MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folytatás

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Re: MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folyt

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 hétf. jún. 01 20:42

:up: :up:

Duen ír cikket az RH-ra? :think:
Kép

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2015 hétf. jún. 01 20:56

atiwrc írta: Duen ír cikket az RH-ra? :think:
Ez bonyolult :D

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 kedd jún. 23 20:16

Egy kis hangulatvideó Fehérvárról :)

KLIKK!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 csüt. jún. 25 16:09

Bunyo írta:Egy kis hangulatvideó Fehérvárról :)

KLIKK!
Nagyon hangulatos :respect: :respect:
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2015 pén. jún. 26 06:17

Bunyo írta:Egy kis hangulatvideó Fehérvárról :)

KLIKK!
:up: :up: :up:
Szabó Zéé

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2015 hétf. júl. 06 12:33

Látom Ati megint jól dolgoztál :)

http://www.duen.hu/hirek/benik_balazs_autoja
Szabó Zéé

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 hétf. júl. 06 16:06

ez nekem nem tetszik... sorry...

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 hétf. júl. 06 17:29

Finkoo[HUN] írta:ez nekem nem tetszik... sorry...
Egyet kell értsek veled, lehetett volna valami bonyolultabb összeállítás.
Sokszor az egyszerűbb több :)
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2015 kedd júl. 07 06:53

rallyfenegyerek írta:
Finkoo[HUN] írta:ez nekem nem tetszik... sorry...
Egyet kell értsek veled, lehetett volna valami bonyolultabb összeállítás.
Sokszor az egyszerűbb több :)
Nekem maga a render tetszik, én arra gondoltam. Bár én nekem nincs olyan szépérzékem és hozzá nemértésem miatt nem vagyok annyira kritikus, lehet ezért a festés is tetszik. :)
Szabó Zéé

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 kedd júl. 07 10:35

A dizájn maga nálam is határ eset, mondjuk szerintem élőben biztosan karcosabb lesz (a szép render ellenére is).

Mondjuk ez a B Build Trade logo az elején önmagában botrány, nem is értem, hogy lehet egy komoly cégnek 2015-ben ilyen logója, a grafika meg a tipo egyaránt vicc.

De legalább kicsit visszajön a klasszikus OMV-s fíling, meg a narancs az oldalán is feldobja.

Összességében pedig BB mehetett volna felőlem hófehér autóval is, az a lényeg, hogy végre itt van :)

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 kedd júl. 07 14:24

Bunyo írta:A dizájn maga nálam is határ eset, mondjuk szerintem élőben biztosan karcosabb lesz (a szép render ellenére is).

Mondjuk ez a B Build Trade logo az elején önmagában botrány, nem is értem, hogy lehet egy komoly cégnek 2015-ben ilyen logója, a grafika meg a tipo egyaránt vicc.

De legalább kicsit visszajön a klasszikus OMV-s fíling, meg a narancs az oldalán is feldobja.

Összességében pedig BB mehetett volna felőlem hófehér autóval is, az a lényeg, hogy végre itt van :)
én pont a régi omv-s fílinget hiányolom belőle, pontosabban lehetne sokkal inkább hangsúlyos! balázst mindig meg lehetett ismerni, akár csak az autója alapján is, pedig nem igazán voltak egyforma festései az évek folyamán...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd júl. 07 16:08

Csak a rendert csináltam én, a design tervet és az rbr-es fiestára festést nem én csináltam.

Én örültem hogy visszajött a régi kék és zöld szín, de komolyan mondom gondolkodnom kellet hogy miért is kék? A zöld oké a scorpio trans miatt, de miért is volt kék anno szinte az összes kocsija? Kellett vagy 3 perc mire leesett hogy az OMW miatt :idea:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd júl. 07 16:16

Finkoo[HUN] írta: én pont a régi omv-s fílinget hiányolom belőle, pontosabban lehetne sokkal inkább hangsúlyos! balázst mindig meg lehetett ismerni, akár csak az autója alapján is, pedig nem igazán voltak egyforma festései az évek folyamán...
Kép
Rémlik még valami másik hasonlo fehér(esetleg zöldel) vagy fekete lancer de most nem keresgéltem
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szer. júl. 08 14:10

atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta: én pont a régi omv-s fílinget hiányolom belőle, pontosabban lehetne sokkal inkább hangsúlyos! balázst mindig meg lehetett ismerni, akár csak az autója alapján is, pedig nem igazán voltak egyforma festései az évek folyamán...

