Logitech G25

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

illegal_alien
Site Admin

Re: G25

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 csüt. dec. 14 21:23

Bobák Norbi @ Csüt. Dec. 14, 2006 18:43 írta:Megérkezett...

Csak jót tudok mondani róla. Új erőt adott az RBR-hez...
Kuplung tök fölösleges, de ezen kívül minden nagyon egybe van. A váltó kar ugyanugy, mint a MOMO-nál kézifékként nagyon jó, csak sokkal konkrétabb... Kormány pontossága leírhatatlan. Pedál nagyon jó. MOMO után a cucc brutál. Aki összegyüjti rá a rávalót, annak mindenképp ajánlom...

MOMO Racing Eladó Picit lóg, télleg picit, ésszel használtam, lekoppantva sosem volt. Alku nélkül dobozban 15k.
Nemlehet, hogy az újat adod el nekem 15 ért :D :angyal2:

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Re: G25

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2006 csüt. dec. 14 22:20

Bobák Norbi @ Csüt. Dec. 14, 2006 18:43 pm írta:Megérkezett...

Csak jót tudok mondani róla. Új erőt adott az RBR-hez...
Kuplung tök fölösleges, de ezen kívül minden nagyon egybe van. A váltó kar ugyanugy, mint a MOMO-nál kézifékként nagyon jó, csak sokkal konkrétabb... Kormány pontossága leírhatatlan. Pedál nagyon jó. MOMO után a cucc brutál. Aki összegyüjti rá a rávalót, annak mindenképp ajánlom...

MOMO Racing Eladó Picit lóg, télleg picit, ésszel használtam, lekoppantva sosem volt. Alku nélkül dobozban 15k.
illegal_alien @ Csüt. Dec. 14, 2006 21:23 pm írta:Nemlehet, hogy az újat adod el nekem 15 ért :D :angyal2:
Én a kettőért adok 15-öt. Na? :flort:
Kép
SALGÓ A.S.E.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2006 csüt. dec. 14 22:25

Na csak azért nem, mert nem tudnám végignézni, ahogy Ili megharagszik Papára, és :box: ... Szal nem akarom hogy összevesszetek. Fő a békesség!!! :rally: marad nekem... :D
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2006 csüt. dec. 14 22:30

Bobák Norbi @ Csüt. Dec. 14, 2006 22:25 pm írta:Na csak azért nem, mert nem tudnám végignézni, ahogy Ili megharagszik Papára, és :box: ... Szal nem akarom hogy összevesszetek. Fő a békesség!!! :rally: marad nekem... :D
:sertodott:

:D
Amúgy a jobb oldali váltót nem lehet előre is tolni mint az igazi WRC-kben? Az volna ám a jó móka. :D
Kép
SALGÓ A.S.E.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2006 csüt. dec. 14 23:53

Két napja én is megkaptam az új kormányt.

Nagyon keveset tesztelgettem, mert nem nagyon van időm mostanában, de amit elmondhatok róla, azt most megpróbálom leírni.
Az Europarkban vettük a Saturnban 70.000-ért, most hogy látom, meg lehet kapni kevesebbért is kicsit bosszant a dolog, de most már száradjon. Arról nem beszélve, hogy nem volt betervezve csak megláttam felszerelve, fogdostam, tekergettem, nézegettem és közben nem akartam eljönni tőle. Rögtön kidolgoztam egy járható projectet, kölcsönpénz+egy óra repültetés cserébe, szerencsére állt az alku.

