MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folytatás

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Fekete Misi
[BRH] Tag

Re: MNASZ Rally I.o.(Hír, vélemény, élmény, találkozó) folyt

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 vas. júl. 14 19:48

Már meg se lepődök Norbi legújabb húzásán...2009ben is a VP Rallyn elintézte, hogy ne kelljen őt kizárni. Ennyi, meg egy bambi :)
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 vas. júl. 14 20:30

Fekete Misi írta:
Már meg se lepődök Norbi legújabb húzásán...2009ben is a VP Rallyn elintézte, hogy ne kelljen őt kizárni. Ennyi, meg egy bambi :)
Ez itt mindennapos. Pont Kazárnak kellene nagyon csendben meghúznia magát a tavalyi aradi eset után...na az volt az igazán szánalmas. Herczig húzását is elítélem, korábban volt ilyen Beniknek is, Turinak is ott volt a kerékcserés ügy, Asit meg se kell említeni, Bútornak is volt, hogy a nézők szereltek Veszprémben.

Azt sem tartom kizártnak, hogy ezt csak Kazárék mondják így, tavaly is minden egyértelmű ténynek ellentmondva nyilatkoztak végig.
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 vas. júl. 14 23:08

Oké, csak az itt felsorolt emberekről 1 ilyen esetet lehet felhozni. Herczignek meg már nem 1, és nem is 2 eset van a számláján...
Ford Fiesta S2000

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. júl. 15 05:51

Tocy írta:..... Herczig húzását is elítélem, korábban volt ilyen Beniknek is, Turinak is ....
Ez az indoklás azért sántít mert akkor ennek sosem lesz vége ha az emlegetik hogy kinek mikor volt "húzása". Arról nem is beszélve hogy amiket felhoztál példákat lett is belőlük büntetés. Itt meg ha vki. behajt a zónába,ugye ki van táblázva,félreérthetetlen ,akkor absz. nincs miről beszélni,majd fogja magát és kitolat...vicc.
Aztán volt egy IRC futamunk is,ahol nóri szarrá tesztelt egy elzárt szakaszt,majd mikor kiderült módosították a tiltott pályabejárás fogalmát.Persze sok ember egóján csorba esik mikor rá kell jöjjön hogy kitörölheti a seggét a lóvéjával mert egy ismeretséggel messzebb lehet jutni ....

Az Asi ügy+ már uncsi gazdagon(egyedül Arad volt bizonyított)... uncsi hogy azok az emberek akik nem törődnek bele hogy szarráverték egy gyengébb technikával állandóan áskálódnak.Persze tudom hogy egy fórumra kár is írni,mert ez olyan itt mint a politika,mind1 hogy egy adott párt mit tesz ha utálják mint a szart.. nem is merülök bele érvekbe mert fölösleges.....
HFRT Team

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 hétf. júl. 15 08:01

Mindig csak arról beszéltek ki hogy csalt vagy sem....

Arról meg egy szót sem ejtetek pl hogy Ollé nem is ment rosszul a Fiestával, Bútort is megverte a végén, igaz ő sokat kapott a második gyorson, de később is volt hogy verte Sasa.
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 hétf. júl. 15 08:33

NyilasM írta:
Tocy írta:..... Herczig húzását is elítélem, korábban volt ilyen Beniknek is, Turinak is ....
Ez az indoklás azért sántít mert akkor ennek sosem lesz vége ha az emlegetik hogy kinek mikor volt "húzása". Arról nem is beszélve hogy amiket felhoztál példákat lett is belőlük büntetés. Itt meg ha vki. behajt a zónába,ugye ki van táblázva,félreérthetetlen ,akkor absz. nincs miről beszélni,majd fogja magát és kitolat...vicc.
Aztán volt egy IRC futamunk is,ahol nóri szarrá tesztelt egy elzárt szakaszt,majd mikor kiderült módosították a tiltott pályabejárás fogalmát.Persze sok ember egóján csorba esik mikor rá kell jöjjön hogy kitörölheti a seggét a lóvéjával mert egy ismeretséggel messzebb lehet jutni ....

