WRC

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Tocy
RBR Fan aktív tag

Re: WRC

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 pén. ápr. 12 10:48

A 2. gyorson már Neuville is megverte a nagy gyári Hirvonent és Latvalát...az, hogy Ostberg megveri őket a Forddal, az már hagyján...
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. ápr. 12 13:14

Tocy írta:A 2. gyorson már Neuville is megverte a nagy gyári Hirvonent és Latvalát...az, hogy Ostberg megveri őket a Forddal, az már hagyján...
Östberg el is hajította a 3.on :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 pén. ápr. 12 14:53

Fekete Misi írta:
Tocy írta:A 2. gyorson már Neuville is megverte a nagy gyári Hirvonent és Latvalát...az, hogy Ostberg megveri őket a Forddal, az már hagyján...
Östberg el is hajította a 3.on :D
Elkiabáltam :( :D
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szomb. ápr. 13 07:07

Meglátva a feliratot azt hittem kiesett, de nem :)

http://www.youtube.com/watch?v=jH8a0fNj ... e=youtu.be
Szabó Zéé

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 szomb. ápr. 13 07:30

Szabo Zoltan írta:Meglátva a feliratot azt hittem kiesett, de nem :)

http://www.youtube.com/watch?v=jH8a0fNj ... e=youtu.be
Amúgy kieesett :)
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2013 szomb. ápr. 13 07:51

Igen, az 5. szakaszt néztem, de ha jól értettem, még nem döntötték el, hogy ma folytatják-e.
Szabó Zéé

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 vas. ápr. 14 10:23

A két VW az első kerekesek között a leggyorsabbak.... :D
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 vas. ápr. 14 11:16

Baszki....52.3 km murván, 25 fokban, 95ös átlagsebességgel, 33 perc egyhuzamban...az azért nem gyenge igénybevétel. :eek:
Ford Fiesta S2000

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 szer. ápr. 17 16:00

nem tudom hova tegyem be, ez is olyan semmilyen nekem, mint az EVO X :( :(
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szer. ápr. 17 21:41

Mi ez subaru?
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 szer. ápr. 17 21:59

Az lesz, de nemtudom hogy csak valami ráncfelvarrás vagy mi lesz. (Ennek még sokmindene hasonlít a mostani WRX STI-re pl szárny tükrök stb)

Pár napja mutattak be egy WRX koncepciót.
http://stwot.motortrend.com/files/2013/ ... arters.jpg
http://s5.postimg.org/7sv66mujb/Subaru_ ... pci_03.jpg
Bár ez inkább egy kupé sport autó.....
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 csüt. ápr. 18 08:21

Tibi írta:Az lesz, de nemtudom hogy csak valami ráncfelvarrás vagy mi lesz. (Ennek még sokmindene hasonlít a mostani WRX STI-re pl szárny tükrök stb)

Pár napja mutattak be egy WRX koncepciót.
http://stwot.motortrend.com/files/2013/ ... arters.jpg
http://s5.postimg.org/7sv66mujb/Subaru_ ... pci_03.jpg
Bár ez inkább egy kupé sport autó.....
Impreza lesz, de olyasmit írnak, h egy globálisan eladható autót akarnak, amit szárny nélkül meg 400le nélkül is megvesznek majd a családosok...

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 csüt. ápr. 18 20:02

http://www.rallysport.hu/info/2013/04/0 ... tt_r5.html

Szerintem inkább az N2-eseket kéne választani, az jobb lenne :( :( :( :( Teljesen tönkrevágják a rallyt :( :(
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. ápr. 18 20:55

Fekete Misi írta:http://www.rallysport.hu/info/2013/04/0 ... tt_r5.html

Szerintem inkább az N2-eseket kéne választani, az jobb lenne :( :( :( :( Teljesen tönkrevágják a rallyt :( :(

Ez ki a f..omnak jó??
Állandóan kavarnak mint ha muszáj lenne, így persze minden gyártót elkergetnek...
Miért nem jó a mostani rendszer? VB-n új WRC-k 1,6 Turbó, regionális meg R5 és lejárt homológ WRC-k, kb ugyan azt tudják, alatta R4+S2000, alatta széria, majd első kerekesek R3+S1600 top kategória, R2 és R1 bevezető+junior, a többi mehetne Historicba, vagy besorolnának minden lejárt homológot egy-egy kategóriába :rolleyes: :numcsaku:
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 csüt. ápr. 18 21:23

Én ezt sem értem? Nincs VW s2000 se, meg a ds3bol se volt sokáig.
"Egy nagyon fontos változás, hogy a jövõben nem lesz szükség Super2000-es bázisra egy WRC homologizációjához."

