Logitech G25

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

Kösze
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kösze » 2007 kedd dec. 11 22:29

ff wingman-nel kezdtem, aztán DFpro, most g25 van.
egyetértek Bodzzzával, fílingben jóval többet jelent, mint időben, de abban aztán ott van. :)
szerintem a DFpro lenne az arany középút - pontos, erős, jó a fogása, az ára is korrektnek mondható, bár a pedál lehetne jobb (ezt mondjuk g25-höz viszonyítva mondom).
Kép

Bivaly
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Bivaly » 2007 hétf. dec. 17 11:15

szabo_zee @ Kedd. Dec. 11, 2007 11:38 am írta:Sziasztok!

Időben mennyire mutatkozik meg, hogy G25, DFPro, vagy egy egyszerűbb FF EX?
Szvsz a gyorson elért időben sokkal inkább megmutatkozik a sok-sok gyakorlás, a pályaismeret és a stílusodra legmegfelelőbben bejátszott beállítás és kameranézet.
A DFP-re, majd G25-re váltás inkább a vezetési élmény fokozódásában, illetve a realisztikusság növekedésében mutatkozott meg nálam. Bár hozzá kell tenni azt is, hogy még ha nem is megyek jobb időt egy-egy gyorson, vagy csak néhány tizedet hozok a korábbi időimen, nem hibázok annyit, kevesebbszer kell újrakezdenem egy-egy quickrace-t, ami azért elég gyakori volt korábban, mivel CSAK realistic töréssel megyek mindig.
Ez persze nem jelenti azt, hogy nem fogsz javulni, hiszen én is javultam (ahogyan arról korábban be is számoltam), csak nem tudtam több, vagy akár több tíz másodperccel jobbat menni a korábbi időimnél.
"3,..2,..1,..RAJT!!!!!!!.................Nno!"

Nagy 'Bivaly' Krisztián

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2007 pén. dec. 28 16:53

Hello sztetek vegy g25 52é 2év gari van rá vadi ujj itt: http://www.hardverker.hu/catalog.php?ca ... lkatrészek elöre is kössz irjatok

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2008 pén. jan. 11 21:54

ez de szar... már upgrédelik is... faxomat... a simára sincs pézem...

http://www.cxcsimulations.com/products/accessories.html

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 vas. jan. 13 19:54

Sziasztok.
Lenne egy kérdésem.1 éve használom a kormányt, és a napokba vettem észre, hogy ha kicsit elfordítom jobbra (5-10 fokot), kottyan egyet.Ill. ha ennél az állásnál mozgatom, akkor kotyog.Nem emlékszem rá. hogy csinálta-e, szóval ez nektek is ilyen, vagy vihetem gariztatni?

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 kedd jan. 15 09:23

Hát ha már sztem nagyon kotyog akkor vidd de nehogy kikéss a gariból igaz hogy 2 év :)

joci
Vendég

Hozzászólás Szerző: joci » 2008 csüt. jan. 17 16:52

Bizony nálam is jelentkezett ez a probléma. Múlt héten vittem vissza. Felküldik Bp-re, aztán meglátják. Nem sok reményt fűzök hozzá, de ha pozítívan alakul majd jelzek. Nem ropogott esetleg erőhatás közben? Nekem még az is volt. Minden ment rendesen, de számomra mégis zavaró volt.

Pazmandi Peti
[TVR] Tag

Hozzászólás Szerző: Pazmandi Peti » 2008 csüt. jan. 17 19:16

Hol lehet most a legolcsóbban G25-öt kapni? :)
"ó a csudimudiba!"

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2008 csüt. jan. 17 19:20

Peeetike @ 2008 Csüt. Jan. 17 19:16 írta:Hol lehet most a legolcsóbban G25-öt kapni? :)
Prohardver 46.260-

Geridoc
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Geridoc » 2008 pén. jan. 18 10:57

Beszéltem a Logitech-esekkel gari ügyben. :down: Személyesen nem lehet intézni, postán kell elküldeni, aztán bevizsgálás, majd a régit v. egy újat visszaküldenek postán.
Ez legalább 2-3 hét (kormány nélkül 2 hét-kizárt dolog :D )
Ismerve a Magyar Postát biztos, hogy elkeveredik,elveszik, máshova viszik, nem lehet csak 16:00-ig átvenni stb.-kizárt hogy elpostázzam.
Szóval inkább megkérdezem tőletek, hogy nincs valaki, aki Budapesten a XIV. kerben v környékén lakik, és átugorhatnék kipróbálni a kormányát, hogy neki csinálja-e? Nem kellene játszani, simán bekapcsolt állapotban 5 mp. alatt kiderül, hogy csinálja-e. Segítségeteket előre is köszönöm.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 csüt. feb. 07 17:22

http://www.argep.hu/product_402616.html

itt mindig ra tudsz keresni a legolcsobb cuccokra...

