Logitech Momo Racing Force

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

kocsis_balazs_
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kocsis_balazs_ » 2008 kedd jan. 08 08:30

Lámer Zoltán @ 2008 Kedd. Jan. 08 00:48 írta:EZ ENGEM NAGYON-NAGYON ÉRDEKELNE!!!!!
Ilyen olcsón? nem tudtok mondani egy elérhetőséget???
Most szeretnék venni egy újabb kormányt, mert a MOMO megdöglött, és már-már rá is bólintottam magamban a DF Pro-ra, de ha tényleg lehet venni 51000HUF-ért G25-öt, akkor természetesen az lesz a befutó!!!!

Légyszives írjatok!
www.cellcom.hu

Logitech G25 Racing Wheel
( Logitech )

Ár: 51.360 Ft (20 % áfával) figyu de ha te is veszel meg pityu is akkor vegyük meg eggyütt és megprobálunk rá valami pici kedvezményt elérni 3 db nál már adnak sztem.majd ugy adjuk elő hogy egy embernek kell 3. :D msn-en megdulmáljuk este vegyél fel !!!
MRBR - Kincses Rally Team R2 N3 - Lada Kalina

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 kedd jan. 08 16:37

Huuu gyerekek ez nagyon király!!! Én beszéltem a hapival és 16todikára hoznak(szerda) és én aznap is megyek! Zoli én felvettelek msnre majd jelentkezek hello! Balázs msnen beszélünk Csö

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 kedd jan. 15 11:05

Balázs aki megrendelte a kormányt mint te meg én annak csütörtökön
(17) hoznak az 1. v a 2. szállitmányba a kormányt ! Akor ha van pézed csütörtöökön menyél!! ;) A bajnokin már azzal mész csak te rajtad mulik!! ;) :D

Gregsti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gregsti » 2008 pén. jan. 18 04:55

Sziasztok!
Olyan problemam van, hogy a vista nem kepes a gazt es a feket kulon kezelni. Tudtok valami drivert, vagy trukkot a megoldasra? Mar letoltottem a legujabb drivert a momo-hoz. A beallitasoknal bejeloltem a kulon tengelyek hasznalatat is, de nem nagyon erdekli.
Elore is koszi, Gigi

nagyzolee
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: nagyzolee » 2008 csüt. jan. 31 10:02

Hi. Az a gondom, hogy a letört a Momo-m rögzítője, ami négy csavarral van rögzítve a kormányhoz alul. Szerintetek ki tudják cserélni? Ha nem is garanciálisan asse baj, fizetek érte! Volt már valakinek hasonló problémája?

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2008 csüt. jan. 31 12:47

nagyzolee @ Csüt. Jan. 31, 2008 10:02 am írta:Hi. Az a gondom, hogy a letört a Momo-m rögzítője, ami négy csavarral van rögzítve a kormányhoz alul. Szerintetek ki tudják cserélni? Ha nem is garanciálisan asse baj, fizetek érte! Volt már valakinek hasonló problémája?
Volt, de én mérgemben törtem le... lerántottam az asztalról szerencsétlent... d3
SALGÓ A.S.E.

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2008 csüt. jan. 31 13:05

togykenocs @ 2008 Csüt. Jan. 31 12:47 írta:Volt, de én mérgemben törtem le... lerántottam az asztalról szerencsétlent... d3
Idegbeteg d3 :omg: :bolond:

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2008 csüt. jan. 31 13:23

Blitzer Martin @ Csüt. Jan. 31, 2008 1:05 pm írta:Idegbeteg d3 :omg: :bolond:
Sok versenyemet tette tönkre, én csak törlesztettem... úgyis javíthatatlan volt már... viszont sikerült a szekvenciális váltóból H váltót csinálnom. d3
SALGÓ A.S.E.

nagyzolee
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: nagyzolee » 2008 csüt. jan. 31 14:28

Akkor ha jól értem nem javították!? Há újat emiatt nem akarok venni!

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 csüt. jan. 31 16:58

nagyzolee @ Csüt. Jan. 31, 2008 2:28 pm írta:Akkor ha jól értem nem javították!? Há újat emiatt nem akarok venni!
Akkor marad valami barkácsmunka, próbáld valami fémel kiváltani, csak nehogy azt meg úgy ráfogasd az asztalra, hogy ottmarad a helye.

