G25-G27 javítás

PC, Játékvezérlők, videókártyák, hangkártyák stb...

Moderátor: Moderátor

Vasgabi
Moderátor

Re: G25-G27 javítás

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2012 csüt. okt. 11 19:01

benyo2222 írta:Igen, fent van es minden jol be van allitva. Esetleg az lehet a gond h letisztitottam a kormanyt alig nedves szivaccsal es valahogy benedvesedhetett. Csak nem tudom hogy ezzel mit lehet kezdeni
Ha konkrétan nem folyt bele, akkor nem hiszem, h a szivacs lenne a bűnös, próbáld meg szétszedni, és lehúzni a panelről a kapcsolósor csatlakozóit. ideiglenes megoldás, de természetesen azt a gombsort nem használhatod a későbbiekben. Esetleg letestelhet valamelyik kábel a kormányoszlopban vagy annak környékén, vagy esetleg szakadás lehet, de akkor épp h nem érzékelné a gombnyomást. Úgyhogy ezek az 5leteim.
Ha a gondolod privben adok elérhetőséget.

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 pén. okt. 19 08:56

A baloldali motoron lévő műanyag tányért lehet valamivel helyettesíteni? A kormány nem pozicionálja magát, csak egy picit jobbra picit balra a váltón meg villog a lámpa, szétszedtem és 3-ba törött sajnos
Kép
Super-man ASE

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2012 szomb. okt. 20 09:34

Rol1K4ahh írta:A baloldali motoron lévő műanyag tányért lehet valamivel helyettesíteni? A kormány nem pozicionálja magát, csak egy picit jobbra picit balra a váltón meg villog a lámpa, szétszedtem és 3-ba törött sajnos
Fényképezd le, nem vagyok képben

zsolti-010
Vendég

Hozzászólás Szerző: zsolti-010 » 2012 vas. okt. 21 19:58

Sziasztok.
Van egy G27 kormányom ami megmakacsolta magát, úgy döntött hogy inkognitóban marad, nem engedi felismertetni magát a számítógépem által.Semmi reakció, a led sem világít, a trafó jó, áramot szerintem kap. Másik gépen is próbáltam, újratelepítettem a driverét is.
Esetleges segítséget köszönöm előre is.Üdv.

Rol1K4ahh
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Rol1K4ahh » 2012 kedd okt. 23 17:56

ő a bűnös

Kép[/url]
Kép
Super-man ASE

Kuti Peter
Vendég

Hozzászólás Szerző: Kuti Peter » 2012 szer. nov. 28 19:30

Sziasztok!

Jelenleg egy Momo kormányom van és tervezem lecserélni (végre) egy G27-re. A kézifék hiányára azt találtam ki, hogy a Momo kis szeki kapcsolóját (ami eddig a kézi volt) le kellene szedni és valahogyan bekötni a G27 váltópadjába egy gomb helyére. Volt már, aki próbálkozott ilyennel? Van olyan aki nagy biztonsággal tud ilyesmi műveletet? (én nem próbálkozom vele, a villany nekem ördögtől való... :D )

Köszi!
Üdv! :respect:

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2012 szer. dec. 05 18:09

Kuti Peter írta:Sziasztok!

Jelenleg egy Momo kormányom van és tervezem lecserélni (végre) egy G27-re. A kézifék hiányára azt találtam ki, hogy a Momo kis szeki kapcsolóját (ami eddig a kézi volt) le kellene szedni és valahogyan bekötni a G27 váltópadjába egy gomb helyére. Volt már, aki próbálkozott ilyennel? Van olyan aki nagy biztonsággal tud ilyesmi műveletet? (én nem próbálkozom vele, a villany nekem ördögtől való... :D )

Köszi!
Üdv! :respect:
Elméletben megoldható, az egyik gombbal párhuzamosan beköthető, ha gondolod megcsinálom :-)

Kuti Peter
Vendég

Hozzászólás Szerző: Kuti Peter » 2012 pén. dec. 07 13:53

Köszönöm! Még jelentkezem, ha úgy van! :)

szdani989
Vendég

Hozzászólás Szerző: szdani989 » 2013 pén. feb. 08 13:05

hali olyan problémám lenne hogy van 1 logitech g27 em 2 napja elkezdte azt csinállni hogy 3-4 rántás után elveszíti a középutat és jobbra tart 15-20 fokot és azt érzi középnek mi ienkor a teendő?? szétszedtem nem látok kopást a fogaskerekeken :/ :(