Pixmanianál most 45.784 Ft a G25

balu28
Vendég

Hozzászólás Szerző: balu28 » 2008 vas. feb. 10 23:16

Sziasztok!
Egy olyan gondom lenne, hogy nekem is elszállt a hátramenet, egyik pillanatról a másikra. Eddig 10ből 9szer bevette most meg már egyáltalán nem, pedig szerintem nekem a váltóból egy egész jó példány jutott, mert nem lötyög annyira, mint ahogy sokan írják. Olvastam arról, hogy ezt valaki megcsinálta házilag, csak gondolom egy ilyen műtét után elveszik a gar ezért nem merek nekiállni. Csak nem tudom érdemes-e visszaküldenem , mert ahogy olvastam ez konstrukciós hiba szóval lehet az újnál is előjönne, csak lehet hogy még szarabb váltót kapnék. Ti mit javasoltok?
Ja és gondolom iilyenkor kompletten kell visszakülldeni a cuccot.

Nemes Istvan2
[HorNe] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nemes Istvan2 » 2008 szomb. feb. 16 10:55

Valaki tudna képeket küldeni, hogy a G25-je hogy van beállítva.?
Értem én a rezgést vagy a forcot vagy mit.stb
Köszi.

Tovari
Vendég

Hozzászólás Szerző: Tovari » 2008 pén. márc. 28 00:06

A G25 középállásával kapcsolatban lenne kérdésem.
A következő a helyzet. A PC bekapcsolásakor bootolás során szépen kalibrálja, oda-vissza forgatja a kormányt, minden tökéletesnek tűnik, de az érzékelt középálláskor a kormány kissé balra 'lóg'. És ezt következetesen csinálja. Míg, ha a PC bekapcsolt állapotában csatlakoztatom az USB-t (vagy kihúzom és ujra csatlakoztatom), felismeri (kalibrálja, tekergeti) és mindig tökéletesen egyezik és jó helyen van a középállás.
Driver 5.01.256
Van ötlete vkinek, hogy ez mitől lehet? Feltételezem ez így ebben a formában hardware-es baj nem lehet.

Petya27
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Petya27 » 2008 pén. márc. 28 07:55

Tovari @ 2008 Pént. Márc. 28 00:06 írta:A G25 középállásával kapcsolatban lenne kérdésem.
A következő a helyzet. A PC bekapcsolásakor bootolás során szépen kalibrálja, oda-vissza forgatja a kormányt, minden tökéletesnek tűnik, de az érzékelt középálláskor a kormány kissé balra 'lóg'. És ezt következetesen csinálja. Míg, ha a PC bekapcsolt állapotában csatlakoztatom az USB-t (vagy kihúzom és ujra csatlakoztatom), felismeri (kalibrálja, tekergeti) és mindig tökéletesen egyezik és jó helyen van a középállás.
Driver 5.01.256
Van ötlete vkinek, hogy ez mitől lehet? Feltételezem ez így ebben a formában hardware-es baj nem lehet.
Hello! Egy másik fórumon olvastam,hogy ha leszeded az új drivert és fel teszed a régit akkor megoldódik a gond. :)
Peugeot 306 MAXI

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 pén. márc. 28 15:55

Tovari @ Pént. Márc. 28, 2008 12:06 am írta:A G25 középállásával kapcsolatban lenne kérdésem.
Driver 5.01.256
És ha úgy hagyod akkor játékon bellül is húz ha utánna középpen tartod, vagy akkor már nem? Nekem minden kalibrálás után balon marad egy picit, de én azt annak fogom fel, hogy visszarúg a kalibrálás végén, mikor a force megáll. Ha megnézem a beállításaiban ott is a kis kormányképecske balon marad, de ha visszaforgatom középre akkor az is középre megy, szal sztem ha a tied is ilyen akkor nincs vele problem.