Az Asi ügy+ már uncsi gazdagon(egyedül Arad volt bizonyított)... uncsi hogy azok az emberek akik nem törődnek bele hogy szarráverték egy gyengébb technikával állandóan áskálódnak.Persze tudom hogy egy fórumra kár is írni,mert ez olyan itt mint a politika,mind1 hogy egy adott párt mit tesz ha utálják mint a szart.. nem is merülök bele érvekbe mert fölösleges.....
Miből lett büntetés? Benik Veszprémben ugyanazt eljátszotta, mint Herczig, tolatott, semmi sem lett belőle, meg sem említették sehol. Turi kerékcserékéből mi lett?...

Asiról tényleg kár szót ejteni, az, hogy mi bizonyított meg mi nem, hát ez relatív, jelenleg Herczigé sem bizonyított, mert hivatalosan mindent frankón csinált. Persze valójában nem, de érted, ha Asinál azt mondod, hogy hát de nem is bizonyított, akkor itt sem az. Az érveket meg szívesen elolvasnám, talán meg tudnál győzni ( bár igazából vita sincs, mert ha Herczig ezt tényleg így csinálta, akkor ki kellett volna zárni...csak én nem voltam ott, Kazáréknak meg azt se hiszem el, amit kérdeznek... ), de így gyakorlatilag nem mondtál semmit.

Amúgy igen, lehetne írni bőven a versenyről is inkább, csak ki van emelve ez most nagyon. Pedig tényleg mindennapos eset, és ezzel asszem mindent el is mondtam a magyar rallyról...

Illetve nem mindent, mert azt még hozzátenném, hogy egy tejfelesszájú arab gyerek idejön, azt se tudja mi az, hogy Magyarország, felírja a pályákat és leveri a mezőnyt, szemre alaposan, de időben is néha, na ez mond el mindent a mi pilótáinkról. Turán jött előttünk lángoló kerékkel, Asi futott oda mindjárt telefonnal a kezében, hogy volt-e futómű :D Ollé egyébként jól jött, de a többi S2000-hez képest is kevés a végsebessége a Fiestának, így főleg szép teljesítmény volt tőle. Bútor meg egy tök átlagos pilóta lett, szemre és időre is, semmi extra gyakorlatilag. Botka jött szépen végig, ki is járt neki már egy győzelem, Herczig meg csak az utolsó körben ( igaz addig voltak gondok az autóval is ). Kazár viszont megint csalódás, mindenhol túrta az orrát, elvette a gázt, aztán előttünk bele is fulladt...három körből háromszor jött lassan, éppen beszéltük, hogy a tavalyi Mitsuval is hasonló időket tudott ( 3-4 mp mínusz ). A bajnokságban kezdhetik elölről Hercziggel, féltávon túl vannak, három aszfalt ( talán több kanyarral, mint Eger, Miskolc ) van még, halvány esélye azért van Norbinak ( bár szerintem egyszer össze fogja törni a Skodát még idén ). Szóval szép volt Lategan, kár Turánért, a pálya mellől jó verseny volt!
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 hétf. júl. 15 19:12

Örülök ha jó versenyt láttál... Én inkább elmentem horgászni. ;)
Vasárnap hallgattam a rallyrádiót... ez a Botka nyilatkozaton beszartam(azért nem kellett volna a wrc-ket fikázni) :omg: :omg: meg az Asién is...

Konkrétumokkal szolgálni nem tudok mivel egy esetet sem láttam a saját szememmel...de a mondani valóm ettől prózaibb ami elkerülte a figyelmedet.Szóval mindig is egyéni érdekek döntöttek el versenyeket,szabályokat.... mikor lesz ennek vége???...mert addig tiszta verseny nem lesz az biztos.! (...és itt tényleg a nevek mellékesek mind1 hogy Benik ,Turi,vagy Herczig, STB...).Sajnos a választ is tudom:soha... és ez nem pesszimiska felfogás ,hanem realista...mindig jön egy milkós vagy egy bennfektes oszt kavar orba-szájba ;)
HFRT Team

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 kedd júl. 16 07:19

NyilasM írta:Örülök ha jó versenyt láttál... Én inkább elmentem horgászni. ;)
Vasárnap hallgattam a rallyrádiót... ez a Botka nyilatkozaton beszartam(azért nem kellett volna a wrc-ket fikázni) :omg: :omg: meg az Asién is...