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 hétf. feb. 11 20:02

2 honapos a momo-om
és elég érdekes dolgokat csinál
amikor be tőlt a pálya és aktiválodik a a kormány fogja és el fordul kb 2 centit de a játékba nem ez elöfordult már valakinél?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. feb. 14 17:04

Valaki tudna képeket küldeni, hogy a momo-ja hogy van beállítva.?
Értem én a rezgést vagy a forcot vagy mit.stb
Köszi.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Zolo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zolo » 2008 pén. feb. 15 17:43

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Feb. 14 17:04 írta:Valaki tudna képeket küldeni, hogy a momo-ja hogy van beállítva.?
Értem én a rezgést vagy a forcot vagy mit.stb
Köszi.
Mier gondolsz? RBR-ben?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 pén. feb. 15 20:38

Zolo @ 2008 Pént. Feb. 15 17:43 írta:Mier gondolsz? RBR-ben?
Igen abban. Hogy kint a vezérlőpultban vagy a momo programjában mi hogyvan állítva.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 pén. feb. 15 20:42

rallyfenegyerek @ Pént. Feb. 15, 2008 8:38 pm írta:Igen abban. Hogy kint a vezérlőpultban vagy a momo programjában mi hogyvan állítva.
Tanár úr akkor mégsem az RBR-ben... d3 Hanem Vezérlőpultban,meg Momo programban... :D ;)

Zolo
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Zolo » 2008 pén. feb. 15 20:57

rallyfenegyerek @ 2008 Pént. Feb. 15 20:38 írta:Igen abban. Hogy kint a vezérlőpultban vagy a momo programjában mi hogyvan állítva.

Ment egy mail. :typeing:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 szomb. feb. 16 07:23

Bóta Róbert @ 2008 Pént. Feb. 15 20:42 írta:Tanár úr akkor mégsem az RBR-ben... d3 Hanem Vezérlőpultban,meg Momo programban... :D ;)
oké. Igatad van. Köszi mindkettőtöknek.:) :D ;) :cool2: :up: :reszeg: :reszeg:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 szomb. feb. 16 10:28

rallyfenegyerek @ Szomb. Feb. 16, 2008 7:23 am írta:oké. Igatad van. Köszi mindkettőtöknek.:) :D ;) :cool2: :up: :reszeg: :reszeg:
Tudod hogy csak vicceltem ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 szomb. feb. 16 11:10

Bóta Róbert @ 2008 Szomb. Feb. 16 10:28 írta:Tudod hogy csak vicceltem ;)
Persze.:)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

divx79
Vendég

Hozzászólás Szerző: divx79 » 2008 kedd szept. 30 15:32

Sziasztok. Angliaban elek, s ebay-en keresztul vettem egy momo kormanyt. eddig nem volt kormanyom, s jatszani sem igazan jatszottam szimulator progikkal (leszamitva anno a Grand Prix sorozatot). Tegnap kaptam meg a kormanyt, s eddig 3 jatekban probaltam hasznalni RBR, GT Evolution, NFS Most Wanted. A GT Evolution kivul egyik jatekban sem mukodik a force, azaz semmi remeges, rangatas, csak siman tekergetem a kormanyt es megyek. Rendszerem: Windows Vista (32bit), s a legujabb driver (5.02.116). Az RBR-ben pl van egy FF teszt, ahol eloszor balra majd jobbra kell eltekerni a kormanyt. Amit meg is teszek, de nem tortenik igazabol ezen kivul semmi. A kormany "Open box" megjelolesu volt (bovebben: http://www.justdeals.org/jd/condition_detail.htm) , s latszik is rajta hogy nem hasznaltak. Remelem tud valaki adni valami segitseget.

Szerk.: Kozben kiprobaltam ujra az NFS-t, s nem tudom hogy mit valtoztathattam meg tegnap ota, de mostmar rendesen mukodik a kormany a jatekban. Viszont RBR alatt meg mindig nincs semmi force hatas barmit allitgatok :( (itt jegyeznem meg, hogy a CM Rally sorozathoz, es az egyeb hasonszoru rally jatekhoz kepest, amiket eddig bill.-rol kiprobaltam, az RBR iszonyu nehez es termeszetesen tobbszorosen realisztikusabb is)