Már kinézetre nagyon ütös, a kormány bőrborítása is nagyon kellemes, a fogása meg egyszerűen remek. Semmi lógása nincs semminek, nagyon össze van rakva.
Rögtön az első tesztet 900 fokon próbáltam és hihetetlen jó és más érzés volt menni, mint a momo-val, ami csak ha jól emlékszem 180-at fordult. Nem akartam abbahagyni, teljesen kész voltam, aztán mindent belöttem, kuplungot, váltókart ...és ekkor jött az első gondom a kormánnyal kapcsolatosan, ami nem tetszett, és ez az egyetlen hiányossága szerintem, amire odafigyelhettek volna jobban, az a kézifék, ha már valós cuccot dobtunk ki a piacra.
Ugyanis visszafordítóknál vagy nagyobb erősségű kanyarokban egyszerüen nem tudsz váltani és kézizni is egyszerre, megoldhatatlan jelentős idő veszteség nélkül, ha a kormány mögötti karokat használod váltani és a "váltókart" kézire, akkor tudsz kézizni, de váltani már nem, mert az épp elég, hogy pörgesd a karikát, nemhogy még pont akkor legyen a kezed a kar fölött, amikor váltani szeretnél, ha fordítva kalibrálod be, akkor meg kézizni nem tudsz. Szóval visszafordítókban a bal kezeddel folyamatosan tekersz, és marad egy szabad jobb kéz, amivel símán tudnál kézizni meg váltani is, de nincs erre lehetőséged. Ezt szerintem ezt elkurták!
Természetesen a versenyeken én sem 900 fokon fogom használni, mert képtelenség az elitek idejét még csak megközelíteni is ilyen beállal, de én kifejezetten a reál érzésért vettem, mert bizony néha jó úgy is csapatni, sőt az igazit úgy 500-700 között tapasztaltam, ami a legközelebb áll a valósághoz, de basszhatom, ha csak váltani tudok prostituált gyorsan, mert mire megtalálom a kézi 8mm-es átmérőjű gombját, addigra már vagy gyorsítani kéne kifelé vagy rosszabb esetben már kitolta az orrát a vas a kőfalnak és over! Ezt nagyon elkurták szerintem, nagyon el.
Persze ha max. 250-re állítod, akkor minden ok, kézre tud esni minden, csak ha használhatnám mondjuk 560-on, akkor miért kell 250-en ezért a hiánnyosság miatt? Ez rejtély számomra, és azért vagyok pipa, mert drága volt vazze, ezért a pénzért belefért volna egy kézi is.
A fékpedál olyan erős, hogy a guruló székemmel belenyomok és a szoba közepén találom magam, csak bokából nem tudsz, minimum háttámasszal csak. Mondjuk ez még nem olyan nagy gond, a széket kell vlhogy rögzíteni és akkor okés lesz. (mondjuk ha nem használod a kuplungot, akkor rá tudod tenni a féket, csak már megint egy olyan dolog, amit miért kell csinálnod ha van erre szakosodott fékpedál is?)
A kuplunggal érdekesen lehet játszani pl. rajtnál, ha kis gázt adsz könnyen lefullad, de ezzel ki is merült, úgysem használjuk versenyen.
Ami tetszik a váltóban, hogy lehet opciónálisan szekvenciál ill. "H" váltóra állítani, mondjuk az RBR nem támogatja a "H"-t sajnos.
GTR2-öt még nem tudtam kipróbálni és amíg nem kap új winfost a gépem, addig nem is tudom, de tartok tőle, hogy arra nagyon pöpec lesz a kormány, annak való elsősorban, nem kell kézizni és akkor tudod 560-on használni, a "H" váltót is támogatja szerintem.
Összefoglalva: Nagyon örülök neki és nagyon jó ez a kormány, ha magunkra állítjuk, nagyon precízen lehet vele menni, azt is érezni rajta, hogy nem két éves használatra lett gyártva, masszívabb és konkrétabb, mint a momo. A fentebb leírtakon kívül, egyszerűen hibátlan!

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2006 csüt. dec. 14 23:59

Attila Szocs @ Csüt. Dec. 14, 2006 11:53 pm írta:Két napja én is megkaptam az új kormányt.
:respect: a bemutatóért. Teljesen egyetértek annyi kivétellel, hogy én nem látom ilyen botrányosnak a kézifék gondot, de ez biztos azért van, mert még csak kis fokon használtam...

Viszont egy negatív jel a részemről. A kormány váltó kart simizve menet közben mindig az az érzésem, hogy el akarja vágni az ujjam. Lehetett volna az anyaga 1,5-es helyett mondjuk 2,5-es, és jobban lekerekített...
De ez már szőrszálhasogatás...

Minden elismerésem a Logitech-é (egyelőre) Remélem semmi hiba nem jön elő a közeljövőben..

Ja és még egy. Nagyon stabilnak tűnik az új drivere (5.00 verzió)

Kép

SALGÓ A.S.E.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2006 pén. dec. 15 07:48

Bobák Norbi @ Csüt. Dec. 14, 2006 11:59 pm írta: A kormány váltó kart simizve menet közben mindig az az érzésem, hogy el akarja vágni az ujjam.
Nekem is feltűnt, csak már nem akartam több rosszat írni róla, mert már így is úgy tűnik, hogy van egy nagyon jó kormányom és nyafogok, ezt nem szeretném, mert tényleg nagyon örülök neki, csak valszeg az ára miatt érzem így.

