IRC - Barum Rally - Zlín (indul a mandula)

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 szer. aug. 20 18:56

Egy négy személyes + előszoba megvan... ;)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 szer. aug. 20 19:51

Mester Laci @ Szer. Aug. 20, 2008 7:56 pm írta:Egy négy személyes + előszoba megvan... ;)
:up:
HFRT Team

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2008 szer. aug. 20 22:19

Jaj de jó! Nemsokára indulunk :D

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 szer. aug. 20 22:22

Cshubee @ 2008 Szer. Aug. 20 23:19 írta:Jaj de jó! Nemsokára indulunk :D
Hát amiylen hülyék vagytok ;) ;)

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2008 szer. aug. 20 22:34

Andrasko Istvan @ 2008 Szer. Aug. 20 23:22 írta:Hát amiylen hülyék vagytok ;) ;)
Aludj már majom, mert reggel nem várunk meg ha elalszol :P :]

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2008 csüt. aug. 21 05:20

Na akkor utolsó bejelentkezés Zlín előtt! Pista ugye felkeltél?!

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2008 csüt. aug. 21 06:47

A mi kis csapatunk elindult Barumra. Mindenkinek balesetmentes közlekedést és jó szórakozást. ;) ;) :up: :up:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 csüt. aug. 21 17:02

rallyfenegyerek @ 2008 Csüt. Aug. 21 07:47 írta:A mi kis csapatunk elindult Barumra. Mindenkinek balesetmentes közlekedést és jó szórakozást. ;) ;) :up: :up:
Köszi, viszont nektek is. :)

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 csüt. aug. 21 18:42

Kis HELP :)

Mek barumra és oda kell valami nemzetközi zöldkártya vagy mi a [cenzor]? Nem vágom csak hallottam hülyeségeket. Aki tud pontosat kérem irjon. Köszönöm.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 csüt. aug. 21 19:11

I. Peremicki @ Csüt. Aug. 21, 2008 6:42 pm írta:Kis HELP :)

Mek barumra és oda kell valami nemzetközi zöldkártya vagy mi a [cenzor]? Nem vágom csak hallottam hülyeségeket. Aki tud pontosat kérem irjon. Köszönöm.
Mééé? Munkát is akarsz vállalni??? :D

komolyra: nem tudom...hogy milyen szabályok vannak az autókra

Nekem útlevelem sincs, azaz van 2 is, de mind2 lejárt... Úgyhogy... majd lesz valami...
Remélem nálunk Golyó gondoskodott az ilyen dolgokról...
ÜDV :Ex[HFRT]VFTS

Kép

SALGÓ A.S.E.

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 csüt. aug. 21 19:16

Bobák Norbi @ 2008 Csüt. Aug. 21 20:11 írta:Mééé? Munkát is akarsz vállalni??? :D

komolyra: nem tudom...hogy milyen szabályok vannak az autókra

Nekem útlevelem sincs, azaz van 2 is, de mind2 lejárt... Úgyhogy... majd lesz valami...
Remélem nálunk Golyó gondoskodott az ilyen dolgokról...
Azért olyan sokáig nem akarok ott maradni :D d3

Na jó csak mert elvileg nem eu-s országokban, a nemzetközi zöld kártya igazolja h van biztositás a kocsin. Csak lesz akkor valami. Utlevél az kell csehekhez nem? :D

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 csüt. aug. 21 19:17

I. Peremicki @ Csüt. Aug. 21, 2008 6:42 pm írta:Kis HELP :)

A zöldkártya egy nemzetközi gépjármű-felelősségbiztosítási bizonylat, melyet a biztosítók állítanak ki a biztosított számára a külföldön megkívánt kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási fedezet meglétének igazolására. A zöld kártya, a magyar kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás külföldre való kiterjesztését igazoló nyomtatvány. A zöld kártyát a biztosítók a felelősségbiztosítási fedezet fennállásának utolsó napjáig (biztosítási díjjal fedezett időszak vége + 30 nap) állítják ki. A zöldkártyát legkevesebb 15 napra állítják ki.

Az érvényes felelősségbiztosítást igazoló zöld kártyára a rendszámegyezményben részt vevő országokban nincs szükség. Az egyezményt ratifikáló országok ugyanis a gépjármű telephelye szerinti ország hatósági jelzését (rendszámát), valamint a gépjárművön külön elhelyezett ország jelzést elfogadják az érvényes felelősségbiztosítás igazolásául. A magyar rendszám és ország jelzés (H betűjelzés) igazolja az érvényes kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás meglétét.