BB
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: BB » 2008 kedd szept. 30 19:29

divx79 @ Kedd. Szept. 30, 2008 16:32 írta:Sziasztok. Angliaban elek, s ebay-en keresztul vettem egy momo kormanyt. eddig nem volt kormanyom, s jatszani sem igazan jatszottam szimulator progikkal (leszamitva anno a Grand Prix sorozatot). Tegnap kaptam meg a kormanyt, s eddig 3 jatekban probaltam hasznalni RBR, GT Evolution, NFS Most Wanted. A GT Evolution kivul egyik jatekban sem mukodik a force, azaz semmi remeges, rangatas, csak siman tekergetem a kormanyt es megyek. Rendszerem: Windows Vista (32bit), s a legujabb driver (5.02.116). Az RBR-ben pl van egy FF teszt, ahol eloszor balra majd jobbra kell eltekerni a kormanyt. Amit meg is teszek, de nem tortenik igazabol ezen kivul semmi. A kormany "Open box" megjelolesu volt (bovebben: http://www.justdeals.org/jd/condition_detail.htm) , s latszik is rajta hogy nem hasznaltak. Remelem tud valaki adni valami segitseget.
Már másoknak is volt ilyen gondja, ez a Vista sara. Szerencsére a probléma orvosolható egy kis registry buherálással, több helyen is volt róla szó, hogy neked ne kelljen megkerestem számodra a megoldást.
Too weird to live, and too rare to die.

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 kedd szept. 30 20:51

BB @ 2008 Kedd. Szept. 30 20:29 írta:Már másoknak is volt ilyen gondja, ez a Vista sara. Szerencsére a probléma orvosolható egy kis registry buherálással, több helyen is volt róla szó, hogy neked ne kelljen megkerestem számodra a megoldást.
Régebben valakinél, talán laptopon, mig fel nem rakta a két patch-t, ott se volt force, (lehet hogy az XP volt) de ha nincs fent, az se árt.
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

divx79
Vendég

Hozzászólás Szerző: divx79 » 2008 szer. okt. 01 07:05

Koszi BB es fsasa! Hat nincs patchelve a game, mivel meg egyenlore nem eredeti a jatek. Mint ahogyan azt irtam is ez a verseny szimulatorok iranti erdeklodesem igazabol csak most kezdodott (ezert nemigen van meg szim. jatek a polcomon, inkabb csak rts, meg fps). Talan nincs egy honapja hogy elkezdtem a kormanyokat nezegetni. Aztan mostmar ott tartok hogy a jovoevre mar beterveztem magamnak egy cockpit projektet. Valami SimForceGT-hez hasonlo vaz (http://www.x-simulator.de/forum/uploade ... orceGT.jpg) amit eloszor fixre aktuator (vagy pneumatika) nelkul gondoltam (bar ez majd inkabb penz kerdese lesz), amit kesobb at tudok majd alakitani hogy full motion vazat kapjak, aztan 3 lcd, meg egy g25. Persze most hogy megvan ez a momo, lehet kiderul hogy tok bena vagyok a szimulatorokhoz (bar ezt azert ketlem), s ezert teljesen ertelmetlen lenne barmifele cockpitet csinalni. Ez ugyis kiderul majd idovel.

Szerk.: Megcsinaltam a registry torlest amirol irtak, s bevalt. Mostmar van force hatas. Ja es megvettem a jatekot is gyorsan az ebay-en. Meg licitaltam az rFactor-ra. Aztan majd par het mulva meg johet a GTR2+GT Legend csomag.

divx79
Vendég

Hozzászólás Szerző: divx79 » 2008 szomb. okt. 04 09:47

Nah megjott a jatek. Rogton fel is tettem a javitasokat meg minden. Viszont amit nem sikerul sehogysem beallitanom az a gaz. Alig lepek a gazra fizikailag, a jatekban mar rogton total gazadas van. Ha esetleg valaki leirna, hogy milyen beallitasokkat hasznal annak nagyon orulnek. Vagy esetleg nem tartja het lakat alatt a momo-ja rbr beallitasait, akkor akar az egesz profile-t is elkuldhetne nekem. De termeszetesen mar a gaz beallitasoknak is nagyon orulnek.
Elorai is koszonom!
cimem: update.divx@freemail.hu