Rémlik még valami másik hasonlo fehér(esetleg zöldel) vagy fekete lancer de most nem keresgéltem
te most kötözködsz? :D :reszeg: a bajnokis fordokra gondoltam...
erre most visszalinkelhetném az argentín rally-s mitsu festését... :D

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2015 pén. júl. 10 18:35

atiwrc írta:Csak a rendert csináltam én, a design tervet és az rbr-es fiestára festést nem én csináltam.

Én örültem hogy visszajött a régi kék és zöld szín, de komolyan mondom gondolkodnom kellet hogy miért is kék? A zöld oké a scorpio trans miatt, de miért is volt kék anno szinte az összes kocsija? Kellett vagy 3 perc mire leesett hogy az OMW miatt :idea:

Meg az Euronics sokat nyomott neki a pénzileg. Az is kék.
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Smici1985
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Smici1985 » 2015 hétf. júl. 13 14:06

Élőben jól nézett ki Benik autója. Főleg ugratáskor! :D Amúgy a készítő nem teszi publikussá?

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 hétf. júl. 13 15:31

:up: Minden csak körítés kérdése... :D :D :D
Smici1985 írta:Élőben jól nézett ki Benik autója. Főleg ugratáskor! :D Amúgy a készítő nem teszi publikussá?

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 hétf. júl. 20 11:03

Veszprémről is készült egy kis mozgókép, akit érdekel,

KLIKK

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szer. júl. 22 16:03

Bunyo írta:Veszprémről is készült egy kis mozgókép, akit érdekel,

KLIKK
Pöpec! :up:
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 csüt. júl. 23 15:28

KLIKK
nekem ezek a fentről felvett drónos felvételek nagyon bejönnek... nagyon király!!! :up: :up: :up:

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2015 csüt. júl. 23 20:14

KLIKK
Eszméletelen jó munka :respect: nagy gratula hozzá...

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2015 kedd júl. 28 20:00

KLIKK

:eek: :respect:
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 szer. aug. 12 10:31

Köszi minndekinek, Kassára van most nagy készülés, remélem az eddigi legjobb készülhet majd ott. :) Kicsit más stílusban, kicsit hosszabban mint az eddigiek. Legalábbis remélhetőleg :)

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 csüt. aug. 13 08:47

Bunyo írta:Köszi minndekinek, Kassára van most nagy készülés, remélem az eddigi legjobb készülhet majd ott. :) Kicsit más stílusban, kicsit hosszabban mint az eddigiek. Legalábbis remélhetőleg :)
Várós... :D

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 csüt. okt. 15 10:38

Mégsem az lett amit elképzeltem (sajnos), de ki egy kis eredet hangos durrogásra vágyik még Kassáról , annak ajánlom :) Lehet nem kellett volna a Legendig húzni, most az úgyis elviszi a show-t, de azért élvezhető kis mezőny volt ez is.
Mecsekről megint kicsit más lesz...

KASSA VIDEÓ

Szabbi97
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szabbi97 » 2015 pén. okt. 16 06:53

Szokás szerint Mecsek Rallye élő eredmények mindenhol!!! :)
Kövesd Online vagy Androidon!

Mecsek Rallye live results as always!
Follow it online or on Android!
NetRally Live
NetRally Hírek - Android app
Kép

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 szomb. okt. 24 10:56

És akkor... akit még érdekel...

MECSEK VIDEÓ

Nem nagyon pörög már a fórum (sajnos), de ha mást nem, legfeljebb magamnak :D egy kis évösszegző...