Tovari
Vendég

Hozzászólás Szerző: Tovari » 2008 pén. márc. 28 16:22

rbalint @ 2008 Márc. 28 15:55 Pént. írta:És ha úgy hagyod akkor játékon bellül is húz ha utánna középpen tartod, vagy akkor már nem? Nekem minden kalibrálás után balon marad egy picit, de én azt annak fogom fel, hogy visszarúg a kalibrálás végén, mikor a force megáll. Ha megnézem a beállításaiban ott is a kis kormányképecske balon marad, de ha visszaforgatom középre akkor az is középre megy, szal sztem ha a tied is ilyen akkor nincs vele problem.
Ha rá van dugva a PC-re és úgy bootol a windows, és a win betöltése közben vmikor kalibrálja magát a kormány, akkor sosem jó. Baalra log egy kissé a kormány, mikor középállást mutat a tulajdonságoknál. És játékban is ilyen. Így vettem észre, hogy oldalra huz az auto már induláskor.
Ha működő windows-ra cstlakoztatom a kormányt, akkor bekalibrál, és minden tökéletes. :confused2:

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 szomb. máj. 10 16:58

Sziasztok, segítsektek az mért van hogy egy idő elteltével kilép a játék és leállítja a gépet magától?

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szomb. máj. 10 21:28

Cunami @ 2008 Szomb. Máj. 10 17:58 írta:Sziasztok, segítsektek az mért van hogy egy idő elteltével kilép a játék és leállítja a gépet magától?
Konfig?? (abit lapod van?)
LANCIA DELTA HF INTEGRALE EVO3

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 vas. máj. 11 15:45

Igen. Mit lehet tenni?

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 vas. máj. 11 16:46

Cunami @ 2008 Vas. Máj. 11 16:45 írta:Igen. Mit lehet tenni?
Valami túlmelegszik és a gép védelme lekapcsol, a túlmelegszik az nem biztos hogy valóban úgy van, de ha beállitott értékek vannak,(pl: cpu,nb,sys stb)és afelé megy a hő akkor kapcsol ki. Rakjál disabled-re minden értéket, az abit EQ-t kapcsold ki (ha megy). Az EQ akkor is kikapcsoltatja a gépet ha vmelyik venti szerinte alacsonyan forog.Gondolom akkor csinálja ha a játék menüben vagy mert akkor nálam is 100%-on megy a proci, és ha sokáig vagy ott akkor melegszik valami,nem biztos hogy ez a baj, de én erre tippelek.
Konfig? (AMD esetén a brisbane magosokat legendásan rosszul érzékeli a lap)

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 pén. máj. 16 21:45

Igen a menüben szokott lefagy ni, verseny közbe meg kilép és leáll a gép, az EQ-t hol tudom kikapcsolni?
Köszi a segítséget, egyébként a proci Thunderburd asszem, Athlon 2100+, és mégegyszer köszi a segítséget.

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 pén. máj. 16 21:56

Megnéztem a BIOS-t ott ki vannak kapcsolva ezek a védelmek.
Vagy valahol máshol is ki kell, ki lehet?

fsasa
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: fsasa » 2008 szomb. máj. 17 20:09

Cunami @ 2008 Pént. Máj. 16 22:45 írta:Igen a menüben szokott lefagy ni, verseny közbe meg kilép és leáll a gép, az EQ-t hol tudom kikapcsolni?
Köszi a segítséget, egyébként a proci Thunderburd asszem, Athlon 2100+, és mégegyszer köszi a segítséget.
Az EQ egy progi (hömérséklet ,feszültség.venti stb) ha nem telepitetted akkor nincs vele dolgod.Ha tuningolva van a gép vedd vissza alapra,ház oldalát vedd le,csak próba képp. Bios-ba olyasmit keress ha van, hogy shut down temperatura, azt kapcsold ki. Egyébként nem is jó topic-ba vagyunk. :D

Cunami
Vendég

Hozzászólás Szerző: Cunami » 2008 pén. máj. 23 20:55

Tudom, próbáltam már más topicba is ott nem kaptam választ, és itt volt a legtöbb hozzászólás, köszi a segítséget.

jannigabor
Vendég

Hozzászólás Szerző: jannigabor » 2008 szomb. júl. 26 09:09

Hali!
Nem tudjátok hogy az miért van hogy a vezérlőpulton belövök egy fokértéket, és utána ha rbr-ezek akkor nem akad meg annál az értéknél mint más játékokban, hanem forog tovább, bár látszik hogy csak a megadott értékig számol, mert teljesen alászedi, csak nincs fizikai határolás.
ötlet?
Kép

Soje
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Soje » 2008 csüt. szept. 18 13:52

Nkeme meg a váltó akad be állandóan

piel
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 vas. okt. 12 23:04

Hahá!
Mostantól én is ezt a topicot olvasom, nekem is van egy. :D :D :D :D

piel
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: piel » 2008 vas. okt. 12 23:12

