomb. okt. 16 12:38

Szabo Zoltan írta:Már kuka, elég használtan jutott hozzám irodából, oszt odaadtam vkinek alkatrésznek. Működött, de néha láttam hullámzani a képet, és nem tenger volt benne :)
:fear2: Nagy kár, sajnálom! Mind1!
KépKép
KépKépKép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 17 07:05

Akinek TFT-van hogyan állítja be az RBR-ben a képet?
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2010 vas. okt. 17 11:12

Felbontás probléma.!!

TFT 19 " 1440*900 felbontásban van a monitor.
RBR maxon vagyis 1280*1024 ennyit enged ő.

Richard burns rally.ini

Átírom benne ezeket a sorokat.

ConstantForceMultiplier = -60
Depth = 32
ForceFeedback = true
Fullscreen = true
MinDepthBits = 24
MinStencilBits = 8
ParticleQuality = high
RenderCarShadow = true
RenderQuality = high
RunIntro = true
RunStartup = false
Sound = true
UseCubicEnvironmentMaps = true
UseEAX = false
UseSoftwareAudio = false
UseTripleScreenBuffers = true
WaitRetrace = true
XRes = 1440
YRes = 900

Ezzel már jó lesz a képem a játékban, de sajnos néhány dolog nem látszódik. pl km óra.

Megkeresem a misc.rbz fájt és benne a digidash1280.ini-t. És ebben felül átírom a pozíció adatait.
És lám mindjárt jó is a képem.
pl.

Kép

Kép

Itt az enyém, ha valakit érdekel. Remélem tudtam segíteni másnak is.

http://www.robesz.fw.hu/digidash_1280.ini

Ja igen :D cél mentése más néven.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Válasz küldése