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 vas. feb. 10 14:48

szdani989 írta:hali olyan problémám lenne hogy van 1 logitech g27 em 2 napja elkezdte azt csinállni hogy 3-4 rántás után elveszíti a középutat és jobbra tart 15-20 fokot és azt érzi középnek mi ienkor a teendő?? szétszedtem nem látok kopást a fogaskerekeken :/ :(
Valószínű a bal oldali motorban levő pozicionáló tárcsa szabadult el, vagy csak elkoszolódott. Utóbbi a szerencsésebb eset.
Szedd szét a vezérlőmotort, és ott lesz a baj.

szdani989
Vendég

Hozzászólás Szerző: szdani989 » 2013 hétf. feb. 11 09:47

Vasgabi írta:
szdani989 írta:hali olyan problémám lenne hogy van 1 logitech g27 em 2 napja elkezdte azt csinállni hogy 3-4 rántás után elveszíti a középutat és jobbra tart 15-20 fokot és azt érzi középnek mi ienkor a teendő?? szétszedtem nem látok kopást a fogaskerekeken :/ :(
Valószínű a bal oldali motorban levő pozicionáló tárcsa szabadult el, vagy csak elkoszolódott. Utóbbi a szerencsésebb eset.

Ez az a motor lenne ami a baloldali motornál 1 fekete kupak levételével látható??? mert ha igen az levolt lazulva meghúztam de ugyan úgy elfordul 3-4 rántás után :/ csak mostmár nem jobbra hanem balra :/

maki567
Vendég

Hozzászólás Szerző: maki567 » 2013 pén. feb. 15 15:15

Hello!

Van egy g25-öm.
Egyszer csak a driver nem érzékeli a kormányelmozdulást.
A tápra kötéskor való ide oda fordulások - amivel inicializálna, az pici réngássá alakult :)
Minden más tökéletesen működik. A power gomb villog a váltóházon.
Foglalkozol javítással? :)
Valószínűleg az optika.
Szétszedtem - persze, kiesett a fogasléc, visszatettem valahogy, de nem 100%, hogy pont középre :(

Köszönöm,
Gábor
Vasgabi írta:Sziasztok, ha valakinek mechanikai vagy elektronikai problémája van a kormányával, szívesen segítek.

Üdvözlet:

Vasgabi

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 szomb. feb. 16 20:12

szdani989 írta:
Vasgabi írta:

Ez az a motor lenne ami a baloldali motornál 1 fekete kupak levételével látható??? mert ha igen az levolt lazulva meghúztam de ugyan úgy elfordul 3-4 rántás után :/ csak mostmár nem jobbra hanem balra :/
Pedig ott a bibi, kitakarítottad? lehet kosz van benne

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 vas. feb. 17 10:45

maki567 írta:Hello!

Van egy g25-öm.
Egyszer csak a driver nem érzékeli a kormányelmozdulást.
A tápra kötéskor való ide oda fordulások - amivel inicializálna, az pici réngássá alakult :)
Minden más tökéletesen működik. A power gomb villog a váltóházon.
Foglalkozol javítással? :)
Valószínűleg az optika.
Szétszedtem - persze, kiesett a fogasléc, visszatettem valahogy, de nem 100%, hogy pont középre :(

Köszönöm,
Gábor
Vasgabi írta:Sziasztok, ha valakinek mechanikai vagy elektronikai problémája van a kormányával, szívesen segítek.

Üdvözlet:

Vasgabi
valószínű ott is az a bizonyos lukacsos tárcsa és optika körül van a bibi.
a fogaslécet kormányközéphez kell igazítani.

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 pén. márc. 08 19:43

...no eddig tartott a 25... megint elpattant a belső fogaskerékház....
Kb tipus hiba lehet hogy a műanyag ház összefogatása a motortartó lemezzel fellazul és utána törik el ,hol itt-hol ott....de hogy a francba lazul ki az a pár kis csavar,mikor Én azt körbehúztam rendesen...??
Gabi...esetleg talonban ilyen??
Most megpróbálom 2-es fúróval átfúrni a műanyagházat és hosszabb de nem vastagabb csavarral összefogatni és ragasztani(vastagabb csavar nem jó mert közel van a fogaskerék..)
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szomb. márc. 09 08:24

Misi, esetleg használj csavarrögzítőt. Ha szükséges, attól még oldható lesz, bár műanyagban még nem használtam (itt nem tudom mibe megy bele a csavar)
Szabó Zéé

