ÖMV ADAC Deutschland Rallye

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Sajt_1983
Vendég

Hozzászólás Szerző: Sajt_1983 » 2006 szer. júl. 26 12:31

Mi úgy számoltuk a németet, h 38k+kaja+költőpénz. A 38k-ban benne van az üzemanyag, szállás, jegy, autópálya, és alagútdíjak 6 személyre leosztva. Azt tudja vki, h jegyet csak előre lehet rendelni vagy ott helyben is lehet venni?

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2006 szer. júl. 26 18:33

sebgutkopf @ 2006 Szer. Júl. 26 07:41 írta:A német az kb 40-ből jött volna ki vésztartalékkal 50. De ahogy a népet nézem nem lesz belőle semmi. :(
Pedig jo lett volna :( Na de ha mégis mennétek és van hely valamelyik kocsiban és szoltok elöre, megprobálok pénzt intézni és szivesen beszállok a költségekkel. De akkor ez már buko mi?

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2006 szer. júl. 26 21:58

Sajt_1983 @ 2006 Szer. Júl. 26 13:31 írta:Mi úgy számoltuk a németet, h 38k+kaja+költőpénz. A 38k-ban benne van az üzemanyag, szállás, jegy, autópálya, és alagútdíjak 6 személyre leosztva. Azt tudja vki, h jegyet csak előre lehet rendelni vagy ott helyben is lehet venni?
A jegyről nem tudok semmit de jo lenne kimenni. Sztem biztos lehet a helyszinen, butaság lenne ha nem :cool2:

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. júl. 27 06:54

NyilasM @ Szer. Júl. 26, 2006 8:22 am írta:Érdekelni,érdekelt a dolog---bár ezzel mindenki igy van sztm.----politizálni meg főleg nem akarok,de most aztán igazán szopom a f....t,mint "kőkemény"v.őr EV.,nem a szervezéssel lenne gondom,és mivel a nagyobbik lányomat is érdekelné 1 VB futam ezért 80-100e Ft-t nem tudok rászánni.....és ezt igazán én sajnálom legjobban.....evvan....
Hát még én, hogy sajnálom, mert akkor lettünk volna elegen egy ünálló induló csapatra, de most már mindegy én is inkább hívtam a festőket és arra megy a lé.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. júl. 27 06:55

Sajt_1983 @ Szer. Júl. 26, 2006 1:31 pm írta:Mi úgy számoltuk a németet, h 38k+kaja+költőpénz. A 38k-ban benne van az üzemanyag, szállás, jegy, autópálya, és alagútdíjak 6 személyre leosztva. Azt tudja vki, h jegyet csak előre lehet rendelni vagy ott helyben is lehet venni?
Helyben is lehet venni, akkor a 61 EUR elővételben 51. Mármint ez az egészhétvégés szuperjegy.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. júl. 27 07:03

I. Peremicki @ Szer. Júl. 26, 2006 7:33 pm írta:Pedig jo lett volna :( Na de ha mégis mennétek és van hely valamelyik kocsiban és szoltok elöre, megprobálok pénzt intézni és szivesen beszállok a költségekkel. De akkor ez már buko mi?
Most már valóban bukta. Kicsit orrolok is ezért a díszes társaságra, mert van akinek komolyan anyagi gond miatt nem jön össze, de sokan inkább simán beszariságból nem jönnek.
Milyen rallyfan az olyan aki egyszerűen annyit tud csak mondni, hogy nem érdekli (remélem ezt magára veszi akinek az inge)? :reklamacio:

Egy utolsó utáni remény még talán van, akkor viszont mindenképpen jönnöd kéne, hogy meglegyen a létszám.