Konkrétumokkal szolgálni nem tudok mivel egy esetet sem láttam a saját szememmel...de a mondani valóm ettől prózaibb ami elkerülte a figyelmedet.Szóval mindig is egyéni érdekek döntöttek el versenyeket,szabályokat.... mikor lesz ennek vége???...mert addig tiszta verseny nem lesz az biztos.! (...és itt tényleg a nevek mellékesek mind1 hogy Benik ,Turi,vagy Herczig, STB...).Sajnos a választ is tudom:soha... és ez nem pesszimiska felfogás ,hanem realista...mindig jön egy milkós vagy egy bennfektes oszt kavar orba-szájba ;)
Hát ott, ahol mi voltunk, szépen és gyorsan jött az eleje, nekem ez már jó verseny :)

A rádiót nem hallottam sajnos, azt leírnád, hogy mit mondtak?

Azt, hogy a nevek másodlagosak, és sosem lesz tiszta verseny...na kb ezt írtam én is :) Ezekre írtam példákat.
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 kedd júl. 16 10:05

Tocy írta:A rádiót nem hallottam sajnos, azt leírnád, hogy mit mondtak?
A Botkáét nem hallottam, de Asién én is jót nevettem. :D
Már nem először találkoztak vele, és interjúvolták. Ő meg mondta, hogy látod, minden gyorson ott vagyok, én nem versenyzek, de most is én vagyok a leggyorsabb, mert mindenhova én érek oda elsőként. :D

Egyébként lehet, hogy indulni fog a Rally Legenden Xsara WRC-vel. :)

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 kedd júl. 16 13:13

Bóta Róbert írta:
Már nem először találkoztak vele, és interjúvolták. Ő meg mondta, hogy látod, minden gyorson ott vagyok, én nem versenyzek, de most is én vagyok a leggyorsabb, mert mindenhova én érek oda elsőként. :D

Az állat :D De inkább itthon indulna Szíjj helyett...
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 kedd júl. 16 16:49

Tocy írta:
Bóta Róbert írta:

Az állat :D De inkább itthon indulna Szíjj helyett...

Vigántpetenden is elkapta Juli egy interjúra neki azt mondta semmi motivációja nincs, már nyert eleget nem érdekli....

Ja és egy hatalmas élménnyel gazdagabban tértem haza!!! Valami állat megcsípett :D
http://kepfeltoltes.hu/130716/201307167 ... es.hu_.jpg

Jelenleg táppénzen lábadozom, a bal lábam nem müxik! :(
Kép

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2013 kedd júl. 16 18:39

Tusy írta:
Vigántpetenden is elkapta Juli egy interjúra neki azt mondta semmi motivációja nincs, már nyert eleget nem érdekli....
Változott is eleget mióta nem versenyzik, nem mindenki szerint pozitív oldalára :(

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 kedd júl. 16 19:49

Botka lefikázta a wrc-ket.. szerinte bebizonyosodott hogy nem kellenek wrc-k ill. akik beültek 1-2 verseny erejéig azok most szépen rájöhettek hogy mekkora pénzt pazaroltak el és még célba sem érnek velük.
Az igazat megvallva Asin én is jót nevettem mert tényleg laza volt a világba,de ez a szipós gyerek legalább beszélni tanulna meg illetve megtanulhatná helyén kezelni a dolgokat.Nyert gratula neki...de ............ de nem érdekel a faszi,annyira sem hogy tovább írjak róla.
Sajnálom hogy ide jutott a világ hogy ilyenek is nyernek.Soha nem csíptem a milkós beképzelt ma....okat.
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd júl. 23 08:22

Hol lehet megnézni idei Amatőr rally kupa eredményeket? Pl. a mostani Árpádtetőit...
Szabó Zéé

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2013 kedd júl. 23 08:24

Itt van a pdf: http://www.adrive.com/public/8yJnvC/rsb ... asa_04.pdf
Árpádtető: http://www.adrive.com/public/9kwsDY/201 ... edmeny.pdf
De fb-n itt lehet követni: https://www.facebook.com/rallyesprint

*szerk.: Az eseményeknél megtalálod az aktuális verseny végeredményét is.