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szomb. márc. 09 11:06

Szabo Zoltan írta:Misi, esetleg használj csavarrögzítőt. Ha szükséges, attól még oldható lesz, bár műanyagban még nem használtam (itt nem tudom mibe megy bele a csavar)
Fogtam átfúrtam és egy számmal nagyobb és hosszabb csavarral összefogadtam.... nem lett 100%-os de most momentán lehet használni.... csak sajnos ezzel ott nincs több dobásom... ha vissza lazul vagy elpattan akkor kuka a fogaskerékház...
HFRT Team

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 vas. márc. 10 23:10

NyilasM írta:
Szabo Zoltan írta:Misi, esetleg használj csavarrögzítőt. Ha szükséges, attól még oldható lesz, bár műanyagban még nem használtam (itt nem tudom mibe megy bele a csavar)
Fogtam átfúrtam és egy számmal nagyobb és hosszabb csavarral összefogadtam.... nem lett 100%-os de most momentán lehet használni.... csak sajnos ezzel ott nincs több dobásom... ha vissza lazul vagy elpattan akkor kuka a fogaskerékház...
Sajnos nekem is csak egy törött házam van, nincs tarcsi alkatrész.
Én is így oldottam meg annó, átmenő csavarral...:-)

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2013 hétf. márc. 11 12:47

Oly kérdésem lenne G25 nem érzékeli a táp ellátást de nem tudom az USB vagy pedig az áram átalakító irányából valaki találkozott e már ilyesmivel vagy merre érdemes keresni a hibát
a jelenség szimplán annyi körbe sem forgatja egyáltalán a kormányt mikor csatlakoztatom
Kép

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 kedd márc. 12 09:26

Hlavacsek Istvan írta:Oly kérdésem lenne G25 nem érzékeli a táp ellátást de nem tudom az USB vagy pedig az áram átalakító irányából valaki találkozott e már ilyesmivel vagy merre érdemes keresni a hibát
a jelenség szimplán annyi körbe sem forgatja egyáltalán a kormányt mikor csatlakoztatom
ledek égnek, ha a tápot megkapja? ill. mikor bedugtad usb-be?

Hlavacsek Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Hlavacsek Istvan » 2013 kedd márc. 12 15:31

Vasgabi írta:
Hlavacsek Istvan írta:Oly kérdésem lenne G25 nem érzékeli a táp ellátást de nem tudom az USB vagy pedig az áram átalakító irányából valaki találkozott e már ilyesmivel vagy merre érdemes keresni a hibát
Na ez jó kérdés mert a váltót még az életbe elő sem vettem a dobozában van erre nem is gondoltam de történetet ott baszarintottam el oda lett adva valami műszerésznek mérje ki mit lát de már vagy 3 hete nála van és nem jut vele előrébb akkor ha elhoztam kipróbálom amúgy mi a jobb ha világit vagy ha nem?? táp baja tuti nem lehet mert van egy G27-em is és ha felcserélem a két tápot akkor is ez a jelenség
Kép

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 szer. márc. 13 09:16

Hlavacsek Istvan írta:
Vasgabi írta:
Na ez jó kérdés mert a váltót még az életbe elő sem vettem a dobozában van erre nem is gondoltam de történetet ott baszarintottam el oda lett adva valami műszerésznek mérje ki mit lát de már vagy 3 hete nála van és nem jut vele előrébb akkor ha elhoztam kipróbálom amúgy mi a jobb ha világit vagy ha nem?? táp baja tuti nem lehet mert van egy G27-em is és ha felcserélem a két tápot akkor is ez a jelenség
Elsőre táp bajra gondoltam, de a ledeknek világítani kell, ha bedugtad usb-be. Sajnos vezpanelben éghetett el valami. :-( gondolom.

OvErLoCk
Vendég

Hozzászólás Szerző: OvErLoCk » 2013 hétf. márc. 25 18:30

Sziasztok!

Megosztanák én is valamit a repedt csapágyházzal kapcsolatban, javításával!

Bármilyen mezei forrasztó pákával szépen összelehet forrasztani, jobban tart mint a ragasztó.
+ én készítettem hozzá 2mm alubol 1 gyűrűt ami rászorítja a műanyag házat a csapágyra ezáltal megkockáztatom hogy jobban tart mint gyári állapotában.

pár kép:
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03400.jpg
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03402.jpg
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03434.jpg

Ha esetleg valakit érdekel tehetek még fel 1-2 képet.
:respect: :respect:

Vasgabi
Moderátor

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2013 szer. márc. 27 15:31

:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
OvErLoCk írta:Sziasztok!

