Rally vegyes (IRC, EK, Külföldi versenyek, stb.)

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Tocy
RBR Fan aktív tag

Re: Rally vegyes (IRC, EK, Külföldi versenyek, stb.)

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 15:47

Há jóvan vaze, felqrták az agyam :D
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. nov. 28 16:04

Tocy írta:
Szasz Lorant írta:Egy csicska ez az Ogier, kötelező lett volna neki itt tündökölnie, elvégre a Citroen gyári csapatában versenyez, ő az übertehetség..Ennek ellenére, ez inkább egy leégés volt most.
Te csak ne csicskázzál senkit innen a kis székedből... :mad: Fogalmunk nincs, hogy mi történt, milyen volt a verseny...nyilván Ogiernek simán kellett volna nyernie, mert ezek a nevek semmik hozzá képest...de azért lecsicskázni... :mad:
Mit ugrálsz? Milyen volt a verseny? Minden szakaszon kikapott, nyilván nem a tudása legjavát adta, de ő mégis csak Ogier, Kubica meg Kubica, legyen akármekkora tehetség is, sokkal kevesebbet rallyzik mint a francia.
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 vas. nov. 28 16:07

Nyugalom Urak :)
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 16:17

És ha éppen bármi gond volt az autóval?...tök mind1, ha kikapott az összesen és szendvicset evett szakasz közben, akkor is vicc, hogy egy kis **** itthonról a gépe elől lecsicskázza...most ezt nem azért mondom, mert Ogier van az avataromon, ha Latvala, Hirvonen, Sordo, Henning, vagy akár Wilsonka is lenne, akkor is nonszensz...
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 vas. nov. 28 16:20

Szasz Lorant írta:
hülye vagy te, csak nem forogsz......
mi a [cenzor] van/lesz ezzel a fórummal? már lassan semmit nem "lehet" olvasni... :(
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 vas. nov. 28 16:25

csery írta:
Szasz Lorant írta:
mi a [cenzor] van/lesz ezzel a fórummal? már lassan semmit nem "lehet" olvasni... :(
mire gondolsz Csery? :think:
Sal ASE

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 vas. nov. 28 16:27

nemtom volt e már de ezek a Rallymedia-s srácok csináltak egy összefoglaló vidit,benne van kis Érdi és Turán is a fókával,a minősége előtt meg le a kalappal :up:
http://www.youtube.com/user/rallymedia# ... E1RxoNEXWg
Sal ASE

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 vas. nov. 28 16:29

csery írta:
Szasz Lorant írta:
:up: :up: :up:

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. nov. 28 16:31

Talán ez volt az első olyan hozzászólásom mióta itt vagyok a fórumon, ami feszültségkeltőnek minősülhet,ezért bocsánatot is kérek. De a gond nem csak az újakkal van, hanem a nagyképű veteránokkal, akik mindig azon sírnak ,hogy már nem a régi a fórum, meg csak az a frankó amit ők mondanak, mert ők ki tudja mióta itt vannak, meg a játékban is baszott gyorsak. Kérem szépen erről nem csak az újak tehetnek, hogy ilyen a fórum... A közelmúltban pl nem egyszer láttam olyat, hogy amikor egy új tag topicot kreált csapatalapításként, nem az volt, hogy útbaigazítjátok őket, hanem bemenni beírni, hogy LOL, mit akarsz, ki ez már megint, meg a vihogás ment csak...Moderátoroktól is láttam már ilyet....Én számtalanszor vettem erre is a fáradtságot, hogy segítsek, ahol tudok..Attól, hogy valaki új, és csapatot kreál egyből, azt nem azt jelenti, hogy hülye és kiröhögni való, hanem azt, hogy még nem eléggé tájékozott ebben a közegben, a fórumon..Felvilágosítást kell adni, nem kibaszott xD-ket írkálni meg lehordani őket. Szóval a mérleg kétoldalú.Csak ennyit akartam, köszi.
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 vas. nov. 28 16:33