R5 lesz a top anno az s2000ret akarták annó ugyan már, jó vicc....

Ami azt illeti egy dolgot tudnék elképzelni ami a jelenlegi wrcket válthatná esetleg 2.0 turbo( vagy talan 1,6T)-s rwd kocsik :D
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szomb. jún. 22 17:30

Kubicából szép lassan Rally versenyző válik, második győzelme :taps: :taps:
Kép

2Kuncu7
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: 2Kuncu7 » 2013 szomb. jún. 22 18:20

Tusy írta:Kubicából szép lassan Rally versenyző válik, második győzelme :taps: :taps:
Bizony! Az első pár versenyén is már nagyon jó volt, csak még magát nem tudta legyőzni! De mostanra már szépen felfejlődött, van itt keresnivalója! :taps:
2Kuncu7

Giorgio Garage Rally Team

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. jún. 27 20:43

Makinen indul Finn Rallyn!!
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/ ... 7434_n.jpg

Ott kéne lenni :lollypop: egy havi fizetésből! :rolleyes:
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 csüt. jún. 27 21:24

Tusy írta:Makinen indul Finn Rallyn!!

Hát az egy egész jó havi fizetés :) Közelebb van a 200hoz mint a 100hoz :D
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. jún. 27 21:54

Fekete Misi írta:
Tusy írta:Makinen indul Finn Rallyn!!

Hát az egy egész jó havi fizetés :) Közelebb van a 200hoz mint a 100hoz :D

http://rallyetours.extra.hu/offer.php?n ... nland;la=2

Beszéltem a sráccal aki csinálja, azt mondta 150-ből megoldható röhögve, 120-ból összeszorított fogakkal meg pici szerencsével.
Megfogadtam egyszer elmegyek, csak úgy néz ki építkezésre fog kelleni a pénz... egy darabig. :rolleyes:
Viszont Makinen neve csak hívogat megint még ha picit le is mondtam magamba már idén!
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. jún. 28 13:17

Akkor én költöttem túl sokat 2010ben :)
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 pén. jún. 28 20:55

Fekete Misi írta:Akkor én költöttem túl sokat 2010ben :)

Sok volt a Finlandia?? :P
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 pén. jún. 28 21:46

Tusy írta:
Fekete Misi írta:Akkor én költöttem túl sokat 2010ben :)

Sok volt a Finlandia?? :P
Nálam nem... :)
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 kedd júl. 30 20:39

sziasztok! Valaki utána tudna járni nekem, hogy a finn 1-2 szakasz miben külömbözik? A 2 körgyors? Sajna műsorfüzetböl nem jövünk rá! :(
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 kedd júl. 30 23:00

Mi a kérdés? Azért amikor felteszel egy kérdést, akkor bővebben és érthetőbben is leírhatnád, mert most spec fingom sincs mire gondolsz :D Finn 1-2 gyors...ez jelentheti az 1es és 2es gyorsaságit, meg azt hogy egy-két gyors...ha az előbbi, akkor megnéztem, az 1es a Himos, a 2es a Torittu, tehát nem egyezik, az egyik 4.45 a másik 8.30 km...

A 2 körgyors? 2 körgyors van, vagy a 2es gyors körgyorsként funkcionál? Melyikre gondoltál?

Segítséget vársz, de így nehéz lesz :)
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 szer. júl. 31 05:57

:rolleyes: bocsi csak telórol írok! Szóval a himos-i pályáról lenne szó az 1es és 5ös gyorsról. Tehát 5ös az körgyorsasági lesz az 1ő szakasz 2x? Szar a net akadozik, meg telón utálok netezni bocsi!