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2006 csüt. júl. 27 07:20

sebgutkopf @ Csüt. Júl. 27, 2006 8:03 am írta:Most már valóban bukta. Kicsit orrolok is ezért a díszes társaságra, mert van akinek komolyan anyagi gond miatt nem jön össze, de sokan inkább simán beszariságból nem jönnek.
Milyen rallyfan az olyan aki egyszerűen annyit tud csak mondni, hogy nem érdekli (remélem ezt magára veszi akinek az inge)? :reklamacio:

Egy utolsó utáni remény még talán van, akkor viszont mindenképpen jönnöd kéne, hogy meglegyen a létszám.
Sajnálom rá a pénzt keményen! Ennyit nem ér! Inkább tárgyi javakba fektetek több tízezrest, egy háromnapos valami, mégha az a RallyVB is, nem ér ennyit nekem. Más lenne, ha mondjuk itt lenne valamelyik szomszédos országban, vagy nálunk, akkor vevő lennék rá, de akkro sem három napra.
[HFRT]Akos Paulin - HFRT Team Captain

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Fotóim: http://www.flickr.com/photos/18910367@N08/

Kép
Kép

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. júl. 27 13:54

Agrakos @ Csüt. Júl. 27, 2006 8:20 am írta:Sajnálom rá a pénzt keményen! Ennyit nem ér! Inkább tárgyi javakba fektetek több tízezrest, egy háromnapos valami, mégha az a RallyVB is, nem ér ennyit nekem. Más lenne, ha mondjuk itt lenne valamelyik szomszédos országban, vagy nálunk, akkor vevő lennék rá, de akkro sem három napra.
Hogy magadravetted! :lol:

Itt viszont eltérünk. A tárgyak és bármit elvehetik, elromlik, elavul, nem viszed magaddal a sírba. Viszont ez élményeid, emlékeid azok amikért él az ember és amit senki sem vehet el tőle!
Régen én is tárgymániás voltam Még fiatal vagy, mint akkor én voltam.
Ennyi erővel nyaralni se menj, mert pénzbe kerül. :rolleyes:

Egy ilyen fantúra számomra nyaralás és örök élmény lenne, amit az unokáknak is mesélni lehet, hogy a faszari magyar hogyan bénázott mire eljutott egy rally vb futamra, ahol láthattam a legnagyobbakat és a csúcstechnikát. "Az élmény az mindig megfizethetetlen a többire ottvan a .... :D" Nem mindegy az sem, hogy elmesélik neked milyen volt egy exklúziv helyen vacsorázni (ez tetszőleges élménnyel helyettesíthető), vagy te magad is átélted.
Azt viszont kétlem, hogy megkérdezik na mi volt érdekes az életedben és te rávágod, hogy egy LCD TV!!! Ami ráadásul 30 év múlva hol a fenében lesz az őskövületek között. :D

Nem megsértődni aztán csak érvelni próbálok!

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2006 csüt. júl. 27 14:25

sebgutkopf @ Csüt. Júl. 27, 2006 2:54 pm írta:Hogy magadravetted! :lol:

Itt viszont eltérünk. A tárgyak és bármit elvehetik, elromlik, elavul, nem viszed magaddal a sírba. Viszont ez élményeid, emlékeid azok amikért él az ember és amit senki sem vehet el tőle!
Régen én is tárgymániás voltam Még fiatal vagy, mint akkor én voltam.
Ennyi erővel nyaralni se menj, mert pénzbe kerül. :rolleyes:

Egy ilyen fantúra számomra nyaralás és örök élmény lenne, amit az unokáknak is mesélni lehet, hogy a faszari magyar hogyan bénázott mire eljutott egy rally vb futamra, ahol láthattam a legnagyobbakat és a csúcstechnikát. "Az élmény az mindig megfizethetetlen a többire ottvan a .... :D" Nem mindegy az sem, hogy elmesélik neked milyen volt egy exklúziv helyen vacsorázni (ez tetszőleges élménnyel helyettesíthető), vagy te magad is átélted.
Azt viszont kétlem, hogy megkérdezik na mi volt érdekes az életedben és te rávágod, hogy egy LCD TV!!! Ami ráadásul 30 év múlva hol a fenében lesz az őskövületek között. :D

Nem megsértődni aztán csak érvelni próbálok!
Még szép, elvégre engem is fűztél a VP Rally-n. :)

Lehet, hogy igazad van és később máshogy gondolom majd.
Nme is megyek nyaralni, de nem ám! Max. 1-2 napos kiruccanásra vagyok hajlandó, ahol lehet valami szépet fotózni, a többit lexarom. Legutoljára 2 éve voltunk Horvátországban "haverokkal", ami végül is nem volt rossz, de mégegyszer nem mennék el velük. Talán, ha lesz családom, máshogy fogom gondolni.