Urban Peti írta:mire gondolsz Csery? :think:
sok furcsa ember csatlakozott mostanában.....kb két hozzászólás elolvasása után agyvérzés közeli állapotban zárom be az ablakot
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. nov. 28 16:35

csery írta:
Urban Peti írta:mire gondolsz Csery? :think:
sok furcsa ember csatlakozott mostanában.....kb két hozzászólás elolvasása után agyvérzés közeli állapotban zárom be az ablakot
Látszik ,te sem ismersz. Mostanában csatlakoztam? Van az már egy jó ideje ,inkább te nézz magadba, csak fújod mert, te x ideje itt vagy..Bocs, amúgy de így gondolom.
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 vas. nov. 28 16:38

Tocy írta:
Szasz Lorant írta:Egy csicska ez az Ogier, kötelező lett volna neki itt tündökölnie, elvégre a Citroen gyári csapatában versenyez, ő az übertehetség..Ennek ellenére, ez inkább egy leégés volt most.
Te csak ne csicskázzál senkit innen a kis székedből... :mad: Fogalmunk nincs, hogy mi történt, milyen volt a verseny...nyilván Ogiernek simán kellett volna nyernie, mert ezek a nevek semmik hozzá képest...de azért lecsicskázni... :mad:
Ez tocy kicsit vicces volt.. nem téged csicskázott hanem ogiert.. furcsa h magadra veszed .. miért is?...
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2010 vas. nov. 28 16:38

Szasz Lorant írta:Talán ez volt az első olyan hozzászólásom mióta itt vagyok a fórumon, ami feszültségkeltőnek minősülhet,ezért bocsánatot is kérek. De a gond nem csak az újakkal van, hanem a nagyképű veteránokkal, akik mindig azon sírnak ,hogy már nem a régi a fórum, meg csak az a frankó amit ők mondanak, mert ők ki tudja mióta itt vannak, meg a játékban is baszott gyorsak. Kérem szépen erről nem csak az újak tehetnek, hogy ilyen a fórum... A közelmúltban pl nem egyszer láttam olyat, hogy amikor egy új tag topicot kreált csapatalapításként, nem az volt, hogy útbaigazítjátok őket, hanem bemenni beírni, hogy LOL, mit akarsz, ki ez már megint, meg a vihogás ment csak...Moderátoroktól is láttam már ilyet....Én számtalanszor vettem erre is a fáradtságot, hogy segítsek, ahol tudok..Attól, hogy valaki új, és csapatot kreál egyből, azt nem azt jelenti, hogy hülye és kiröhögni való, hanem azt, hogy még nem eléggé tájékozott ebben a közegben, a fórumon..Felvilágosítást kell adni, nem kibaszott xD-ket írkálni meg lehordani őket. Szóval a mérleg kétoldalú.Csak ennyit akartam, köszi.
:up: :up: :up:
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. nov. 28 16:41

Héjj, nyugi van már.

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2010 vas. nov. 28 16:48

ha eről az oldalrol van szó a példa az egyik csapat létrehozásában én vagyok rá a rosszpélda
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. nov. 28 16:52

Martin rally club írta:ha eről az oldalrol van szó a példa az egyik csapat létrehozásában én vagyok rá a rosszpélda
Nem rólad volt szó, nem rád gondoltam. De OFFoljuk most már ezt a témát.
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 16:54

Szasz Lorant írta:Talán ez volt az első olyan hozzászólásom mióta itt vagyok a fórumon, ami feszültségkeltőnek minősülhet,ezért bocsánatot is kérek. De a gond nem csak az újakkal van, hanem a nagyképű veteránokkal, akik mindig azon sírnak ,hogy már nem a régi a fórum, meg csak az a frankó amit ők mondanak, mert ők ki tudja mióta itt vannak, meg a játékban is baszott gyorsak. Kérem szépen erről nem csak az újak tehetnek, hogy ilyen a fórum... A közelmúltban pl nem egyszer láttam olyat, hogy amikor egy új tag topicot kreált csapatalapításként, nem az volt, hogy útbaigazítjátok őket, hanem bemenni beírni, hogy LOL, mit akarsz, ki ez már megint, meg a vihogás ment csak...Moderátoroktól is láttam már ilyet....Én számtalanszor vettem erre is a fáradtságot, hogy segítsek, ahol tudok..Attól, hogy valaki új, és csapatot kreál egyből, azt nem azt jelenti, hogy hülye és kiröhögni való, hanem azt, hogy még nem eléggé tájékozott ebben a közegben, a fórumon..Felvilágosítást kell adni, nem kibaszott xD-ket írkálni meg lehordani őket. Szóval a mérleg kétoldalú.Csak ennyit akartam, köszi.
Ezzel teljesen egyetértek, csak nem vág a témába, és semmi köze ahhoz amiről szó volt. De amúgy tényleg egyetértek. :up:
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 vas. nov. 28 16:54

