Forma-1

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

csery
[BRH] Tag

Re: Forma-1

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 szomb. júl. 17 21:05

Lámer Zoltán írta:Nem akartam új simulator topicot nyitni, ezért raktam ide.

http://simracing.hu/f12010/f1-2010-gameplay-videok

Elsőre ránézésre több fantáziát látok benne, mint abban a reál rally szimulátoros szarságban. Ha még az MI is feljődni fog benne, akkor elég ígéretes lehet ez a játék a Codemasterstől :lollypop: :lollypop:

szerk.: "A futamok során az ellenfelek nehézségi szintje alacsonyra volt állítva, a vezetési segítségek közül pedig csak az ABS volt bekapcsolva, így ezek alapján a felvételek alapján már lehet elképzelésünk arról hogy milyen is lesz az F1 2010 fizikája."

Így meg főleg :lollypop: :lollypop: :lollypop:
http://www.gamekapocs.hu/hir/19767/F1+2 ... tam+kozben
Kép

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. júl. 25 14:43

Na végre 1-2 :) :up:

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2010 vas. júl. 25 14:50

Blitzer Martin írta:Na végre 1-2 :) :up:
Csodálatos látvány volt az az előzés ismét... :boa:
Kép

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. júl. 25 14:52

Mike83 írta:
Blitzer Martin írta:Na végre 1-2 :) :up:
Csodálatos látvány volt az az előzés ismét... :boa:
Viszont mégis csak jobb volt, mint abban az időszakban amikor MS-t nyomták mindenáron...

astrati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: astrati » 2010 vas. júl. 25 15:19

:up: Forza Ferrari! :respect: :respect: :respect: Itt volt már az ideje ;) Massa meg ne duzzogjon mint egy kisgyerek,mert fordított helyzetben ugyan ez lett volna ;)
Sok együttesnek van komoly történelme, de csak egyetlen klub írja a történelmet. Hala Madrid

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 15:20

Blitzer Martin írta:
Viszont mégis csak jobb volt, mint abban az időszakban amikor MS-t nyomták mindenáron...
...mennyivel is :think: :think: semmivel :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P ...szépen kielemezték és megmagyarázták hogy ez teljesen ok,az akkori meg nem(nagy lófaszt)..viszont akkor meg volt nevezve az 1számú versenyző,ha tetszett ha nem.... hát a futamot nézve semmi különbséget nem látok,ugyanugy utasítás volt....

...mindig is volt...mindig is lesz,sőőt egyetértek vele mivel inkább csapat sportnak lehet tekinteni,ha másnem azért mert az adott csapat szempontjából(aki szerződteti,fizeti a versenyzőt)az ő érdeke kell hogy érvényesüljön...mármint a csapaté...amugy egy milliárdos nagyságrendű költségvetésű bizniszben nem kell jönni a sportszerűtlenséggel ;)
HFRT Team

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. júl. 25 15:26

Mindig mindenki megcsinálja ezt, nemtom miért kell ezzel még mindig foglalkozni....oké, Red Bullék nem....és nem is vezetik a pontversenyt, pedig bőven nekik kéne.....
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 15:32

astrati írta:..... Massa meg ne duzzogjon mint egy kisgyerek,mert fordított helyzetben ugyan ez lett volna ;)
van ám ego minegyiküknek....csita is reklamált rögtön mikor az első(és egyetlen) támadása után nem állt félre Massa...
...abban azért a studióban igazuk volt hogy az első 3 csapat 6 pilótája top pilóta... és itt most tényleg harcol(na) mindenki-mindenkivel....
HFRT Team

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 15:36

Tocy írta:Mindig mindenki megcsinálja ezt, nemtom miért kell ezzel még mindig foglalkozni....oké, Red Bullék nem....és nem is vezetik a pontversenyt, pedig bőven nekik kéne.....
no ok. de a bullosak egyenlő ponttal állnak... aztán idén még csak ők ütötték szét egymást(mivel a csapat vezetése nem merte felvállani a konkrét utasítást...)...ez sem ésszerű,sztm. ,ráadásul az a bukott verseny magának a csapatnak sokba kerülhet az évvégén....akkor már inkább a csapat utasítás a célra vezetőbb...persze ua. mondjuk(most) :D
HFRT Team