A Zöldkártya Rendszer tagországai:
Ausztria, Albánia, Andorra, Belgium, Bulgária, Bosznia-Hercegovina, Ciprus, Cseh Köztársaság, Dánia, Észtország, Franciaország (Monaco), Finnország, Görögország, Hollandia, Horvátország, Izrael, Iráni Iszlám Köztársaság, Írország, Izland, Luxemburg, Lettország, Lengyelország, Macedónia, Málta, Moldávia, Nagy-Britannia és Észak-Írország, Egyesült Királyság (a Channel-szigetek, Gibraltár és Man szigete), Németország, Norvégia, Olaszország (Vatikán és San Marino Köztársaság), Portugália, Románia, Spanyolország, Svájc (Liechtenstein), Svédország, Szlovák Köztársaság, Szlovénia, Tunézia, Törökország, Ukrajna, Jugoszlávia (külön megállapodás alapján).

Zöldkártya kiváltása kötelező, az alábbi országokba utazáskor: Andorra, Ciprus, Észtország, Irán, Izrael, Lettország, Moldávia, Málta, Törökország, Tunézia, Ukrajna, Irán és Tunézia. Amennyiben ezeknek az országoknak a jele a Zöldkártya nyomtatványon nyomdailag át van húzva, az illető ország jelét (a régi nyomtatványkészlet kifogyásáig) külön fel kell tüntetni a bizonylaton. Ha a jármű üzembentartója, vezetője nem rendelkezik érvényes Zöldkártyával, az illető ország határán kell az előírt kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási szerződést megkötni. Javasolt a Zöldkártya kiváltása Görögországba és Lengyelországba történő utazáskor is.

Kép

SALGÓ A.S.E.

indian
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: indian » 2008 csüt. aug. 21 19:23

Bobák Norbi @ 2008 Csüt. Aug. 21 20:17 írta:A zöldkártya egy nemzetközi gépjármű-felelősségbiztosítási bizonylat, melyet a biztosítók állítanak ki a biztosított számára a külföldön megkívánt kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási fedezet meglétének igazolására. A zöld kártya, a magyar kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás külföldre való kiterjesztését igazoló nyomtatvány. A zöld kártyát a biztosítók a felelősségbiztosítási fedezet fennállásának utolsó napjáig (biztosítási díjjal fedezett időszak vége + 30 nap) állítják ki. A zöldkártyát legkevesebb 15 napra állítják ki.

Az érvényes felelősségbiztosítást igazoló zöld kártyára a rendszámegyezményben részt vevő országokban nincs szükség. Az egyezményt ratifikáló országok ugyanis a gépjármű telephelye szerinti ország hatósági jelzését (rendszámát), valamint a gépjárművön külön elhelyezett ország jelzést elfogadják az érvényes felelősségbiztosítás igazolásául. A magyar rendszám és ország jelzés (H betűjelzés) igazolja az érvényes kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás meglétét.

Ausztria, Albánia, Andorra, Belgium, Bulgária, Bosznia-Hercegovina, Ciprus, Cseh Köztársaság, Dánia, Észtország, Franciaország (Monaco), Finnország, Görögország, Hollandia, Horvátország, Izrael, Iráni Iszlám Köztársaság, Írország, Izland, Luxemburg, Lettország, Lengyelország, Macedónia, Málta, Moldávia, Nagy-Britannia és Észak-Írország, Egyesült Királyság (a Channel-szigetek, Gibraltár és Man szigete), Németország, Norvégia, Olaszország (Vatikán és San Marino Köztársaság), Portugália, Románia, Spanyolország, Svájc (Liechtenstein), Svédország, Szlovák Köztársaság, Szlovénia, Tunézia, Törökország, Ukrajna, Jugoszlávia (külön megállapodás alapján).