De hogy valami jót is mondjunk még, ami tetszik, hogy nem zajos, nagyon szépen, finoman halkan lehet tekergetni.

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 pén. dec. 15 12:30

H-váltóra van plugin ;)
Sztem nagyon jó kis kormány ennyi pénzért. Korábban elérhetetlennek tűnt ilyen szettet venni. (kuplung + h-pattern)
Vagy lehetett, de horribilis árakon kintről rendelni. (több százezer huf lett volna). igaz 5ször ilyen jó minőségben. de nekem ez is megfelel.
Igazából amiért én megvettem az nem az RBR. mert oda elég a DFP is sztem. Hanem a GTL,GTR2,WTCC,rF.LFS. Itt rendesen használom a kuplungot, h-váltót. És a feeling az vmi kegyetlen nagy.Afékezések is nagyon élethűek "és nem kell átrakni a kuplung helyére" mert annyira lehet érezni hogy nem igaz... (Nem az a vajpuha sz@rság:)). Szóval ha csak rally-ra kéne nem vettem volna meg. Mert ugyanúgy használom mint a DFP-t 2pedál. Váltókarra ráraktam a kézit azt ennyi.Meg 360° forog a kormi egyelőre. (ez tetszik így hirtelen, igaz hogy lassultam de szarok rá mert nagyobb az élvezet)(Néztem McRae-s onboard videókat ott is kb ennyit forgott, v kicsit többet). Szóval én is csak ajánlani tudom a G25-t. Ne habozzatok! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gabe 2006 pén. dec. 15 12:49-kor.

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 pén. dec. 15 12:47

atiwrc @ Kedd. Dec. 12, 2006 9:42 pm írta:Asszem 14 még a boltokban. A havernak kéne, látott hirdetést ahol 5ezerért hirdették és az tirták jó állapotba van, de kinek mit jelent a jó :)

A kotyogáson mit értesz hog ykicsit fel-le jobra balra mozog?

Én azthittem az az ffb miatt van, de nekem amióta megvettem(újonnan) azota ilyen.
Hát azt a kotyogást! A csapágy hiánya! :) Már újonnan is megvolt. (Le-fel mozgás)
5000-ért adom én is.(Vaterán fent van)

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 pén. dec. 15 14:14

Papa_G @ Csüt. Dec. 14, 2006 10:30 pm írta::sertodott:

:D
Amúgy a jobb oldali váltót nem lehet előre is tolni mint az igazi WRC-kben? Az volna ám a jó móka. :D
Nékem ugyanez lenne a kérdésem csak a bal oldali elefántfüllel kapcsolatban mert én bal kézzel váltok. d3
Johnnie Walker Racing Team
Škoda Fabia S2000 Evo2

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2006 pén. dec. 15 14:24

Attila Szocs @ Csüt. Dec. 14, 2006 11:53 pm írta:Ugyanis visszafordítóknál vagy nagyobb erősségű kanyarokban egyszerüen nem tudsz váltani és kézizni is egyszerre, megoldhatatlan jelentős idő veszteség nélkül, ha a kormány mögötti karokat használod váltani és a "váltókart" kézire, akkor tudsz kézizni, de váltani már nem, mert az épp elég, hogy pörgesd a karikát, nemhogy még pont akkor legyen a kezed a kar fölött, amikor váltani szeretnél, ha fordítva kalibrálod be, akkor meg kézizni nem tudsz. Szóval visszafordítókban a bal kezeddel folyamatosan tekersz, és marad egy szabad jobb kéz, amivel símán tudnál kézizni meg váltani is, de nincs erre lehetőséged. Ezt szerintem ezt elkurták!
Természetesen a versenyeken én sem 900 fokon fogom használni, mert képtelenség az elitek idejét még csak megközelíteni is ilyen beállal, de én kifejezetten a reál érzésért vettem, mert bizony néha jó úgy is csapatni, sőt az igazit úgy 500-700 között tapasztaltam, ami a legközelebb áll a valósághoz, de basszhatom, ha csak váltani tudok prostituált gyorsan, mert mire megtalálom a kézi 8mm-es átmérőjű gombját, addigra már vagy gyorsítani kéne kifelé vagy rosszabb esetben már kitolta az orrát a vas a kőfalnak és over! Ezt nagyon elkurták szerintem, nagyon el.
Erre egy magyarázatot tudok adni, ami elég egyszerű: ha megnézed a reál rally belső kamerás felvételeket akkor láthatod hogy pl. a Loeb se kézizik és vált egyszerre, ezt csak az RBR-ben kell mert itt az elmúlt évben hihetetlenül felgyorsult minden. És itt nem fér bele hogy akár egy plusz mp-re is egyesben hagyd a kettes helyett mert maradnak bent az értékes tizedek.