Hosszú évek óta az idei szezon volt az első, amikor a munkámmal is össze tudtam egyeztetni, és lelkesedésem is volt, így Miskolc kivételével minden futamon ott tudtam lenni, és összességében már a 17. szezon amit nyomon követek.
Összességében, azt tudom mondani, hogy megérte :) Bár az igazsághoz hozzá tartozik, hogy én sose voltam ennek a "hú de szar már a magyar rally" mozgalomnak a tagja, és minden időszakban próbáltam megtalálni, megélni a jót. Ez 2010-2012 között az IRC meg két Eger Rally kivételével azért nem volt túl könnyű :D Egy ideje már ráálltam arra, hogy a mezőny elejét kövessem, őket láthassam minél többször, mivel engem ez érdekel igazán, így sajna a mezőny egészét ritkábban látom, sőt talán volt olyan verseny is ahol egyáltalán nem, tehát összességében nehéz véleményt formálni, de amit láttam azzal általában elégedett voltam.
A mezőnyről... A dobogósok: Herczig Norbi - abszolút megérdemelt bajnoki cím, én mindig is kedveltem, de brutális volt amit idén csinált, szemre is, órára is. Persze, jó autó, jó háttér, sok tapasztalat, meg ötödjére csak összejött, lehet ezt is mondani, de sokaknak így sem sikerül:) Remélem valami tisztességes nemzetközi szereplés még összejön neki egyszer. Kazár - autózásra általában szimpatikus, emberileg meg egyre kevésbé, pedig sose volt az :D A Formula magazinos nyilatkozatai botrányosak, fair playt távolról sem ismeri, ha épp nem nyer annak száz féle oka van, csak ő nem. Sok szép dolgot hallani felőle :) Nézni viszont nem volt rossz, sajnos ezzel a mentalitással csak ASI 2, nyerhet 100 bajnoki címet is, akkor se fog rá senki úgy tekinteni. Ismétlem, ezt én alapvetően sajnálom, mert az autóval jól bánik. Janika - nekem mindig is más érzetem van a pálya szélén, mikor indul Janika, meg amikor nem. Számomra ő volt a top mikor bekapcsolódtam a rally világába, és ez azóta is így van. Igazából már az ő személye miatt is szívesebben megyek egy versenyre. A Peugeot-n viszont még mindig nem tudok dűlőre jutni, nekem nem kerek az az autó. Nem tudom, ki hogyan van vele, de nekem látványosan gyengébbnek tűnik a kategoriatársakhoz képest is. (Más.: Alapvetően tetszene ez az R5 kategória, de csak Ford hozza egyelőre a fílinget nekem: a Peugeot meg a Citrom jól szól, de hol van belőlük az erő (és az ALS), a Skodának meg hol a hangja? És egyáltalán, hogy lehet, hogy még annyi gyártó sem csinált még R5-t, mint S2000-t?) Lényeg a lényeg, Janikában szerintem idén még több volt, mint az autóban, de így is nyert versenyeket, amiből a Mecsek nekem meglepetés, hogy hiba nélkül lehozta, mert korábban sem az eső sem a sötét nem volt a barátja. Remélem most újabb pár évig még láthatjuk őt.
A többiekről: Turán, a legszerencsétlenebb pilóta ever, pénz van technika van, részeredmények vannak, aztán a végére semmi sincs. Idén jóval többet vártam tőle, sajnálom, hogy megint nem jött össze. Hadik - szerintem olyan tanuló év volt, mint az első Subarus, aztán jövőre odapörköl. A gép jól szól, tempó megvan, szép csendben teszi a dolgát. Neki sem volt túl szerencsés év, de ahol láttam ott mindig jó volt. Krózser - a legszerencsétlenebb pilóta ever No. 2. Ezek az egy szakasz utáni kiesések nekem komolytalanok, pedig összességében ő is gyors lenne. Spicit talán a technika váltás hozná rendbe, tavaly év elején azt hittem, hogy "tényleg visszatér", de az autó azóta is folyamatosan szarakodik, talán a tempó sem a régi már. Ollénak sem jött össze ez az év, pedig őt mióta Fordban van az egyik kedvencem lett, ez az évközi motorbontásos-óvásos történet kár volt, az igazság talán odaát van :) De, hogy nézni jó, szerintem sneki sem vitathatja. Botka, a történet másik szereplője, itthon már a stabil élmezőny tagjává nőtte ki magát (ami 10 év Mitsubishizés után talán illendő volt), de az EB-n meglepetés hogy ilyen stabil eredményeket hoz. Komoly konkurenciája mondjuk nincs, ennek ellenére megsüvegelendő. Balogh Jani az egyik legnézhetőbb Mitsu volt, nem véletlen az N-es bajnoki cím sem, jó lenne valami komolyabb technikában látni. A két meglepetés ember nekem: pozitív oldalon Vincze Feri, hogy a tőrás élmezőnyből az ORB élmezőnybe is simán berobbant. Ami viszont baj, hogy ennek végül semmi nyoma nincs, mert sehol se lett belőle pontszerzés. Reméljük jövőre. Negatív meglepetés pedig a Horváth Balázs, Úgy tűnt hogy a BMW-vel kifejezetten jól megy, de a Skodával már nem boldogult el, aztán a fehérvári rajtdobogós bohóckodás után el is tűnt. Pedig optimistán azt hittem, hogy bővül majd az élmezőny :) Végül pedig Benik visszatérése, ami egyszerre volt váratlan és örvendetes, remélem, hogy folytatódni fog, valamint Bútor beugrásai, amik szintén nagyon jók voltak.