Zöldkártya kiváltása kötelező, az alábbi országokba utazáskor: Andorra, Ciprus, Észtország, Irán, Izrael, Lettország, Moldávia, Málta, Törökország, Tunézia, Ukrajna, Irán és Tunézia. Amennyiben ezeknek az országoknak a jele a Zöldkártya nyomtatványon nyomdailag át van húzva, az illető ország jelét (a régi nyomtatványkészlet kifogyásáig) külön fel kell tüntetni a bizonylaton. Ha a jármű üzembentartója, vezetője nem rendelkezik érvényes Zöldkártyával, az illető ország határán kell az előírt kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási szerződést megkötni. Javasolt a Zöldkártya kiváltása Görögországba és Lengyelországba történő utazáskor is.
tessék mit tesz a diploma... :P
Kép

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 csüt. aug. 21 19:25

Bobák Norbi @ 2008 Csüt. Aug. 21 20:17 írta:A zöldkártya egy nemzetközi gépjármű-felelősségbiztosítási bizonylat, melyet a biztosítók állítanak ki a biztosított számára a külföldön megkívánt kötelező gépjármű-felelősségbiztosítási fedezet meglétének igazolására. A zöld kártya, a magyar kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás külföldre való kiterjesztését igazoló nyomtatvány. A zöld kártyát a biztosítók a felelősségbiztosítási fedezet fennállásának utolsó napjáig (biztosítási díjjal fedezett időszak vége + 30 nap) állítják ki. A zöldkártyát legkevesebb 15 napra állítják ki.

Nagyon szépen köszönöm, azért nem googleztam h valaki hátha tudatja velem 2 sorban. De igy is a végére jutottznk. ti mikor indultok ki? Mentek est speciálra?

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 csüt. aug. 21 19:48

indian @ Csüt. Aug. 21, 2008 7:23 pm írta:tessék mit tesz a diploma... :P
:lollypop:

Kép

SALGÓ A.S.E.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 csüt. aug. 21 19:50

I. Peremicki @ Csüt. Aug. 21, 2008 7:25 pm írta:Nagyon szépen köszönöm, azért nem googleztam h valaki hátha tudatja velem 2 sorban. De igy is a végére jutottznk. ti mikor indultok ki? Mentek est speciálra?
10 körül indulunk starjánból... Mindenképpen megyünk sss-re..

Ha kiérünk addig... :kocc:

Kép

SALGÓ A.S.E.

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 csüt. aug. 21 20:00

Bobák Norbi @ 2008 Csüt. Aug. 21 20:50 írta:10 körül indulunk starjánból... Mindenképpen megyünk sss-re..

Ha kiérünk addig... :kocc:
De jó nektek, arra mentem volna én is szívesen! :( Este 9re bebaszna ha nem érnétek ki 300-400 kmt :D Olvastam feljebb h campingbe mentek, tod a nevét? Hátha egybe megyünk. DRZKOVA-ban van ahova én mek.

Bobák Norbi
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bobák Norbi » 2008 csüt. aug. 21 21:52

I. Peremicki @ Csüt. Aug. 21, 2008 8:00 pm írta:De jó nektek, arra mentem volna én is szívesen! :( Este 9re bebaszna ha nem érnétek ki 300-400 kmt :D Olvastam feljebb h campingbe mentek, tod a nevét? Hátha egybe megyünk. DRZKOVA-ban van ahova én mek.
én sajna még nem tudom. A tarjáni brigád intézte...

Kép

SALGÓ A.S.E.

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 pén. aug. 22 06:00

Bobák Norbi @ 2008 Csüt. Aug. 21 22:52 írta:én sajna még nem tudom. A tarjáni brigád intézte...
mind1 akkor ;) Majd hátha a pálya szélén!

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2008 pén. aug. 22 06:40

I. Peremicki @ 2008 Csüt. Aug. 21 21:00 írta:De jó nektek, arra mentem volna én is szívesen! :( Este 9re bebaszna ha nem érnétek ki 300-400 kmt :D Olvastam feljebb h campingbe mentek, tod a nevét? Hátha egybe megyünk. DRZKOVA-ban van ahova én mek.
http://www.atcluhacovice.cz/acenik.htm
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 pén. aug. 22 12:39

Urban Peti @ 2008 Pént. Aug. 22 07:40 írta:http://www.atcluhacovice.cz/acenik.htm
mondjuk én meg a kemping nevét nem tom csak a falut/várost :)

Tatrai Balazs
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Tatrai Balazs » 2008 pén. aug. 22 12:48

I. Peremicki @ Pént. Aug. 22, 2008 1:39 pm írta:mondjuk én meg a kemping nevét nem tom csak a falut/várost :)
ez a kemping nem DRZKOVA-ban van hanem Luhacovice után az erdőben ;)
Kép

Hajdó László
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Hajdó László » 2008 szomb. aug. 23 22:19

Magyar rallysimfanok a Duen oldalán a képgalriában ! Akit érdekel nézze meg , Barum Rally Zlín 2008 albumban van.