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. júl. 25 15:45

NyilasM írta:
Blitzer Martin írta:
...mennyivel is :think: :think: semmivel :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :P ...szépen kielemezték és megmagyarázták hogy ez teljesen ok,az akkori meg nem(nagy lófaszt)..viszont akkor meg volt nevezve az 1számú versenyző,ha tetszett ha nem.... hát a futamot nézve semmi különbséget nem látok,ugyanugy utasítás volt....

...mindig is volt...mindig is lesz,sőőt egyetértek vele mivel inkább csapat sportnak lehet tekinteni,ha másnem azért mert az adott csapat szempontjából(aki szerződteti,fizeti a versenyzőt)az ő érdeke kell hogy érvényesüljön...mármint a csapaté...amugy egy milliárdos nagyságrendű költségvetésű bizniszben nem kell jönni a sportszerűtlenséggel ;)
Én csak azért írtam ezt mert most egy teljesen érthető szitu volt, hátrányban vannak, és már csak reálisan egyikük lehet VB.
Viszont amikor 2002-ben Osztrák futamon ugyanezt játszották el, akkor nem teljesen ugyanígy álltak a pontversenyben, és akkor még a bajnokság elején is voltak... :rolleyes:
Mind1, nem szeretem én sem az ilyen csapatutasításokat..

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 15:48

Blitzer Martin írta:
Én csak azért írtam ezt mert most egy teljesen érthető szitu volt, hátrányban vannak, és már csak reálisan egyikük lehet VB.
Viszont amikor 2002-ben Osztrák futamon ugyanezt játszották el, akkor nem teljesen ugyanígy álltak a pontversenyben, és akkor még a bajnokság elején is voltak... :rolleyes:
Te nyunyu... lényegét nézve ez is ua. ... eredményét nézve semmi különbség...de van: akkor nem Alonsót engedték nyerni :P :P
...amugy feljebb írtam hogy miért is ésszerűbb a csapat utasítás ....
HFRT Team

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 vas. júl. 25 15:53

Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 15:56

háát itt azért kizárólag tényleg csak a RedBull reklamálhat...a többinek elkenték már azt a bizonyos vajat a fülük mögött... :rolleyes:
HFRT Team

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. júl. 25 16:02

NyilasM írta:
Blitzer Martin írta:
Te nyunyu... lényegét nézve ez is ua. ... eredményét nézve semmi különbség...de van: akkor nem Alonsót engedték nyerni :P :P
...amugy feljebb írtam hogy miért is ésszerűbb a csapat utasítás ....

Értem én...viszont ha jobban belegondolsz, hiába mondja a Red-Bull azt hogy nincs 1. számú versenyző, azért szerintem lehet érzékelni, hogy Vettel-t jobban tolják...Most Silverstone után Horner bácsi helyre tette a dolgokat a szárnyas incidens után, de szerintem 1-2 futam mulva ujra kakaskodni fognak.

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2010 vas. júl. 25 16:07

Blitzer Martin írta:
Értem én...viszont ha jobban belegondolsz, hiába mondja a Red-Bull azt hogy nincs 1. számú versenyző, azért szerintem lehet érzékelni, hogy Vettel-t jobban tolják...Most Silverstone után Horner bácsi helyre tette a dolgokat a szárnyas incidens után, de szerintem 1-2 futam mulva ujra kakaskodni fognak.
Pedig ha a bikáknál lenne csapatutasítás akkor most nem itt tartanának, már valamelyik pilótát ki kellett volna nevezni 1 esnek és akkor vezetnék a VB t. Tudom hogy szar lehet a másik pilótának de sajnos ez van ha 2 en mennek előre akkor csak szivatják egymást.

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. júl. 25 17:22

"A Német Nagydíj versenybírái 100 000 dolláros büntetést szabtak ki a Ferrarira amiatt, hogy az olasz istálló gyakorlatilag Fernando Alonsónak adta Felipe Massa győzelmét."