Pár szó a versenyekről:
Eger: Talán a legjobban sikerült futam számomra, jó idő, jó helyek, brutál mezőny. A szlovákok rendesen odatették magukat idén, 10 éve még mi vittük hozzájuk a WRC-ket, most ők hozták ide. Nem gondoltam volna, hogy lesz még itthon ilyen, jó volt látni, még akkor is, ha tempóban a 2 Fiestát meg a Bérest leszámítva sehol nem voltak.
Szombathely: Pontosan azt hozta amit vártam, amit hallottam, olvastam róla korábban. Jó minőségű, meglepetés nélküli verseny :) Jellegzetes Szombathely rallys helyeken álltam, ugrató+derékszögek.
Nem túl valószínű, hogy ismételni fogok itt. Ellenben a szervízpark eszméletlenül jó helyen volt. Sikerült itthon hagynom egy hátizsákot, a maradék cuccommal meg rossz lett a hang, így sose lett belőle videó. Talán ha csinálok valami évvégi best of-ot, felhasználok pár snittet.
Fehérvár: A hazai verseny, örülök, hogy visszatért és maradt is. A vegyes talajnak én nagyon örülök, a város széli murvás gyorsnak is. Változatos, bár az aszfaltos nap talán annyira nem nézőbarát, de cserébe szerintem baromi jó pályák.
Veszprém: A szokásos, hálisten, hogy megint vannak a lőterek, és nem a reptéren meg mellette a szántóföldön zajlik a verseny. Nálam a Veszprém mindig adja :)
Kassa: Brutál mezőny No.2., baromira készültem rá aztán sajnos mégsem alakult annyira jól. A tavalyi pályákon az idei mezőnnyel inkább kiegyeztem volna. De jó volt megint WRC-ket látni, hallani.
Mecsek: Nekem ez a reptéri prológ nagyon bejön, sokkal hangulatosabb helyszín mint a plaza parkoló. Jó lett volna egy Kisvaszar, egy Magyarhertelend lefelé, esetleg a Zobákpusztai gyors körgyorsnak mint 2009-ben, cserébe voltak az eredei gyorsok, amik amúgy biztosan nem rosszak versenyzői szempontból, de az egyik még sajtó elől is elzárt volt. Ez komolytalan :) Összességében azonban ez is egy jó verseny volt, azért már egy erősen megfogyatkozott mezőnnyel.

