Rally vegyes (IRC, EK, Külföldi versenyek, stb.)

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2007 pén. ápr. 06 11:04

Jah Eger Rallyn is mentek Hajtós Petivel Historicbe.Wartburggal.Most mint csak navigátor.De tegnap este aztmondta nemkell sokat várni hogy ismét látni lehesen ugyanis Ózdon is indul...ittmár persze sofőrként... :D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 pén. ápr. 06 11:07

nyunyu @ Pént. Ápr. 06, 2007 11:00 am írta:Jancsurák Gabi....szomszédom,vagyis két házzal lakik fejjebb.....amúgy nagyon állat módjára vezet.Egyszer kimentünk a ladaval egy szerpentines részre ami ittvan a közelünkbe, de én má az egyok visszafordítóba aszittem nem állít meg még az a nagy fa se ami ottvan szembe...rendesen besz@ratott,...amúgy sok rallys verdát szerel, csomószor ottvagyok nála a garázsba:D
Sose tudtam a nevét csak azt hogy Gabi :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 hétf. ápr. 09 19:14

Elsőként foglalkozzunk a magyar vonatkozásokkal. Ami már biztos, lesz magyar induló a bajnokságban. Ifj.Tóth János, hétszeres magyar bajnok, három futamon is rajthoz áll navigátorával Bahor Beával. Autójuk egy Peugeot 207 Super2000 lesz, amely vadonatúj és egy magyar csapat – a TRT – készíti fel nem csak az IRC futamokra, hanem az április végén esedékes miskolci versenyre is. Janikáék a belga, a cseh és az olasz futamon indulnak majd a tervek szerint és az imént felsorolt három futamból hármat is aszfalton rendeznek majd, így Tóthéknak jó felkészülés lesz a miskolci magyar bajnoki, amely szintén hasonló útfelületen kerül lebonyolításra április végén és a páros ott lesz a rajtnál. A zamárdi pilóta csak a san remo-i futamról rendelkezik tapasztalattal – kétszer is indult már a liguriai versenyen –, a másik kettőről pedig idén szerezhet gyakorlati ismereteket.

Nem hivatalos információink szerint még egy magyar páros is indul IRC futamokon. A többes szám egészen pontosan hat versenyt jelent de nem húzom tovább. Szinte biztos, hogy Szabó Gergő egy N csoportos Mitsubishi Lancer volánja mögött ott lesz a török verseny rajtjánál de a navigátor személye még kérdéses. Gergő a magyar közönség egyik kedvence és látványos vezetési stílusával rabul ejtheti a szurkolók szívét a világ bármely pontján. A madarak azt csiripelik, hogy a hátralévő futamok közül a kínai és a madeirai futamot hagyják ki, természetesen a magas költségek miatt de a többi versenyen – ha a szponzorok is úgy akarják – ott lesznek Gergőék a Mitsubishivel.

Foglalkozzunk egy kicsit a soron következő Török Rally-val. Isztambul mellett, a gyönyörű Forma 1-es pálya ad otthont a versenyközpontnak és a gyorsaságik is a környéken lesznek kijelölve. A mezőny kiegészül majd a Peugeot 207 Super2000-es versenyautókkal, amelyek a kenyai idénynyitót még kihagyták de itt már minden bizonnyal elrajtol az oroszlános flotta is. Gyári támogatást a Peugeot Spain csapata kap, egyik autójukat a francia bajnok Nicolas Vouilloz vezeti majd, a másik versenyautó volánjánál pedig a spanyol Enrique Ojeda száll harcba a Fiat ármádia ellen.

Ha már Fiat, akkor említsük meg, hogy az Abarth bejelentette a Punto Grande diesel változatának csatasorba állítását. Az 1,9 literes turbófeltöltős multijet erőforrás egy hatfokozatú szekvenciális váltó segítségével juttatja el a lóerőket az első kerekekhez. „Andrea Navarra tesztelte a diesel autónkat és nagyon pozitívan nyilatkozott róla. Jó ideje fejlesztjük ezt a technikát és még idén szeretnénk bevetni az IRC-ben” – mondta Nic Gullino az Abarth csapatigazgatója. Először szeptemberben San Remo-ban láthatja élesben versenyezni az autót a nagyérdemű, majd az októberi svájci futamon is ott lesz az „olajkályha”.

A 33 éves belga Pieter Tsjoen, aki háromszoros bajnok hazájában, bejelentette, hogy öt futamon indul idén. Először hazai pályán – az Ypres Rally-n – szeretne versenyezni, hogy milyen autóval az még kérdéses, mert a tervezett Punto Grande Super 2000-es egyelőre nem áll rendelkezésére.

