Pályaversenyek (vegyes)

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Re: Pályaversenyek (vegyes)

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 hétf. máj. 25 12:11

Szabbi97 írta:Kresiz, kresiz evriver! :D
https://www.facebook.com/imre.bende.1/v ... =2&theater
Ez nálam nem jelenik meg.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2015 hétf. máj. 25 12:41

Szabbi97 írta:Sajnos nem tudom pontosan, hogy milyen verseny is volt ez, de elég nagyot csattant!
https://www.facebook.com/imre.bende.1/v ... nref=story
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 0f20cb2cea
Ez a gond.. Nulla, azaz Nulla infó van a magyar gyorsasági futamokról. :(
Swift Cup Europe és RCM Swift bajnokságokról még van is, de a túra, formakocsikról semmi.

Még szerencse hogy zóna most is, meg a Hungaroringen is az volt, mert így legalább a csehek honlapjától le elhet tölteni a nevezési listákat, eredményeket.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 hétf. máj. 25 15:39

Tibi írta: Swift Cup Europe és RCM Swift bajnokságokról még van is, de a túra, formakocsikról semmi.
Pontosabban formuláról azért akad de csak 1-2 csapat saját sajtóanyaga, futam előtt, után. De az azért mégsem olyan mint amit egy független cikkiró/honlapszerkesztő ír...
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd jún. 30 17:18

Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 kedd jún. 30 21:12

atiwrc írta:kép
a fácsén volt egy jó hozzászólás...
az oxxo támogatott pilóta, egy hell támogatott csapatnál, a red bull ringen! :D
csúnya koffeinmérgezés lesz, de a szünetekben kávéznak majd, hogy nehogy megsértsék a szponzorokat... :nevet2: :nevet2: :nevet2:

jahh... amúgy remélem elpicsázza a mezőnyt így elsőre! :up: :up: :up: hajrá, hajrá! jövőre zengő wtcc oxxo honda! michelisz meg mehet gyárinak! :D

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd jún. 30 22:09

Elég durva a mezőny azért én nem akarom elvárni tőle, hogy győzzön, de legalább csatázzon a dobogóért.

Oxxo-Hell-Redbull ezt szépen összehozták :)

De attól hogy B3 racinges lesz, közel sem biztos hogy hell lesz a kocsiján.
Egyébként régebben is volt példa rá, hogy ilyenek ne gátolják a dolgokat, elviekben az ARAL belement hogy Turán MOL színekben induljon a 2000-res FIA GT Hungaroringi futamon, bár írt valamit hogy sokan sok mindent tettek az ellen, hogy ez összejöjjön, de azt mondta megállapodtak. Hogy végül mégis mi miatt ment Illés Tamás a kocsival Turán helyett azt nem tudom :/
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd aug. 25 05:34

:rip: :( :(

Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 kedd aug. 25 18:25

Nęztem a versenyt, döbbenet... :(
RIP Justin

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szer. aug. 26 05:54

Finkoo[HUN] írta:Nęztem a versenyt, döbbenet... :(
RIP Justin
http://video.racing.hu/f3000_hungaroring_2001
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 szomb. szept. 05 18:50

Porsche(39en rajtoltak, az olasz porsche komplett mezőnye együtt ment a supercupábal WTF??? :omg: ):
https://www.youtube.com/watch?v=HM2yiT-k-D0

GP3:
https://www.youtube.com/watch?v=7CbBODZ4wXE

WSR- FR2.0
https://www.youtube.com/watch?v=U1rs5YZXnec
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2015 kedd szept. 22 22:21

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:Egy régebbi FIA naptárból írtam össze a dolgokat, nem vettem észre más helyeken hogy a hétvégén ETCC futam is lesz. Magyarok nem indultak, csak Borkovich a B3racinggel. Az Eurosporttal meg nem tudom mi van mert se az előző fordulóról se erről nem ad összefoglalót.

Egyébként kavarnak a szabályokkal is a TCR-es kocsikat is bevennék a bajnokságba.... :bolond:
http://www.touringcartimes.com/2015/09/ ... n-2-class/
van ám baj... azt hiszem most lesz rosta a bajnokságok között, túra, formula, és endurance kategóriákban is...
túra:
mindenki befogadja mindenki szabályrendszerét, autóját, anyósát, csak megmaradjon a bajnokság, és minél több balek nevezzen a versenyekre...
szerintem a tcr marad, btcc király (bár nemzeti bajnokság, nemzetközi híre, és elismertsége van), wtcc, dtm (ua, mint a btcc), és etcc megy a levesbe... helyére lép majd valami, szerintem tcr europe lesz, vagy valami hasonló...
formula:
legnagyobb kérdés, hogy mi lesz a wsr-rel, és benne a formula renault 3,5-tel... sajnos úgy néz ki, hogy legkésőbb 1-2 év és leves... :(
gp2 - gp3 leves, felváltják az új kategóriák... sokallom az f3-as bajnokságokat is, ennyi jó versenyző, és ennyi pénz nincs szvsz... az idén pl. már auto gp leves...
endurance:
érdekes kérdés, de úgy néz ki wec alatt tarol a blancpain (adac is) sprint és endurance kategóriában is...
elms el van tűnve, fantombajnokság... létezik, létezik, de gyakorlatilag egész évben le mans-ra tesztelnek... :D van öt nem túl komoly verseny, közepes pályákon, jó mezőnnyel, de se média, se semmi...
gt open jövőre szerintem leves... kezd eléggé siralmas lenni, hogy pár autó, fél perces közökkel kering a pályán...

visszatérve az etcc-re, már látszik a vergődés... én a paul ricard-i versenyeket láttam, jó volt, de annyi a kategória, hogy követhetetlen... és értelmetlen...