Pont azért lesz jó elmondani, hogy volt LCD tévém, mert akkor arra ugyanúgy rá fognak csodálkozni, mintha azt mondanám, láttam Solberg-et versenyezni, mert azt Sem fogják már tudni, hogy ki volt. :D

Nem sértődtem meg, csak ellenérveltem, nyugi. ;)

ABIT AN8 Ultra, Athlon643200+@4100+, 1GB Kingmax HC PC4000, Gigabyte GeForce 7900GT, Logitech G25, SB Audigy2 Value, AeroCool550W PSU

Kép
Kép

Tomibá
[HFRT] Elit
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tomibá » 2006 csüt. júl. 27 15:16

Agrakos @ Csüt. Júl. 27, 2006 3:25 pm írta:
Nem értek egyet veled csapattárs!!
Életem legnagyobb rallyélménye amikor nagynehezen összejött a San Remo-i futam. Láttam a nagyokat Burns-Mcrae-Sainz-Mekinen(nemtom hogy írja a nevét) Kankunnen..stb. Nem hittem benne hogy olyan lesz amilyen de szó szerint amikor eljött az első 1-2 kocsi bal-jobb-bal(közepes)erős jobb hídra akkor tátva maradt a szám nem gondoltam hogy élőben ez ilyen gyors. Akkor az első 15 autózott úgy hogy nemtudod elképzelni ha nem láttad, a kövi 20 mint Jani vagy Benik-Spici és a többiek meg lassabban de azé látszott hogy képzett versenyzők.
A Monte a hideg miatt nem tetszett annyira rákövetkező évben. Most meg azé nem megyek erre mert ( már írtam fentebb).
Úgyhogy ha van pénzed ne sajnáld. Nem ide tartozik de azé leírom együtt jártam a sráccal általánosba középbe ő tovább ment főiskolára. Tanult mint az állat mindig azt mondta ha befejezi a sulit akkor majd belecsap ő is. Megvolt a diploma harmadnap elesett motorral és meghalt.
Ez nem azt jelenti hogy mindenki szórja el a pénzét de ha van akkor éljen a lehetőséggel mert nem lehet tudni.
Lada Samara 1.5 Kit Car

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2006 csüt. júl. 27 17:54

sebgutkopf @ 2006 Csüt. Júl. 27 08:03 írta:Most már valóban bukta. Kicsit orrolok is ezért a díszes társaságra, mert van akinek komolyan anyagi gond miatt nem jön össze, de sokan inkább simán beszariságból nem jönnek.

Én nem sajnálnám rá a lét régi álmom h lássak Vb-t. csak eddig nem volt olyan társaság aki szervezkedésböl tul jutott volna az ország határon :D Mint irtam annyi a gáz h 15.-én van elvileg fizum, jelenleg a BP. rallyra se tudnék elutazni :( Hu most ezzel h lehet mentek és van hely nagyon bezsongattál. :birthday: Ilyen [cenzor] fönököt h ekkor fizet :(

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2006 pén. júl. 28 07:28

Tomibá @ Csüt. Júl. 27, 2006 4:16 pm írta:Nem értek egyet veled csapattárs!!
Életem legnagyobb rallyélménye amikor nagynehezen összejött a San Remo-i futam. Láttam a nagyokat Burns-Mcrae-Sainz-Mekinen(nemtom hogy írja a nevét) Kankunnen..stb. Nem hittem benne hogy olyan lesz amilyen de szó szerint amikor eljött az első 1-2 kocsi bal-jobb-bal(közepes)erős jobb hídra akkor tátva maradt a szám nem gondoltam hogy élőben ez ilyen gyors. Akkor az első 15 autózott úgy hogy nemtudod elképzelni ha nem láttad, a kövi 20 mint Jani vagy Benik-Spici és a többiek meg lassabban de azé látszott hogy képzett versenyzők.
A Monte a hideg miatt nem tetszett annyira rákövetkező évben. Most meg azé nem megyek erre mert ( már írtam fentebb).
Úgyhogy ha van pénzed ne sajnáld. Nem ide tartozik de azé leírom együtt jártam a sráccal általánosba középbe ő tovább ment főiskolára. Tanult mint az állat mindig azt mondta ha befejezi a sulit akkor majd belecsap ő is. Megvolt a diploma harmadnap elesett motorral és meghalt.
Ez nem azt jelenti hogy mindenki szórja el a pénzét de ha van akkor éljen a lehetőséggel mert nem lehet tudni.
Nem baj, ha nem értesz velem egyet. :)
Elhiszem, hogy nagy élmény, de nem mennék el emiatt Németországba, ahogy írtam, max. valami szomszédos országba. Persze, ah itthon lenne, nem kellene kétszer mondani.