Szasz Lorant írta:
Martin rally club írta:ha eről az oldalrol van szó a példa az egyik csapat létrehozásában én vagyok rá a rosszpélda
De OFFoljuk most már ezt a témát.
Sztem is itt az ideje :rolleyes:
Sal ASE

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 16:55

Toth Alex írta:
Tocy írta:
Ez tocy kicsit vicces volt.. nem téged csicskázott hanem ogiert.. furcsa h magadra veszed .. miért is?...
Egyáltalán nem veszem magamra, csak irritál, hogy egy VB-pilótát csicskáztak le. Ezért írtam, hogy akármelyikükről lett volna szó, ugyanezt gondolnám.
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 vas. nov. 28 16:56

Szasz Lorant írta:Látszik ,te sem ismersz. Mostanában csatlakoztam? Van az már egy jó ideje ,inkább te nézz magadba, csak fújod mert, te x ideje itt vagy..Bocs, amúgy de így gondolom.
én meg azt gondolom, hogy akkor is hülyeséget hajszoltál ogierrel kapcsolatban...
és valóban nem ismerlek, de most ezzel nem is rád gondoltam, csak abba a hsz-be írtam bele, mert olyan "sokszor" írok, így letudtam a kettőt egyben. hülyén jött ki, bocs
és nem, nem "fújom"....attól még lehet normális valaki ha két nappal vagy évvel később regisztrált mint én, nem ezen múlik, de ha megjelenik egy új tag és ontja a hülyeséget (ami lehet csak számomra az) az feltűnik
ja, én magamba nézek, ezért is kerülöm a témák nagy részét és nem is szólók hozzá sűrűn...
na mindegy. részemről ennyi, így is több mint amit akartam..
Kép

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 vas. nov. 28 17:02

csery írta:
Szasz Lorant írta:Látszik ,te sem ismersz. Mostanában csatlakoztam? Van az már egy jó ideje ,inkább te nézz magadba, csak fújod mert, te x ideje itt vagy..Bocs, amúgy de így gondolom.
én meg azt gondolom, hogy akkor is hülyeséget hajszoltál ogierrel kapcsolatban...
és valóban nem ismerlek, de most ezzel nem is rád gondoltam, csak abba a hsz-be írtam bele, mert olyan "sokszor" írok, így letudtam a kettőt egyben. hülyén jött ki, bocs
és nem, nem "fújom"....attól még lehet normális valaki ha két nappal vagy évvel később regisztrált mint én, nem ezen múlik, de ha megjelenik egy új tag és ontja a hülyeséget (ami lehet csak számomra az) az feltűnik
ja, én magamba nézek, ezért is kerülöm a témák nagy részét és nem is szólók hozzá sűrűn...
na mindegy. részemről ennyi, így is több mint amit akartam..
Bocsánatot kértem már Ogiervel kapcsolatban, túloztam tudom , csak ez szerintem gyenge volt tőle most! A személyeskedésről inkább nem írok semmit, ott lehetett volna mérlegelni az ellentábornak, de ilyen az ember, érzelmekkel teli. Na OFF.
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 vas. nov. 28 17:04

Ennyi volt egy rossz hozzászólása,mindenkivel megesik..
de tényleg néha elég idegesítő h mindig h na mostanság elég hülyék csatlakoztak ide stb..
rám is ezt mondják..és itt vagyok 2-3 éve,na mind1... :rolleyes:
szval nem kell a feszültség..én is gyengén láttam oigert,de vmi tuti nem volt kóser a kocsi körül!

