Forma-1

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 szer. júl. 11 18:34

NyilasM írta:http://www.f1hirek.hu/f1/20120710-f1-st ... ingre.html

Erre lesz majd pénz..........szopjonak le...
ha rendezvényt is hoznak amit legyen nézni nem rossz dolog ez,de azért elgondolkodtató,hogy akár wtcc-n akár WSR-en(ami ingyenes) vagy akár két éve a ku...ra nem ingyenes 6órás le mans seriesre a célegyenesen kívül máshová nem is engednek... akkor ha lesz minek lesz?ugyanúgy nem fognak engedni körbesétálni(!!!tehát nem buszozni vagy hasonló veszélyes dolog!!!!),ahhoz meg nem hiszem hogy kell a lelátó...egyébként meg már újra(talán soha nem is volt) nem a magyaroknak van ez a történet kitalálva!

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 pén. júl. 13 15:55

Egy nap alatt a 4000 Ft-os kedvezményes szombati jegy 4900 Ft-ra módosult! Magyarország, én így szeretlek... nem is megyek az idén se... :S (Majd kiderül, hogy az ingyenes parkoló sem ingyenes, meg kaját, meg piát is vegyél bent, mert ha beviszed az veszélyezteti a verseny lebonyolítását, vagy tiltott reklámnak minősül...)

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 pén. júl. 27 08:09

Nagyon lapos a topic( a többi is)
Hungaroring sajtó tájékoztató:
http://www.youtube.com/watch?v=jHSIYuMMpaQ
Német országi összefoglaló animációja:
http://www.youtube.com/watch?v=VwYR8yYfu4c

Alonso a ferrarival egyértelműen jobban járt mint a renaulval :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Morningshow mezei csesztetése:
http://www.youtube.com/watch?v=ldE2GOq970A

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 pén. júl. 27 08:09

Egyéb képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Redbull kasztnijár alonso?
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 szomb. júl. 28 19:07

Több hírforrás is arról számolt be, hogy a Red Bullnál újabb trükköt fedeztek fel, mégpedig ezúttal egy kapcsolót, mellyel a hasmagasság állítható. Ha a vádak igazak, akkor a Red Bullnál a versenyzők egyetlen kapcsolóval tudnak beállítást változtatni az időmérő és a futam között, ami természetesen nem megengedett.
© Copyright: Batchelor / XPB Images
Oké nem szép dolog ha igaz ! De ez a Christian Horner előtt azért meg emelem a kalapom nagyon nagy ember ..
Kép

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 szomb. júl. 28 19:15

DuRR írta:Több hírforrás is arról számolt be, hogy a Red Bullnál újabb trükköt fedeztek fel, mégpedig ezúttal egy kapcsolót, mellyel a hasmagasság állítható. Ha a vádak igazak, akkor a Red Bullnál a versenyzők egyetlen kapcsolóval tudnak beállítást változtatni az időmérő és a futam között, ami természetesen nem megengedett.
© Copyright: Batchelor / XPB Images
Oké nem szép dolog ha igaz ! De ez a Christian Horner előtt azért meg emelem a kalapom nagyon nagy ember ..
Nem Horner előtt kell,hanem Newey előtt és a Vettel külön bejáratú múmiája előtt a Dr. Marko előtt...

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 vas. júl. 29 18:16

Életem első F1-es futamán, ott voltam! A hangok,az illatok nagyon brutálisak voltak! :) Kicsit csalódott vagyok, mivel a leintés után a levezető körön egyedül a Vettel bírt odaintegetni,ahol álltunk... A 2 lotus szabályosan berohant..király !! :D
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Mila
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Mila » 2012 pén. szept. 28 08:32

http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/19755236

Hamilton a Mercedeshez igazol Schumi helyére
Kép

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2012 szomb. szept. 29 13:06

Mila írta:http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/19755236

Végre pilótájuk is lesz!!!már csak egy jó autó kellene,de azt majd Hamilton megoldja! :P

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 szer. okt. 03 20:13

Japán nagydíjra(szombat reggel 6:40 ;)) hangolódás Szújó Zoli gondolataival:

"Tegye mindkét kezének mutatóujját az üveglapra! Most nyomja lefelé! Közben nézzen a kamerába!" A 12 órás repülőúttól, és a kezdődő jet lag-hatástól elgyötörten meg sem tudom állapítani, hogy a japán határőr, vagy az LCD-kijelzőn fel-feltűnő bohókás rajzfilmfigura adja az utasításokat. Mechanikus, már-már robotszerű mozdulataim jól illeszkednek a világ technikailag legfejlettebb ors...
zágának milliónyi, precízen megtervezett rendszerének egyikébe. Orwell 1984-ének hátborzongató szürrealitása sejlik fel bennem. Tortúrának nem nevezném, de finoman szólva nem esik jól. Persze, ezen mindenkinek át kell esnie. Előttem Nico Rosberg már a bőröndök felé suhan jellegzetes manöken-járásával, mellettem pedig Valtteri Bottas álldogál kivörösödött szemekkel. "Megint tied a péntek reggel?" - kérdezem a finnt, amire egy magától értetődő "igen" a felelet. Forma-1-es pilóta lesz belőle, akárki meglássa!
A nagoyai nemzetközi repülőtér forgatagát magunk mögött hagyva csendesen suhanunk 10.37-kor, természetesen másodperc-pontosan indult vonatunkkal Szuzuka felé. Az apró házakkal sűrűn beépített, villanyvezetékekkel szabdalt vidéket csak néha színesíti, pontosabban zöldíti egy-egy háztáji rizsföldecske. Merengésemből a kalauz riaszt fel, aki a kocsiba belépve meghajol, majd hangosan köszönti az utasokat. Most érzem először, hogy jó visszatérni ebbe a mélyen gyökerező hagyományokból és a kölcsönös tiszteletből eredő udvariassági formaságokkal agyonszabályozott, ám mégis jól működő világba. Szabályok, amelyek közül sokat az életben maradás ősi ösztöne írt, évszázadok alatt. Mert csak a rend és a fegyelem segíthet túlélni egy olyan, sűrűn lakott országban, ahol hetente megmozdul a föld, amire gyárakat, felhőkarcolókat, egzisztenciákat építettek. Bevillannak a nemrégiben a híradókban, nemzetközi hírcsatornákon százszor, ezerszer lejátszott képsorok a szökőár elől esélytelenül menekülő emberekről, a házakat, teherautókat, életeket kegyetlen könnyedséggel, másodpercek alatt leromboló, elsodró áradatról. De ez már a múlt. A múlt, amelynek tapasztalatait minél gyorsabban felhasználva fel kell állni, újra kell építeni, újjá kell szervezni. Az eddigieknél is biztonságosabban, precízebben, úgy, hogy még jobban működjön. Csak egy olyan nép képes erre, amely pontosan tisztában van a természet legyőzhetetlenségével, éppen ezért nem is erre törekszik, hanem arra, hogy a lehető legnagyobb harmóniában éljen vele.
Egy hatalmas Honda Cars-felirat figyelmeztet arra, hogy ezúttal sem a shintoizmust jöttem tanulmányozni, hanem a Forma-1-es Japán Nagydíjról kell tudósítanom. Gyermekkori emlékek jönnek elő Senna és Prost piros-fehér McLaren Hondáiról, záporoznak a kitörölhetetlenül beégett nevek: Szatoru Nakajima, Taki Inoue, Ukio Katayama, Takuma Szato. Utóbbival, már riporterként kifejezetten jó volt a viszonyom, az egyike volt azoknak, akiktől kamerán kívül is mertem ezt-azt kérdezni, sőt, egy kis bolondozásra is mindig kapható volt.
Beugrik egy kép, amint tatámmal kézenfogva állunk a balatonakarattyai kempingben, és a Trabantunk mellől úgy bámuljuk a Yamahákat, Kawasakikat, Suzukikat, mintha azok egy idegen, a miénknél jóval fejlettebb civilizáció űrhajói lennének. "Japán motorok" - mondja jelentőségteljesen, és bár megfogalmazni nem tudom, de érzem, hogy ez annyit tesz: különleges, minőségi, szélvészgyors.
Gyermeki énem egyik fiókjában ott lapul az összes kivágott Toyota Celica GT-kép, elcserélt Mitsubishi autóskártya, kicsit későbbről a McRae-féle Subaru-poszterek, szinte a kezemben érzem a joystick-ot, ahogyan a SEGA Rallye unalomig ismert, pixeles pályáin újra és újra végigmegyek, mert az egyik kanyart megint elrontottam, és igen, ugyanott repül be fölém a helikopter és ugyanúgy veri fel a port, mint az előző ezer alkalommal.
Aztán ott vannak a Dakaros emlékek, Kenjiro Shinozukával, a Mitsubishikkel, Nissanokkal, sőt, a Hino kamionokkal.
Azt hiszem, mindenkiben, aki csak picit is érdeklődik az autósport iránt, ott van, ott kell, hogy legyen egy darabka Japán - még akkor is, ha ennek esetleg nincs tudatában.
Éjjel fél 11 van, az időeltolódás miatt szemernyi álmosságot sem érzek, de ha éreznék is, az izgatottság úgysem hagyna aludni. Néhány kilométerre tőlem itt kanyarog a legendás szuzukai pálya, az óriáskerékkel, a Spoon, vagy a 130R kanyarokkal, és pár óra múlva már a paddockban fogjuk kérdezgetni az utóbbi évek legnagyobb átigazolási eseményének főszereplőit...
Kép