Rally vb-n nem megszokott a körgyors. Én konkrétan egyre emlékszem, a Német Rallyn a St Wendelre. Ezen kívül nem nagyon emlékszem egyre se. Viszont mivel ahogy a térképet kinagyítom, elég valószinű, hogy itt most egy körgyorsról van szó. De ha nem, akkor is érdemes a Himosra menni, mert nagyon jó szakasz. Mondjuk egy Finn Rallyról beszélünk, ahol nincs szar szakasz d3 d3 Szerintem menjetek nyugodtan oda. Mint mondtam, egy Finn Rallyn nincs rossz szakasz, csak rossz kanyarválasztás. Ennek ékes példája a 2010es Simfans túra. Nem kell ebbe a hibába esni és akkor biztos hogy életre szóló élményben lesz részed.

Saját szervezés, vagy rallyetours? Mert ha utóbbi, akkor garantált, hogy olyan helyre mentek, ahol lefosod a bokád...2x :D
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2013 csüt. aug. 01 18:18

Ehhh... Latvala megint :mad:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2013 csüt. aug. 01 20:29

Neuville! Teljesen beteg a srác :respect:

Latvala meg...nem tudom mikor ismerik már fel, hogy nincs helye gyári autóban...
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2013 csüt. aug. 01 21:36

Bizony Neuville!! Szépen megy, csak így is folytassa. Őt meg sehol nem becsülték eléggé eddig, de idén azért mutatja magát.
Ogier biztos taktikázik ezzel a 3. hellyel holnapra, Hirvonen megint szimplán lassú.
Latvalát azért sajnálom, mert szimpatikus gyerek, meg gyors is, csak hát a megbízhatóság...

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2013 csüt. aug. 01 21:46

vyk írta:Bizony Neuville!! Szépen megy, csak így is folytassa. Őt meg sehol nem becsülték eléggé eddig, de idén azért mutatja magát.
Ogier biztos taktikázik ezzel a 3. hellyel holnapra, Hirvonen megint szimplán lassú.
Latvalát azért sajnálom, mert szimpatikus gyerek, meg gyors is, csak hát a megbízhatóság...
Azért a "kis belgát" elég sok helyen becsülik! ;) Elég csak az IRC-n mutatott teljesítményre gondolni, mostanra meg felnőtt a WRCbe :)

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 csüt. aug. 01 22:11

tourson keresztül egy magán emberrel, aki már maga szervezi... Amúgy körgyors volt. Ma 4 gyorsot néztünk meg.
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2013 csüt. aug. 01 22:22

Lenart Szabolcs írta:
vyk írta:Bizony Neuville!! Szépen megy, csak így is folytassa. Őt meg sehol nem becsülték eléggé eddig, de idén azért mutatja magát.
Azért a "kis belgát" elég sok helyen becsülik! ;) Elég csak az IRC-n mutatott teljesítményre gondolni, mostanra meg felnőtt a WRCbe :)
Csak azért éreztem ezt, mert a Citroen felkarolta az IRC után és helyet kapott a junior csapatban, aztán meg kitették, ahelyett, hogy feljebb lépett volna.
Most meg ő a legjobb Fordos.

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 szomb. aug. 03 18:19

vyk írta:
Lenart Szabolcs írta:
Csak azért éreztem ezt, mert a Citroen felkarolta az IRC után és helyet kapott a junior csapatban, aztán meg kitették, ahelyett, hogy feljebb lépett volna.
Most meg ő a legjobb Fordos.
meg is érdemli a citrom, hogy hirvonent meg sordot futtatja...