Végül egy Fordos hír. A Fiesta Super2000-es változatát láthatták az ausztrál nézők hazájuk bajnokságának nyitó futamán, Queenslandben. A Fiestát egy ausztrál csapat építette, a Ford gyártól teljesen függetlenül. Az autó minden téren megfelel az FIA Super2000-es autókra vonatkozó szabályainak, így indulhatott a kenguruk földjének bajnokságában. Építői legnagyobb megelégedésére jól vizsgázott a Fiesta, végig a legjobb öt autó között autózott és az ötödik helyen be is fejezte a versenyt. „Rengeteg lehetőség van még az autóban a fejlesztésre. Vezethetősége kiváló és a nagy jövő áll előtte.” – mondta Michael Guest az autó pilótája a verseny után. A Ford gyár egyelőre hallgat, semmiféle információ nincs a gyári fejlesztésekről vagy a Super2000-es Fiesta megjelenéséről az európai versenyeken.

forrás: www.eurosport.com

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 kedd ápr. 10 08:26

Finkoo[HUN] @ Csüt. Ápr. 05, 2007 7:29 pm írta:kakusziék mi a tökömet keresnek a tátra rally nevezési listáján... ennyi pénzük van versenyezni? előbb egy magyar futamon kellene tisztességesen végigmenni...
http://www.duen.hu/dokumentum/maxxrally ... y%2010.pdf

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 kedd ápr. 10 09:58

Cikó @ Kedd. Ápr. 10, 2007 8:26 am írta:http://www.duen.hu/dokumentum/maxxrally ... y%2010.pdf
Most monjda már meg nekem valaki hogy ha belépek a technikai sportok részlegbe és ott meglátom hogy az új hozzászólás Cikóé akkor miért van mindig olyan érzésem hogy egy linket fogok látni ? :D :D :D
Ford Fiesta S2000

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 kedd ápr. 10 10:04

Fekete Misi @ Kedd. Ápr. 10, 2007 9:58 am írta:Most monjda már meg nekem valaki hogy ha belépek a technikai sportok részlegbe és ott meglátom hogy az új hozzászólás Cikóé akkor miért van mindig olyan érzésem hogy egy linket fogok látni ? :D :D :D
:nemtom: :D

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 kedd ápr. 10 10:12

A másik meg.
Felmegyek most iwiw-re...látom hogy van 2 új bejelölőm....nézem...az egyik Szabóg fanclub....ki van rakva egy video jel egyből rámentem természetesen :D ....közben kétszer elmentem :D ....utánna nézem az adatlapot...meghívó küldője: Cikó....mondom hogy ez hogy nem jutott egyből eszembe? :omg: :omg: :D De hát végül is így utólag nem csodálokozom a dolgon :D

Mert:

Sza-bóóó-Ger-gőő a lenagyobb király...a legnagyobb király...a legnagyobb király

:D :D :D

Szeretni fogják őt az IRC futamok nézői :)
Ford Fiesta S2000

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 kedd ápr. 10 10:43

Fekete Misi @ Kedd. Ápr. 10, 2007 10:12 am írta:A másik meg.
Felmegyek most iwiw-re...látom hogy van 2 új bejelölőm....nézem...az egyik Szabóg fanclub....ki van rakva egy video jel egyből rámentem természetesen :D ....közben kétszer elmentem :D ....utánna nézem az adatlapot...meghívó küldője: Cikó....mondom hogy ez hogy nem jutott egyből eszembe? :omg: :omg: :D De hát végül is így utólag nem csodálokozom a dolgon :D

Mert:

:D :D :D

Szeretni fogják őt az IRC futamok nézői :)
:up: :cool2: :D Nem kellett sokat gondolkodom, hogy létrehozzam-e. :) Csak a meghívóra kellett hónapokat várni. :o :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 kedd ápr. 10 11:09

Cikó @ Kedd. Ápr. 10, 2007 10:43 am írta::up: :cool2: :D Nem kellett sokat gondolkodom, hogy létrehozzam-e. :) Csak a meghívóra kellett hónapokat várni. :o :)
:omg: :omg: :omg: Miért nem szóltál? Nekem itt van már mióta egy mehívóm d3
Ford Fiesta S2000

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 kedd ápr. 10 11:19

Cikó @ Kedd. Ápr. 10, 2007 8:26 am írta:http://www.duen.hu/dokumentum/maxxrally ... y%2010.pdf
akinek jól megy... így már érthető... :D ingyenrally... ingyenteszt... ingyenkaja... ingyenpia... :D :D :D