KUBICA meg :respect: :respect: :respect:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 vas. nov. 28 17:05

Nekem az volt még nagy meglepetés h SARAZZINT tudta tartani(talán így kell leírni)
ahhoz képest h megy az IRC-ben S2000-rel ő meg csak egy S1600-al néha elindul egész közel volt :)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. nov. 28 17:08

Csomos Miklos írta:Ennyi volt egy rossz hozzászólása,mindenkivel megesik..
de tényleg néha elég idegesítő h mindig h na mostanság elég hülyék csatlakoztak ide stb..
szval nem kell a feszültség..én is gyengén láttam oigert,de vmi tuti nem volt kóser a kocsi körül!

Csodálkozol? d3

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 17:09

Csomos Miklos írta:Nekem az volt még nagy meglepetés h SARAZZINT tudta tartani(talán így kell leírni)
ahhoz képest h megy az IRC-ben S2000-rel ő meg csak egy S1600-al néha elindul egész közel volt :)
Meg hát WRC-k, S2000-k vannak mögötte...állat :D :respect:
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 17:10

Bóta Róbert írta:
Csomos Miklos írta:Ennyi volt egy rossz hozzászólása,mindenkivel megesik..

Csodálkozol? d3
:D :D :D :D :box:
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 vas. nov. 28 17:16

Sal ASE

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 17:52

Am Miku pályáiról lehet vmit tudni? Én úgy hallottam, hogy lesz Szentkirályszabadja, Királyszentistván vhogy, ugye az Gyártelep-Litér vagy akármilyen néven mehet, meg Vigándpetend felfelé. Tud vki vmit?
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. nov. 28 17:59

Tocy írta:Am Miku pályáiról lehet vmit tudni? Én úgy hallottam, hogy lesz Szentkirályszabadja, Királyszentistván vhogy, ugye az Gyártelep-Litér vagy akármilyen néven mehet, meg Vigándpetend felfelé. Tud vki vmit?
http://www.duen.hu/hirek/a_mikulasrol_kerdeztunk

Az első szakasz a Gyártelep - Sólyi erdő, ami egy 14 kilométeres gyorsasági. Úgy lettek kialakítva, hogy próbáltuk kivenni mindkét részéből a csiki-csukikat. Királyszentistvánból is hiányoznak a nagyon visszafordítós részek és a sólyi szakasz is mentes ezektől. Próbáltunk tempós, lobogós pályát kialakítani. Talán ez a legizgalmasabb szakasza a versenynek.

Aztán elmegy a mezőny Szentkirályszabadjára is, ahol a reptéren kint és bent is kanyarog a szakasz 12 kilométeren keresztül. Fontos elmondani, hogy nem teljesen egyezik meg a nyári, veszprémi verseny nyomvonalával. Többen mondták, hogy tetszett nekik, csak túl sok volt az aszfaltos rész. Ennek megfelelően kurtítottunk 2 kilométert a betonos részből és reményeink szerint ez a gyors is élvezhető lesz a versenyzők és a nézők számára is.

A harmadik gyorsasági Vigántpetend lesz. A 7 kilométerből az első 6 aszfalton kanyarog, a vigántpetendi szerpentinen, majd Nagyvázsony előtt az utolsó kilométert már murván teszi meg a mezőny. Ez a gyorsasági azért került be a programba, mert szerettük volna, hogy a nagyon sok szervizidő helyett inkább autózzon valahol a mezőny és azt gondolom Vigántpetend nincs olyan messze a verseny központjától és tényleg egy látványos részen versenyezhetnek a párosok.

A szervizpark a tavalyi évnek megfelelően idén is a vasútállomás rakodó területén lesz kialakítva.

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 vas. nov. 28 18:00

Tocy írta:Am Miku pályáiról lehet vmit tudni? Én úgy hallottam, hogy lesz Szentkirályszabadja, Királyszentistván vhogy, ugye az Gyártelep-Litér vagy akármilyen néven mehet, meg Vigándpetend felfelé. Tud vki vmit?
"Az első szakasz a Gyártelep - Sólyi erdő, ami egy 14 kilométeres gyorsasági. Úgy lettek kialakítva, hogy próbáltuk kivenni mindkét részéből a csiki-csukikat. Királyszentistvánból is hiányoznak a nagyon visszafordítós részek és a sólyi szakasz is mentes ezektől. Próbáltunk tempós, lobogós pályát kialakítani. Talán ez a legizgalmasabb szakasza a versenynek.