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 csüt. okt. 04 07:14

tottiiii írta:
Mila írta:http://www.bbc.co.uk/sport/0/formula1/19755236

Végre pilótájuk is lesz!!!már csak egy jó autó kellene,de azt majd Hamilton megoldja! :P
:up: :respect: :respect: :reszeg:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 csüt. okt. 04 13:35

Nem lesz újra sauber pilóta sumiból :(
http://www.youtube.com/watch?v=XmMdX6BbPAs
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 csüt. okt. 04 18:44

atiwrc írta:Nem lesz újra sauber pilóta sumiból :(
http://www.youtube.com/watch?v=XmMdX6BbPAs
nem olyan nagy baj, hogy nem vergődik tovább... nekem szimpi volt mióta visszatért, szurkoltam is neki, de nem jön ez már össze neki...
azt hiszem ez így van jól...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2012 kedd nov. 06 22:42

Kép
Kép

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 kedd nov. 06 23:41

atiwrc írta:Kép
:eek: :eek: :eek: :eek: cseppet sem flexibilis :omg:

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 szer. nov. 07 18:18

Kardos Lajos írta:
atiwrc írta:-
:eek: :eek: :eek: :eek: cseppet sem flexibilis :omg:

durva...
azért az ilyen elkapott pillanatok eléggé beszédesek...
az orrkúpot összegyűri mintha gumiból lenne... csak azt nem tudom, hogy tesztelik az ilyet, ha még át is megy a teszten... pfff...

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 szer. nov. 07 19:41

szerintem :idea:
a szárny nem lehet flexibilis, de nem értek a lovakhoz, csak simogatom őket d3

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 szer. nov. 07 19:56

Major Csabi írta:szerintem :idea:
a szárny nem lehet flexibilis, de nem értek a lovakhoz, csak simogatom őket d3
:think: no de ehhez van rögzítve a szárny,csak nem tudom hogy leszerelhető e róla vagy sem :think: de ha nem,akkor gondolom egy alkatrésznek minősül :rolleyes:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 szer. nov. 07 20:31

Ez az orrkúp és nem a szárny.

Egyébként nekem a mostani futamon is, de az azt megelőző InsideGP magazinban is feltünt, mondtam is atinak a futam alatt, hogy mintha kicsit lefele görbülne a redbull orra, és hogy év elején még nem ilyen volt a formája.
Kép

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 szer. nov. 07 21:08

Tibi írta:Ez az orrkúp és nem a szárny.