Uhh, ez elég durva, hogy végzett az iskolákkal és pár nap múlva meghalt. :( :( :(

Kép
Kép

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 pén. júl. 28 08:53

Agrakos @ Csüt. Júl. 27, 2006 3:25 pm írta:Még szép, elvégre engem is fűztél a VP Rally-n. :)

Lehet, hogy igazad van és később máshogy gondolom majd.
Nme is megyek nyaralni, de nem ám! Max. 1-2 napos kiruccanásra vagyok hajlandó, ahol lehet valami szépet fotózni, a többit lexarom. Legutoljára 2 éve voltunk Horvátországban "haverokkal", ami végül is nem volt rossz, de mégegyszer nem mennék el velük. Talán, ha lesz családom, máshogy fogom gondolni.

Pont azért lesz jó elmondani, hogy volt LCD tévém, mert akkor arra ugyanúgy rá fognak csodálkozni, mintha azt mondanám, láttam Solberg-et versenyezni, mert azt Sem fogják már tudni, hogy ki volt. :D

Végülis egy idő után már a múzeális dolgoknak is értéke van főleg, ha még megvan. :D

Figyeljé Tomibára mert igaza van! ;)

Agrakos
[HFRT] Elit

Hozzászólás Szerző: Agrakos » 2006 pén. júl. 28 09:53

sebgutkopf @ Pént. Júl. 28, 2006 9:53 am írta:Végülis egy idő után már a múzeális dolgoknak is értéke van főleg, ha még megvan. :D

Figyeljé Tomibára mert igaza van! ;)
Egyébként akkor inkább meg 50k-ért elmegyek vezetni a narancssárga béemvét, és akkor közvetlen élményben lesz részem. :)

Kép
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2006 pén. júl. 28 12:02

Agrakos @ Pént. Júl. 28, 2006 8:28 am írta: Elhiszem, hogy nagy élmény, de nem mennék el emiatt Németországba....
Elmennék a Finnre is akár.........és nem csak dumálok,a Prága is 1 hirtelen ötlet volt tavajelőtt,tavaj+ már természetes......de most tényleg "gáz"van.....különbenis 3.éve tervezem a Németet,2éve "tulszerveztük" ill. az uccso pillanatban elment a kedve 2havernak is....tavaj+ szakadt az eső 2hétig,ott is....

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2006 pén. júl. 28 12:07

Agrakos @ Pént. Júl. 28, 2006 10:53 am írta:Egyébként akkor inkább meg 50k-ért elmegyek vezetni a narancssárga béemvét, és akkor közvetlen élményben lesz részem. :)
Hát egy BMW az BMW...de tesóm eladta a Trabit....az árán + vett egy Swiftet becsövezve,most késziti fel,valami amatőrverseny lesz Nógrádban 2 v. 3 hétmúlva(Tom biztos többet tud róla)ott csapat a barátnőjével,ha kész lesz addig.....1x majd kipróbálom én is.....talán.... ;)

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 pén. júl. 28 18:41

Agrakos @ Pént. Júl. 28, 2006 10:53 am írta:Egyébként akkor inkább meg 50k-ért elmegyek vezetni a narancssárga béemvét, és akkor közvetlen élményben lesz részem. :)
Na ez már igaz, bár nem 50k a sárga sárkány. Az is egy olyan élmény amit át kell élni és a volán mögül nem elmesélve. Bazze pont tegnap kódoltam le a szerkesztett vágott videót a lacházi élményről és bizony az emlékek megint felerősödtek. Nagyon jó lenne újra versenyezni egyet!