Aztán elmegy a mezőny Szentkirályszabadjára is, ahol a reptéren kint és bent is kanyarog a szakasz 12 kilométeren keresztül. Fontos elmondani, hogy nem teljesen egyezik meg a nyári, veszprémi verseny nyomvonalával. Többen mondták, hogy tetszett nekik, csak túl sok volt az aszfaltos rész. Ennek megfelelően kurtítottunk 2 kilométert a betonos részből és reményeink szerint ez a gyors is élvezhető lesz a versenyzők és a nézők számára is.

A harmadik gyorsasági Vigántpetend lesz. A 7 kilométerből az első 6 aszfalton kanyarog, a vigántpetendi szerpentinen, majd Nagyvázsony előtt az utolsó kilométert már murván teszi meg a mezőny. Ez a gyorsasági azért került be a programba, mert szerettük volna, hogy a nagyon sok szervizidő helyett inkább autózzon valahol a mezőny és azt gondolom Vigántpetend nincs olyan messze a verseny központjától és tényleg egy látványos részen versenyezhetnek a párosok.

A szervizpark a tavalyi évnek megfelelően idén is a vasútállomás rakodó területén lesz kialakítva."

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. nov. 28 18:01

:P :rolleyes:

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 vas. nov. 28 18:02

Bóta Róbert írta::P :rolleyes:
:reklamacio:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. nov. 28 18:10

Kösz :D
Kép

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2010 vas. nov. 28 18:37

igen a repülőtér lesz Szentkirályszabadjai ahol az Extrém kupa szlalom bajnokságai is vannak az amatőr szlalom verseny 8 fuatama. az idén is átmenek öskün gondolom de elég jó pálya lesz nem volt semmi mikulás rally nekem közel lesz
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 vas. nov. 28 19:08

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2010 vas. nov. 28 19:25

Kicsit mintha fel lennének húzva a gépek nem? :eek: Vagy csak nekem fura?

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 vas. nov. 28 19:29

szdanika írta:

A Xsara az tutira, de a két Focus közül nem tudom, hogy melyik a hivatalos M Sportos :think: :think: :think:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 vas. nov. 28 19:47

Lámer Zoltán írta:
szdanika írta:

A Xsara az tutira, de a két Focus közül nem tudom, hogy melyik a hivatalos M Sportos :think: :think: :think:
Petternek van a Xsara-hoz egy 500 lóerős motorja, és tavaly is azt rakták bele erre a rendezvényre :) Mi program lehet annak írva, hogy ilyen lángokat vág leszabályzásnál :D :D :D :D Nagyon brutális hangja van a Xsara-nak :) Amúgy szerintem a hivatalos M-Sportos Focus az logikusan az, amelyik ki van állítva :D
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 vas. nov. 28 19:54

Ami ki van állítva az asszem csak egy demoautó.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 vas. nov. 28 22:29

Urban Peti írta:nemtom volt e már de ezek a Rallymedia-s srácok csináltak egy összefoglaló vidit,benne van kis Érdi és Turán is a fókával,a minősége előtt meg le a kalappal :up:
http://www.youtube.com/user/rallymedia# ... E1RxoNEXWg

imádom ezeket a videókat nézni, amiket ők készítenek... fogalmam nincs miért, de nagyon tetszenek :up:
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

vyk
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: vyk » 2010 vas. nov. 28 23:18

A végén Henning szépen fölakadt az ugratóra :)
Na szóval mindent a népért

dero
Vendég

Hozzászólás Szerző: dero » 2010 vas. nov. 28 23:41

Martin rally club írta:igen a repülőtér lesz Szentkirályszabadjai ahol az Extrém kupa szlalom bajnokságai is vannak az amatőr szlalom verseny 8 fuatama. az idén is átmenek öskün gondolom de elég jó pálya lesz nem volt semmi mikulás rally nekem közel lesz

Sajna úgy tűnik idén nem lesz Öskü, pedig azt szeretjük...