Egyébként nekem a mostani futamon is, de az azt megelőző InsideGP magazinban is feltünt, mondtam is atinak a futam alatt, hogy mintha kicsit lefele görbülne a redbull orra, és hogy év elején még nem ilyen volt a formája.
én ezt értem,de a szabályok szerint egy alkatrésznek minősül vagy sem,mivel sosem láttam még szétszerelve a szárnyat az orrkúptól ezért kérdezem....legjobb tudomásom szerint ezek ketten csatlakoznak egymáshoz :rolleyes:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szer. nov. 07 21:33

Nem minősül egy alkatrésznek. Külön funkciót töltenek be, külön részegységek a kocsin. Külön szabályok is vonatkoznak rájuk. Az, hogy egybe vannak építve, nem jelent semmit.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Kardos Lajos
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kardos Lajos » 2012 csüt. nov. 08 10:18

Fekete Misi írta:Nem minősül egy alkatrésznek. Külön funkciót töltenek be, külön részegységek a kocsin. Külön szabályok is vonatkoznak rájuk. Az, hogy egybe vannak építve, nem jelent semmit.
:respect: no ebben nem voltam én biztos :up:

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 csüt. nov. 08 19:32

Tibi írta:Ez az orrkúp és nem a szárny.

én úgy emléxem, hogy az orrkúpra is vonatkozik a flexibilitás tiltása...

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 pén. nov. 09 18:12

Olasz lapok szerint ismét a szabályokat megkerülve trükközik első szárnyával a Red Bull. Az újságírók szerint az RB8-as orrkúpjának vége szinte gumiszerűen hajlik, ami szabálytalan. A csapatot már korábban is érték támadások első szárnya miatt, az alkatrész azonban eddig mindig megfelelt az FIA által újból és újból szigorított teszteken.

A mostani támadás más, mint a többi, valószínűleg csak egy kétségbeesett próbálkozás az elúszni látszó vb-címért folytatott harcban. Egy nappal a vádak megjelenése után Andrea Cremonesi a Gazzetta dello Sportban már elismerte, hogy "minden rendben", és hogy "a szóban forgó elem nem szerkezeti jellegű, így nem is vonatkoznak rá olyan szabályok, mint az autó többi részére."

A Gazzetta dello Sport szerint az FIA világossá tette, hogy az orr-rész amiatt puha, hogy egy másik autóval való találkozásnak ne legyenek veszélyes következményei. Tobias Gruner az Auto, Motor und Sportban szintén azt írta, hogy "hamis riasztásról" van szó, a lap technológiai szakértői sem találtak fogást a Red Bullok orrán. "Az orrkúpok vége mindig egy kicsit puhább, ez a töréstesztekre vonatkozó előírások következménye" - áll a lapban.

Megfutamodott az Autosprint is: "Konzultáltunk más csapatok mérnökeivel is, ezek alapján az orrkúpok végének bizonyos fokú elhajlása teljesen elfogadható. Arról lehet szó, hogy a Red Bull ismét egy lépéssel továbbment és sikerült elérnie, hogy a deformálódó rész tartja az első szárnyat, amely így közelebb kerülhet az aszfalthoz."

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2012 vas. nov. 25 15:08

Gyerünk pici generátor,tedd a dolgod..hogy Vettelnek ma sírós napja legyen :P

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 vas. nov. 25 15:50

tottiiii írta:Gyerünk pici generátor,tedd a dolgod..hogy Vettelnek ma sírós napja legyen :P
Száraz futam lesz, és ha kiesik Vettel, akkor se lesz esélye Alonso-nak a 3. helyre feljönni. Sajnos :(
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2012 vas. nov. 25 15:59

Fekete Misi írta:
tottiiii írta:Gyerünk pici generátor,tedd a dolgod..hogy Vettelnek ma sírós napja legyen :P
Száraz futam lesz, és ha kiesik Vettel, akkor se lesz esélye Alonso-nak a 3. helyre feljönni. Sajnos :(
Reméljük a legjobbakat :D ...előbb essen ki Vettel,aztán már a 2 meki mögött beevickélhet talán,nagyon talán...Hamilton meg most ezt már húzza be :P :reszeg:

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 vas. nov. 25 16:30

Mezei megint a toppon volt d3 http://videa.hu/videok/sport/mezei-dani ... k8NqI6p7YA
Egyébként aki szintén unja már Mezei jobbnál jobb hozzá szólásait és van Facebookja dobjon ide egy lájkot : https://www.facebook.com/pages/V%C3%A1l ... 5247375143
Nyugi nem én vagyok itt a Admin d3
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 vas. nov. 25 18:50

:up: Vettel d3

Csapucha Tomi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Csapucha Tomi » 2012 vas. nov. 25 18:55

Kép
Kép

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2012 vas. nov. 25 19:01

Fekete Misi írta:

Enyit az időjárásjelentésekről xd..madjnem meglett :D

Gabi
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Gabi » 2012 szer. dec. 05 22:32

Gabesz Online Racing Team

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 csüt. dec. 06 18:41

Már a cím is hülyeség...
Annyi igaz, hogy pálya, és elvileg megfelel a FIA, és az FIM szabványainak...

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2012 csüt. dec. 06 19:10

Finkoo[HUN] írta:
Már a cím is hülyeség...
Még az se! Nekem gyanús is volt a 2.6km, nem emlékszem pontosan mennyi a minimum pályahossz, nem néztem utánna. Viszont reggel hallottam a rádióba és ott is úgy mondták hogy a hosszát kivéve megfelel az FIA szabályoknak.

Azt is megjegyezném a WTCCben használt Suzuka East :fear2: is csak 2.2km.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2012 szomb. dec. 08 08:41

Tibi írta:
Finkoo[HUN] írta:
Már a cím is hülyeség...
Még az se! Nekem gyanús is volt a 2.6km, nem emlékszem pontosan mennyi a minimum pályahossz, nem néztem utánna. Viszont reggel hallottam a rádióba és ott is úgy mondták hogy a hosszát kivéve megfelel az FIA szabályoknak.

Azt is megjegyezném a WTCCben használt Suzuka East :fear2: is csak 2.2km.
legalább könnyű megtanulni... :nevet2: :nevet2:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 pén. feb. 01 11:37

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 szomb. márc. 16 06:59

Szép idő van :D
Hajrá újoncok :biztat:
McCrash

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2013 szomb. márc. 16 23:35

Nme közvetíti semmi?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2013 vas. márc. 17 00:45

Csomos Miklos írta:Nme közvetíti semmi?
Nem b+ :omg:

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 vas. márc. 17 08:36

Bonyhádon dupla buli van :D
McCrash

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2013 vas. márc. 17 19:42

Bóta Róbert írta:
Csomos Miklos írta:Nme közvetíti semmi?
Nem b+ :omg:
Q2,Q3 ra gondoltam,és kurvára nem volt kiírva semmi...h lenne M1-en port.hu-n...de köszi :)

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2013 vas. márc. 17 21:28

Az élő közvetítésbe mondták hogy kb hajnali 0:45től lesz leadva a Q2 és Q3.
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2013 hétf. márc. 18 08:04

Tibi írta:Az élő közvetítésbe mondták hogy kb hajnali 0:45től lesz leadva a Q2 és Q3.
Csak azt nem nêztem.

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2013 hétf. márc. 18 10:49

Akkor legközelebb tedd fel egyértelműen a kérdésed és korrektebb válaszokat kapsz ;)
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 hétf. márc. 18 13:17

Hmm... jó kis szezon lesz ez, nekem már most sanszos, hogy a 3 dobogós közül fog kikerülni az idei világbajnok :P

Jarabek Gyula
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Jarabek Gyula » 2013 hétf. márc. 18 16:44

Major Csabi írta:Hmm... jó kis szezon lesz ez, nekem már most sanszos, hogy a 3 dobogós közül fog kikerülni az idei világbajnok :P
Talán nem nyúlsz nagyon mellé d3
McCrash

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 hétf. márc. 25 09:52

Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2013 kedd márc. 26 15:05

nem értem mi itt a probléma d3 végre versenyeztek :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2013 pén. máj. 17 06:21

Jön vissza a Honda az F1-be, remélem azért a wtcc-t se hanyagolják el nagyon...
Jó lenne már valami új design 1-2 csapatnak, szinte ugyanolyanok a kocsi évek óta.
Kép
Kép

Válasz küldése