Megosztanák én is valamit a repedt csapágyházzal kapcsolatban, javításával!

Bármilyen mezei forrasztó pákával szépen összelehet forrasztani, jobban tart mint a ragasztó.
+ én készítettem hozzá 2mm alubol 1 gyűrűt ami rászorítja a műanyag házat a csapágyra ezáltal megkockáztatom hogy jobban tart mint gyári állapotában.

pár kép:
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03400.jpg
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03402.jpg
http://hardverapro.hu/dl/upc/2013-03/27 ... c03434.jpg

Ha esetleg valakit érdekel tehetek még fel 1-2 képet.
:respect: :respect:

goldmann1
Vendég

Hozzászólás Szerző: goldmann1 » 2013 szer. jún. 12 08:13

Szia érdeklődnék hogy javításával foglalkozol? mert nekem tegnap adta meg magát a kormányom motor elektrónikája ha minden igaz mert próbálja tekerni felismerés után de csak eg y lagymatag kisérletet tesz kétszer és annyibamarad, plusz a tengely forgását se érzékelné mondván lesz egy sima erőcsatolás nélkülim de még az se megy. Mi lehet az oka és szervizeli ezt esetleg valaki? köszi előre is. Zoli

SFAkos
Vendég

Hozzászólás Szerző: SFAkos » 2013 szer. jún. 19 15:29

Szia! Érdeklődnék, hogy javítasz még kormányokat? DFP-ről lenne szó, pedál meghalt..

mark961001
Vendég

Hozzászólás Szerző: mark961001 » 2013 hétf. szept. 16 16:07

Hello !

Nekem egy olyan problémám lenne hogyha bedugom az usb-t a gépbe ugyan felismeri a kormányt de rögtön a felismerés után olyan hangot ad ki mint ha kihúztam volna pedig nem.
A kormány nem kezdi el kalibrálni magát a bedugásnál, a váltón a power lámpa halványan ég csak és ha megnyomok egy gombot akkkor csak egyre halványul.
Ugyanakkor a kormány többi gombja gond nélkül működik játék közben még a kormány gombok is működnek csak magát a kormányt nem észleli a gép
Ez mitől lehet??
Segítségeteket előre is köszönöm.

Nándori Márk

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2013 csüt. nov. 28 23:02

Szevasztok kormányosok! Nyár elején vettem egy hibás G25-öt, hogy majd én megcsinálom, cikket tudnék erről írni, de elmondhatom, hogy mára már mindennek utána jártam és a legtöbb lehetséges hiba előjött, de működik a kormányom! Ha valakinek lenne bibis G25/G27-e akkor, írjon (tomi3htchd2@gmail.com), vagy hívjon (06208091029) és segítek megcsinálni, vagy megjavítom, stb stb megbeszéljük!

Gabi, nem vagyok konkurencia, csak kevés a kormányszerelők tábora :D
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 kedd jan. 07 18:11

Halihó! Tudna nekem segíteni valaki?
DFPro-m van, és mikro kapcsolót cseréltem benne. Működött is, de nagyon be kellett nyomni a fület, hogy elérje, ezért megemeltem kicsit, újraforrasztottam. Utána még kézzel kicsit beállítottam, amit a lábak engedtek. Az egyik felén sikerült, a másikon nem, elpattant a panel felülete, azaz levált az a vékony réteg, amihez a lábat lehet forrasztani. Lenne valakinek ilyen panel? A jobb oldala kellene csak.

Köszi előre is!
Szabó Zéé

TomCat333
Vendég

Hozzászólás Szerző: TomCat333 » 2014 kedd jan. 07 22:07

Szabo Zoltan írta:Halihó! Tudna nekem segíteni valaki?
DFPro-m van, és mikro kapcsolót cseréltem benne. Működött is, de nagyon be kellett nyomni a fület, hogy elérje, ezért megemeltem kicsit, újraforrasztottam. Utána még kézzel kicsit beállítottam, amit a lábak engedtek. Az egyik felén sikerült, a másikon nem, elpattant a panel felülete, azaz levált az a vékony réteg, amihez a lábat lehet forrasztani. Lenne valakinek ilyen panel? A jobb oldala kellene csak.

Köszi előre is!