:up: :up: :up: ja és RX a király!!! VB FUTAMOT NYÍRÁDRA!!!
A 3.5 elődje jópár évig működött renault támogatás nélkül, viszont a megszűnő ingyenes látogatás tényleg beteheti a kaput a sorozatnak. Nem tudni milyen lesz az új F2, de renaultnak ez egy hülye érve hogy oda akarnak koncentrálni, a gp2-t is csinálták a wsr mellet meg még valamit ami hirtelen nem jut eszembe. Inkább azt tudnám elképzelni, hogy azért szállnak ki hogy az F1-es csapatra többet tudjanak költeni, már ha jönnek f1b...
F3-bajnokságba ami van nemzeti általában azok erős bajnokságok, ami nemzetközi futam van pl F3open, ott meg eleve régi levetett autókat használnak, ami mégis jobb mintha garázsban porosodnának. Mint pl Kövesdán-Kun Csaba féle bmw ami közel 14 év után tűnt újra fel..... Nem hittem a szememnek, hogy ez még itthon van azóta.

Az ELMS nekem is úgy tünik, hogy a netes médiát részesíti előnyben igaz livestream nélkül, tv-vel nem is nagyon próbálkoznak már pár éve. GT Open elég régen láttam, nincs digim, neten meg nem szoktam visszanézni, csak néha néha összefoglalót, ha van.

ETCC-be jól elcsatáztak volna az S2000-rek és régi kupás seatok még egy darabig, ezeket kellet volna csak engedni, más kategóriát nem. Ezeket is csak TDI seat és 1.6os turbos wtcc kocsik nélkül, de el kellet kezdeni a hülyeségüket, hogy új seat meg tcr, stb.....
Egyébkétn az is elgondolkodtató hol vannak ezek a seatok most, mert nem 5-10 darabot gyártottak le belőle....

Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2015 pén. szept. 25 14:18

atiwrc írta: Egyébkétn az is elgondolkodtató hol vannak ezek a seatok most, mert nem 5-10 darabot gyártottak le belőle....
pedig nekem nagyon tetszettek... :up:

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 kedd márc. 22 16:45

Az idén nagyon durva lesz a BTCC!
Nem ragoznám, fészbukk ofisöl szájt...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szer. márc. 23 08:37

Finkoo[HUN] írta:Az idén nagyon durva lesz a BTCC!
Sajnálom, hogy az a betétszéria nem indult el, próbáltam követni egy darabig az átigazolásokat a touringcartimes-on, de elvesztettem a fonalat :D
Tibi meg még nem írta meg az ez év eleji összegzőjét, úgy hogy ehhez nem tudok mit szólni, a Subira nagyon kíváncsi leszek, bár a designt szebb volt olyan szürkés-feketésen...

Ez meg wow :eek: :
Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szer. márc. 23 18:24

atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta:Az idén nagyon durva lesz a BTCC!
Sajnálom, hogy az a betétszéria nem indult el, próbáltam követni egy darabig az átigazolásokat a touringcartimes-on, de elvesztettem a fonalat :D
Tibi meg még nem írta meg az ez év eleji összegzőjét, úgy hogy ehhez nem tudok mit szólni, a Subira nagyon kíváncsi leszek, bár a designt szebb volt olyan szürkés-feketésen...

Ez meg wow :eek: :
Kép
Ahogy néztem van ott sok WOW... :D
Személyes kedvenceim:
Kép
Kép
Kép
Kép

Andy Jordan a király... :D

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szer. márc. 23 18:27

Amúgy nem tudom kinek mennyire rögzült már az éves nemzetközi pályaversenyzős menetrend, de pl. augusztusban a kamion eb-vel együtt blancpain sprint series versenyt is tartanak!
És ami még jobb, hogy az augusztusi verseny teljes időterve már elérhető!!!

Nem hallott valaki, valamit, hogy milyen betétfutamok lesznek a magyar WTCC futamon?

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szer. márc. 23 19:36

Finkoo[HUN] írta:Amúgy nem tudom kinek mennyire rögzült már az éves nemzetközi pályaversenyzős menetrend, de pl. augusztusban a kamion eb-vel együtt blancpain sprint series versenyt is tartanak!

Nem hallott valaki, valamit, hogy milyen betétfutamok lesznek a magyar WTCC futamon?
BSS-t nem is tudtam :eek:

Elvileg a WSR3.5 utód szériája és Fia F3 EB lesz betétveresenyként. ETCC sajna nem lesz.

A renault nem tudom mennyire van még benne a maradék versenyek WSR2.0(=FR2.0 Eurocup) és RS01 trophy szervezésében, de a ringen nem lesz nekik futamuk.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szer. márc. 23 20:16

atiwrc írta:
Finkoo[HUN] írta:Amúgy nem tudom kinek mennyire rögzült már az éves nemzetközi pályaversenyzős menetrend, de pl. augusztusban a kamion eb-vel együtt blancpain sprint series versenyt is tartanak!

BSS-t nem is tudtam :eek:

Elvileg a WSR3.5 utód szériája és Fia F3 EB lesz betétveresenyként. ETCC sajna nem lesz.

A renault nem tudom mennyire van még benne a maradék versenyek WSR2.0(=FR2.0 Eurocup) és RS01 trophy szervezésében, de a ringen nem lesz nekik futamuk.
Szerintem a kb. 5000 Ft/fő áron nagyon megéri a WTCC, és a Kamion EB is, a színvonalas betétfutamok miatt!
A DTM sem lesz semmi... Vasárnapra a gold4-re 17 Eur, teljes hétvége 19 Eur (310 Huf/eur-ral számolva 5300 - 5900 Ft), és azért a célegyenes végén mindig van pittyputty...
Természetesen ott is színvonalas betétfutamokra lehet számítani!
Szép évünk lesz, és az F1-ről még nem esett szó, bár engem ott csak a betétfutamok érdekelnének.... :down:

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. márc. 26 23:29

Kiss Norbi a tavalyi bajnokság legutolsó csapatához szerződött. :eek: :confused2: :(
1. Buggyra Racing 1969 Freightliner Vrsecky / Lacko 897
2. Team OXXO – Lion Truck Racing MAN Kiss / Janiec 855
3. Team Reinert Adventure MAN Hahn / Reinert 755
4. Truck Sport Bernau - Albacete MAN Albacete / Lohr 569
5. tankpool24 Racing Mercedes-Benz Rehfeld / Kursim 83

Kép

Eközben az OXXO Racing kamionja(nincs kettő belőle?) az angol kamion bajnokságban indult, Ryan Smith-el.

Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 hétf. márc. 28 08:59

atiwrc írta:Kiss Norbi a tavalyi bajnokság legutolsó csapatához szerződött. :eek: :confused2: :(
Eközben az OXXO Racing kamionja(nincs kettő belőle?) az angol kamion bajnokságban indult, Ryan Smith-el.
Full Mercedes támogatással mennek az idén, ha minden igaz, és két vadiúj kamiont építettek... a nyilatkozatok alapján a bajnoki címet célozzák meg...
Hááát... sok sikert... :( (sokak szerint Merci támogatásra játszik Norbi, és a későbbi esetleges DTM szereplésre... persze sokak szerint a nagybetűs PÉNZ is bejátszhatott)

OXXO racing a hírek alapján angliában folytatja... elméletileg lehetne két kamionjuk, hiszen a Major Beni autójának valahol ott kellene keringenie a rendszerben, de szerintem kiszállnak az EB-ből... :(

Nem ezt vártam na...

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 kedd márc. 29 14:26

Ficza Feri és Nagy Dani vezeti majd a Zengő Hondákat.

Ficza várható volt, szerintem ha nem lehetett Kiss akkor őt legalább muszáj volt berakni.
Nagy Dani számomra rejtély, értem én hogy időmérőn ment egy jó kört tavaly a redbull ringen, de a futamon az első kör végén már bele is állt a falba. Azért nagy autókkal mezőnyben autózni más mint a suzukikkal.

Ami még bonyolítja a helyzetet, hogy a szerelők közül is távoztak a csapattól, tehát azok akik ismerték már a Hondát, tudták jobban hogy kell szerelni....

A Nika mégsem megy, az a Civic került Zoliékhoz, 2016os fejlesztéseket nem veszik meg, mert a pilótáknak ugyis gyakorolni kell még(, szerintem azért lóvé sincs nagyon rá....).
A Dani kocsijába a motor nem biztos hogy megérkezik a hétvégéig, lehet csak slovakiaringen csatlakozik.

A színvilág is változik, de a dekor bemutatásával még huzzák az agyunk pár napig..... :down:

Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szer. márc. 30 19:48

A wtcc-sek is átvehetnék ezt a media day szokást....
Kép
Kép

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2016 szer. márc. 30 23:33

Finkoo[HUN] írta:
atiwrc írta:Kiss Norbi a tavalyi bajnokság legutolsó csapatához szerződött. :eek: :confused2: :(
Full Mercedes támogatással mennek az idén, ha minden igaz, és két vadiúj kamiont építettek... a nyilatkozatok alapján a bajnoki címet célozzák meg...
Hááát... sok sikert... :( (sokak szerint Merci támogatásra játszik Norbi, és a későbbi esetleges DTM szereplésre... persze sokak szerint a nagybetűs PÉNZ is bejátszhatott)

OXXO racing a hírek alapján angliában folytatja... elméletileg lehetne két kamionjuk, hiszen a Major Beni autójának valahol ott kellene keringenie a rendszerben, de szerintem kiszállnak az EB-ből... :(

Nem ezt vártam na...
Ez március 26., 10:30-i bejegyzés

Köszönjük Norbinak az eddigi munkát, büszkék vagyunk az együtt elért sikerekre, kívánunk Norbinak további hasonlóan eredményes versenyzést új csapatában, a Tankpool24 Racing-nél.
Csapatunk idei Eb-s szerepléséről a jövő héten tájékoztatunk Titeket, addig is kövessétek figyelemmel, hogyan szerepelünk az angol bajnokságban!

Amerikában is futott egy kamionjuk(oxxo építette, Szabó Krisz ment vele), azzal a projekttel mi lehet(jövőhéten kezdenek)?

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. márc. 31 11:07

Ez elég "sótlan" lett.... :rolleyes:
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. márc. 31 11:11

Hahn kamionja idén, ha minden igaz kék lesz, a régi mercis kamionját idézve fel, 20. évüket ünnepelve és köszönetet mondva a knorr-bremse támogatásának.
Kép
Kép

Ha jól értettem a cikket, ez a kamion verseny-kész állapotban van. Reinert kamionja jelenleg darabokban áll. Stefi Halm kamionját, amivel a tavalyi év 2. felében ment, eladták Angliába. (Nem teljesen értettem egy részt Halmnál hogy miféle show truck-ról beszélt)

A mühelyben viszont van valami ismerős is a szétszedett kék Reintert kamion mellet....

Kép
Kép
Kép

A Beni féle kamion lenne? (Azt mondják mások az a zöld rész azért van ott mert most hegesztették bele...)

Egyesek állítják, hogy a Beni féle került Angliába, de ha ez a kamion Hahn-ékhoz került én az oxxo helyében a bajnok kamiont a legfrissebb technikát hagynám meg, nem azt ami egy évig szinte csak állt.

Másrészről tavaly mindkettőt fehér-pirosra fényezték, és azt is olvastam, az oxxo lapján, hogy új fényezést kapott idénre az angliában használt kamion, mivel kékes lett, de bármelyik kamion lehetett a kettő közül, mert piros volt tavaly mind a kettő!
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. márc. 31 11:30

ifj Hatar Istvan írta:
Finkoo[HUN] írta:

Nem ezt vártam na...
Ez március 26., 10:30-i bejegyzés

Köszönjük Norbinak az eddigi munkát, büszkék vagyunk az együtt elért sikerekre, kívánunk Norbinak további hasonlóan eredményes versenyzést új csapatában, a Tankpool24 Racing-nél.
Csapatunk idei Eb-s szerepléséről a jövő héten tájékoztatunk Titeket, addig is kövessétek figyelemmel, hogyan szerepelünk az angol bajnokságban!

Amerikában is futott egy kamionjuk(oxxo építette, Szabó Krisz ment vele), azzal a projekttel mi lehet(jövőhéten kezdenek)?
Az oxxo angol csapatának a neve Truck Race Team USA.