Szerintem valamelyik force opciód ki van kapcsolva, vagy nagyon le van véve az értéke.

rbalint
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: rbalint » 2008 hétf. okt. 13 15:41

jannigabor @ Szomb. Júl. 26, 2008 10:09 am írta:Hali!
Nem tudjátok hogy az miért van hogy a vezérlőpulton belövök egy fokértéket, és utána ha rbr-ezek akkor nem akad meg annál az értéknél mint más játékokban, hanem forog tovább, bár látszik hogy csak a megadott értékig számol, mert teljesen alászedi, csak nincs fizikai határolás.
ötlet?
A force motor állítja meg a kormányt, vagyis csak picit nehezíti. Az ereje függ a FFB hatás beállításától is, szal ha továbbtekered sincs gond, próbálj meg nyugodtan ne görcsösen kormányozni, és érezni fogod hol a határ. ;)

v.gabee
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: v.gabee » 2008 csüt. okt. 23 15:36

Nem tudtok vmi boltot ahol potit lehetne szerezni? :confused2:

Ecker Peter
[HorNe] Tag

Hozzászólás Szerző: Ecker Peter » 2008 csüt. okt. 23 16:07

v.gabee @ 2008 Csüt. Okt. 23 16:36 írta:Nem tudtok vmi boltot ahol potit lehetne szerezni? :confused2:
Könnyebbet kérdezz. :D Egyébként én elektronikai boltba vettem. De nem tudom meddig húzza, mert volt egy jobb fajta ami egész 2 napot kibírt. :D :D netről lehet rendelni csak szerintem az nem éri meg, mert nem látod, hogy milyen a kivitele. :(

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 vas. dec. 21 18:29

Skacok,lehet megveszik a dfp-t..
akkor szerintetek január február körül lehetlesz venni 45körül g25-t???

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 vas. dec. 21 20:27

Csomos Miklos @ 2008 Vas. Dec. 21 18:29 írta:Skacok,lehet megveszik a dfp-t..
akkor szerintetek január február körül lehetlesz venni 45körül g25-t???
Remélem mert ha szerencsém van akkor én is venék de 50-et én nem adok érte!
Bóta Racing Hungary N4
http://www.rallyhir.hu

subzero
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: subzero » 2008 hétf. dec. 22 09:57

Nemes Istvan @ 2008 Szomb. Feb. 16 11:55 írta:Valaki tudna képeket küldeni, hogy a G25-je hogy van beállítva.?
Értem én a rezgést vagy a forcot vagy mit.stb
Köszi.
Szia

Én így használom az rbr-ben!!
http://kepfeltoltes.pirateclub.hu/pics/ ... titled.JPG
Kép
Akinek kell valós belső nézet, szóljon, tudok neki csinálni.

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 11:25

Sziasztok. Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 kedd dec. 23 12:06

Slye @ 2008 Kedd. Dec. 23 11:25 írta:Sziasztok. Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.
Én Momot nem ajánlom tavaly decemberbe vettem majd februárba vissza vitem kicserélték egy újra de most megint be dőglöt úgy hogy most megint szervizbe van de ha nem tudják meg csinálni inkább bele potolok és veszek egy G25-őt.De szerintem a DFP is jó én ha most venék biztos hogy olyat venék és nem Momot mert kb az ára hasonló.
Bóta Racing Hungary N4
http://www.rallyhir.hu

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 kedd dec. 23 12:45

Slye @ Kedd. Dec. 23, 2008 12:23 írta:Sziasztok. Driving Force Pro vagy Momo? most ez a nagy dilemma. Szerintetek melyik a jobb? Szeretnék kormányt venni a napokban és nem tudom melyiket érdemes.
Momo egyértelműen felejtős. Driving Force Pro-t nem biztos hogy már kapsz, mert úgy tudom régóta nem gyártják.

Ha most vennék kormányt, tutira Driving Force GT-t vennék, ez a DFPro utódja. ÁLLÍTÓLAG még precízebb a force, erősebbek a pedálok, és még néhány újítás. Biztosat nem tudok mondani, mert nem volt alkalmam próbálni, de látatlanban is ilyet vennég, cirka 27ezertől indul bolttól függően.
Opel Astra GSi N3 :)

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 16:16

http://www.woxcomputer.hu/product/webar ... ml?IMRSID= Köszönöm szépen. Akkor ezért az árért szerintetek is érdemesebb mint a MOMO-t:) ?