Helló! Keresd a kollégát ő tud segíteni!
Email: brain75@gmail.com
/Logitech DFP/DFGT/G25/G27 valamint számítógép, androidos telefon, javítást + G25 váltó (felkeményítés) és kézifék moddot vállalok! Írj (tomi3htchd2@gmail.com) vagy hívj (06208091029) és segítek :) /

G25 set = 500° No FFB + H váltó + kuplung + saját mechanikus kézifékkar + RBR =/ööm bodottá''/ :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 szer. jan. 08 07:22

Köszönöm!
Szabó Zéé

zulusamurai
Vendég

Hozzászólás Szerző: zulusamurai » 2014 szomb. jan. 18 09:41

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni töletek! Kihalt a forum ugyhogy ide irom. Van egy Thrustmaster RGT force feedback clutch kormányom. A probléma az hogy, egyszercsak elkezdte a motor teljesen balra huzni a kormányt. Bármire kötöm bármit csinálok ha még softwer sincs rajta akkor is amint rákötöm a gépre elhuzza balra. De ha benyomok 1 gombot hogy kikapcsolom az erőhatást akkor elengedi. Van aki találkozott ilyen problémával? IGazábol 2009 es softwerek vannak a neten is csak hozzá és azzal se tudom megodlani.
Előre is köszi.

Lacsika
Vendég

Hozzászólás Szerző: Lacsika » 2014 hétf. ápr. 14 12:51

Sziasztok!

Nekem egy moddolt pedálos g27-em van Leo Bodnár kábellel. Azt vettem észre, hogy a fékpedál nem tol vissza rendesen, mikor elveszem a lábam róla, ugyanez a gáznál is. Plusz a féknél benyomáskor ugrik egyet. Ami még érdekes, hogy a pedálok beállítására a Leo Bodnár bejelez alapból a pedál mikor ráteszem a lábam a műanyag házra. Remélem érthető :D
Nagy László #46

FEFECAPRI
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2014 vas. máj. 18 18:16

Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne hogy pár évvel ezelőtt használtan vettem a G25-öm.
Már akkor is volt olyan hogy a kormányon lévő pillangófül kettőt vált egy mozdulattal, nem mindig csinálta.
Most hétvégén elővettem és már egyre zavaróbb van mikor három fokozatot is vált felfele, lefele teljesen jól működik.
Szétszedtem megnéztem a mikrokapcsolókat nem találtam semmit, de rá gyanakszom.
Másnál is előfordult ez a probléma? És ha igen lehet hozzá kapni mikrokapcsolót?
I.Vmax Rally Challenge S1600 1 helyezett
MORTEB 2009/2010 A2 1.helyezett
I.Historic Rally Challenge Yugo 3. helyezett

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2014 vas. máj. 18 18:35

Szeva Fefe! Ha a G25 olyan, mint a df pro, akkor igen. Am azt hallani a kapcsolón, hogy kattan-e vagy nem. Bármelyik elektrotechnikai boltban kapható hozzá. Én is sokadszor cseréltem már. 1-2 száz Ft
Szabó Zéé

FEFECAPRI
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: FEFECAPRI » 2014 vas. máj. 18 18:54

Szabo Zoltan írta:Szeva Fefe! Ha a G25 olyan, mint a df pro, akkor igen. Am azt hallani a kapcsolón, hogy kattan-e vagy nem. Bármelyik elektrotechnikai boltban kapható hozzá. Én is sokadszor cseréltem már. 1-2 száz Ft
Ez kattan rendesen, de nem vált jól. Kettőt is felrak egyszerre.
Rákerestem a dologra és írták Logitech egerekre hogy ez a mikrokapcsoló a típushibájuk.
Egy cserét megér nem tudok másra gondolni.
I.Vmax Rally Challenge S1600 1 helyezett
MORTEB 2009/2010 A2 1.helyezett
I.Historic Rally Challenge Yugo 3. helyezett

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2014 szer. máj. 21 17:53

FEFECAPRI írta:
Szabo Zoltan írta:Szeva Fefe! Ha a G25 olyan, mint a df pro, akkor igen. Am azt hallani a kapcsolón, hogy kattan-e vagy nem. Bármelyik elektrotechnikai boltban kapható hozzá. Én is sokadszor cseréltem már. 1-2 száz Ft
Ez kattan rendesen, de nem vált jól. Kettőt is felrak egyszerre.
Rákerestem a dologra és írták Logitech egerekre hogy ez a mikrokapcsoló a típushibájuk.
Egy cserét megér nem tudok másra gondolni.
WD40 fújd be, nekem is jobb lett tőle. ;)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

simivideo
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: simivideo » 2014 kedd szept. 23 23:38