Nézegetve 1-2 lapot és az FB lapjukat, ha minden igaz 2 Volvoval fognak támadni. A 23as mellett a 16-os rajtszámú kamionnal is ők mennek, de neveket nem adtak meg.

De azt irták még februárba, ezzel mennek az angol bajnokságban :D:
Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 szomb. ápr. 02 10:11

Idén is szerettem volna írni kis előzeteseket, de sajnos nem volt időm rá. A hétvégén kezdődik 4 nagy bajnokság is. WTCC, ETCC, TCR, valamint a BTCC, ezért úgy gondoltam, egy kis szines összeállítást csak készítek.

WTCC

Néhány szabály megváltozott a tavalyi évhez képest. Az időmérőn alapján felállított fordított rajtrács az első futamra vonatkozik, míg a másodikra az időmérő normál sorrendje. A második futam 1 körrel hosszabb lesz.
Bevezetik az úgynevezett MAC3-at a csapatidő futamot, amelyben gyártói pontokért küzdhetnek a gyári pilóták. Egymás mögé beállva, egy kört tesznek majd meg, az óra akkor indul amikor az első pilóta átlépte a rajtvonalat, és akkor áll meg amikor a harmadik átgurult a célon. Citroennél lesz ez érdekes hiszen ott 1 privát kocsi fogja kiegészíteni a gyári párost. Tegnap a teszt után Bennaninak szavaztak bizalmat. A Volvo mivel csak 2 autóval lesz jelen, ezért nem tud ezen részt venni, valamint az RML által gyártott Cruze-ok sem.
Valamint a maximum ballaszt súlyt is növelték 80kg-ra.

A Citroen utolsó gyári évét kezdi meg a WTCC-ben. Loeb a Peugeot-hoz szerződött át, így gyári színekben csak López és Muller fog indulni, az új piros festésű autóval.

Kép
Kép

A SLR-ben privát C-Elysée-kkel indul Mehdi Bennani, Tom Chilton és Grégoire Demoustier

Kép
Kép
Kép

Sajnos Ma Quing Hua, nem fog idén részt venni a bajnokságban.

A Hondánál is nagy változások vannak, háromra bővült a gyári csapat Norbi érkezésével, viszont a Ladától érkező Huff helyet cserélt Tarquini-vel, így az olasz már az oroszoknál folytatja. Mivel a Castrol csak 2 autót támogat, így Norbi autója fehér szürke színekben pompázik.

Kép
Kép
Kép
Kép

Igaz nedves edzéseken, de tegnap Norbi 3. volt Lopez és Muller mögött. Ma az első szabadedzésen 4., Monteiro, López és Demoustier végzett előtte.

Eddig úgy néz ki privát hondát idén is csak a Zengő motorsport fog üzemeltetni. Ficza Feri és Nagy Dani fogja az autókat vezetni. Sajnos csak akkor ha megérkeznek a felülvizsgált motorok a MugenUK-tól. Bár mindkét kocsi kint van a Paul Richardon, Ferike a gyári csapat egyik tartalékmotorjával mehet ma, de az sem biztos, hogy holnap indulhat. Minden esetre nekem tetszik az új festés.

Kép
Kép
Kép
Kép

A második autó egyébként a NIKA racing autója, akik idén mégsem Hondával indulnak. A Campos (ex-Borkovich) autóról semmi hír nincs...

A Ladánál Catsburg mellé, Tarquini és Valente érkezett. Az olasz elég oroszosra vette a figurát ezze a borostával :D
A pilóták elmondása szerint sokat fejlődött a kocsi, a motort ért fejlesztések jó hatással voltak rá.
Kép
Kép

Az új belépő a Volvo eddig elég óvatosan kezdett, mivel keveset tesztelték az autót vizen. Az autókat két rutinos svéd fogja vezetni. A háromszoros (régi) STCC bajnok, valamint 2012-ben TTA (=mostani STCC) bajnok Fredrik Ekblom, aki korábban csak 3 WTCC hétvégén indult még 2007ben egy BMW-vel. Valamint Thed Björk, aki 2006.ban (Audi-val), valamint az elmúlt három évben a Polestar Volvoval nyerte meg hazája túraautó bajnokságát.
A két autót nehéz lesz megkülönböztetni távolról, mert csak a rajtszám egy számjegye és a nevük tér el. (Míg a többi gyártónál a tükrök színe különböző) Viszont szerintem formára nagyon szépek, bár nekem a bemutatott "demó' autó, jobban tetszett, amiben nem voltak karbonlámpák.

Kép
Kép
Kép
Kép

Az RML Cruze-ok száma eléggé megcsappant. Tavaly még hatan indultak ilyen autóval, idén úgy néz ki 4 induló lesz.

A Roal motorsport színeiben (Chilton átszerződése után) csak Corolnel maradt, kicsit újított a festésén, szerintem vagányabb mint a tavalyi.
Kép
Kép

A Campos Racing bár két autót nevezett a bajnokságra, az első futamon csak 1 pilótával John Filippivel indulnak. Az ő festése is változott a tavalyihoz képest. A zöld szín jól feldobja szerintem.
Kép

Idén a csapatfőnök Rene Münnich indul újra, a Münnich Motorsport színeiben. Viszont róla nem találtam még fotót.

A következő futamtól kezdve viszont a NIKA racing is egy TC1-es Cruze-t fog hajtani, a volánnál egy újonc, a 22 éves John Bryant-Meisner, aki korábban Fomula Renault 2000 és F3-as szériákban indult, igazán kiemelkedő eredmény nélkül. Év végi összetett 5 helyezések becsúsztak azért. Valamint 3. lett az ázsiai le-masz széria CN osztályába, de ott gyakorlatilag csak 6 induló volt, ő is csak 1 futamon indult ott lett dobogós.

