Logitech Momo Racing Force

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

goyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: goyo » 2009 kedd feb. 24 02:41

Zoleex @ 2009 Hétf. Feb. 23 13:31 írta::help: :help: :help:
Van egy apró problémám amire sehogy se találok megoldást. Ha valaki tudja mit csináljak az szóljon légyszi.
Szóval a helyzet az hogy tegnap óta nem tudok rendesen menni. Az egész eleje lóg az autónak. Aszfalton érezni a legjobban. Elindul picit jobbra az autó és mikor korrigálni akarok kis mozdulatra nem történik ha még egy kicsit fordítok a kormányon akkor meg olyan mintha odaütnének neki és elindul a másik irányba. Képtelenség így menni. Egyenesbe is folyamatosan küzdök az autóval. Két kis hasonló korrigálás után még a 400m-es egyenes is különleges izgalmakat rejteget. Így rengeteg idő marad bent. Mi lehet a gond? Mit állítsak vagy mit rakjak fel?
Hogy kezdődött?
Lgs uninstall -esetleg-, aztán újra fel, esetleg a korábbit vissza (de Így nem leszel versenyképes! :P )
Amit még ki lehet próbálni: zárd be az lgs profilert (az óra mellett, jobb klikk, béézár!)
Esetleg ha ez sem, szedd szét a kormányt, kis takarÍtás (ja, szétszedéskor figyelj mindenre, mit honnan, melyik fogaskerék hová, bár nem hiszem, h. rosszul is össze lehet rakni, bááár Neked... :)!) Tegyél bele mértékkel a zsÍrból, ami a dobozban van...
Más egyéb nem jut hirtelen eszembe...
KépKép
KépKépKép

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Re: Logitech Momo Racing Force

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 pén. feb. 17 15:10

Látom nagyon régóta nem ír ide senki ! Na nem baj ! Ha valakinek van még el fekvőbe otthon ilyen kormánya és nem használja az se baj ha nem jó úgy is alkatrésznek kéne az fel vehetné velem a kapcsolatot ! Köszi !
Kép

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2012 vas. ápr. 15 19:55

Valaki próbálta már a kormány részét szétkapni? :) Mert egy Drasztikus Kormány-pedál tuningon gondolkozok nyárra :D
Vaszily László

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 vas. ápr. 15 20:08

én szedtem már szét, mikor állandóan elkalibrálódott (nem oldotta meg a szétszedés, magától múlt el :D )
szóval nem ördöngős szét-össze, ha arra gondoltál
Egészség legyen, meg nyomaték!

Szmájli
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szmájli » 2012 hétf. ápr. 16 15:29

kisBenko írta:én szedtem már szét, mikor állandóan elkalibrálódott (nem oldotta meg a szétszedés, magától múlt el :D )
szóval nem ördöngős szét-össze, ha arra gondoltál
Király. Attólféltem, hogy szétszedés után macerás az összeraks :) mert ugye szétszedni bármit szétlehet, csak összerakni nembiztos.
Vaszily László

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2013 pén. szept. 06 09:28

Van egy formula force EX kormányom,ami kb 2 hete azt csinálja hogy a rajtban állok,és elkezd magától jobbra balra mozogni,sztem napokig elcsinálnál ha nem fognám meg a kezemmel.a probléma hgoy ezt opáyln is emgcsinálja,mintha eltünt volna a kormányközép,vagy nem érzékelné.valaki tudna segíteni hogy mi a bibi,vagy hogy orvosolható?(drivercsere nem oldotta meg)(oprendszercsere sem xd )

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2013 kedd szept. 24 16:24

tottiiii írta:Van egy formula force EX kormányom,ami kb 2 hete azt csinálja hogy a rajtban állok,és elkezd magától jobbra balra mozogni,sztem napokig elcsinálnál ha nem fognám meg a kezemmel.a probléma hgoy ezt opáyln is emgcsinálja,mintha eltünt volna a kormányközép,vagy nem érzékelné.valaki tudna segíteni hogy mi a bibi,vagy hogy orvosolható?(drivercsere nem oldotta meg)(oprendszercsere sem xd )
Lehet, hogy a kormány potmétere kontaktos lett.
Kormányt még nem szedtem szét de pedálnál rendszeresen foglalkozni kell vele.
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Válasz küldése