VIDEÓK:

EGER

FEHÉRVÁR

VESZPRÉM

KASSA
KASSA RAJTOK

MECSEK

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 szomb. okt. 24 14:16

Bunyo írta:És akkor... akit még érdekel...
Hogyne érdekelne... ismét profi munka, nagyon hangulatos!!!

Kapásból kétszer néztem meg, és a hangerőt is felcsavartam rendesen!!!:D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2015 vas. okt. 25 19:00

Pazar videók , profi munka... :up: :respect: :respect: :respect: :up: :up: :up:

A versenyzők véleményezésében gyökeres ellentét van köztünk :rolleyes: ;) :D :D
..nem óhajtok belekezdeni mert meddő vita lenne,bár 1-2 megjegyzésem lenne :D
....egyet sajnálok :hogy (talán)túl közelről láttam(-hallottam) bele 1-2 dologba... amitől és akiktől okádhatnám lett\van a rally 1sztályra nézve.
Még mindig pénzmosi az egész.... semmivel nem különb a focitól....15éve nagyjából ua. a középmezőny és nem javultak sőőt...és most azok lassan az eleje is.... 1 profi van a mezőnybe...még csoda hogy megtanult vezetni és bajnok tud lenni TOP1-es autóval.
Én befizetem az adómat :itt és ott(rally\foci) + inkább elszórakozzák: no ahhoz képest mutatni is kellene vmit.(se foci-se rally)Ahol+ kisebb pénzből is lehetett szórakozni azt+ a tisztelt MNASZ is szétkúrta.

Sok oka van hogy (ha már nincs rte)akkor inkább lelkes amatőr versenyeket nézzek vagy azt se... :D :D

De azért az összefoglalóidat megnézem :reszeg:
HFRT Team

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2015 vas. okt. 25 19:26

Köszönöm! :)

Nyugodtan belekezdhetsz, én elfogadom, sőt nyitott és kíváncsi is vagyok, legalább történik itt valami. :D
Nem is vitaként tekintek a témára, én kívülállóként tekintek erre az egész történetre, az alapján véleményezek, amit épp a pálya szélén látok.
(A vicc, hogy a másik említett sportágban a munkám révén eléggé képben vagyok, szóval nem kell bemutatni... :rolleyes: :offtopic: )
Ettől függetlenül, a rally nekem mindig is kikapcsolódás volt, és a korábbi évekhez képest idén megint tudtam élvezni is. A véleményeimet próbáltam naiv optimizmussal megírni, nyilván oda lehetett volna írni mindenkihez az érem másik oldalát is, de akkor már a saját szórakozásomat is elrontanám :D :D

Ellenben, így vagy úgy, de remélem Mikuláson pár fiktív számlát még elfüstölnek a srácok és összejön egy jó kis mezőny. Aztán ki tudja jövőre megint hova jutok el :D

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2016 csüt. jan. 28 19:00

Sziasztok!

Nem tudjátok mi volt az a meglepetés amit ma Botkáék bejelentettek?
Valaki volt esetleg a sajtótájékoztatón?

Köszi előre is a válaszokat.

Üdv,

Ákos

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. jan. 28 20:51

Azt már írták korábban, hogy itthon az R4el fog menni.

http://rallysport.hu/info/2016/01/01-26 ... ervek.html
Kép

Eros Akos
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Eros Akos » 2016 szomb. jan. 30 11:28

atiwrc írta:Azt már írták korábban, hogy itthon az R4el fog menni.

http://rallysport.hu/info/2016/01/01-26 ... ervek.html

Köszi a választ közben kinyomoztam én is.

mc78chris
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: mc78chris » 2016 szer. feb. 24 11:46

Van valami infó a magyar mezőnyről???