Szerintem idén is nehéz lesz elkapni a Citroen-t, valamint egyre erősebb a Lada, és ki tudja egy két futam múlva milyen formában lesznek a Volvók. Ami viszont sajnálatos, hogy az indulók száma még mindig nagyon kevés, így elég nehéz felvennie a versenyt a WTCC-nek a többi sorozattal ahova egyre több új gyártó vagy privát csapat kezd fejleszteni.
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 szomb. ápr. 02 11:16

Kép

Az ETCC idén is a WTCC együtt kezdi az évadot. Legfőbb változás, hogy eddig nem volt összetett kategóra csak külön értékelték a TC2 a TC2T és a kupás technikákat. Idén ez a kategória egybemosódik és elég hülyén néz ki, de a Super2000 kupát lehet megnyerni. Hogy miért is furcsállom, azért mert az eddigi nevezések között nincsen egyetlen régi wtcc-s technika sem... :( Viszont még ehhez a kategóriához csapták hozzá az úgynevezett TCN2-es autókat. ( Gyakorlatilag ezek azok a kocsik amik a TCR sorozatokba mennek.)
Tehát ebbe a kategóriába eddig kupás Leonok és TCR-es kocsik neveztek. Nem túl nagy mezőny hiszen csak 12 autóról beszélünk, ez a tavalyihoz képes 3-4 autós csökkenés. Borkovic és Homola a TCRben folytatja.

Sajnos a nevezési listán nincsen megjelölve, hogy a Seatok azok kupásak, vagy TCR-esek azért nem tudom még pontosan ki milyen specifikációjú autóval indul.

Már az első futamon láthatunk 3 TCR-es Hondát, hiszen a Rikli motorsport is leváltja az öregecske saját fejlesztésű szívómotoros Civic FD-jeit. A csapatfőnök Peter Rikli mellett, a honfitárs 21 éves Kris Richard fogja hajtani az autókat.

Kép
Kép

Valamint Rene Münnich is beugrott a Paul Richard-i fordulóra, neki nem ismeretlen a kocsi tavaly a TCR International Seriesben 4 hétvégén is vezette az egyik Civic-et.
(A mai edzésen rögtön első hellyel nyitott, 5 század másodperccel megelőzve vetélytársát.)

Kép

Ez a vetélytárs pedig nem más mint Nagy Norbert, aki idén a Zengő Motorpsort színeiben az ETCC-n indul,egy kupás Leonnal.
Kép
Kép

Seattal indul még a tavalyi második helyezett Petr Fulin, Adreas Pfister, vagy Milovan Vesnic, hogy csak az ismertebb neveket említsem. Nagyon sok a közép illetve dél európai (balkáni) induló most az ETCC-n. A törökök sajnos hiányoznak a kék bmw-ikkel.
Kép
Kép
Kép
Kép

A kissebb kategóriában a S1600ban, érdekesség, hogy az eddig csak a német Procarban induló ETH Motorsport idén kimerészkedik az Etccre is a kis 207 Peugeot versenygépeivel.
Kép
Kép

Ebben a kategóriában is elég kevesen csak 8-an indulnak.

A magyar Alfás Unicorse csapat egy TCR-es kocsit szeretne beszerezni és azzal indulni, de ez még a jövő kérdése, tudtommal csak 1 létezik még belőle. Ez a kép is csak egy grafika.
Kép
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 szomb. ápr. 02 14:34

A TCR International Series versenynaptára idén is 11 fordulós. Kiesett a kínai verseny, valamint a Red Bull Ring és Valencia. Viszont jött helyettük Spa, Oschersleben, valamint Bahrein. A portugál fordulót idén Estorilban rendezik.

A széria meghatározó autói minde fejlesztéseken estek át, hiszen a JAS Hondái is Step2-es verziók már, valamint a Leonok is kaptak egy új 2016-os csomagot amely az eddig használt DSG váltó helyett, szekvenciális Sadev váltókat, jobb hűtést, valamint aerodinamikai elemket kaptak. Az Opel pedig vadonat új, ide fejlesztett autóval vág neki a szezonnak. A VW Golfokon is látható fejlesztések vannak.

A szabályokban is történtek változások. Száműztek minden elektronikai segítséget, úgy mint az ABS, stabilitás segítő, valamint kipörgésgátló. Valamint 30 kilóval megnövelték a maximum ballasztot, így az +70 kiló, a legkisebb egység pedig -20 kg a minimumsúlyhoz képest. Az év autója címért minden időmérőn és futamon, az adott márka legjobb 2 pilótája szerzi a pontokat.

Volkswagen

A Bajnok Comini a Target Racingtől az újonnan alakult Leopard Racinghez szerződött. (Ez a belga csapat korábban WRT néven GT bajnokságokban futtatott Audikat.) Csapattársa Jean-Karl Vernay lesz, aki korábbi Formula-Renault és Indy-lights bajnok. De megfordult több Gt-s sorozatban is, az elsőkerékhajtás kicsit új lesz számára. Autóik feltünőek lesznek ebben a világoskék színben.

Kép
Kép
Kép

Az Engstler Motorsport is marad a Golfoknál, idén a tavalyi Túraautó-EB TC2T kategória bajnoka Davit Kajaia és Mikhail Grachev vezeti az autókat, de Tim Zimmermann is részt fog majd venni néhány futamon.
Kép
Kép

Seat

A Team Craft-Bamboo Lukoil csapat idén is a Leonokkal folytatja. Pletykálták, hogy Pepe Oriola eligazol a csapattól, de végül is maradt ő is valamint Sergey Afanasyef is. Harmadik pilótájuk pedig James Nash lesz.
Kép
Kép
Kép

A másik Seat-s csapat pedig a B3 Racing lesz, akik Borkovic és Homola mellé Tassi Attilát szerződtették.
Kép

Honda

A tavaly bevetett Step2-es Civic-et mostmár mindhárom pilóta megkapja a West Coast Racing-nél. Maradt a csapatnál Morbidelli és Gleason, hozzájuk egy fiatal finn Aku Pellinen csatlakozik, aki korábbi Abarth Trophy bajnok. Minden autó más festést kapott, így könnyű lesz megkülönböztetni őket.

Kép
Kép
Kép
Kép

Opel

Idén teljesen új fejlesztésű (K) Astrákat láthatunk, viszont már nem a Campos Racing hanem a tavalyi bajnokcsapat a Target Competiton fogja futtani azokat. Hármat itt a nemzetközi bajnokságban, hármat az újonnan induló német bajnokságban. Az első futamon csak két autó indul a csapat színeiben Andrea Belicchi és Jordi Oriola.