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 kedd ápr. 10 11:37

Finkoo[HUN] @ Hétf. Ápr. 09, 2007 7:14 pm írta:Nem hivatalos információink szerint még egy magyar páros is indul IRC futamokon. A többes szám egészen pontosan hat versenyt jelent de nem húzom tovább. Szinte biztos, hogy Szabó Gergő egy N csoportos Mitsubishi Lancer volánja mögött ott lesz a török verseny rajtjánál de a navigátor személye még kérdéses. Gergő a magyar közönség egyik kedvence és látványos vezetési stílusával rabul ejtheti a szurkolók szívét a világ bármely pontján. A madarak azt csiripelik, hogy a hátralévő futamok közül a kínai és a madeirai futamot hagyják ki, természetesen a magas költségek miatt de a többi versenyen – ha a szponzorok is úgy akarják – ott lesznek Gergőék a Mitsubishivel.

forrás: www.eurosport.com
"Vasárnap az M1-en az esti motorsport magazinba volt interjú Gergővel.
Azt mondta: a terv az IRC-n való indulás (5-6 futam), és erre elvileg már össze is állt szinte a pénz. Az autó az itt is látható N-es Mitsu.
Ja és azt is mondta, hogy egerben kedvetkapott az itthoni induláshoz, ezért valszeg menni fog a miskolc rally-n"

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 kedd ápr. 10 11:38

Cikó @ Kedd. Ápr. 10, 2007 11:37 am írta:"Vasárnap az M1-en az esti motorsport magazinba volt interjú Gergővel.
Azt mondta: a terv az IRC-n való indulás (5-6 futam), és erre elvileg már össze is állt szinte a pénz. Az autó az itt is látható N-es Mitsu.
Ja és azt is mondta, hogy egerben kedvetkapott az itthoni induláshoz, ezért valszeg menni fog a miskolc rally-n"
Pont ezt másoltam be Mihunak MSN-en... :P :D :D

Smicy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Smicy » 2007 kedd ápr. 10 11:47

Cikó @ 2007 Kedd. Ápr. 10 11:37 írta:"Vasárnap az M1-en az esti motorsport magazinba volt interjú Gergővel.
Janika is IRC -ben indul + ő is csak a Miskolc Rallyn indul.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2007 kedd ápr. 10 12:52

Bóta Róbert @ Kedd. Ápr. 10, 2007 11:38 am írta:Pont ezt másoltam be Mihunak MSN-en... :P :D :D
És ezen hír hallatán Mihu nem de Fekete Misi mindenképpen ott lesz Miskolcon :] :] :] Érted sztem hogy miért mondtam így ;)
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 kedd ápr. 10 13:22

Fekete Misi @ Kedd. Ápr. 10, 2007 12:52 pm írta:És ezen hír hallatán Mihu nem de Fekete Misi mindenképpen ott lesz Miskolcon :] :] :] Érted sztem hogy miért mondtam így ;)
Nem,sajna nem vágom... :think: :nemtom: d3 d3 d3

Papa_G
[Salgo ASE] elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Papa_G » 2007 szer. ápr. 11 18:00

Loixmegszerezte a Polo első győzelmét.
videjó
Mindenféle jókocsi van benne.
Kép
SALGÓ A.S.E.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 18:26

Cikó (?)barátom(?)! d3

Nem tudsz vhonnan Kopecky belsőt?Mert már kb. az összes elérhetőt leszedtem,van vagy 20 belsőm,de kellene még...Fábia buzi vagyok na... :nemtom:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 19:08

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 6:26 pm írta:Cikó (?)barátom(?)! d3

Nem tudsz vhonnan Kopecky belsőt?Mert már kb. az összes elérhetőt leszedtem,van vagy 20 belsőm,de kellene még...Fábia buzi vagyok na... :nemtom:
Gondolom azokat a belsőket az ewrc-ről meg a vft-video-ról szedted. Jól vágom? :)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 19:14

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 7:08 pm írta:Gondolom azokat a belsőket az ewrc-ről meg a vft-video-ról szedted. Jól vágom? :)
:yes: Ami csak létezik... :D :D

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 19:22

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 7:14 pm írta::yes: Ami csak létezik... :D :D
Esetleg ilyen linkeket tudok adni:

Panizzi-Monte Carlo '06-SS5
Alex Bengue-Monte Carlo '05
Kopecky-Bohemia '06-SS1,SS2,SS3,SS4,SS5,SS6,SS11,SS12
Kopecky-Sosnova

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 19:25

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 7:22 pm írta:Esetleg ilyen linkeket tudok adni:

Panizzi-Monte Carlo '06-SS5
Alex Bengue-Monte Carlo '05
Kopecky-Bohemia '06-SS1,SS2,SS3,SS4,SS5,SS6,SS11,SS12
Kopecky-Sosnova
A Kopyk asszem megvannak,ezek vannak az eWRC-n is,nem??
Panizzi,meg Bengééé :D jöhet!!! ;) :respect:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 19:39

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 7:25 pm írta:A Kopyk asszem megvannak,ezek vannak az eWRC-n is,nem??
Panizzi,meg Bengééé :D jöhet!!! ;) :respect:
Hát a rallyvideán vannak. Akkor az az. :)

Azt előre leszögezem, hogy nem láttam a videókat, úgyhogy felelősséget nem vállaluk értük. :D

http://www.rallyvidea.com/down.php?user ... stanis.avi

Mind a kettő rohadt lassú (már ha egyáltalán elindul a letöltés :Đ ).

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 22:08

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 7:39 pm írta:Hát a rallyvideán vannak. Akkor az az. :)

Azt előre leszögezem, hogy nem láttam a videókat, úgyhogy felelősséget nem vállaluk értük. :D

Mind a kettő rohadt lassú (már ha egyáltalán elindul a letöltés :Đ ).
Köszi,csak nem voltam,azért nem válszoltam,most kezdem szedni...
Há' vazz...nagy is,lassú is...nem jó ez így Cikókám... :nol: Nem így ismerlek,hogy ilyen "fos" linkeket tudnál... :D
Bár...az utóbbi időben erősen lekörözlek... :o d3

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 22:15

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:08 pm írta:Köszi,csak nem voltam,azért nem válszoltam,most kezdem szedni...
Há' vazz...nagy is,lassú is...nem jó ez így Cikókám... :nol: Nem így ismerlek,hogy ilyen "fos" linkeket tudnál... :D
Huhh,most nézem Cikókám,a mai napra elég lesz a Bengés,mert az kicsi,majd inkább holnap "alszok el" a Panizzis letöltésén... :rolleyes:

Szerk.:Húbammeg,emmeg méglassabb... :omg:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 22:17

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:15 pm írta:Huhh,most nézem Cikókám,a mai napra elég lesz a Bengés,mert az kicsi,majd inkább holnap "alszok el" a Panizzis letöltésén... :rolleyes:

Szerk.:Húbammeg,emmeg méglassabb... :omg:
Haver szerint korán reggel kell elindítani a letöltést, mert akkor viszonylag gyorsabb. :rolleyes:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 22:19

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:17 pm írta:Haver szerint korán reggel kell elindítani a letöltést, mert akkor viszonylag gyorsabb. :rolleyes:
Kösz! :D Nem tok időutazni... :( :nemtom:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 22:21

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:08 pm írta:Köszi,csak nem voltam,azért nem válszoltam,most kezdem szedni...
Tőlem aztán körözzél. :D Most azon versenyezzünk, hogy ki tud hamarabb linkelni a duenről vagy a rallyheart-ról? d3

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 22:23

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:21 pm írta:Tőlem aztán körözzél. :D Most azon versenyezzünk, hogy ki tud hamarabb linkelni a duenről vagy a rallyheart-ról? d3
:nemtom: :D

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szer. ápr. 11 22:26

Bóta Róbert @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:23 pm írta::nemtom: :D
Csak szólok, hogy linkelni való van az itiner.hu-n. :D ;)
Gyarmatiék élen az Ignisszel :D

Sőt, már a rallyheart-on is. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Cikó 2007 szer. ápr. 11 22:29-kor.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 22:29

Cikó @ Szer. Ápr. 11, 2007 10:26 pm írta:Csak szólok, hogy linkelni való van az itiner.hu-n. :D ;)
Gyarmatiék élen az Ignisszel :D
Azt láttam,de nem említésreméltó... :o Csak viccelek,nem akarom Őket megbántani,mert Ő még megy valahogy azzal a vassal... :up:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szer. ápr. 11 23:48

Hát nem tudom...
Csodálkoznak,hogy a Skodánál nem volt eredmény...Az autó sztem tök jó,de Bengue...Az az amatőr megforgás...meg nem egy durva belső,Tomi sztem jobbakat megy... :cool2:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 11:24

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 19:09

Cikó vagy valaki!!!
Nem tudnátok valahova felnyomni a Panizzi belsőt,ha lejött vkinek?
Mert nekem nem engedi,azt írja,hogy szedjem le új órában...Délután is ezt írta,gondoltam majd akkor este,ha hazaérek,de hát azóta jópár új óra eltelt...
ADSL-em van,de Routerem is van,szóval nem tok új IP-t csinálni kapcsolatbontással... :( Nem tudtok vmi trükköt,vagy nem tudtok segíteni??Nagyon kellene,mert most,hogy nincs kormányom,ilyenekkel tudom életbentartani magam... :(