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 kedd júl. 23 08:30

Köszi szépen ;)
Szabó Zéé

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 kedd júl. 23 11:28

Büki Ernő írása mondjuk egy fokkal van a nevetséges alatt :) Hogy jön ide Lategan? Háddeinkábbaztnééézzzedhogyazmérvertmeg? Semmi köze Herczigékhez. Ezzel teszi komolytalanná az egészet...

Mondjuk nekem nem teljesen tiszta a dolog. Szóval át lett helyezve az IE0, és Herczigék ( meg még páran, akikről semmit nem tudunk, talán csak Krózsernek volt beírva két perc büntetés ) az eredeti helyen keresték. A mezőny nagy része miért nem onnan ment, vagy ha nekik szóltak, akkor az a pár versenyző miért a régi útvonalon érkezett? Illetve onnan átmentek Norbiék az új helyre, és akkor miért lett öt perc?
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 kedd júl. 23 12:18

Hogy a magyar tanár nőm egyik legendássá vált mondatát idézzem: "Homály és köd....:"

Az ábra alapján vegyük az égtájakat az irányok megértéséhez.

1: Itinerben a déli útvonal szerepelt. Oké.
2: Herczigék az itiner szerinti, tehát helyes, déli útvonalról jöttek. Oké.
3: Át lett helyezve az állomás. Mikor és hogy? Mert ez nem mindegy, hogy mikor...
4: A mezőny 90%-a az itinerhez képest rossz, az áthelyezett állomáshoz képest viszont a jó, keleti irányból érkezett. Miért? Honnan tudták meg, hát át lett helyezve? És a többiek miért nem tudták?
5: Azt mondták navigátorok, hogy azért állnak ott, ahol, mert elsétáltak, bejárták. Ez eddig oké, de nekik akkor sem keletről kellett volna érkezni, hanem délről...majd miután Ernő közölte velük, hogy szar helyen állnak, rádöbbentek, hogy ez így igaz. Viszont hogy gondolhatták, hogy jó helyen állnak, ha keletről érkeztek? Márpedig az itiner szerint délről kellett volna...
6: Ha nyilvánvaló szabályszegés történt, akkor miért nem fellebbezett egyik csapat sem? Kazáréknak miért csak a sajtóanyagban járt a szája?

7, és egyben legérdekesebb, leghomályosabb: Herczig nem keletről, hanem délről ment be az állomásra. Tehát a tény az, hogy tökmindegy hogy az itiner szerinti jó irányból, vagy a módosítás utáni jó irányból érkezett, BENT VOLT AZ ÁLLOMÁS TERÜLETÉN. És itt jön a lényeg: MEGPRÓBÁLT KITOLATNI........ez pedig szintén büntetést von maga után, ha jók az infóim, akkor kizárást. Ezzel miért nem foglalkozik senki? Megy itt a vita az 5 percen, miközben történt egy olyan szabályszegés, ami kizárást von maga után.

Konklúzió:

Mindenki hibázott, de mégis mindenki jól csinált mindent.
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 kedd júl. 23 12:21

Ez a magyar rally. :boa:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 kedd júl. 23 14:44

Plusz ugye Kazárék kaptak két ajándékpontot, mert mivel a versenyt nem fejezték be, csak 50%-át kellene kapniuk a megszerzett négynek. Ez senkinek sem tűnt fel, vagy ez hogy van?
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 szer. júl. 24 09:01

"A gumitaktikánkat meg sem csináltuk, hogy átszereljünk a kettes szakaszra nyitott gumikat. Ott megvert a dél-afrikai srác, de csak azért, mert neki a megfelelő gumik voltak fent. Versenyen kívül nem akartam a gyorsok között kereket cserélgetni.
Az első körben csak átnéztük a pályákat és még így is mentünk két abszolút időt."