Kép

Eléggé szegényes a festésük, legalább a gyári opel színeket fentthagyhatták volna....
Kép

Alfa Romeo
A Romeo Ferraris csapat által fejlesztett Giulietta TCRrel Michaela Cerutti fog indulni, akit az AutoGPből vagy az olasz Superstars Seriesből ismerhetünk. Az autót folyamatosan fejleszik, az év további részében várható további alfák megjeelnése a sorozatban.

Kép
Kép
Kép
Kép

Subaru

A Top Run Motorsport által fejlesztett Imprezát Luigi Ferrara fogja vezetni idén, folyamatos fejlesztés alatt áll még az autó, de a tesztek bíztatóak.

Kép
Kép
Kép
Kép

Ford

A korábban Onyx Racing által fejlesztett kocsikat átvette az FRD Honkongi csapat, akik az USA-ban továbbfejlesztik/újraépítik a kocsit annak motorját illetve váltóját. Két pilótával fognak részt venni a bajnokságban, akiket még nem neveztek meg. Előre láthatólag Monzában csatlakoznak a mezőnyhöz.

Kép

Seat (2015)

Az első Bahrein-i fordulón két helyi versenyző, Salman Al Khalifa és Hussain Karimi fog egy-egy Leon Cup Racerrel indulni. Ezek a kocsik (ellenben a B3 és Craft-Bamboo autóival) még tavalyi fejlesztésűek és a holland Bas Koeten Motorsport biztosítja számukra.

Idén több nemzeti és nemzetközi TCR széria is fog indulni, amelyek közül az Német, Benelux és Olasz, Orosz szériákba biztosan szép számmal lesznek indulók. De nem csak Európában hanem Tájföldön is lesz bajnokság, valamint az Ázsiai nemzetközi széria is folyatódik.

Kép
Kép

Érdekességként említeném meg, hogy a BoP tesztre ellátogatott a Peugeot is. Az idén induló új márkakupás autójukkal, a 308 Racing Cup-al. Azt szerették volna kideríteni mennyire illik be az 1.6-os turbómotorral felszerelt versenygépük a mezőnybe, illetbe milyen átalakítások szükségesek ahhoz, hogy indulhassanak a TCR-ben valamikor a közeljövőben.

Kép
Kép
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. ápr. 02 15:13

Tibi írta:
A második autó egyébként a NIKA racing autója, akik idén mégsem Hondával indulnak. A Campos ProTeam (ex-Borkovich) autóról semmi hír nincs...
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. ápr. 02 15:14

A TCR első futama 2 óra múlva itt lesz látható ;)
https://www.youtube.com/watch?v=DwN5CtFff4w
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 vas. ápr. 03 09:23

atiwrc írta:A TCR első futama 2 óra múlva itt lesz látható ;)
https://www.youtube.com/watch?v=DwN5CtFff4w
:up: óriási verseny volt :respect:

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 vas. ápr. 03 10:35

A BTCC mindjárt kezdődik, a videók topicba van link.
Tegnap már nem volt erőm arról is írni, lehet majd ma délután pótolom, hátha van aki nem élőbe nézi.

Mondjuk itt szerintem jó ha még 2-3 ember nézegeti amit beírosgatunk....
Kép

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 vas. ápr. 03 17:14

A BTCC-ben is sok változás történt a télen. Az egyik legfontosabb szabály változás, hogy eltörölték a tavaly behozott módosítást, ami a 2. futam rajtsorrendjét határozta meg, nevezetesen hogy az első futam legjobb köridejei alapján alakult ki a rajtrács. Visszatérnek a korábbi változtahoz amikor az 1. futam befutója határozza meg a sorrendet.

Másik lényeges változás, hogy az NGTC-s kocsik alapját képező váz és felfüggesztés alkatrészek lecserélésre kerültek. Korábban a GPRM gyártotta ezeket a csapatok számára, viszont az idei évtől kezdve 5 évig az RML által fejlesztett új alkatrészeket kell használni. Pontosabban a régit is lehet még, amíg van tartalék a csapatoknak, de újat már RML-est kell rendelniük. Az autók nagy része rendelkezik már az új alkatrészekkel.

No nézzük a csapatokat, mert nagyon sok vándorlás volt, gyártók jöttek, mentek.

B-TEC Development Series
Először is azzal kellene kezdenem, hogy úgy volt egy egy klubszintű támogató szériát indítanak, ahol a korábbi GPRM-es kocsik mehettek volna Swindon (toca) motorral szerelve, 2*30 perces futamokkal, 1-1 hétvégén. Néhány a BTCCvel egy hétvégén került volna megrendezésre. Az ötletet a TripleEight (most MG) csapatfőnöke találta ki. Az Team BMR mind a 4 VW Passat CCjét valamint a két régi Vauxhall Insigniájukat nevezték volna ebbe a vajnokságba, és a Team BKR (korábbi Clio kupás) csapat futtatta volna azokat. Rob Austin is ide nevezte volna a két Audi A4-esét. Azért csak feltételes módban beszélek róla, mert 2017-re halasztották ennek a sorozatnak az indítását.

Gyári csapatok:

Honda
Idén háromfősre bővült a csapat Andy Neate csatlakozott a Gordon Shedden és Matt Neal mellé.Aki utoljára 2013ban indult 3 futamon, az előtte lévő évben pedig Neal csapattársa volt a Hondánál, de csak 16. lett összetettben.
Valamint visszatért a korábbi támogató a Halfords is, így narancsfestésben pompázik mindhárom autó. Az új motorért továbbra is a NeilBrown a felelős.

Kép
Kép
Kép
Kép

BMW
Mint tavaly is, gyakorlatilag gyári támogatás nélkül, de a gyárak közé nevezett a WSR. Mivel Prilaux a Ford Le Mans programjához cstalakozott, ezért őt idén az MGtől érkezett Jack Goff pótolja. Megkapta a 2015től forgalmazott 1-es BMW ráncfelvarrását a kocsi. A Másik két pilóta marad Rob Collard és Sam Tordoff. A motort továbbra is a Neil Brown készíti.