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 szomb. aug. 23 22:23

Hajdó László @ 2008 Szomb. Aug. 23 23:19 írta:Magyar rallysimfanok a Duen oldalán a képgalriában ! Akit érdekel nézze meg , Barum Rally Zlín 2008 albumban van.
Kép
Kép
De jó már nekik. ;)
Bóta Racing Hungary N4
http://www.rallyhir.hu

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 szomb. aug. 23 23:35

Bóta Racing Hungary N4

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 vas. aug. 24 22:27

Hazaértünk szerencsésen... ;)
A képeket holnap feldobom tárhelyre és belinkelem... :lollypop:

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 vas. aug. 24 22:34

Mester Laci @ 2008 Vas. Aug. 24 23:27 írta:Hazaértünk szerencsésen... ;)
Üdv itthon!!!!!! ;) :hello:
Na mivan csak oda áltál a Janikás képre?
Bóta Racing Hungary N4

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 vas. aug. 24 22:39

talijani @ 2008 Vas. Aug. 24 23:34 írta:Üdv itthon!!!!!! ;) :hello:
Na mivan csak oda áltál a Janikás képre?
...nem kell a duma...ki kellett "rángatnom" egy kép erejéig...Szóltam Táborinak, hogy küldje ki aláírni a zászlót, de azt mondta hogy menjek be érte....Bementem... :D

talijani
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: talijani » 2008 vas. aug. 24 22:46

Mester Laci @ 2008 Vas. Aug. 24 23:39 írta:...nem kell a duma...ki kellett "rángatnom" egy kép erejéig...Szóltam Táborinak, hogy küldje ki aláírni a zászlót, de azt mondta hogy menjek be érte....Bementem... :D
De azért azt a 6-dik helyet elismered nem?
Rossetit csak meg verte!
:)
Bóta Racing Hungary N4

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 vas. aug. 24 22:48

talijani @ 2008 Vas. Aug. 24 23:46 írta:De azért azt a 6-dik helyet elismered nem?
Rossetit csak meg verte!
:)
..nem értelek...ezt a témát lezártam...
Nincs mit elismerni rajta ...tény megvan pont. :lollypop:

Tatrai Balazs
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Tatrai Balazs » 2008 hétf. aug. 25 09:41

Mester Laci @ Vas. Aug. 24, 2008 11:48 pm írta:..nem értelek...ezt a témát lezártam...
Nincs mit elismerni rajta ...tény megvan pont. :lollypop:
A Diplomata d3 d3 :up:
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2008 hétf. aug. 25 09:53

Hello Minden Kedves Csapattárs!

Az elmúlt hétvégén olyan hihetetlen durva dologban volt részeem, amit ha csak meséltek volna, akkor tuti, hogy nem nagyon hittem volna el mindent!

Egy nagyon színes társaság is kellett oda, akik közül most láttam először Andráskó Istvánt, a többiekről tudtam már előre, hogy nem fogok unatkozni mllettük, még ha rossz verseny is lenne.
Ám a verseny olyan szinten nem volt unalmas, és olyan szinten megmutatkozott, hogy igazából kik azok a versenyzők, akik tényleg rally pályákra valók. Az eddig számomra egy kicsit erőtlen S2000-es kategória minden autója minden versenyzője úgy ment, hogy azt előtte nem nagyon tudtam volna elképzelni. A "nagy" versenyzők ott sokkal közönségszeretőbbek, mint pl egy OB-n 1-2 magától elszállt versenyző.
Jan Kopecky amint beért a szervíz parkba, kiszállt a kocsijából, majd odament az egyik szerelőjéhez, akitől kért jópár darab ajándék képet a szurkolók részére, és azokat megállás nélkül osztogatta +dedikálta.
Szerencsére nekem is jutott egy! :P
Azt sem nagyon gondoltam volna, hogy Janika szervííz sátrában fogunk vele fotózkodni, ám ezt i elintézte Mester Laci..... ;)
Amit viszont végképp nem gondoltam volna az IRC verseny előtt, hogy majd a szervíz parkban Nyilas Mis fogja itatni HásziPálinkávan Tóth Imit....nagyon vicces volt, amint a Suzuki szervízsátrában Tóth Imi egyik kezében az Itiner, a másik kezében pedig egy üveg HP volt (meg lett az is ürükítve ;) :D )

Ami azt illeti hibátlan hétvége volt, ám megmutatkozott ismét a hihetetlen nagy szlovák Magyar barátság, viszont vicces, hogy a Csehek is ugyanannyira utálják a szlovákokat, mint mi Magyarok :eek: :D

ui: bocsi a helyesírási hibákért, de rohanok dolgozni hamarosan..