"Az utolsó kör első kislődi szakaszát elspóroltuk, vigyáztunk a gumijainkra. Azért abszolút idő volt az is."

"Herczigék amúgy csak 13-ok lettek volna, de törölték a büntetésüket, amit a világon sehol sem töröltek volna."

"Óriás szerencséje volt mindenkinek, mert amúgy 75 pontunk lenne…"

A nagyképű balfasz formád te tetű. Két ponttal kevesebbnek kellene lenni, és Herczignek kéne vezetni az űrautód előtt is. Ja hogy csak azért vert meg a dél-afrikai srác ( aki először ment itt, 19 éves, és S2000-ben ült ), mert nem volt kedved feltenni a gumikat :D Emlékszel, hogy tavaly mit csináltál Aradon, és ki kellett volna zárni a fenébe kb? Aztán így lettél bajnok?
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 szer. júl. 24 10:58

Vincze Marci:

"A futam leintése után azonban ellenfeleinket kizárták, tiltott szervizre hivatkozva, ami ellen ők fellebbezést nyújtottak be. A hivatalos végeredmény 30 nap múlva fog megszületni – akkor dől majd el az is, hogy elsők vagy másodikak lettünk-e a hétvégi viadalon. Az üggyel kapcsolatban én és a csapatom is teljes mértékben elhatárolódunk - a verseny keretein belül szeretnénk legyőzni Ádámot, nem azon kívül."

Navigátora, Kovács Attila:

"A vizsgálat lezárásáig nem szeretném kommentálni az eseményeket, a pályán nyújtott teljesítményével Ádám megérdemelné a győzelmet!"

Ezért más a hangulat és a légkör a rallytúrában...ott miért tudnak így nyilatkozni a másikról? :confused2: :confused2: :confused2: :( :(
Ford Fiesta S2000

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 szer. júl. 24 11:10

Fekete Misi írta:Vincze Marci:

"A futam leintése után azonban ellenfeleinket kizárták, tiltott szervizre hivatkozva, ami ellen ők fellebbezést nyújtottak be. A hivatalos végeredmény 30 nap múlva fog megszületni – akkor dől majd el az is, hogy elsők vagy másodikak lettünk-e a hétvégi viadalon. Az üggyel kapcsolatban én és a csapatom is teljes mértékben elhatárolódunk - a verseny keretein belül szeretnénk legyőzni Ádámot, nem azon kívül."

Navigátora, Kovács Attila:

"A vizsgálat lezárásáig nem szeretném kommentálni az eseményeket, a pályán nyújtott teljesítményével Ádám megérdemelné a győzelmet!"

Ezért más a hangulat és a légkör a rallytúrában...ott miért tudnak így nyilatkozni a másikról? :confused2: :confused2: :confused2: :( :(

Ott emberek versenyeznek és nem ilyen patkányok. Pfejj.
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szer. júl. 24 20:23

Tocy írta:Ott emberek versenyeznek és nem ilyen patkányok. Pfejj.
....Vincze,ifjVince,Velencei....szécsényi(nógrád megye) illetőségű mind3 versenyző akik ismerik egymást,együtt tesztelnek (STB)..ugy hogy a sportszerűség mellé ez is hozzá tartozik. ;)
HFRT Team