Én pont emiatt alakítottam ki egy elég érdekes kiosztást magamnak. Az automatás időszakomból bennem maradt hogy a jobb hátsó fül a kézi, az maradt. Így viszont a bal hátsó füllel váltok fel, és a bal küllőn a kis szürke gombbal le. Ha a DFPro-n is lennének olyan elefántfülek akkor is így váltanék mert túl rövidek az ujjaim, az egyik kezemmel biztos fogás kell, nem tudnék egyszerre mindkét fülért nyújtózkodni. :nol:

Végezetül meg gratulálok hozzá, előre látom hogy WRC-vel is elpicsázol... :bringa:
Škoda Fabia S2000 Evo2

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 pén. dec. 15 15:14

Lenne nekem egy olyan kérdésem hogy ha internetről szeretnék rendelni kormányt akkor helyesen cselekszem-e? Hú de hivatalos volt..na mind1 :DSzóval megbízzak-e az internetes rendelésben? Mert én nem vagyok az a nagy webshopos emberke. Egyedül a simfans-os pólót rendeltem netről de az sem ugyan az. Ha megéri akkor melyik oldalt ajánljátok? Honnan érdemes venni? Nem lehet hogy átbasznak valamivel? :confused2: Sajnos ahogy tudom Nyíregyházán nem lehet venni ilyen kormányt és Pestre nem járok sőt még Debrecenbe sem. Az meg egy másik dolog (de ezt majd megoldom vhogy:D) hogy úgy kéne megoldani hogy anyám ne tudja meg hogy 66 volt mert én csak 50-et mondtam neki :D :D :D Kegyes hazugság sztem :D :D
Ford Fiesta S2000

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2006 pén. dec. 15 16:00

Gabe @ Pént. Dec. 15, 2006 12:30 pm írta:H-váltóra van plugin ;)
Honnan tudom letölteni?

Természetesen én is dícsérni tudom a kormányt, csak pont a valóságélményért írtam, hogy ez hiányzott nekem.
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2006 pén. dec. 15 16:07

Velner Viktor @ Pént. Dec. 15, 2006 2:24 pm írta:Erre egy magyarázatot tudok adni, ami elég egyszerű: ha megnézed a reál rally belső kamerás felvételeket akkor láthatod hogy pl. a Loeb se kézizik és vált egyszerre, ezt csak az RBR-ben kell mert itt az elmúlt évben hihetetlenül felgyorsult minden.
A kormány tekergetésével együtt forog a váltókar is, nem könnyű eltalálni. Nem is akarok egyszerre váltani meg kézizni, csak legalább arra törekedni, hogy minnél kevesebb idő teljen el a kettő között.
Egyébként probléma megoldva 250 fokos használatánál.

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2006 pén. dec. 15 16:27

Attila Szocs @ Pént. Dec. 15, 2006 16:07 pm írta:A kormány tekergetésével együtt forog a váltókar is, nem könnyű eltalálni. Nem is akarok egyszerre váltani meg kézizni, csak legalább arra törekedni, hogy minnél kevesebb idő teljen el a kettő között.
Egyébként probléma megoldva 250 fokos használatánál.
Egyébként szerintem nem is kell sokkal többre, mert igaz hogy a WRC-ken kb 500 fokra van állítva, de ha a játékban is arra állítod, jóval többet tekersz mint ők.
Kép
SALGÓ A.S.E.

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 pén. dec. 15 17:24

Attila Szocs @ Pént. Dec. 15, 2006 4:00 pm írta:Honnan tudom letölteni?