(Az első képen még a régi autón az új festés)
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

MG
Úgy mint tavaly, idén is mindkét pilóta kicserélődött a gyári csapatban, viszonylag későn is jelentették be, hogy idén az újonc, tavalyi Clio kapa bajnoka Ashley Sutton és a "chevitől" átigazolt Josh Cook vezeti majd az autókak, melyekben idén is Swindon (egyen) motor muzsikál.

Kép
Kép
Kép

Subaru
A bevezetőben említettem, hogy a tavalyi év egyik meghatározó csapata a Team BMR, mind a 4 VW-jét a támogatószériába indította volna. Ezt azért tudták volna megtenni, mivel idén a Subaru gyári támogatásával indulnak 4 új kombi Subaru Levorg versenyautóval. A felállás annyiban változott, hogy Áron Smith helyére, tavaly a Motorbase Forddal fél szezont futó James Cole került. A Turkington,Plato, Warren Scott és Cole által felállított csapat idén is erős lehet, de ez sokban függ az új technikától, mely egészen más lesz mint a VW, hiszen ez hátsókerekes versenygép, a motorját (a Ford-ot is segítő) Montune cég tuningolja. A festés elég sokat változott még az utolsó pillanatban is került fel új támogató.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Idén ez a 4 gyártó fog versenyezni a márkabajnoki pontokért. Az Infiniti a Support Paras Racinggel együtt, egy eléggé gyenge szezon után ki is vonult a Btccből.

Privátok:

Ford
A Motorbase Performance-nál, immár 7. szezonját kezdi meg Mat Jackson, csapattársa az egy év MG-zés után átigazolt korábbi bajnok Andrew Jordan lesz.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

A Dextra Racing színeiben idén is Alex Martin indul.
Kép

A 4. kocsit az Amd Tuning autóját, a tavaly toyotázó Stuart Lines vezeti idén a Maximum Motorsport színeiben. A tavalyi pilóta Mike Bushell nem indul idén, nagy valószínűséggel visszatér a Clio kupába. Az autó még nem kapta meg az új RML alkatrészeket.
Kép

Mercedes
A felállás változatlan, Adam Morgan és Aiden Mofatt vezeti a két Swindon motoros Mercedes A-osztályt. A festés kicsit dögösebb lett mint a tavalyi.

Kép
Kép
Kép
Kép

Honda
Az Eurotech Racing tervei között volt, hogy 3 fősre bővíti a csapatát, de végül csak 2 pilótával indulnak, akikkel tavaly is teljesítették a szezont. Martin Depperrel és Jeff Smith-el. Viszont megkapják az új feljesztésű Civic Type R kasztnikat.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lesz még egy Honda a mezőnyben egy ex-Team Dynamic-os kocsi, az újonc Matt Simpson korábbi HotRod bajnok fogja terelgetni a pályákon. Érdekesség, hogy a Toyotákat készítő Speedworks Motorsport színeiben fog indulni. Viszont nem kapja meg az új RML-es alkatrészeket.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Toyota
Ha már szóvakerült a Speedworks, akkor folytassuk a Toyotákkal. Idén már minden Avensist Swindon engine hajt. A csapatnál maradt Tom Ingram, meglepetésre megszerezve az időmérőn az első helyet. Az Autosport show még egy átmeneti festés volt csak látható, de az idei dizájn a korábbiakhoz képest elég ütős lett.

Kép
Kép
Kép
Kép

A Team Hard vagy Toni Gilham Racing kinek hogy tetszik, immár 3 Avensis-t indít ebben a szezonban. Az RCIB támogatásával indul Jake Hill, aki korábban már 3 futamon részt vett a BTCCben 2013-ban illetve 2015-ben. Csapattársa az újonc Michael Epps lesz. A csapat égisze alatt TCL racing csapatnévvel fog még indulni a szintén újonc 2013-as Mini Cup bajnoka Chris Smiley. A három autó nem kapta meg az RML-es fejlesztéseket.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Az Handy Motorsport Avensis-ét idén Rob Austin fogja vezetni, biztossan furcsa lesz neki az elsőkerék hajtás, régóta csak hátulhajtós kocsikkal ment.

Kép
Kép
Kép
Kép

Chevrolet
A Power Maxed Racing két Cruze-ját, a talvaly Rob Austin csapatában "audizó" Hunter Abbot, valamint az újonc színész Kelvin Feltcher fogja vezetni. A tavalyi pilóták közül Josh Cook ugyebár a gyári MGnél, Dave Newsham pedig a Brit Rallycrossban folytaja.

Kép
Kép
Kép
Kép

VW
Ahogy az előző képen is láthatjátok, mivel nem indult el a támogató széria, két Passat CC-t láthatunk midén a BTCCben, hiszen a Team BKR ide nevezett be velük. Az egyik auto Árón Smith vezeti, aki tavaly is ezzel az autóval versenyzett, a másikat egy újonc, korábbi Cluo UK Cup Masters győztes Mark Howard. Ezek sem kapták meg az új RML-es cuccokat.

Kép
Kép
Kép

Proton
Daniel Welch az idei szezonban is elindul a Proton Persona-jával. Goodestone Racing név alatt. A télen gondolkodtak autóváltáson, de végül maradt a jó öreg gép. Nem kapta meg az új RML-es fejlesztéseket, viszont már nem a saját fejlesztésű, hanem az Toca motort fogja használni, amit a Swindon biztosít számukra. Képeket csak olyat találtam, ahol a háttérben látszik a kocsi.