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 vas. júl. 25 17:24

Blitzer Martin írta:"A Német Nagydíj versenybírái 100 000 dolláros büntetést szabtak ki a Ferrarira amiatt, hogy az olasz istálló gyakorlatilag Fernando Alonsónak adta Felipe Massa győzelmét."
Olcsón megúszták. A pontokat nem vették el meg semmi. Azt a 100e dollárt zsebből kivágják úgyis.
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 vas. júl. 25 17:28

Mennek tovább WMSC elé az üggyel, ők már zártak ki csapatot, szóval még nincs vége a bulinak!!
Kép

NemethR

Hozzászólás Szerző: NemethR » 2010 vas. júl. 25 18:16

Fekete Misi írta:
Blitzer Martin írta:"A Német Nagydíj versenybírái 100 000 dolláros büntetést szabtak ki a Ferrarira amiatt, hogy az olasz istálló gyakorlatilag Fernando Alonsónak adta Felipe Massa győzelmét."
Olcsón megúszták. A pontokat nem vették el meg semmi. Azt a 100e dollárt zsebből kivágják úgyis.
Tusy írta:Mennek tovább WMSC elé az üggyel, ők már zártak ki csapatot, szóval még nincs vége a bulinak!!
Hát menjenek is, a F1 vezetése bort iszik, vizet prédikál...
Lehetne már végre nem csak dumálni hanem tenni is... Pl. kizárni a csapatot, és Alonsotól is elvenni a pontokat.!

Anno amikor briattoret (igen tudom, kis betüvel írtam) örökre eltiltották, az végre volt valami. Persze aztán utána mégis visszavonták...
Na igen, biztos jól jött az a pár misis a zsebbe.

Kissé már el kéne kezdeni betartani a szabályokat!

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 vas. júl. 25 18:35

Fekete Misi írta:
Sajnálom Massát nagyon. Bocsi Martin, én ki nem állhatom Alonsót, de most rajta is látszott, hogy nem volt annyira felhőtlen az öröme. Igaz megint sikerült beszólni a sikertelen próbálkozása után...

Viszont a csapatot is meg lehet érteni, hogy ez az érdek. Magamból kiindulva, és ilyet csak akkor tennék meg bárki kedvéért, ha az a vki jó barátom, illetve közel áll hozzám. Csapattárs ellenére is ellenfelek, akik versenyezni, nyerni akarnak.

Ezért becsülöm Talmát is, mikor megnyerte Kalio előtt a futamot kérés ellenére. Pedig nem vagyok önző, sőt... De én ugye nem vagyok ilyen helyzetben :)
Szabó Zéé

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 vas. júl. 25 18:36

Én kizárnám a Forma1-et :lollypop: :lollypop:

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 vas. júl. 25 18:42

Andrasko Istvan írta:Én kizárnám a Forma1-et :lollypop: :lollypop:

Igazad van, ez már rég nem sport!! :(
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2010 vas. júl. 25 18:54

Tusy írta:
Andrasko Istvan írta:Én kizárnám a Forma1-et :lollypop: :lollypop:

Igazad van, ez már rég nem sport!! :(
persze hogy nem...soha nem is volt... milliárdos üzlet a csapatoknak,és ők diktálnak..ennyi
HFRT Team

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 pén. júl. 30 14:33

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2010 vas. aug. 01 13:40

Nah a Red Bullnál nem buták ám :D szerintem szóltak Vettelnek hogy picit tartsa fel Alonsót hogy Webber meglóghasson :D
közben Hamilotn kiesik :taps: :alcohol: :reszeg: ha Vettelt nem büntetik meg akkor nagyon zsír kis verseny ez :cool2:
amit a bokszban meg csinált a Renault meg a Merci hát az valami förtelem :down:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 vas. aug. 01 13:41

hát ez nem igaz....Vettel 1xerűen nem tud nyerni....nem hiszem, hogy ezt magának csinálta, Red Bull újabb atomgyökérsége... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Kép