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. júl. 27 21:43

A válaszra nem jöttek "pfejj" hozzászólások??!! :think:
Nem tudom mit vergődnek itt sokan, nem kedveltek valakit/valakiket, ez tök egyértelmű és nincs is ezzel gond senki se kedvel mindenkit, amint valamit rá lehet húzni rögtön ugratok.
Csak épp ez pont annyira pofára esés mint amit az MNASZ is csinál, minden éremnek 2 oldala van, tök jól leírta, hogy nem Herczig hibás mert másik oldalról kellett menni mint amit...... ugyan már ki a fa..t érdekel?? Korábban ment vagy nem? ennyi a kérdés semmi más! érdekes módon erről egy szó se esik!
Itt veszekedni azon, hogy ki kit kedvel (átvitt értelembe, mert mindenki tök okos és Ő tudja valójában mi történt) pont annyira értelmetlen, mint bármilyen MNASZ közleményt elolvasni és hinni neki!
Minden tiszteletem Büki Ernőjé, amit letett az asztalra az nem akármi! :respect3:
De az évek alatt (valamiért??? :think: ) pont olyan hiteltelen lett számomra mint akár az öreg Botka vagy akár Gyulai és Frank bandája! :boa:
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 vas. júl. 28 11:15

Tusy írta:A válaszra nem jöttek "pfejj" hozzászólások??!! :think:
Nem tudom mit vergődnek itt sokan, nem kedveltek valakit/valakiket, ez tök egyértelmű és nincs is ezzel gond senki se kedvel mindenkit, amint valamit rá lehet húzni rögtön ugratok.
Csak épp ez pont annyira pofára esés mint amit az MNASZ is csinál, minden éremnek 2 oldala van, tök jól leírta, hogy nem Herczig hibás mert másik oldalról kellett menni mint amit...... ugyan már ki a fa..t érdekel?? Korábban ment vagy nem? ennyi a kérdés semmi más! érdekes módon erről egy szó se esik!
Itt veszekedni azon, hogy ki kit kedvel (átvitt értelembe, mert mindenki tök okos és Ő tudja valójában mi történt) pont annyira értelmetlen, mint bármilyen MNASZ közleményt elolvasni és hinni neki!
Minden tiszteletem Büki Ernőjé, amit letett az asztalra az nem akármi! :respect3:
De az évek alatt (valamiért??? :think: ) pont olyan hiteltelen lett számomra mint akár az öreg Botka vagy akár Gyulai és Frank bandája! :boa:
Mindenkire rá lehet valamit húzni, ha elolvastál mindent, akkor tudod, hogy én ezt gondolom. Két oldala van mindennek, csak nem Herczigék ugrálnak Kazárék két pontja miatt, tavaly sem ugráltak Arad miatt, Kazárék ( pont ők??? ) meg nekiállnak rögtön hevesen csalózni. Misibával már kitárgyaltuk: mindenki sáros mindenben, az igazat sem Kazár, sem Büki, sem Herczig nem mondja meg. De így volt ezzel Asi, Benik vagy Turi is, ha az érdeke úgy kívánta. Pfejj a négyzeten itt mindenki.
Kép

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 kedd aug. 27 13:52

Cigi megmondja a tutit!! És az a baj hogy igaza van.. :(

http://www.f1-live.hu/motorsportok/eros ... sem-er-18/
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 kedd aug. 27 19:28

2Kuncu7 írta:Cigi megmondja a tutit!! És az a baj hogy igaza van.. :(

Igaza van...de azért igencsak álszent a cigi is ám...
HFRT Team

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 vas. szept. 01 08:05

NyilasM írta:
2Kuncu7 írta:Cigi megmondja a tutit!! És az a baj hogy igaza van.. :(

Igaza van...de azért igencsak álszent a cigi is ám...
az... :)

de azért igaza van... :D :D :D

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 pén. szept. 13 20:09

Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szer. szept. 18 17:14

Tök jó 1 szakasz látogatható, ez igazán remek!
Mi a f...ért rendezünk bármit is itthon egyáltalán????
"...Kérjük ne menjenek ki xy pályára mert akkor jövőre nem kapjuk meg ezt a remek szakaszt..." (pl Szőcön ez játszott) ÉÉÉÉÉÉÉSSSS???????
Akkor jövőre pont ugyan úgy nem nézhetjük meg mint idén, vicc az egész...... :omg:
Nézők nélkül meddig él a Rally?? Mi a céljuk??? :down:
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 pén. szept. 20 07:44

Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 pén. okt. 04 17:40

ÉLŐ Bp prológ, ha valaki akarja nézni: http://www.sportlivemedia.hu/index.php? ... 09&lang=hu
Bár néha nincs hang, vagy ha van is recseg...