Természetesen én is dícsérni tudom a kormányt, csak pont a valóságélményért írtam, hogy ez hiányzott nekem.
Én is csak ajánlani tudom mindenkinek!
Innen :)
Érdemes kipróbálni. Főleg Yugo-val vagy vmi gyenge sz@rral. :D

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 pén. dec. 15 17:32

Mihu @ Pént. Dec. 15, 2006 3:14 pm írta:Lenne nekem egy olyan kérdésem hogy ha internetről szeretnék rendelni kormányt akkor helyesen cselekszem-e? Hú de hivatalos volt..na mind1 :DSzóval megbízzak-e az internetes rendelésben? Mert én nem vagyok az a nagy webshopos emberke. Egyedül a simfans-os pólót rendeltem netről de az sem ugyan az. Ha megéri akkor melyik oldalt ajánljátok? Honnan érdemes venni? Nem lehet hogy átbasznak valamivel? :confused2: Sajnos ahogy tudom Nyíregyházán nem lehet venni ilyen kormányt és Pestre nem járok sőt még Debrecenbe sem. Az meg egy másik dolog (de ezt majd megoldom vhogy:D) hogy úgy kéne megoldani hogy anyám ne tudja meg hogy 66 volt mert én csak 50-et mondtam neki :D :D :D Kegyes hazugság sztem :D :D
Ha normális helyről veszed akkor nem lesz gond. Mint pl én is a Modding-tól rendeltem és másnap már itt volt nálam. (és nem ez volt az első dolog amit tőlük rendeltem)

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 pén. dec. 15 17:39

Mihu @ Pént. Dec. 15 15:14 írta:Lenne nekem egy olyan kérdésem hogy ha internetről szeretnék rendelni kormányt akkor helyesen cselekszem-e? Hú de hivatalos volt..na mind1 :DSzóval megbízzak-e az internetes rendelésben? Mert én nem vagyok az a nagy webshopos emberke. Egyedül a simfans-os pólót rendeltem netről de az sem ugyan az. Ha megéri akkor melyik oldalt ajánljátok? Honnan érdemes venni? Nem lehet hogy átbasznak valamivel? :confused2: Sajnos ahogy tudom Nyíregyházán nem lehet venni ilyen kormányt és Pestre nem járok sőt még Debrecenbe sem. Az meg egy másik dolog (de ezt majd megoldom vhogy:D) hogy úgy kéne megoldani hogy anyám ne tudja meg hogy 66 volt mert én csak 50-et mondtam neki :D :D :D Kegyes hazugság sztem :D :D
www.pcland.hu

sok mindent vettem már tőlük. gyorsak, korrektek.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2006 pén. dec. 15 19:52

Gabe @ Pént. Dec. 15, 2006 5:24 pm írta:Innen :)
Érdemes kipróbálni. Főleg Yugo-val vagy vmi gyenge sz@rral. :D
Én ugy látom a lada mod sokkal jobb lesz 900fokkal meg kuplungal a H-s válto már cska ráadás :D
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 pén. dec. 15 20:50

Gabe @ Pént. Dec. 15, 2006 5:32 pm írta:Ha normális helyről veszed akkor nem lesz gond. Mint pl én is a Modding-tól rendeltem és másnap már itt volt nálam. (és nem ez volt az első dolog amit tőlük rendeltem)
Látom hogy az oldalukon fel van tüntetve hogy a Bazilikával szemben van az üzletük (?) (gondolom). Ha oda bemegyek akkor ott is lehet venni gondolom. Vagy rosszul gondolom? :think:
Ford Fiesta S2000

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 szomb. dec. 16 10:14

Mihu @ Pént. Dec. 15, 2006 8:50 pm írta:Látom hogy az oldalukon fel van tüntetve hogy a Bazilikával szemben van az üzletük (?) (gondolom). Ha oda bemegyek akkor ott is lehet venni gondolom. Vagy rosszul gondolom? :think:
Persze, veheted személyesen is. De ha azért felutazol akkor én oda szólnék a helyedben hogy perpillanat van-e náluk. :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 szomb. dec. 16 11:37

Gabe @ Szomb. Dec. 16, 2006 10:14 am írta:Persze, veheted személyesen is. De ha azért felutazol akkor én oda szólnék a helyedben hogy perpillanat van-e náluk. :)
Az uncsim Pesten lakik és karácsonykor jönnek haza szóval már telefonáltam neki hogy ha tudja akkor hozza le nekem. A MOMO-t is vele hozattam. Csak ő is azt mondta hogy mondjam meg konkrétan hogy hol lehet venni Pesten. Melyik üzletben, címen. Valami ötlet valakitől? :confused2: Gondolom a Media Markt-ban is lehet kapni vagy a Mammutban?
Ford Fiesta S2000