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 19:28

Bóta Róbert @ Csüt. Ápr. 12, 2007 7:09 pm írta:Cikó vagy valaki!!!
Nem tudnátok valahova felnyomni a Panizzi belsőt,ha lejött vkinek?
Mert nekem nem engedi,azt írja,hogy szedjem le új órában...Délután is ezt írta,gondoltam majd akkor este,ha hazaérek,de hát azóta jópár új óra eltelt...
ADSL-em van,de Routerem is van,szóval nem tok új IP-t csinálni kapcsolatbontással... :( Nem tudtok vmi trükköt,vagy nem tudtok segíteni??Nagyon kellene,mert most,hogy nincs kormányom,ilyenekkel tudom életbentartani magam... :(
Találtam egy 2004-es Kopy belsőt,remélem még nincs meg,most azt szedem... :banana3:

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2007 csüt. ápr. 12 19:36

Bóta Róbert @ Csüt. Ápr. 12, 2007 7:28 pm írta:Találtam egy 2004-es Kopy belsőt,remélem még nincs meg,most azt szedem... :banana3:
te robzon... nincs neked valami videjód erről a pribram rally-s szakaszról? mert nekem úgy rémlik, hogy volt nekem de letöröltem valszeg...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 19:39

Finkoo[HUN] @ Csüt. Ápr. 12, 2007 7:36 pm írta:te robzon... nincs neked valami videjód erről a pribram rally-s szakaszról? mert nekem úgy rémlik, hogy volt nekem de letöröltem valszeg...
Kopecky-Schovanek-Micsu EVO 7 van a www.ewrc.cz videógalériájában,de abban nincs benne a szakaszunk!
Viszont az angol champ/új pálya topikba belinkelt egy gyerek egy zip-et,amiben benne van egy videója,meg képek a szakaszról!!!Nagyon komoly,tényleg jól meg van csinálva!A videón két belső megy párhuzamosan,egy RBR-es,meg egy igazi,asszem Focus WRC!Nagyon komoly!!! ;)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 20:29

Hohó mit tanáltam!!! :nyami: :nyami: :nyami:

Jahogyja.. átirányít a rallyvideára d3

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 20:59

Na bolondoldal...
Mondom havernak,kapja már le,ha ő tudja...
Rányomok a linkre,másolás,beillesztem neki,de akkor látom,hogy nekem is engedi már leszedni... :D Szal szedem... :cool2:

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 csüt. ápr. 12 22:03

Cikókám!!!
Amúgy jöhet(ne) Duval belső is...ha vhol van... :rolleyes:

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 pén. ápr. 13 08:29

Bóta Róbert @ Csüt. Ápr. 12, 2007 10:03 pm írta:Cikókám!!!
Amúgy jöhet(ne) Duval belső is...ha vhol van... :rolleyes:
Na olyat egyáltalán nem tudok. :(

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 pén. ápr. 13 21:26

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 szomb. ápr. 14 16:09

Matador Rally

Kakusziék a 10. gyors után abszolútban 11.-ek, A6-ban pedig 3. Béres és Grzyb mögött.
http://www.rally-vysledky.com/rallyspor ... z=10&skup=

Volt olyan gyors, ahol absz. 7. időt mentek.
http://www.rally-vysledky.com/rallyspor ... rz=9&skup=

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2007 szomb. ápr. 14 23:18

rallyeati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: rallyeati » 2007 vas. ápr. 15 14:27

Kakusziék a mai elsőn beestek. :(
Lesz munka Miskolcig azthiszem.

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 vas. ápr. 15 14:32

rallyeati @ Vas. Ápr. 15, 2007 2:27 pm írta:Kakusziék a mai elsőn beestek. :(
Lesz munka Miskolcig azthiszem.
Tábori Józsi írta a rally.hu-n, hogy a kár igen jelentős!

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 vas. ápr. 15 14:37

rallyeati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: rallyeati » 2007 vas. ápr. 15 14:37

Cikó @ Vas. Ápr. 15, 2007 2:32 pm írta:Tábori Józsi írta a rally.hu-n, hogy a kár igen jelentős!
Képek: http://www.rallyematador.sk/rallye/inde ... otogallery

rallyeati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: rallyeati » 2007 vas. ápr. 15 14:40

Látom te is megtaláltad :D
Hát igen. Kár érte.

Válasz küldése