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. okt. 04 19:19

Nem tudom minek kell erőltetni ezt a műjégpályát...ez a csúszós felület megöli az egészet, főleg, hogy beton elemekkel határolták le a nyomvonalat...ettől a rakparti prológ ezerszer jobb lett volna. Vagy a Hungaroringen egy Monza Rally Show szerű dolgot ki lehetett volna alakítani a célegyenesben.
Ford Fiesta S2000

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 szomb. okt. 05 12:28

Fekete Misi írta:Nem tudom minek kell erőltetni ezt a műjégpályát...ez a csúszós felület megöli az egészet, főleg, hogy beton elemekkel határolták le a nyomvonalat...ettől a rakparti prológ ezerszer jobb lett volna. Vagy a Hungaroringen egy Monza Rally Show szerű dolgot ki lehetett volna alakítani a célegyenesben.
:up: :up: :up:

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2013 szomb. okt. 05 14:29

Fekete Misi írta:Nem tudom minek kell erőltetni ezt a műjégpályát...ez a csúszós felület megöli az egészet, főleg, hogy beton elemekkel határolták le a nyomvonalat...ettől a rakparti prológ ezerszer jobb lett volna. Vagy a Hungaroringen egy Monza Rally Show szerű dolgot ki lehetett volna alakítani a célegyenesben.
Műanyag elemekkel volt kirakva ;) Egyébként nekem a vártnál sokkal jobban tetszett (a 2006-osból kiindulva), pont olyan nyomvonal volt kijelölve, ami még elég volt. A csúszós felület valóban nem a legszerencsésebb (főleg a hátsókerekeseket nyírta ki) de az erősebb autókkal teljesen élvezhető volt. Marketing szempontból egy prológnak szerintem hibátlan a helyszín, mindenféle útlezárás nélkül
berakhatták Bp szívébe, minden oldalról nézhető, lelátókkal (a hídról+kerítésen kívülről+a jégpálya épületének teraszáról akár ingyen is), mellette a szervízpark.. ide ki lehet vinni barátot -barátnőt, szponzorokat, stb... Szóval a körítés szerintem itt hibátlan, egyedül az útfelület nem a legszerencsésebb, de szerintem még így is 100x jobb mint a salakpályás bohóckodás.

Minjdárt feltolok egy videót is, ott talán jobban átjön majd...

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 szomb. okt. 05 14:42

Bunyo írta:
Műanyag elemekkel volt kirakva ;) Egyébként nekem a vártnál sokkal jobban tetszett (a 2006-osból kiindulva), pont olyan nyomvonal volt kijelölve, ami még elég volt. A csúszós felület valóban nem a legszerencsésebb (főleg a hátsókerekeseket nyírta ki) de az erősebb autókkal teljesen élvezhető volt. Marketing szempontból egy prológnak szerintem hibátlan a helyszín, mindenféle útlezárás nélkül
berakhatták Bp szívébe, minden oldalról nézhető, lelátókkal (a hídról+kerítésen kívülről+a jégpálya épületének teraszáról akár ingyen is), mellette a szervízpark.. ide ki lehet vinni barátot -barátnőt, szponzorokat, stb... Szóval a körítés szerintem itt hibátlan, egyedül az útfelület nem a legszerencsésebb, de szerintem még így is 100x jobb mint a salakpályás bohóckodás.

Minjdárt feltolok egy videót is, ott talán jobban átjön majd...
Jaja, a belső kamerásból már észrevettem, hogy ilyen műanyag, habos valami volt :) Az élő közvetítés oylan fasza minőségű volt, hogy ott úgy tűnt beton.