Vigántpetend nem rossz, kár, hogy végig aszfaltos. Hóban meg főleg érdekes lenne...

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 hétf. nov. 29 10:17

Tocy írta:
Csomos Miklos írta:Nekem az volt még nagy meglepetés h SARAZZINT tudta tartani(talán így kell leírni)
Meg hát WRC-k, S2000-k vannak mögötte...állat :D :respect:

Már többször megmutatta, hogy megy neki első kerekessel is nem csak a hátsókerekes Renaultval.
Többször villantott olasz meg francia bajnokikon szakaszokat is nyert, s2000-esek előtt.
Nem hiába mondta mikor BMW-nél volt egy riportban, hogy ha a csapat adni akar neki egy autót ajándékba akkor egy Evo 7-es legyen 3 betűvel a végén :D
http://www.youtube.com/watch?v=QuUjVwZoR8s
http://www.youtube.com/watch?v=LnlOXwHO ... re=related
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 hétf. nov. 29 12:16

Kubica egyébként meddig tolta veletek az RBR-t? Azt tudom, hogy az olaszoknál még mindig játszik, de a cseheknél meddig volt itt? :think: :think:

Szasz Lorant
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szasz Lorant » 2010 hétf. nov. 29 13:32

Lámer Zoltán írta:Kubica egyébként meddig tolta veletek az RBR-t? Azt tudom, hogy az olaszoknál még mindig játszik, de a cseheknél meddig volt itt? :think: :think:
Kubica rbrezik? Ez komoly? :)
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 hétf. nov. 29 14:36

Szasz Lorant írta:
Lámer Zoltán írta:Kubica egyébként meddig tolta veletek az RBR-t? Azt tudom, hogy az olaszoknál még mindig játszik, de a cseheknél meddig volt itt? :think: :think:
Kubica rbrezik? Ez komoly? :)
:ok:
olaszon régen Acibuk Trebor néven ment, ha jól emlékszem
talán Szőcs Ati csapattársa is volt... :think:
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 hétf. nov. 29 14:49

sztm. eredeti névvel...
HFRT Team

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 hétf. nov. 29 15:03

A 2007-es RBR Champ-on Bliter Martin csapattársa volt Kubica....sőt még VB futamot is nyert. Viszont 2008-ban már nem nagyon találtam róla anyagot a "mi" pluginunkban :confused2: :confused2: :think:
Akkor ment volna át az olaszokhoz?

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 hétf. nov. 29 15:14

megvan
Attila Szocs @ Vas. Szept. 10, 2006 6:17 pm írta:Csak érdekesség képpen mondom, hogy a MixRally csapat tagja Robert Kubica, amelyik csapatban én is vagyok, bár ő ritkán versenyez, mert látjuk, hogy a valóság azért sokkal fontosabb neki.
De nagy dolog ez neki, mert fél éve még csak teszt pilóta volt, és nem gondolta volna, hogy sikerül, és lám, szerintem nagyon nagy tehetség. :respect:
Attila Szocs @ Vas. Szept. 10, 2006 6:20 pm írta:Először AcibuK Trebor néven nevezett, hogy ne ismerjék fel, csak az okosok rájöttek, hogy visszafeleolvasva az Ő neve, és rákérdeztek, mert ki akarták zárni, miért nem az igazi nevével nevezett, de azóta mindenki tiszteli, az olasz adminok is.
A csapat fórumába szokott beírogatni, bár most biztos elfoglalt, én nagyon szurkolok neki, szimpi srác.
Kép

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 hétf. nov. 29 15:34

Attila Szocs @ Vas. Szept. 10, 2006 6:20 pm írta:Először AcibuK Trebor néven nevezett, hogy ne ismerjék fel, csak az okosok rájöttek, hogy visszafeleolvasva az Ő neve, és rákérdeztek, mert ki akarták zárni, miért nem az igazi nevével nevezett, de azóta mindenki tiszteli, az olasz adminok is.

Azért ez elég vicces, nem voltak gyerekkorába pajtásai akik adtak volna neki egy becenevet?? :D
Kép

Válasz küldése