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 szomb. okt. 04 10:24

divx79 @ 2008 Szomb. Okt. 04 10:47 írta:Nah megjott a jatek. Rogton fel is tettem a javitasokat meg minden. Viszont amit nem sikerul sehogysem beallitanom az a gaz. Alig lepek a gazra fizikailag, a jatekban mar rogton total gazadas van. Ha esetleg valaki leirna, hogy milyen beallitasokkat hasznal annak nagyon orulnek. Vagy esetleg nem tartja het lakat alatt a momo-ja rbr beallitasait, akkor akar az egesz profile-t is elkuldhetne nekem. De termeszetesen mar a gaz beallitasoknak is nagyon orulnek.
Elorai is koszonom!
cimem: update.divx@freemail.hu
Az nekem is jól jönne!Én sem tudom,hogy hol kell beállítani,ezért én is szivesen fogadnám.Tehát már ketten vagyunk ;)
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 kedd okt. 07 21:25

rallyfenegyerek @ 2008 Pént. Feb. 15 21:38 írta:Igen abban. Hogy kint a vezérlőpultban vagy a momo programjában mi hogyvan állítva.
Szia!Azt a beállítás dolgot el tudnád küldeni nekem is?Megköszönöm.
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

krisz242
Vendég

Hozzászólás Szerző: krisz242 » 2008 pén. okt. 10 23:06

Sziasztok!

Új vagyok itt, és bár végig olvastam amit eddig erről a témáról írtatok, azért lehet, hogy fogok hülyeséget kérdezni!Előre is bocs érte!

Az én problémám: a MOMO Racing kormányom általatok is írt módon elkezdett kb. 1 hónap használat után játék közben elkalibrálódni.Ez egyre rosszabb lett, gyakorlatilag a vezetés nem állt másból, mint:fél perc játék-pause-kormány ütközésig jobbra-balra-megint fél fél perc játék... és így tovább.Viszont!Uninstalláltam a régi Logitech Profilert(ez még az volt, amit CD-n kaptam hozzá), letöltöttem a legújabbat, és feltettem azt.Most tökéletesen működik a kormány, nincsenek elmászások.
Szerintetek lehet, hogy nem hardveres betegsége volt a MOMO-nak?Vagy magától meggyógyult?Esetleg valakinek hasonló tapasztalata?Kicsit félek, hogy ez csak átmeneti javulás... pedig olyan jó úgy játszani, hogy csak a vezetésre kell figyelni!
Köszi a segítséget!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 szomb. okt. 11 08:53

astrati @ 2008 Kedd. Okt. 07 22:25 írta:Szia!Azt a beállítás dolgot el tudnád küldeni nekem is?Megköszönöm.
Hát nekem így van beállítva a DFP. Így tetszik a legjobban.

Kép
HELL DIGITAL RALLY TEAM

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 vas. okt. 12 21:34

krisz242 @ Szomb. Okt. 11, 2008 12:06 am írta:Sziasztok!

Új vagyok itt, és bár végig olvastam amit eddig erről a témáról írtatok, azért lehet, hogy fogok hülyeséget kérdezni!Előre is bocs érte!

Az én problémám: a MOMO Racing kormányom.........
Hát sztem szoftver problem volt a tied egyelőre. De ha még nem ilvastad, akkor sajna elkeserítelek, hogy vannak "betegségei" a MOMO-nak. A legnagyobb, hogy játék közben hirtelen rántásra elkalibrálódik, és nem áll vissza középre. A másik, hogy a pedálok érzékenyek a porosodásra, talán az axisa is rossz minőségű, mert "beragad" a fék álltalában. Meg ami engem még nagyon zavart az a kormány csapágy hiánya, kotyogása, nyekergése. De mindemellett ha karban van tartva(tisztítva, kontakt sprayzve, zsírozva a műanyagperselye) akkor azért jó kis kormány! :)

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 vas. okt. 12 21:49

rallyfenegyerek @ 2008 Szomb. Okt. 11 09:53 írta:Hát nekem így van beállítva a DFP. Így tetszik a legjobban.

Kép
Nagyon köszönöm! ;) Belövöm én is így,aztán meglátom jobb lesz e úgy.Az az igazság,hogy én úgy használom ahogy megvettem anno a MOMO-t.Nem állítottam rajta semmit.Na de most kipróbálom. :up:

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 vas. okt. 12 22:11

rallyfenegyerek @ Szomb. Okt. 11, 2008 9:53 am írta:Hát nekem így van beállítva a DFP. Így tetszik a legjobban.