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2008 hétf. aug. 25 14:40

Urak!

Szerintem nyugodtan "szívathattuk" volna mi is:
Kép

d3 d3 d3

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 hétf. aug. 25 16:58

Nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnna Urak! d3

Hazaértem én is sikeresen. Igaz Eger után akadt némi nehézség de erről majd a végén d3

Az a lista ami ment itt a fórumon, már garancia volt arra hogy nem fogjuk szarul érezni magunkat. Szerintem ha csak nyaralni mentünk volna, akkor is szarrá röhögtük volna magunkat. Legelső jó élmény az Hebre megjegyzése a Tesco-ban lévő sorra a pénztáraknál d3 d3 d3 Szerk: A hétvége top 3 beszólásában benne van ez: "Egggggyérrrrtelműen az a középső a legszebb. A szemüveges. Egyértelműen az a legszebb" és hogy "...inkább azt hogy nyanya. Az jobban bejön" d3 d3 d3 Aztán ahogy telt múlt az idő, még el se hagytuk a határt, de már egy kétoldalas hozzászólásnyi aranyköpés, meg poén hangzott el :respect: Nem volt egyszerű a történet d3 Golyó nagyon cipőzte a Transitnak :D Néha nem bíztam benne hogy ez itt el fog férni, de végül mindenhol kiadta d3 :respect: Egyetlen egyszer tévedtünk el, az is csak vagy 2 km volt, közvetlenül a szlovák határ után. De Norbi GPS-es telefonja megoldotta a problémánkat :) A prológ előtt mikor mentünk a pályára, megláttam Subáékat, akiket gyorsan le is intettünk. Egyből szóba elegyedtünk velük, és nagyon jó érzés volt, hogy nagyon közlékenyek voltak. Jó jó ismerték Hebrééket, de pl Robit meg engem nem, és velünk is simán elbeszélgettek. Utána jöttek Bakóék. Velük is eldumálgattunk. Bakó Laci nagyon szimpatikus volt nekem. Mikor megkérdeztem hogy kérhetnék egy aláírást a zászlóra, akkor mondta hogy hogyne kérhetnél, természetesen. Még szabályosan láttam a szemén hogy jobban örült annak hogy aláírhatja a zászlómat, mint én :respect: A prológról annyit jegyeznék meg hogy: DEEEEEEEEEEEEEEE KUUUUUUUUUUUUUUURVA JÓ HANGJA VAN A FABIANAAAAAAAAAAAAAAAAAK BASZKIIIIIIIIIIIIIIII d3 d3 Az a rajtprogram meg alapjárat, huhuhúúúúúúú d3 Kb itt ki is merült az egész, kb ennyit láttunk a prológból d3 Hát na. Voltak egy pár tízezren. Még a buszmegálló, meg a nagy hirdetőtáblák tetején is lógtak. Viszont mikor egyszer megálltunk és egy bokor mögül néztük az egyik kanyart, akkor a mellettünk álló fehér felsős néni az nem volt gyenge d3 d3 Másnap nagyon jó helyre álltunk. Egy nagyon tempós, lejtős, padlós rész után volt egy J2, és utána még vagy 100 egyenes és egy nagyon szűk lassító. Kopecky ahogy beérkezett a J2-be az valami Isten volt :respect: És utána meg nagyot változott a nézőpontom. Az első 20 autó, külön kiemelném Vouilloz, Loix, Pech, Rosetti, Bouffier és Béres Józsi teljesítményét. A mezőny olyan, hogy a videókból semmi sem jön vissza. Az, amit a pálya szélén tapasztaltam. Hát. Nemegyszer csak néztem hogy most akkor a kocsi ilyen féktáv után mit keres a lassító után 300 méterrel 6.-ban, mikor valahol a fenyőfa alatt kellene lennie tetőn. Erre nincs jobb kifejezés: más dimenzió. Külön jó érzés volt hogy mikor a magyarok jöttek, akkor először Tagai Robi, Tóth Imi nem vett észre minket. De Suba Ákos oldalán pont annyira volt lehúzva az ablak, hogy kiférjen a keze, és a J2 után már integetett nekünk :respect: A másik kellemes meglepetés, hogy vártuk Bakóékat, és a sportbíró bácsika, magától jött oda, és mondta hogy ne várjuk őket mert kiestek. Magyarországon a székéből nem állt volna fel egy sportbíró sem. Nemhogy még odajöjjön hogy hé paraszt ne várd, mert kiesett. Nagyon barátságos volt az öreg. Hozta nekünk a nevezési listát, stb stb. Jó volt na :respect: Második körben már mindenki észrevett minket. Bútor vágott is egy keresztet a lassító közepén d3 d3