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2010 vas. aug. 01 13:52

Tocy írta:hát ez nem igaz....Vettel 1xerűen nem tud nyerni....nem hiszem, hogy ezt magának csinálta, Red Bull újabb atomgyökérsége... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
én még optimista vagyok és ilyen gyors autóval Vettel még akár nyerhet is :D

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 vas. aug. 01 15:53

Szerencse, hogy a RB futamról-futamra mindig képes elbaszni a saját versenyüket :respect: :cool2:

Csak így tovább! :taps:

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 vas. aug. 01 18:36

Kép
Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 hétf. aug. 02 10:37

amúgy továbbra is javaslom nézze meg mindenki a legutóbbi top gear rész sennáról szóló negyed órás szösszenetét, ott kicsit magasabb szinten játszottak a srácok, huszadennyi biztonságon.

csak sajnos az ilyen gyulám meg társai, már akkor üvöltenek torkaszakadtukból, amikor az egyik szerelő elejti benn hátul a laptop mellett a csőkulcsot, a sok barom tévénéző meg el is hiszi, hogy ez milyen komoly dolog volt.
a másik ilyen dolog, amikor mondják, hogy így 4 g meg úgy 5 g-s erő, meg hogy milyen durva dolgok ezek, meg lepilótázzák ezeket az autósofőröket, na ilyenkor röhög sírva az összes vadászpilóta, akik ráadásul térben kapják az adagot, nem síkban.

szóval túl van ez hypeolva, a múltkori ferraris elengedés is, most a schumaheres előzés is. hagyni kéne versenyezni ezeket a barmokat, nem pedig állandóan mindenkit összevissza bünteni, mert lassan az egész ebből áll, ezekről szólnak a hírek, hogy kit hogy miért és mennyire büntettek.

szégyen.
Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 hétf. aug. 02 12:58

Még szerencse, hogy angliában, angol kommetárral néztem meg a mostani F1et, mert amit Schumiról szitkozódhattak (Martin elmondása szerint is) azt nem bírtam volna, és még megdobtam volna valamivel a tévét :mad: :mad: :mad: Barrichello meg nyugodjon le....szerintem Hamilton malayziai cikázása Petrov előtt sokkal komolyabb volt.
Sajnálom Schumit, hogy egy olyan csapatban van, ami versenyről-versenyre hulladékabb autót ad alá......ilyenkor érdemes kicsit is belegondolni abba, hogy amikor a Ferrari Schumival megnyert szinte mindent...és mindenki unalmasnak találta az Ő dominanciájukat...akkor egy időmérőn mennyit adott Schumi pl. az 5. helyezettnek.....nem hiszem, hogy akkoris 2-2,2 MP-kel dobálóztak.....

...és ekkora előnyt nem tud kamatoztatni a Red Bull :think: :nevet2: :nevet2: :nevet2: Én nagyon örültem Webber sikerének, Vettel már most is olyan pofával nyilatkozik, amivel még egy 3szoros világbajnok sem merne.... Az pedig tényleg röhejes, hogy a mezőny legjobb autójával képtelen nyerni vettel...és még neki áll feljebb. Így akar világbajnok lenni? És emellett ilyen nyilatkozatokkal? Nem csoda, hogy szinte az összes német F1-es utálja...Schumit kivéve, aki az F1-be segítette őt

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 hétf. aug. 02 13:28

Azért elég komoly volt ez is, nem tettem volna oda a kezem :rolleyes:

Kép

Blitzer Martin
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Blitzer Martin » 2010 hétf. aug. 02 13:42

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 hétf. aug. 02 16:05

Blitzer Martin írta:Azért elég komoly volt ez is, nem tettem volna oda a kezem :rolleyes:

Kép
Mindenki tudja mennyire Schumi párti vagyok,de ez most rumlis volt tényleg... :rolleyes:
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 hétf. aug. 02 16:17

Kép
Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 hétf. aug. 02 17:45

Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

Code_79
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Code_79 » 2010 csüt. aug. 05 16:40