Kép
De azt tudod hogy itt nem a pedálokat állítod? Az első részben a force hatásokat, a másodikban a kormány középrehúzás, a harmadikban meg a kormány fordulási szögét állítod. A pedálokra kattintva tudod az érzékenységeket állítani, hogy érzékelje a pedálnyomást:
Kép

piel
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 vas. okt. 12 22:59

Üdv a klubban! :D
No szal a problémád nem hardveres, hanem szoftveres, de (bár nem akarlak én sem elkeseríteni) az új drájver az oka a javulásnak. Volt momo centering fix ami abban már benne van állítólag, de szerintem nem oldja meg teljesen a problémát. Ha nálad igen annak csak örülök.
Nekem elegem lett a dologból, vettem is egy g25-öt d3
Ezt leszámítva én szerettem a momo-t, bár az igaz, hogy a pedálok idővel haldoklani kezdenek, nálam azért nem volt olyan vészes.

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 hétf. okt. 13 13:14

rbalint @ 2008 Vas. Okt. 12 23:11 írta:De azt tudod hogy itt nem a pedálokat állítod? Az első részben a force hatásokat, a másodikban a kormány középrehúzás, a harmadikban meg a kormány fordulási szögét állítod. A pedálokra kattintva tudod az érzékenységeket állítani, hogy érzékelje a pedálnyomást:
Kép

Én ezt tudom, hogy csak a force hatásokra vonatkozik.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 hétf. okt. 13 13:51

rallyfenegyerek @ 2008 Hétf. Okt. 13 14:14 írta:Én ezt tudom, hogy csak a force hatásokra vonatkozik.
És ezt a táblázatot hol találom? :confused2: :rolleyes:

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 hétf. okt. 13 14:55

astrati @ 2008 Hétf. Okt. 13 14:51 írta:És ezt a táblázatot hol találom? :confused2: :rolleyes:
Melyiket? Mert amit én linkeltem, azt ha felteszed a kormány driverét akkor azt indítod el és bejön.

Options - Global Device settings és ott is lesz.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 hétf. okt. 13 15:27

rallyfenegyerek @ 2008 Hétf. Okt. 13 15:55 írta:Melyiket? Mert amit én linkeltem, azt ha felteszed a kormány driverét akkor azt indítod el és bejön.

Options - Global Device settings és ott is lesz.
Azt a pedálosat!A tied az meg van és be is lőttem.Csak szeretnék a pedál érzékenységén is állítani.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 hétf. okt. 13 15:36

astrati @ Hétf. Okt. 13, 2008 4:27 pm írta:Azt a pedálosat!A tied az meg van és be is lőttem.Csak szeretnék a pedál érzékenységén is állítani.
Hát ha kijön az ablak a kormány képével, ott van olyan hogy acclerator(gáz), Brake(fék), stb.... Arra katt, és az axis properties és ott is van amit keresel. Itt a sensitivy az érzékenység, a deadzone (ezt hagyd 0%on) az a holtjáték, tehát itt akár azt is beállíthatod, hogy félig lenyomva a pedált se érzékelje, viszont utánna a fentmaradó másik felében érzékeli a teljes utat, amitől nagyon érzéketlen durva lesz ezt ezért 0%-on hagyd. A range meg valami tartomány, ezt nem tom mit csinál. ;)

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 hétf. okt. 13 16:04

rbalint @ 2008 Hétf. Okt. 13 16:36 írta:Hát ha kijön az ablak a kormány képével, ott van olyan hogy acclerator(gáz), Brake(fék), stb.... Arra katt, és az axis properties és ott is van amit keresel. Itt a sensitivy az érzékenység, a deadzone (ezt hagyd 0%on) az a holtjáték, tehát itt akár azt is beállíthatod, hogy félig lenyomva a pedált se érzékelje, viszont utánna a fentmaradó másik felében érzékeli a teljes utat, amitől nagyon érzéketlen durva lesz ezt ezért 0%-on hagyd. A range meg valami tartomány, ezt nem tom mit csinál. ;)
Igen az megvan,de én hiába kattintok az accaleratorra,nem tudom a pedál beállítást behozni mert nem tudom kijelölni.Ott van látom is csak nem tudom kijelölni.Szürke az egész.Esetleg más driver kellene?Ti melyiket használjátok?Egy link az jó lenne ha az nekem nincs meg esetleg: :rolleyes: :confused2:

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 hétf. okt. 13 16:25

astrati @ Hétf. Okt. 13, 2008 5:04 pm írta:Igen az megvan,de én hiába kattintok az accaleratorra,nem tudom a pedál beállítást behozni mert nem tudom kijelölni.Ott van látom is csak nem tudom kijelölni.Szürke az egész.Esetleg más driver kellene?Ti melyiket használjátok?Egy link az jó lenne ha az nekem nincs meg esetleg: :rolleyes: :confused2:
Akkor lehet hogy a MOMO -t nem támogatja. De van a dxtweak2 progi amivel tudod ezeket állítani. Itt a link:
www.wingmanteam.com/latest_software/gad ... 0Tweak%202
Itt láttam most MOMO weak -ot is azt is megnézheted, az lehet hogy kimondottan a MOMO-ra van.