Janika-?-Tagaiék eladták a Peugeotot,az az egy ami megmaradt a lengyel sráccal teljesíti a Mexico-és Argentin rallyt így nem ér haza a kocsi csak májusra,ha vesznek egyet akkor talán indul. Peugeot 208 R5
Turán - Fiesta R5 - Tagaiéké
Herczigh - Skoda R5
Kazár - ?
Hadik - Fiesta R5 (ha nem adja ki valakinek)
Trencsényi - Fiesta R5(ha nem adja ki,vagy el)
Kovács A. - Fiesta R5
Lencse Z. - Fieste R5 (Harrach-féle,vagy vesznek egyet)
Botka - Mitsu (sajna nem a citroen R5-el megy itthon)
? - Korda racing Skoda R5 (valaki csak kibérli)
? - Eurosol racing Skoda R5 (nem hiszem,hogy Puskádi indul vele magyarba,de lehet kiadja)
Ollé - ?

mc78chris
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: mc78chris » 2016 szer. feb. 24 11:48

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 szer. feb. 24 20:55

mc78chris írta:Van valami infó a magyar mezőnyről???

Janika-?-Tagaiék eladták a Peugeotot,az az egy ami megmaradt a lengyel sráccal teljesíti a Mexico-és Argentin rallyt így nem ér haza a kocsi csak májusra,ha vesznek egyet akkor talán indul. Peugeot 208 R5Jön 3 darab evo2 es R5 abból csak kettő lesz összerakva a harmadik marad tartaléknak úgy mint az első verziónál
Turán - Fiesta R5 - Tagaiéké Saját
Herczigh - Skoda R5
Kazár - ? Fiesta
Hadik - Fiesta R5 (ha nem adja ki valakinek) Van neki már kettő
Trencsényi - Fiesta R5(ha nem adja ki,vagy el)Az előbb említett úrnál van
Kovács A. - Fiesta R5
Lencse Z. - Fieste R5 (Harrach-féle,vagy vesznek egyet) Nem fognak venni sajátot
Botka - Mitsu (sajna nem a citroen R5-el megy itthon)
? - Korda racing Skoda R5 (valaki csak kibérli) Lehet Norbika
? - Eurosol racing Skoda R5 (nem hiszem,hogy Puskádi indul vele magyarba,de lehet kiadja)
Ollé - ?

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 szer. feb. 24 22:08

Kiss Lacika Fiesta R5
Bodolai szintén Fiesta R5
Elvileg lesz még egy Fabia R5 hazai kézben, arról viszont nincs semmi infóm. Ollé már el is adta a Botka féle 207 est. Neki gondolom marad a Fiesta S2000.

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2016 csüt. feb. 25 09:12

A Fiesta lesz az új Mitsubishi? :)

Remélem a PSA-nak bejön a frissítés és kicsit többet látnak majd a Citromban meg a Pözsóban is fantáziát, legalább akkor hallanám is hogy jön egy autó :)

Kiss Lacika már tuti? Leglaább onnan bíztam még egy 208ban :rolleyes:

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 csüt. feb. 25 09:48

Bunyo írta:A Fiesta lesz az új Mitsubishi? :)

Remélem a PSA-nak bejön a frissítés és kicsit többet látnak majd a Citromban meg a Pözsóban is fantáziát, legalább akkor hallanám is hogy jön egy autó :)

Finnországból hoztak el egyet :)

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2016 csüt. feb. 25 11:27

Lenart Szabolcs írta:
Bunyo írta:A Fiesta lesz az új Mitsubishi? :)

Finnországból hoztak el egyet :)
Az szép. Akkor Fiestából nem lesz hiány...

Szlovákokról tudni valamit? Mehetnek a WRC-k, vagy nem? Kukucka is Skoda R5, Melicharek is árulta a Fordot..
Grzyb? Skoda R5 ő is? Béres? Fiesta, vagy a Mini?