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. aug. 05 07:33

Pár gondolat a tripről, már itthonról!
Sebastien után kaptunk egy újabb Sebastient, a tag vér profi, teljesen máshogyan mozgatja az autót mint bárki más a mezőnyben, ahol mások fékeznek ott ő keresztbe rakja áll a gázon és mindig kiadja neki!
6000 km-t mentünk autóval, gyakorlatilag folyamatosan úton voltunk, ugye nem vártuk meg a mezőnyt, többnyire WRC-k után futottunk autóhoz, hogy átérjünk másik gyorsra, így meg lehetett nézni a gyorsok felét mindig (mondjuk nem 80-al közlekedtünk :D ), kivéve szombaton akkor 2 Oniunpohját néztük csak meg, második körben szintén csak a WRC-ket aztán futás a kompra.
Utazás iszonyat nehéz, baromi hosszú, megálltunk vagy 5x oda is meg visszafele is, de huszon órát ülni egy helyben nem fehér embernek való, aki tud autóban aludni azok előnyben vannak, én néha bekumtam de pár percen belül mindig felriadtam, mint írtam nem 80-al közlekedtünk!
Radarok vannak kihelyezve emberünk nagy részével nem foglalkozott, úgy se fizeti be címszóval, meg az autó nem az ő nevén van... 1x állított meg minket egy motoros rendőr, kérdezte beszélünk-e finnül? mondtuk nem, angolul? mondtuk nem, kérdezte milyen nyelven beszélünk? mondtuk magyar, azt mondta azt meg ő nem beszéli :D felsorolta mit csináltunk épp rosszul, dupla sárga záróvonalon haladtunk egy rakás motoros mögött szerinte túl közel (akik 80-al közlekednek, mint mindenki ott :think: ) ja és ezen az útszakaszon szerinte 80 és 100-al lehet menni, mondtuk, OK, OK, kérdezte hova sietünk? mondtuk Himosba (Himos2), elsorolta mit szeretne látni tőlünk és elengedett, persze elejére nem értünk át, meg zuhogott az eső, szarrá áztunk.
Az árak az egekben vannak, a kajájuk pocsék, egy pizza 10 euró, gázolaj 1,5 euró, egy 1,5literes ásványvíz 1,5 euró, egy 0,5-s cola 2 euró, minden kaja íztelen, ettünk egy pizzát mindenki ott hagyta, bárhova beültünk minden csupa kosz, ezt úgy képzeljétek, hogy egy mekibe az asztalon állt a dzsuva, földön leesett kaja maradék, pohár stb, te meg ott eszel...
Az emberek ahogy a sofőrünk mondta birkák, senki nem lépi túl a megengedett sebességhatárt, mennek egymás után mint a birkák, 2 kanyarodó sávba egyedül kanyarodtunk a külsőből a belső meg tele volt, ezt nem is értettük, én csak élő halottnak hívtam őket, mindenki úgy mozgott mint egy zombi, mekibe 5 percig szolgálnak ki 1 embert, de nem csak ott mindenhol, be vannak lassulva, mindenki iszik, de tényleg mindenki! alkoholt viszont nem nagyon kapsz, nagyobb boltokba van csak néhány fajta sör arany áron és mindenki kenyér nélkül eszi a sült kolbászt! :omg:
Az emberek nem lopnak, biciklik lánc nélkül a bolt előtt...., meg se fordul a fejükbe, hogy bárki ne lenne becsületes, szó nélkül elfogadták a vitt belépőkártyánkat, mindenki szalagkorláton belül, épp azt röhögtük már shakedownon hogy csak a 6 hülye magyar van a szalagkorláton kívül!
Az ország gyönyörű kicsit sajnálom, hogy nem néztünk körbe csak rohantunk mindig, amit autóból láttam az szép volt, mindenhol erdők, hegyek, tavak, többnyire nagyobb városok nélkül, itt ott egy ház, és a házak oldalába letámasztott hobbyautó minden második háznál.
A pályák nagyon jók, viszont a biztonság miatt nagyon messze elkerítik az utakat, annyit nem lehet látni mint a videókon.
A versenyről nem írok mert azt mindenki meg tudja nézni youtubeon!
Nem volt kényelmes, se olcsó összegben 170ből fordultam meg, mondjuk ebből kb 25öt ajcsikra költöttem, poló, bögre hűtőmágnes stb, meg megdobta a költségeket a helyben sok mozgás 2000 fölött autóztunk helyben is!
Összességében aki van olyan beteg mint én, és ugyan úgy álma egyszer kijutni, azt csak biztatni tudom, nehéz megspórolni ma ekkora összeget a többségnek, de örök élmény marad! :lollypop:
Aki tök mindegy melyikre csak menne, annak pedig üzenem, sok verseny a harmadába kerül állítólag! ;) Nekem nem ez volt az utolsó VB-m az tuti! :D
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 hétf. aug. 05 12:37

Én: "Hát az egy egész jó havi fizetés :) Közelebb van a 200hoz mint a 100hoz :D "

Te: "Beszéltem a sráccal aki csinálja, azt mondta 150-ből megoldható röhögve, 120-ból összeszorított fogakkal meg pici szerencsével."