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 hétf. okt. 13 16:41

rbalint @ 2008 Hétf. Okt. 13 17:25 írta:Akkor lehet hogy a MOMO -t nem támogatja. De van a dxtweak2 progi amivel tudod ezeket állítani. Itt a link:
www.wingmanteam.com/latest_software/gad ... 0Tweak%202
Itt láttam most MOMO weak -ot is azt is megnézheted, az lehet hogy kimondottan a MOMO-ra van.
Köszönöm! :respect: Megnézem :up:

gixer10
Vendég

Hozzászólás Szerző: gixer10 » 2008 szomb. dec. 20 22:05

sziasztok.segitsetek!
most vettem egy momo force feedbach kormányt.a gépemen vista van.előszőr semmit nem csinált .se zőld led semmi.aztán el vittem egy számitogépes emberhez ő rakott rá valami progit és ott ment.ki probáltuk.most haza jöttem és se kép se hang.persze be van dugva meg minden de még se nem látja a gépem van őtlet?légyszi segitsetek

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 11:15

Sziasztok. Na a tavalyi Szajky kupa szervezése után döntöttem és venni szeretnék egy LOGITECH MOMO Racing Force kormányt. Itt ahogy olvasom a véleményeket elég negatívak így kicsit elbizonytalanodtam. Úgy gondolom ilyen árfekvésben ez a legjobb kormány de ha tudtuk amit jóbban ajánlanátok kérlek írjátok le. Most 24.000-ért tudok venni újjonan ha valaki tudd olcsóbbat kérem válaszoljon. Előre is köszönöm.

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 11:26

Sziasztok.Illetve még annyi, hogy Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 kedd dec. 23 11:50

Slye @ Kedd. Dec. 23, 2008 12:26 pm írta:Sziasztok.Illetve még annyi, hogy Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.
Drivin Force Pro ;)
Strapabíróbb sokkal, lehet állítani az elfordulási szögét, stb. Én ezt ajánlanám, de szerintem a többiek is. ;)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 kedd dec. 23 12:00

Bóta Róbert @ 2008 Kedd. Dec. 23 12:50 írta:Drivin Force Pro ;)
Strapabíróbb sokkal, lehet állítani az elfordulási szögét, stb. Én ezt ajánlanám, de szerintem a többiek is. ;)
Egyetértek Robival a DFP sztem is sokkal jobb.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 kedd dec. 23 12:49

Slye @ Kedd. Dec. 23, 2008 12:23 írta:Sziasztok.Illetve még annyi, hogy Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.
Másik topikban már leírtam a véleményem :)
Opel Astra GSi N3 :)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2009 szer. jan. 21 22:31

Mivel nincs a logitech wingman nak topicja igy ebbe irom talán a momo van hozzá a legközelebb technologiába. Egy logitech wingman formual force kormányom van.180 fokot forudul 90et jobbra 90balra értelem szerüen. 0-10 és 80-90 fok között kb normálisan müködik, de ha például elforditom 45 fokba és leengedem akkor az rbr menüt( vagy más gamet) ha nézem akkor ott (ha jol rémlik 5 kocka van) a 2-4kocka között mozog magátol és sosem ál meg sehol, mintha tekergetném. És hát igy elég nehéz belöni mennyit forditsak a kormányon. Volt e valakinek hasonlo gondja, esetleg ha szétszedném tudnék ezzel valamit kezdeni?
Kép