Második napot majd később d3
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 hétf. aug. 25 20:40

Élménybeszámoló:

NO COMMENT ;)

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 hétf. aug. 25 21:15

Andrasko Istvan @ 2008 Hétf. Aug. 25 21:40 írta:Élménybeszámoló:

NO COMMENT ;)
..hmmm azt hittem itt többet fogsz beszélni.... ;) :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. aug. 25 21:17

Mester Laci @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:15 pm írta:..hmmm azt hittem itt többet fogsz beszélni.... ;) :D
...hm...? :D :D
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. aug. 25 21:18

Mester Laci @ Vas. Aug. 24, 2008 11:27 pm írta:Hazaértünk szerencsésen... ;)
.....az már elmult.... :reklamacio: :reklamacio: :D
HFRT Team

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 hétf. aug. 25 21:22

A képek feltöltése egy kicsit csúszik, 2 okból kifolyóan:
1. becsomagolva is majd900 mega- szelektálnom kell...
2. holnap érkezik az új gépem... :D
Ígérem a héten fent lesznek... :rolleyes: :lollypop:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 hétf. aug. 25 21:23

NyilasM @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:18 pm írta:.....az már elmult.... :reklamacio: :reklamacio: :D
Hát bizony elmúlt :mad: :D :D

Legalább a Janikás képet told fel. Bóta Robival már azt várjuk mióta megmutattad a gépen :) Azt még egy profi fotós is megirigyelhetné ;) :up:
Ford Fiesta S2000

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2008 hétf. aug. 25 21:23

Mester Laci @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:22 pm írta:A képek feltöltése egy kicsit csúszik, 2 okból kifolyóan:
1. becsomagolva is majd900 mega- szelektálnom kell...
2. holnap érkezik az új gépem... :D
Ígérem a héten fent lesznek... :rolleyes: :lollypop:
...nekem mind kelll !!!!!!!!! ;)
HFRT Team

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 hétf. aug. 25 21:24

NyilasM @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:23 pm írta:...nekem mind kelll !!!!!!!!! ;)
Szintén zenész ;)
Ford Fiesta S2000

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2008 hétf. aug. 25 21:30

Mester Laci @ 2008 Hétf. Aug. 25 22:15 írta:..hmmm azt hittem itt többet fogsz beszélni.... ;) :D
Most mit lehet erre mondani? ;) :D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 hétf. aug. 25 21:33

Andrasko Istvan @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:30 pm írta:Most mit lehet erre mondani? ;) :D
Ha olyan mazochista vagy mint én, akkor annyit írsz, hogy még Te is azt mondod hogy a második napot és a hazafele utat egy másik hsz-ben írod le d3 d3 De ha nem, akkor meg tényleg csak annyit lehet hozzátenni hogy No comment :) :respect: :respect:
Ford Fiesta S2000

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 hétf. aug. 25 21:39

Kép

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2008 hétf. aug. 25 21:46

Mester Laci @ 2008 Hétf. Aug. 25 22:39 írta:Kép
ezt lementettem ;)

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2008 hétf. aug. 25 21:46

Mester Laci @ 2008 Hétf. Aug. 25 22:39 írta:Kép
Zsííír ;)

Nyilas Andras
Vendég

Hozzászólás Szerző: Nyilas Andras » 2008 hétf. aug. 25 21:55

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Nyilas Andras 2008 hétf. aug. 25 22:14-kor.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2008 hétf. aug. 25 21:56

Mester Laci @ Hétf. Aug. 25, 2008 10:39 pm írta:JANIKÁS KÉP
Azzzzzzzzzzzzzzzzztak.rva mekkora kép ez tá jau Isten :eek: :eek:

Ui.: A hétvége folyamán mindig sikerült úgy helyezkedni hogy egy zászló mindig eltakarja a fejemet d3 d3 Fasssszom d3 d3
Ford Fiesta S2000

Mester Laci
[HFRT] Tag

Hozzászólás Szerző: Mester Laci » 2008 hétf. aug. 25 22:08

Kép

Válasz küldése