Én mondtam :D Amiket leírtál, azt pontról adom. A nyugodtságukról két sztorim van:

1: Megyünk a főúton, kb 6-700 méter egyenes, látjuk a végén a kereszteződésben áll egy kocsi...kb 10en kifértek volna, mire mi odaérünk de emberünk csak nem akart kifordulni...gondoltuk vár valakire, vagy mittudomén...erre elmegyünk, fickó kijön...mondom ez hülye :D Itthon ha épp akkor érünk oda, akkor is kifordulnak, akár belénk is :D

2: Megyünk a boltban 4en 2 kocsival, folyosó végén balra kanyarodik a pultsor, nézzük a felvágottakat, észre se vettük, hogy totál elálltuk az utat...nézelődünk már vagy 1 perce, egyszercsak hátrafordulok, idős néni ott áll mögöttünk, támaszkodik a kocsijára, nézelődik...összenézünk, mosolyog, mondom neki jaj sorry sorry, ő meg csak mosolyog, no problem, és elmegy mellettünk...hát mondom ez beszarás...itthon nagyjából itthon az lett volna a szitu, hogy valaki a, belénktolja a kocsiját, b, "álljatok már arrébb b.sszátok meg" :D :D

Nem tudnék ott lakni, mindenki túl nyugodt, ez meg nekem nem gyere be :D Mint akik be vannak nyugtatózva :D

Az árak a magyar pénztárcához képest tényleg horribilisek. De ez csak nekünk durva. Ők azt ott simán megfizetik. Egyébként Finnország az egyik legdrágább ország Európában.
Ford Fiesta S2000

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2013 hétf. aug. 05 14:54

http://www.youtube.com/watch?v=HFM8wu-uaZo

nagyon bitang hangja van... olyan, mint a 2000-es évek elején a wrc-knek volt...

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. aug. 05 17:30

Fekete Misi írta:Én: "Hát az egy egész jó havi fizetés :) Közelebb van a 200hoz mint a 100hoz :D "

Te: "Beszéltem a sráccal aki csinálja, azt mondta 150-ből megoldható röhögve, 120-ból összeszorított fogakkal meg pici szerencsével."

Én mondtam :D Amiket leírtál, azt pontról adom. A nyugodtságukról két sztorim van:
Azért kis odafigyeléssel megoldottam volna 130-ból a túrát, ha nem sörből vittem volna többet (amit mellesleg haza is hoztam több mint felét) hanem kajából, konzervből és nem veszek mindenkinek ajcsit bögrét/hűtőmágnest 5 euróért darabját akkor sikerült volna! ;)
Idén tervezek még egy túrát francia vagy spanyol ha összejön, bár még kellene kicsit spórolnom addig, meg munkahelyemen is épp el kellene engedniük.
Jövőre lengyelt célzom meg (szeptember) és mellette még egyet, görögöt szeretném de csak ha nem március és július közé esne jövőre aminek kicsi a valószínűsége sajnos így szerintem más lesz! ez a 2 kerülne annyiba mint finn, de lehet még olcsóbbra jönne ki!
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2013 hétf. aug. 05 20:27

Tusy írta:
Fekete Misi írta:Én: "Hát az egy egész jó havi fizetés :) Közelebb van a 200hoz mint a 100hoz :D "

Azért kis odafigyeléssel megoldottam volna 130-ból a túrát, ha nem sörből vittem volna többet (amit mellesleg haza is hoztam több mint felét) hanem kajából, konzervből és nem veszek mindenkinek ajcsit bögrét/hűtőmágnest 5 euróért darabját akkor sikerült volna! ;)
Idén tervezek még egy túrát francia vagy spanyol ha összejön, bár még kellene kicsit spórolnom addig, meg munkahelyemen is épp el kellene engedniük.
Jövőre lengyelt célzom meg (szeptember) és mellette még egyet, görögöt szeretném de csak ha nem március és július közé esne jövőre aminek kicsi a valószínűsége sajnos így szerintem más lesz! ez a 2 kerülne annyiba mint finn, de lehet még olcsóbbra jönne ki!
A lengyelt én is megcélzom mindenképpen :) Az olyan, mint a finn, csak sokkal olcsóbban :) Az volt életem első rally vb futama, és olyan élményekkel jöttem haza, amit a 2010es finn nem hogy meg se tud közelíteni...fényévekre van tőle :) Sajnos a finnen sikerült olyan helyekre állnunk, ahol olyan látvány volt, mint egy Veszprém Rally-n :) De ez már egy másik történet :)
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2013 hétf. aug. 05 21:30