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 szomb. dec. 16 12:07

Lehet venni de drágább(70000) mint egy számtech boltban.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 vas. dec. 17 13:40

Kuplung kérdés:
mi van, ha a nem auto kuplung van, és a kuplungpedált kell használni, DE mégse nyomod be váltáskor?

gondolom ekkor is vált azért. de hogy viselkedik a kocsi?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2006 vas. dec. 17 14:44

KZ @ Vas. Dec. 17, 2006 1:40 pm írta:Kuplung kérdés:
mi van, ha a nem auto kuplung van, és a kuplungpedált kell használni, DE mégse nyomod be váltáskor?

Ez úgy működik,mint minden rallyautónál.Csak lefulladás "ellen" kell használni a kuplungot,váltáshoz nem szükséges.Ugyan úgy vált.

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2006 vas. dec. 17 15:23

rbrben nem érdemes/kell kuplungolni váltáshoz, gtr2ben igen, ott meg is sínyli a kocsi, ha sokat váltasz kuplung nélkül - bár ezt igen szerény tapasztalatok alapján mondom.
Kép

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 vas. dec. 17 16:57

Gabe @ Szomb. Dec. 16, 2006 12:07 pm írta:Lehet venni de drágább(70000) mint egy számtech boltban.
Srácok nem kell betojni, még 70 ért is jó ár ugyanis a magyarországi hivatalos ajánlott fégfelhasználói ár 79.900,- Ft.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2006 vas. dec. 17 18:26

sebgutkopf @ Vas. Dec. 17, 2006 4:57 pm írta:Srácok nem kell betojni, még 70 ért is jó ár ugyanis a magyarországi hivatalos ajánlott fégfelhasználói ár 79.900,- Ft.
Akkor én megnyugodtam. :)

Kép

SALGÓ A.S.E.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 vas. dec. 17 18:50

sebgutkopf @ Vas. Dec. 17 16:57 írta:Srácok nem kell betojni, még 70 ért is jó ár ugyanis a magyarországi hivatalos ajánlott fégfelhasználói ár 79.900,- Ft.
62-66ért is hozzá lehet jutni,márha a G25-ről van szó...

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 vas. dec. 17 19:49

KZ @ Vas. Dec. 17, 2006 6:50 pm írta:62-66ért is hozzá lehet jutni,márha a G25-ről van szó...
Jaja. Sőt....a legtöbb helyen ahol néztem ott 66
Ford Fiesta S2000

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 vas. dec. 17 19:55

Kösze @ Vas. Dec. 17 15:23 írta:rbrben nem érdemes/kell kuplungolni váltáshoz, gtr2ben igen, ott meg is sínyli a kocsi, ha sokat váltasz kuplung nélkül - bár ezt igen szerény tapasztalatok alapján mondom.
értem.
1x próbáltam auto kuplung nélkül az RBR-t, és ott le-le akart fulladni a kocsi visszaváltáskor, de mivel volt lendülete, egyből be is indult újra.

GTR2-ben, meg azt hiszem le is fulladt mint a szar :)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2006 vas. dec. 17 20:02

Csak a rajtnál érdekes meg esetleg akkor ha nagyon lelassulsz mondjuk egy visszafordítóba, egyébként nem érzi, símán lehet váltani.

Falcon77
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Falcon77 » 2006 vas. dec. 17 20:10

KZ @ Vas. Dec. 17, 2006 6:50 pm írta:62-66ért is hozzá lehet jutni,márha a G25-ről van szó...
59-ért is.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2006 vas. dec. 17 20:18

Falcon77 @ Vas. Dec. 17 20:10 írta:59-ért is.
pláne!
szinte má' ingyé van :Đ

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2006 vas. dec. 17 23:17

Attila Szocs @ Vas. Dec. 17, 2006 8:02 pm írta:Csak a rajtnál érdekes meg esetleg akkor ha nagyon lelassulsz mondjuk egy visszafordítóba, egyébként nem érzi, símán lehet váltani.
aszfaltos visszafordítókban szerintem direkt jól jön. van, hogy már pont elfogyna a lendület, egyesbe kéne dobni, akkor rákuplungolok, megjön az erő, csúszik tovább, és gyorsabban jövök ki a kanyarból - bár ezzel érdemes óvatosan bánni, nyírtam már így ki a kuplungot 2 szakasz alatt.
Kép