Keresek G25 höz motort! Kérem, hogy privátban jelentkezzen akinek van.
http://zsiga.uw.hu
http://simivideo.uw.hu (RBR-es)
Hell Digital Rally Team

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2015 csüt. aug. 20 10:57

Esetleg valaki nem tudna nekem egy pozícionáló tárcsát ami a motor végén van? Az enyém 3 darabba tört :(

istu123
Vendég

Hozzászólás Szerző: istu123 » 2015 hétf. szept. 07 11:08

Halli valaki tud g27 Javitani <?>

falcokimi
Vendég

Hozzászólás Szerző: falcokimi » 2015 hétf. nov. 09 15:39

sziasztok.szeretnék töletek kérni egy segitséget,van egy logitech g27-es kormányom de,valami oknál fogva zárlatos lett a kormányban a vezérlő panel,használtan vettem eszt a kormányt,kb 10 honapja van meg garancia nincs rajta márt.segitséget kérek,előre is köszönöm,ha valakinek esetleg van vezérlőpanelja pontotan a g27-hez és működik akor az érdekelne.

falcokimi
Vendég

Hozzászólás Szerző: falcokimi » 2015 hétf. nov. 09 16:31

sziasztok.segitséget szeretnék kérni töletek.van egy logitech g27 kormányom,a vezérlő panelja zárlatos lett valamiért.Elöre is köszönöm a segitségeteket.

Brianfullcap
Vendég

Hozzászólás Szerző: Brianfullcap » 2016 vas. feb. 21 16:29

Helló!
Nekem van egy g27-em és az lenne vele a probláma, hogy amikor elfordítom ez egyik irányba és utána a másikba akkor ilyen reccsenés halladszódik......ez mit jelent?
Válaszodat is előre köszi!!

remihuey
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: remihuey » 2016 vas. júl. 24 21:03

Sziasztok ! Keresek G25 kormányhoz csak vezérlő panelt. Ami a kormány egységben van.

stefan7608
Vendég

Hozzászólás Szerző: stefan7608 » 2018 szer. feb. 14 15:16

Szia

A következő a gondom, van egy g27 kormányom amit eladtam a vevő játszot vele pár órát és állítolag elromlott.
a jelenség a következő, elengedte a visszacsatolást a force feedbacket játék közben és úgy maradt.
Újra let inditva de már nem kalibrált be neki. Használhatatlan a kormány.
Mi lehet a baja?

Solitan
Vendég

Hozzászólás Szerző: Solitan » 2018 szer. júl. 04 19:13

Helló
Kersesnék egy hozzáértő személyt aki frissen vásárolt logitech g25 ömet megvizsgálná.
A 2,4,6 fokozatokat nem veszi és a kormánya nem érzékel. Remélem tudtok segíteni.

Solitan
Vendég

Hozzászólás Szerző: Solitan » 2018 csüt. júl. 05 18:59

Kedves fanok.
hibás G25 ömhöz keresek szervizest aki tudna bele életet lehelmi.

zsimbi
Vendég

Logitech G27

Hozzászólás Szerző: zsimbi » 2018 hétf. nov. 12 21:25

Üdvözlet!egy éve vettem egy g27-et eddig semmi baja nem volt.Most pedig miközbe játszok elmegy magától ballra a kormány és hogy egyenesen menjek a játékba félig elfordítva kell tartanom a kormányt.Segítségeket várok!Előre is köszönöm!

Vasgabi
Moderátor

Re: Logitech G27

Hozzászólás Szerző: Vasgabi » 2018 kedd nov. 13 00:06

zsimbi írta:
2018 hétf. nov. 12 21:25
Üdvözlet!egy éve vettem egy g27-et eddig semmi baja nem volt.Most pedig miközbe játszok elmegy magától ballra a kormány és hogy egyenesen menjek a játékba félig elfordítva kell tartanom a kormányt.Segítségeket várok!Előre is köszönöm!
Az alábbi optical encoder tárcsát kell kicserélni az ffb motoron.
https://www.google.hu/search?q=g27+enco ... fFdl6Q0X1M:

Üdv.

Ha még nem tört ripityára, akkor kis szerencsével fixálható a tengelyen. Kis ragasztópötty ideiglenesen, míg megjön kínából a lézer cnc -vel készített cseredarab.

zsimbi
Vendég

Hozzászólás Szerző: zsimbi » 2018 szer. nov. 14 13:32

linket tudnál küldeni?

Válasz küldése