néhány videó, hol álltunk, nem mindenhonnan készítettem és csak 065 videón Ouninpohján néztük másodszorra is ugyan onnan a versenyt, a minőség kritikán aluli mobilos, de nem is azért készültek, csak emléknek, nem sokat fényképeztem/videóztam, hogy minél többet a versennyel foglalkozzam. :)
érdekességképp 064es videón Neuvill ahol eljön ott az óhh b...meg a tempónak szólt amit a visszafordítóba művelt (egyetlen kanyarvétele amiben csalódtam, végig gyönyörűen ment) ugyan itt Kubica fát vágott 3at is, sajnos már az autónál voltunk csak annyit láttam, hogy eltűnik, mondom eldobta, aztán 1 másodperc múlva hozta a fákat, hirtelen azt hittem az autó borul, de simán ment tovább.
052es videón Latvala csak tesztelt ez shakedownon volt, utána mentek időmérőt, rögtön élesbe Ogiertől kaptam egy hüvelykujjnyi kavicsot a fejem hátuljára, felpuposodott rendesen, és vérzett is :D
egyébként az összes videón a tempó nem a leggyorsabb, pont ezeket vettem fel.
http://data.hu/get/6805444/Video059.mp4
http://data.hu/get/6805445/Video061.mp4
http://data.hu/get/6805446/Video052.mp4
http://data.hu/get/6805448/Video065.mp4
http://data.hu/get/6805452/Video064.mp4
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 csüt. okt. 17 17:37

Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 csüt. okt. 17 17:43

Csak az s2000 és RRC meg ne kapja ezt az orrot, mert akkor nem lehetlesz megkülönböztetni az R5től...
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 kedd okt. 22 09:59

Nyilván mindegyik meg fogja kapni, mivel a legfrissebb modellt akarják futtatni.
A VB-n azért nem kapta meg a WRC idén, mivel már az előző volt lehomologizálva. Egyébként nem értem, a Ford miért nem tudja úgy összeegyeztetni, hogy a VB-n is tudják már használni a legfrissebbet, valahogy sosem úgy jön ki a lépés. Nekem illúzióromboló.

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szer. dec. 25 18:46

Kocsi kicsit érdekesen mozog, de maga az animáció nem rosz.
http://www.youtube.com/watch?v=ODxQcdwJcwI
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 szomb. dec. 28 14:32

Kép
Kép

BKiss
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: BKiss » 2013 vas. dec. 29 16:00

atiwrc írta:Kép
Ez úgy néz ki kamu volt.
http://www.worldrallyblog.com/2013/12/2 ... sensation/

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 vas. dec. 29 16:08

Kár :(

Furcsa is volt hogy egyik autósportból a másikba( egy kevésbé nézettbe), bár gondoltam talán mégis csak az f1es pénz töredékéből meglett volna ez.
Kép

BKiss
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: BKiss » 2013 vas. dec. 29 16:20

Igen, ezt én is furcsálltam, de Wilson bácsi azért nem hülye, kinéztem volna belőle, hogy összehoz egy ilyen szponzort.
Kubica autóján viszont van még egy leragasztott hely:
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 kedd jan. 07 06:26

Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2014 szomb. jan. 11 12:26

A Ford Fiesta WRC-k új ruhája idénre...
A cikk szerint csak ideiglenes.

http://www.rallysport.hu/info/2014/01/0 ... dekor.html

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2014 szomb. jan. 11 12:48

Volt már régebben is 1-2 futamon feketés festés.
pl itt az első 2 cikk:
http://www.superally.hu/index.php?optio ... &showall=1

De ez szép lett. :up:
Kép

Válasz küldése