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 hétf. dec. 18 10:15

Az rendben van láttam több helyen is, de nem kell ezeket az árakat már drágállani örülni kell neki, aki hozzájut.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 hétf. dec. 18 10:16

KZ @ Vas. Dec. 17, 2006 8:18 pm írta:pláne!
szinte má' ingyé van :Đ
Ha már ingyé, akkor egyet nekem is ingyéhetnél. :D

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2006 hétf. dec. 18 17:40

höhö milyen drága meg mi...
aztán meg úgy veszitek,mint a cukrot :D
ha már így megy akkor nekem is vehetne valaki egyet :rolleyes:

illegal_alien
Site Admin

Hozzászólás Szerző: illegal_alien » 2006 hétf. dec. 18 17:48

VJ @ Hétf. Dec. 18, 2006 17:40 írta:höhö milyen drága meg mi...
aztán meg úgy veszitek,mint a cukrot :D
ha már így megy akkor nekem is vehetne valaki egyet :rolleyes:
és nekemis. ezennel útjára indítom a segítsük meg ili alapítványt, minek célja engem egy g25-höz juttatni. :)

VJ
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: VJ » 2006 hétf. dec. 18 17:55

illegal_alien @ Hétf. Dec. 18, 2006 5:48 pm írta:és nekemis. ezennel útjára indítom a segítsük meg ili alapítványt, minek célja engem egy g25-höz juttatni. :)
férjek már bele én is abba a kampányba :lefety:

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 szer. dec. 27 15:39

VJ @ Hétf. Dec. 18, 2006 5:55 pm írta:férjek már bele én is abba a kampányba :lefety:
Karácsony után már 5000-el olcsóbb. Ahol én vettem. (Modding) :box:

/ 1ébként mi a pics@ van az avimmal? nem jelenik meg :( /

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 szer. dec. 27 16:25

Gabe @ Szer. Dec. 27, 2006 3:39 pm írta:Karácsony után már 5000-el olcsóbb. Ahol én vettem. (Modding) :box:

/ 1ébként mi a pics@ van az avimmal? nem jelenik meg :( /
Fórumhiba. Ilinek el kell küldeni mélben a képet amit be akarsz rakni és ő be tudja rakni....Nekem is ez volt a gondom ;)
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2006 pén. dec. 29 16:17

Nnnnnna :lollypop: Meghozták a G25-ömet......Ez a kormány......Ez valami brutálisan fasza :D :D Igaz hogy csak annyi fokra állítottam mint a MOMO-t....Először mondom kipróbálom 360-al...sikerült is elmenni egyenesen az egyik hajtűben mert annyit tekertem rajta mint ahogy hozzá voltam szokva a MOMO-val....Ezért visszaállítottam....A fékpedál... :D Na az egy érdekes pontja a szettnek :D Meg kell még szokni...Annyi a gondom a váltóval...mármint ami külön van hogy akárhogy is szorítom meg amikor meghúzom a kézit akkor egyszerűen nem marad a helyén és 2-3 meghúzás után teljesen lejön...Nem tudom felfogatni normálisan...De majd rakok alá valami gumit vagy nem tudom mit és akkor jó lesz...Most átmegyek egy kicsit Gyulai Balázsba :D : a kormány fogása nagyon teccik. Jó hogy tudom csúsztatni a bőr borítás miatt a kezemet rajta. Egyszóval nagyon kényelmes...Meg kell még nekem szokni a kormányváltót mert "túl" halk a MOMO-hoz képest és így általában a hajtűben 2-esben fordulok és nem váltok vissza 1-be...De mint mondtam ezek mind csak megszokás kérdései...Egyszerűen isteni ez a kormány...Így elsőre azt mondom hogy megérte 61-et kiadni érte.... :respect:
Ford Fiesta S2000