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 csüt. feb. 25 15:44

Bunyo írta:
Szlovákokról tudni valamit? Mehetnek a WRC-k, vagy nem? Kukucka is Skoda R5, Melicharek is árulta a Fordot..
Grzyb? Skoda R5 ő is? Béres? Fiesta, vagy a Mini?
Remélem elég ha csak annyit írok hogy a Bodolai megy a másik Fiestával. :)
Elvileg szabad a WRC de szinte mindenki R5. :(

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. feb. 25 20:50

Kiss Laci 208 R5-ben én is reménykedtem, de miután hallottam, hogy a 208 RX-et megvették és saját csapat meg minden, akkor sejtettem hogy nem fogja mindere futni.
Az RX megvételét én hibás döntésnek tartom így kívülállóként. Szerintem jobb lett volna Hansen csapatában mennie.

Akkor ha jól értem, Trencsényi Fiestáját megvette Hadik és úgy gondolnám Bodolai fog menni vele.
De akkor ezt erre írtad? :think:
-"Béres? Fiesta, vagy a Mini?"
-"Remélem elég ha csak annyit írok hogy a Bodolai megy a másik Fiestával."
(Szerk. most nézem, hogy szilveszteren a Hadik féle kocsival ment. Hadik akkor nem menne szlovákba vagy felváltva használná a kocsikat?)

Reméltem hogy valami sárgás dekorral fog majd futni Ollé 207-el de már Olaszban van a kocsi.... :(

"Elvileg lesz még egy Fabia R5 hazai kézben, arról viszont nincs semmi infóm"
Arról nincs infód hogy ki megy vele, vagy arról hogy ki veszi meg? Ha egyik sem akkor honnan az info hogy lesz egyáltalán?

Herczig mintha olyat emlegetett volna hogy szeretne EB-re is menni majd, szóval nem gondolnám, hogy a Baumschlager csapatát lecserélné, ha a skoda támogatása megmarad.....
Kép

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2016 csüt. feb. 25 21:15

atiwrc írta: Akkor ha jól értem, Trencsényi Fiestáját megvette Hadik és úgy gondolnám Bodolai fog menni vele.
De akkor ezt erre írtad? :think:
-"Béres? Fiesta, vagy a Mini?"
-"Remélem elég ha csak annyit írok hogy a Bodolai megy a másik Fiestával."
(Szerk. most nézem, hogy szilveszteren a Hadik féle kocsival ment. Hadik akkor nem menne szlovákba vagy felváltva használná a kocsikat?)
Szerintem ez csak arra vonatkozott, hogy 1 Fiesta a Hadik alá, egy a Bodolainak... tehát még láthatjuk a Minit :)

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 csüt. feb. 25 22:19

Így van, a Minit lehet még majd látni.
Honnan az infó a harmadik skodára? Hmmm, sok ember beszél róla. :D
A Herczignek meg ennyi volt a BRR es kocsi, túl drága...
Már tavaly sem futotta volna a mecseki versenyre.

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2016 csüt. feb. 25 22:42

Krózser is árulta az R4-et, ő se lepne meg ha R5re váltana.
Benik vajon menni fog??...

És vajon s2000 lesz még? Eléggé lement az áruk most, 1-2 lepattanót összeszedhetnének, 1-2 év szerintem meg lehet azokban az autókban... Bírom én az R5-ős Fiestat, de az is uncsi lesz ha mindenki azzal megy :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 hétf. feb. 29 18:04

Rangáéknak szép lett az új autó!

Kép
Kép

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2016 csüt. márc. 03 12:05

Alakulnak a dolgok :) Ez pl a tökéletes kategória nálam:

Kép

Ez is komoly, de itt a tavalyi jobban tetszett egyelőre :)

Kép

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 csüt. márc. 03 15:42

Bunyo írta:Alakulnak a dolgok :)

Ez is komoly, de itt a tavalyi jobban tetszett egyelőre :)

Kép
A másik szebb volt ami oda készült :(

Lesznek még szép járgányok Lacikától :D

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2016 csüt. márc. 03 19:39

Úgy néz ki Béreséknél változások lesznek. Az se biztos hogy megy valamivel. Elhagyta az L Racinget :(

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 csüt. márc. 03 20:29

Kár, hogy Eger Rally-n a fele lerostálódik majd a szuhai erdőben... :D

Válasz küldése