Bodzzza
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » 2009 csüt. jan. 22 00:10

atiwrc @ Szer. Jan. 21, 2009 11:31 pm írta:Mivel nincs a logitech wingman nak topicja igy ebbe irom talán a momo van hozzá a legközelebb technologiába. Egy logitech wingman formual force kormányom van.180 fokot forudul 90et jobbra 90balra értelem szerüen. 0-10 és 80-90 fok között kb normálisan müködik, de ha például elforditom 45 fokba és leengedem akkor az rbr menüt( vagy más gamet) ha nézem akkor ott (ha jol rémlik 5 kocka van) a 2-4kocka között mozog magátol és sosem ál meg sehol, mintha tekergetném. És hát igy elég nehéz belöni mennyit forditsak a kormányon. Volt e valakinek hasonlo gondja, esetleg ha szétszedném tudnék ezzel valamit kezdeni?
Nekem is volt Wingman FFGP-m. Volt, hogy nekem elment a "kormány-közép". Sztem hasonló gond lehet... Én ugy orvosoltam, h szétszedtem, a kormány jobbra-balra tekergő potiját WD40ben megfürdettem, azt jobbra-balra tekergettem. Azt jó lett. Ez is csak ideg óráig volt sajna jo. :( Minden komoly verseny elött meg kellett csinálnom.
Sztem poti gond lesz nálad is.
Kép

Zoleex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Zoleex » 2009 hétf. feb. 23 12:31

:help: :help: :help:
Van egy apró problémám amire sehogy se találok megoldást. Ha valaki tudja mit csináljak az szóljon légyszi.
Szóval a helyzet az hogy tegnap óta nem tudok rendesen menni. Az egész eleje lóg az autónak. Aszfalton érezni a legjobban. Elindul picit jobbra az autó és mikor korrigálni akarok kis mozdulatra nem történik ha még egy kicsit fordítok a kormányon akkor meg olyan mintha odaütnének neki és elindul a másik irányba. Képtelenség így menni. Egyenesbe is folyamatosan küzdök az autóval. Két kis hasonló korrigálás után még a 400m-es egyenes is különleges izgalmakat rejteget. Így rengeteg idő marad bent. Mi lehet a gond? Mit állítsak vagy mit rakjak fel?
Lámer Rally Team
WRC kategória
Citroen Xsara WRC 2006

klacix
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: klacix » 2009 hétf. feb. 23 12:58

Zoleex @ 2009 Hétf. Feb. 23 12:31 írta::help: :help: :help:
Van egy apró problémám amire sehogy se találok megoldást. Ha valaki tudja mit csináljak az szóljon légyszi.
Szóval a helyzet az hogy tegnap óta nem tudok rendesen menni. Az egész eleje lóg az autónak. Aszfalton érezni a legjobban. Elindul picit jobbra az autó és mikor korrigálni akarok kis mozdulatra nem történik ha még egy kicsit fordítok a kormányon akkor meg olyan mintha odaütnének neki és elindul a másik irányba. Képtelenség így menni. Egyenesbe is folyamatosan küzdök az autóval. Két kis hasonló korrigálás után még a 400m-es egyenes is különleges izgalmakat rejteget. Így rengeteg idő marad bent. Mi lehet a gond? Mit állítsak vagy mit rakjak fel?
Biztos nem a setuppal van baj? próbáld defaulttal úgy milyen?

Ha az nem, akkor valami a kormánnyal lesz. Mennyi a holtjátéka? pl. amikor rajtnál állsz, akkor lehet, hogy egy picit lóg-> ki van kopva, a holtjáték mondjuk nem vészes, de nem ezt a jelenséget kéne, hogy produkálja. Vezérlőpulton érdemes még megnézni, hogy van e dead zone (holtjáték) állítási lehetőség. Ha az nincs, akkor a játékban kéne megnézni az Options-nál, hogy mizu, ott van-e ilyesmi. Változtattál ott a beállításokon? Ott van egy görbe (digital Buttons, vagy a másik analóg, nem tom) és ott lehet állítani, hogy hogyan reagájlon a kormánymozdulatokra. Ott azt lehet állítani kéne. Ott a görbe azt mutatja, hogy milyen sebességteratományban hogyan, milyen mértékben reagál a kormáyn a mozdulatokra. lehet az túl magas, próbáld ki defaulttal azokat az értékeket is.

Ha ezek sem jönnek be, akkor ptóbáld ki másik játékkal. Ha más játékban is ez a baj, akkor a driver és kormány probléma lehet. Ha más játékban OK, akkor RBR és setup. Már azzal is lehet szűkíteni a kört!

Ja meg nézd meg a vidimet!
HRC (Hungarian Rally Challenge) szervező
Pályaépítő kisiparos / TrackMaker SZŐLŐSARDÓ-PERKUPA - Miskolc Rally + Capo Di Feno - WRC Corsica 2008 Shakedown - by klacix
Kép

Válasz küldése