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 pén. dec. 29 18:42

Mihu @ Pént. Dec. 29, 2006 4:17 pm írta:Nnnnnna :lollypop: Meghozták a G25-ömet......Ez a kormány......Ez valami brutálisan fasza :D :D Igaz hogy csak annyi fokra állítottam mint a MOMO-t....Először mondom kipróbálom 360-al...sikerült is elmenni egyenesen az egyik hajtűben mert annyit tekertem rajta mint ahogy hozzá voltam szokva a MOMO-val....Ezért visszaállítottam....A fékpedál... :D Na az egy érdekes pontja a szettnek :D Meg kell még szokni...Annyi a gondom a váltóval...mármint ami külön van hogy akárhogy is szorítom meg amikor meghúzom a kézit akkor egyszerűen nem marad a helyén és 2-3 meghúzás után teljesen lejön...Nem tudom felfogatni normálisan...De majd rakok alá valami gumit vagy nem tudom mit és akkor jó lesz...Most átmegyek egy kicsit Gyulai Balázsba :D : a kormány fogása nagyon teccik. Jó hogy tudom csúsztatni a bőr borítás miatt a kezemet rajta. Egyszóval nagyon kényelmes...Meg kell még nekem szokni a kormányváltót mert "túl" halk a MOMO-hoz képest és így általában a hajtűben 2-esben fordulok és nem váltok vissza 1-be...De mint mondtam ezek mind csak megszokás kérdései...Egyszerűen isteni ez a kormány...Így elsőre azt mondom hogy megérte 61-et kiadni érte.... :respect:
:up: Nekem is elsőre furcsa volt a 360°. de most már ugyanazokat az időket hozom, Sőt javítottam is Chirdonhead-en (5sec-et) :rally:

Gabe
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Gabe » 2006 vas. dec. 31 21:56

RSC fórumon egyre több panasz van a váltóra. Már sokaknak beszart a hátrameneti fokozat. Ráadásul javíthatatlan. :(
1
2
3
4
BÚÉK skacok! :reszeg:

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 hétf. jan. 01 20:10

Csodálkozom, hogy még senki sem írt a G25 tesztről semmit. Nos, a cikk nekem nagyon tetszik, részletes meg világos még nekem is. :)

Viszont engem nem sikerült meggyőzni, hogy ez az én kormányom. Szerintem a rengeteg gomb ami van a váltó mögött fölösleges, illetve pályaautózásra lehet hogy jó, de rallyszimhez sok. A váltó meg nekem olyan lötyögős volt és könnyű... :rolleyes: Persze csak a Médiában próbáltam a polcon, de az kicsit kiábrándító volt. És ahogy olvasom van is vele gond... kicsit gyorsan nem? :think:
A fő ok azonban nekem az ára. Mivel én tudom magamról, hogy hogy használom nekem baromira nem érné meg, ehhez még egy tizest zuhannia kéne.
Persze ha valaki reggelre itthagyna egyet a küszbön nem dobnám ki, de nem is költenék rá ennyit. :nemtom:
SALGÓ A.S.E.

Iceman
[RRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Iceman » 2007 hétf. jan. 01 20:17

togykenocs @ Hétf. Jan. 01, 2007 8:10 pm írta:A fő ok azonban nekem az ára. Mivel én tudom magamról, hogy hogy használom nekem baromira nem érné meg, ehhez még egy tizest zuhannia kéne.
Persze ha valaki reggelre itthagyna egyet a küszbön nem dobnám ki, de nem is költenék rá ennyit. :nemtom:
Nekem is majdnem egy teljes évi ösztöndíjam lenne... Meg az a baj hogy limitált sorozat, így sohasem fog 50 ropi alá menni az ára, nekem egy ideig még úgyis jó a DFP.
Škoda Fabia S2000 Evo2

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 hétf. jan. 01 20:20

Velner Viktor @ Hétf. Jan. 01, 2007 8:17 pm írta:Nekem is majdnem egy teljes évi ösztöndíjam lenne... Meg az a baj hogy limitált sorozat, így sohasem fog 50 ropi alá menni az ára, nekem egy ideig még úgyis jó a DFP.
Jaja, limitált... ezért is lepődtem meg, amikor ott lógott a Médiában a polcon, DFP-t meg seholse láttam. :bolond:
SALGÓ A.S.E.

KZ
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: KZ » 2007 hétf. jan. 01 20:56

togykenocs @ Hétf. Jan. 1 20:10 írta:Csodálkozom, hogy még senki sem írt a G25 tesztről semmit. Nos, a cikk nekem nagyon tetszik, részletes meg világos még nekem is. :)
van teszt? :) hol?
Szia!

togykenocs
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: togykenocs » 2007 hétf. jan. 01 21:03

KZ @ Hétf. Jan. 01, 2007 8:56 pm írta:van teszt? :) hol?
Valami ismeretlen lapon. :D
www.rallysimfans.hu/ így lehet hogy ismerős... :P
SALGÓ A.S.E.

Válasz küldése