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 kedd dec. 23 17:39

Slye @ 2008 Kedd. Dec. 23 17:16 írta:http://www.woxcomputer.hu/product/webar ... ml?IMRSID= Köszönöm szépen. Akkor ezért az árért szerintetek is érdemesebb mint a MOMO-t:) ?
Én ilyet vettem 3 hónapja. És csak ajánlani tudom. Nagyon jó kis kormány. ;) ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 kedd dec. 23 19:30

Slye @ 2008 Kedd. Dec. 23 16:16 írta:http://www.woxcomputer.hu/product/webar ... ml?IMRSID= Köszönöm szépen. Akkor ezért az árért szerintetek is érdemesebb mint a MOMO-t:) ?
vegyél komolyan,engem is lebeszéltek a momorol,és jó döntés volt! ;)

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2008 kedd dec. 23 21:02

Csomos Miklos @ 2008 Kedd. Dec. 23 20:30 írta:vegyél komolyan,engem is lebeszéltek a momorol,és jó döntés volt! ;)
Nekem meg MOMOM van már egy éve!Semmi baja nem volt idáig vele.Se kormány,se pedál gondom nem volt ;) Pedig nem keveset RBR,GTR2,WTCC,STCC-TEM ;) De most eladó mert véletlenül elejtett a Jézuska egy G25-öt a fenyőfa alá :D
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 21:49

Okés. Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek és a gyors válaszokért külön köszönet.

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 21:50

Okés. Nagyon szépen köszönöm, hogy segítettetek és a gyors válaszokért külön köszönet.

Slye
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Slye » 2008 kedd dec. 23 21:56

Bocsi. Még annyi, hogy GT vagy Pro? Meg elméletileg ez nem PC-hez van az abszolute nem baj? Illetve talán ezen nincs kormányváltó.

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 kedd dec. 23 23:05

Slye @ 2008 Kedd. Dec. 23 21:56 írta:Bocsi. Még annyi, hogy GT vagy Pro? Meg elméletileg ez nem PC-hez van az abszolute nem baj? Illetve talán ezen nincs kormányváltó.
nekem Pro van meg Rallyfenegyerenke is..ezen van hátul kormányváltó,bevált,erről tudok csak jót mondani..a GT,azt hiszem Toth Lacinak van igy tudod megtalálni,a fórumon,vagy a csapat topic L.R.T. topicban! ;)

BUBI
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: BUBI » 2008 kedd dec. 23 23:13

Slye @ 2008 Kedd. Dec. 23 22:56 írta:Bocsi. Még annyi, hogy GT vagy Pro? Meg elméletileg ez nem PC-hez van az abszolute nem baj? Illetve talán ezen nincs kormányváltó.

De van kormányváltó is rajta!!!! :cool2:
Jah és ez PS-hez van de letöltesz hozza egy fájlt,fölrakod és ugy működni fog!
Kép

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 szer. dec. 24 09:22

Kriston Bodnar David @ 2008 Szer. Dec. 24 00:13 írta:De van kormányváltó is rajta!!!! :cool2:
Jah és ez PS-hez van de letöltesz hozza egy fájlt,fölrakod és ugy működni fog!
Nekem DFP Pro van. Hátul kormányváltós és PS3-hoz, de feltettem a 5.02 drivert és viszi mint a vaj. Semmi hiba nem volt még.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2008 csüt. dec. 25 16:51

Nekem is aktuálissá vált, hogy írjak ide, van is egy kérdésem rögtön.

Van köztetek olyan aki DFPro-ról váltott, legalábbis ismeri a kettő különbségét. Nekem a DFPro is 100% forceon volt, ez is, viszont az ffb erőssége talán tizede mint a dfpronak. -gyakorlatilag olyan könnyű tekerni, mint amikor a középreállást kikapcsoltam a dfpro-nál. És engem ez borzalmasan zavar... windowsban a kalibrálásnál rázza a kezem mint az istennyila, RBR-ben meg néha szinte mintha nem is lenne ffb :(

A pedálról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, de ez a gyenge force nekem kiábrándító.. vagy csak valamit valahol másképp kell állítani ?
Opel Astra GSi N3 :)

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2008 csüt. dec. 25 16:57

Csomos Miklos @ 2008 Szer. Dec. 24 00:05 írta:nekem Pro van meg Rallyfenegyerenke is..ezen van hátul kormányváltó,bevált,erről tudok csak jót mondani..a GT,azt hiszem Toth Lacinak van igy tudod megtalálni,a fórumon,vagy a csapat topic L.R.T. topicban! ;)
Nekem is Pro van..
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Válasz küldése