Kép
Kép

Audi
Hogy mégis lesz Audi a mezőnyben az az AmD tuningnak köszönhető. Akik idén is elindítják az ex-Robb Holland féle kocsit. Igaz idén Nicolas Hamilton helyett, Ollie Jacksonnal a volánnál. Az idén is Swindon motor dolgozik a kocsiban, viszont sajnos az RML fejlesztéseket nem kapta meg, így valószínüleg megint csak a mezőny hátsó részében fogjuk látni. Egy egyszerű festéssel indulnak, de lehet pont ez az ami miatt nekem annyira tetszik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

32 pilóta, új fejlesztésű versenyautók, izgalmas csaták. Ez ami vár ránk ebben az évben is.
Hogy ki lesz a bajnok? Ezt még megtippelni is nehéz.
A honda biztosan erős lesz, de nem szabad leírni az újonnan érkezett Subarut, a Fordot és BMW-t sem. Én az MG-nél Cookban is bizom egy két jó szereplésben. De mint az időmérőn látható volt a Speedworks is belehúzott Ingrammal és Toyotával. Szerintem idén is olyan izgalmas évünk lesz mint az elmúlt néhány évben.

Kép
Kép
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 hétf. ápr. 04 17:00

OFF...
Ha van linketek a tegnapi BTCC futomokhoz ne tartsátok magatokban... Én tegnap motorsport mérgezést kaptam, és a BTCC-hez már nem volt erőm... :D
ON...

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 hétf. ápr. 04 20:51

Streamről felvettük, de a 2. futamnak az első 6 köre hiányzik, mert az Etcc akkorra ért véget.
Modnjuk egy későbbi összefoglaló vidiben látszik a lényeg, hogy mi történt az elején.

A 3. futamot én sem láttam mert valamiért lassan töltődik felfelé. Az 2. meg nem lett felrakva, mert még itthon megnéztük tegnap este közösen atival.
Kép

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 hétf. ápr. 04 21:11

Tibi!
Az első néztük együtt :)

Finkoo!
Nekem sem volt egyszerű a hétvége, főleg miután kiderült, hogy volt etcc stream nem bírtam ki hogy az etcc race2-t ne nézzem meg ne vegyem fel élőben. Így lemaradt a btcc eleje, azt nem terveztem felvenni, de pont a race1 időpontjában ebédeltünk, a race3 közbe meg f1 vagy wtcc ment már nem is tudom, így felvettem amit tudtam. Van egy fél porsche verseny is.
Este még próbálkoztam a wtcc-t felvenni Norbi belső kamerájából, de valami nincs rendben azzal a lappal nem ment normálisan a video :(.

Nem tudom mi volt a hétvégén, de nem volt unalmas semmi sem, se a wtcc, se az etcc se a TCR, még azt mondom az F1 sem. A BTCC az meg általában nem szokott uncsi lenni.
Korán keltem ugyan, de nekem meg a v8 nem fért már bele, bár arról csak összefoglalókat szoktam nézni.

Jah a TCR, pontosabban műsorújságjuk szerint TRC közvetítést "ügyesen" oldották meg a sporttv-en. Race2 élőben és aztán a Race1 :bolond: :bolond:
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 kedd ápr. 05 15:56

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 kedd ápr. 05 17:18

:eek: :eek: :eek: :eek: Jah... Hogy azért tiltogatja le tavaly óta a Youtuberól is az ITV a BTCC futamokat, mert fent van minden futam még a betétfutamok is 2015től kezdve. Csak a futam közti interjúk nincsenek.

:rolleyes: 2016 is fent van már!

http://www.itv.com/btcc/races
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 csüt. ápr. 07 19:28

Tibi írta::eek: :eek: :eek: :eek: Jah... Hogy azért tiltogatja le tavaly óta a Youtuberól is az ITV a BTCC futamokat, mert fent van minden futam még a betétfutamok is 2015től kezdve. Csak a futam közti interjúk nincsenek.

:rolleyes: 2016 is fent van már!

http://www.itv.com/btcc/races
BAAAAKKKKKKEEER... :respect:
Ez kb. olyan mint, az RX, az is visszanézhető a livestream-en, de az sem volt egyértelmű, elég sokáig vadásztam, mire rájöttem, hogy nem kell vadászni... :D :D :D

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2016 pén. ápr. 08 06:41

Majdnem több a kontakt, mint rally crossban :) Nem hiába van itt ilyen népes mezőny és hasonlította a kommentátor a Nascarhoz. Talán az ingerküszöbük is más, több fér bele a "versenyszituációba".
Szabó Zéé

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 szomb. ápr. 16 13:00

Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szomb. ápr. 16 19:55

azért az durva, hogy p1-es autón havat látsz... :D
mondjuk a portugáloknál sem múlott sokon, hogy hóban nyomják az rx első futamát... csütörtök reggel még összefüggő hó volt a pályán! :D

Tibi
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tibi » 2016 vas. ápr. 17 12:45

Akkor már majdnem Andros Trophy lett volna. :D
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 szer. ápr. 20 16:13

Sziasztok!

Félig OFF kérdésem lenne:

Van valakinek valamilyen tapasztalata WTCC-n helyszíni jegyvásárlással? Utolsó pillanatban fog csak eldőlni, hogy vasárnap megyünk-e, és így értelem szerűen nem vettem jegyet előre...

Ha valakinek van tapasztalata jöhet privátba is, vagy szvsz ide is, okulás kép másoknak is... :D

Előre is köszi!

atiwrc
[HRHT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: atiwrc » 2016 csüt. ápr. 21 13:14

Valahol olvastam(talán Lanti wtccblogjának fb oldalán), hogy valaki nagyon panaszkodott, hogy tavaly több mint egy óráig állt sorba a jegyre, mert vagy 400 emberre volt 2 jegyárus.
Kép

Finkoo[HUN]
[HRHT] Tag

Hozzászólás Szerző: Finkoo[HUN] » 2016 pén. ápr. 22 09:30

atiwrc írta:Valahol olvastam(talán Lanti wtccblogjának fb oldalán), hogy valaki nagyon panaszkodott, hogy tavaly több mint egy óráig állt sorba a jegyre, mert vagy 400 emberre volt 2 jegyárus.
Ha megyünk, mi majdnem kasszanyitásra érnénk oda, szóval nem aggódom emiatt... :D rallyn is pályazárás előtt szoktunk bemenni a gyorsra... koránkelő vagyok no... :D

Válasz küldése