Marketing szempontból valóban jó volt, pontosabban lett volna. Mert ahogy Szőke Tomi is nyilatkozta, egy darab plakát nem volt Pesten, egy rádió sport nem hangzott el a versennyel kapcsolatban. Le merem fogadni, hogy sokan akkor szereztek tudomást a prológról, mikor átmentek a hídon, és látták az autókat körözni a műjégen. Kicsit komolyabban kéne promótálni ezt az egészet, mert így nem is lehet elvárni, hogy a nézők visszatérjenek a pályák mellé. Lehet, hogy itt lett volna olyan ember, aki meglátja a plakátot, kinéz a prológra, majd mivel közel van, másnap kimegy valamelyik szakaszra, és évekre ott ragad. Így lehet nézőket szerezni. És amíg ennek érdekében nem tesznek semmit, addig felesleges a szájukat járatni, hogy csökken a nézőszám...Meg minek van az média bizottság, ha nem reklámozzák a rally-t? Főleg egy BP Rally esetében. Mikor Nagykállóban volt BAZ-megyei rallysprint, akkor Nyíregyházán láttam pár plakátot a nagyobb lámpás kereszteződésekben, pedig akkor még nem is volt MNASZ ARK futam.
Ford Fiesta S2000

Bunyo
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Bunyo » 2013 szomb. okt. 05 15:45

A promotálás hiánya sajnos vitathatatlan... Bár ahhoz képest, hogy 3 hete még meg sem akarták rendezni a versenyt... :) :) Pedig emlékszem még pár éve egy Veszprém rallye előtt szinte lépten nyomon óriásplakátba botlottam...
Egyébként szerintem az idei Bp rally az élő példája annak, hogy a törekvés abszolút megvan az RSB-nél (első osztály tekintetébenlegalábbis), lehet, hogy ha a marketing területen is olyan ember ülne, mint aki elintézte ezeket a pilisi pályákat, akkor lehet, hogy már ez se lenne akkora probléma... Na mindegy, a prológnál maradva, akit érdekel:

VIDEÓ

20 perc, van benne sok Janika (jó volt végre látni...) meg Béres, a végén meg a Frici.. A legvégén meg egy rövidke szuperlassított.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 szomb. okt. 05 16:11

Huhhhh...ez a szöcske naggggyon durva :D :D :D :D Kell nekem egy ilyen itthonra d3
Ford Fiesta S2000

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szomb. okt. 05 16:23

Valaki nem szedte le youtuberól a két belsőt az új gyorsaságikról? A GY1,4,9 megvan csak a másik nincs, most meg már nem elérhető :(
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2013 szomb. okt. 05 19:50

Bunyo írta:.... a végén meg a Frici...
Odabaszós videó :up: :up: :up:
HFRT Team

Smici1985
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Smici1985 » 2013 szomb. okt. 19 06:35

SRT racing klub: WRC vs S2000

http://www.youtube.com/watch?v=XmCVE9AY-R4

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2013 pén. okt. 25 13:01

Ranga Peti I.osztályban Mecseken?

Hajrá, hajrá :taps: :taps: :reszeg:
Opel Astra GSi N3 :)

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2013 csüt. nov. 07 21:30

Nagyon jó a videó, meg I. osztálynak is nagyon örülök és Gratulálok Ranga Peti! Magyar rally nem jó úton,megy régi pályák kellenek összes OB versenyekre, szokásosak mellé 1-2 napoban élvezhető,látványos olcsó lehetne nézőknek, sokkal többen mennének ki pályára szélére.
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 pén. nov. 08 19:13

Turánék megint attól a csapattól hozták a Fókát, mint a Miskolc Rallyra, bár most 06-ost, de ugyan úgy féltengelytörés a verseny elején. :confused2:
Kép

Smici1985
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Smici1985 » 2013 szer. dec. 04 12:02

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 csüt. dec. 05 08:20

Smici1985 írta:Bútor Robi visszavonul 8) :szomoru:

http://www.duen.hu/hirek/butor_robi_befejezi
én örülök neki, hogy egy ember érzi, és tudja, hogy hol a vége, és ki meri mondani, hogy abba kell hagyni!
maximális tiszteletem robinak! az egyik kedvencem volt mindig is!
további sikeres éveket kívánok neki az élet minden területén! :respect: :respect: :respect:

Válasz küldése