Kép
Kép

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 szomb. aug. 14 13:16

Kép

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 kedd aug. 17 20:06

Hülye kérdés lesz, meg egy kicsit "kockás" is, de körülbelül milyen koncigurációs gép kellene, hogy maxon menjen? Ha tényleg elég jó lesz, akkor szeretnék beruházni egy gépre...mint anno az RBR online pályafutásom kezdeténél :omg: :omg: :D

Előre is köszi a segítséget! :respect:

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 kedd aug. 17 21:39

2010.08.05. Birkuc

Fény derült a régóta sokat vitatott igazságra, hogy mennyi az annyi ha HW -ről van szó, konkrétan a minimum gépigény. Természetesen az egyik legnépszerűbb téma ez a kezdetektől, de most erre is pont került, és a korábbi hírekkel ellentétben a korábbi Codemasters játékokhoz képest azért valamelyest erősödik a dolog, és már a beugró szint sem kevés, de nézzük miről is lenne szó: először is szükségünk lesz egy az ún. dupla-DVD lemezeket olvasni tudó optikai meghajtóra, hiszen a játék ilyen korongon jelenik meg, ebből pedig kitalálható hogy bizony jó nagy szeletet harap le a merevlemezünk kapacitásából is, bő 12 giga szabad hely biztosítására intenek bennünket. Ami az operációs rendszert illeti, XP, Vista és Win7 használók egyaránt fellélegezhetnek, viszont a legalább DirectX 9.0c jelenléte és az ahhoz megfelelő hardware-platform elengedhetetlen. Ami a konkrétabb teljesítményigényt illeti, RAM -ból vagyis rendszermemóriából 1 giga az XP -seknek talán még elég lesz, de nem árt legalább 2 gigával rendelkezni. A proci legyen legalább 2 magos, Pentiumból legalább 2.4 GHz, vagy azzal egyenértékű AMD Athlon központi egység (Celeronokat és Sempronokat sürgősen felejtsük el). A videokártya természetesen kiemelten fontos, kulcsszerepet kap, hisz megbizonyosodhattunk már arról hogy látványból nem lesz hiány, a GeForce szériából a 7800 -asat míg a rivális ATI Radeon kollekciójából az X1800 -at ajánlják a készítők. És nem győzöm hangsúlyozni, ez a felsorolás a MINIMUM, tehát aki legalább valamilyen tűrhető szinten élvezni óhajtja majdan a játékot, akkor ennek megfelelően kell felkészülnie.

http://gphungary.hu/hirek/Codemasters_F ... Hirmorzsak
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 kedd aug. 17 21:44

Akkor szerintem az én szerény kis

AMD Athlon 64 3000+ 1.81 Ghz, 512 Mb RAM, GeForce 6600 GT 128 Mb szettemmel

el is felejthetem ezt a játékot :D
Ford Fiesta S2000

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 kedd aug. 17 23:29

Bár ezeket olvasva kicsit elkeseredtem:
"Azt már tudjuk hogy mik lesznek a játék erősségei, hiszen nem győzték azokat prezentálni a készítők, a gyengéiről illetve hiányosságairól viszont inkább már csak információmorzsák összerakásával lehet valós képet kapni, minden esetre az összegyűjtésük egy próbát mindenképp megér, tehát mitől nem lesz korszakalkotó F1 játék és/vagy mit fognak sokan hiányolni, íme a "feketelista" - ami nem lesz:

-teljes évadprezentálás: ugyanis a játék még a szezon vége előtt megjelenik, és az utolsó hónapok már előtte is csak a finomításokról szólnak
-késöbbi update vagy moddolhatósági lehetőség: így az előző kitételen sem maguk a készítők nem fognak, sem pedig a lelkes amatőrök nem tudnak majd segíteni
-valós HUD: állítólag ehhez külön jogdíjak kellettek volna amit a Codemasters már nem vállalt be, így a valóhű helyett egy alternatív kijelzőrendszerrel kell beérnünk
-dobogó/ünneplés a verseny után: ez főleg azért érthetetlen és bosszantó, mert ezt leszámítva tele lesz a játék hasonló sallangokkal, a legfontosabbat mégis sikerül kihagyni
-felvezető kör: tehát leginkább a "3, 2, 1, Go..." -t kell elképzelni a versenyek előtt
-biztonsági autó: az SC megjelenése és tényleg valósághű működése egy hivatalos F1 játékban továbbra is álom
-műszaki hiba: ez főleg annak függvényében érdekes, hogy a rivális F1 szimulátorok ha nem is tökéletesen de tartalmazzák, és csak úgy se szó se beszéd kihagyni egy ilyen faktort azért egy ilyen komoly projekt esetében mindenképpen nonszensz...
-vérbeli szimuláció: már ami a fizikát illeti, maga a játék egyik fejlesztője árulta el hogy a játék mindenképpen árkádosabb lesz pl az rFactornál, és nem lesz szimulátorosabb mint a korábbi Codemasters játékok, maximum "GRID szint", ennek oka pedig egyszerű és érthető, olyan játékot akarnak piacra dobni amivel mindenki elboldogul, hiszen csakis a magas eladási szám tudja visszahozni a fejlesztésbe és a liszenszekbe fektetett pénzt
-rendes MultiPlayer: ami annak fényében érthetetlen hogy manapság szinte az összes szimulátorjátéknak ez az elsőszámú vonzereje, a játék ugyanis nem támogatja majd a Dedikált szervereket, és nem lesz mentési lehetőség sem, továbbá bármennyire is WTF kategória, állítólag igaz - miszerint multis játékban maximum 12 emberi játékos vehet majd részt, méghozzá olyan megkötéssel hogy minden csapatból csak az egyikben ülhet humanoid! hogy ez utóbbit ki találta ki és miért, talán ő maga sem tudja...
"

A héten vagy a jövőhéten szerettem volna már gépet venni, de így megvárom azt a szeptember 24-et, hogy megnézzem, megéri-e ennyi pénzt áldozni gépre (amin kb 2-3 játék lenne...most 1 van d3 ) vagy sem

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2010 szer. aug. 25 16:49

Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 csüt. aug. 26 08:57

ez gáááci nagy :D
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 szomb. aug. 28 13:29

Úúúú van baj Spa-ban :D
Ford Fiesta S2000

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 szomb. aug. 28 13:51

Barichello-nak ez jó elégtétel hogy kiejthette Schumit a Q2-ben a kedvenc pályáján. Bár ahogy a csapat mondta Neki: "bocsánatot kérek a forgalom miatt" Szal lehet hogy rosszkor küldték ki a pályára.
Ford Fiesta S2000

Laller
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Laller » 2010 szer. szept. 01 21:33

Ha valakinek megér 15Eurot egy ferrari által promotált online szimulátorversenysorozatféle
http://www.youtube.com/watch?v=E8YZHhS0 ... r_embedded
http://www.ferrarivirtualacademy.com/EN/index.jsp

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 csüt. szept. 02 14:59

Laller írta:Ha valakinek megér 15Eurot egy ferrari által promotált online szimulátorversenysorozatféle
Valami gépigényt jó lenne tudni róla, de ahogy nézem a képeket, számomra esélytelen :confused2:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 csüt. szept. 02 22:06

Laller írta:Ha valakinek megér 15Eurot egy ferrari által promotált online szimulátorversenysorozatféle
ezen h lehetne indulni? d3

Lámer Zoltán
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lámer Zoltán » 2010 pén. szept. 03 08:25

Itt várta mindenki az F1 2010-et, erre a Ferrari a "semmiből" kiadja a világ valaha volt talán legjobb szimulátorát. Ha abból indulunk ki, hogy az RBR-t rally versenymérnökök által "jóváhagyott"/készített fizikával látták el.......akkor ez az F1 sem lehet rossz.

http://formula.hu/hirek/153/383/34792/h ... zimulatora

Nyilván a Ferrari miatt, és amiatt, hogy ténylegesen szimulátorról van szó....nem lesz akkora tábora, mint mondjuk az F1 2010-nek (vagy ki tudja), de tény év való, hogy többet ígér ez, mint az F1 2010, vagy a "vicces" WRC 2010

Válasz küldése