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 pén. júl. 28 18:43

NyilasM @ Pént. Júl. 28, 2006 1:07 pm írta:Hát egy BMW az BMW...de tesóm eladta a Trabit....az árán + vett egy Swiftet becsövezve,most késziti fel,valami amatőrverseny lesz Nógrádban 2 v. 3 hétmúlva(Tom biztos többet tud róla)ott csapat a barátnőjével,ha kész lesz addig.....1x majd kipróbálom én is.....talán.... ;)
Nálatok legalább tettekkel is párosul a rally szertet! :up:

rallyeati
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: rallyeati » 2006 szer. aug. 02 19:20

Látom mennek ki egy páran a német vb-re. Mi már nagyon régen készülünk vb-re fater volt is egyszer.
Mint ahogy az aláírásomban van:
Jövőre Finn rally vb!!!! :D Ez az ígéret fatertól, ha lenyelvvizsgázok addig. HÁÁT EZÉRT KÍNAIUL IS!!!!!!!!!!!!!!!

Tehát 2007. aug. 8 körül Finn!!!!!!!!!!!! Csak attól tartok hogy nem lesz belőle semmi de hogy apám ezt mondta már nyoszogatom is minden nap hogy ezkell meg majd azkell. :D :D :D :D :D :D

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 csüt. aug. 03 13:16

Komolyan mondom ha jövőre sem jön össze semmi akkor megverek valakit! :box: :D

BeachDave
[HBRT] Tag

Hozzászólás Szerző: BeachDave » 2006 pén. aug. 11 16:26

Látom vb-re mentetek volna. Tök jó ötlet :D :D Mi úgy volt idén megyünk a Németre de pont most jöttem meg nyaralásból.

Szerintem ha menni akartok(unk) akkor úgy kéne mint a Franciák. Nagy 40-50 fő buszokkal. Most mondhatjátok, hogy erre sem jött össze a létszám. De szerintem ha mindenki körbeérdeklődi a haverjait meg megkérdezi vagy hirdeti rallys oldalakon pl.: duen akkor simán összejönnénk egy busznyian. Nem tudom így mennyibe lenne nem hiszem, hogy többe :confused2: :confused2:

Szóval jövöre egy europai vb-re szervezkedhetnénk.? k***a jó buli lenne :D :D :D
Máth Dávid
:rally2:

KépKép
BAMBOOCHA !!!!!!!! :D

I. Peremicki
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: I. Peremicki » 2006 pén. aug. 11 23:54

Sajna Itthon maradtunk :( De legalább van Bp.-Rallynk :) Nem mint ha tetszene ez a Hungaroring téma.

Sajt_1983
Vendég

Hozzászólás Szerző: Sajt_1983 » 2006 hétf. aug. 14 14:05

Mi voltunk. És nagyon-nagyon király volt. :taps:
Mindenkinek ajánlom, aki gondolkodik rajta, erre ne sajnáljátok a pénz. Nincs összehasonlítási alapom, mi most voltunk vb-n először, de ha a finn 3x ilyen izgalmas, akkor jövőre oda megyünk.

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2006 hétf. aug. 14 14:48

Gondolom a nagyon iszonyatosan téptek!

De jó lehetett nektek!

Sajt_1983
Vendég

Hozzászólás Szerző: Sajt_1983 » 2006 hétf. aug. 14 16:58

Hát nem spóroltak a benzinnel. :) Voltunk gyorsabb kanyarban is úgy hogy egy falon álltunk és alattunk 2 méterrel mentek el, voltunk hajtűben, ja és amit mindenképpen hallani/látni kell az a rajt. Nekünk sikerült egy rajthoz odaérni úgy, hogy pontosan a rajtvonalon álltam oldalt, kb 2 méterre az autótól. Nem lehet leírni azt a hangorkánt amit hallani lehetett.
Nagyon jó volt a szervezés is, nagyon kevésszer tévedtünk el, és mindenhova odaértünk időben ahova akartunk. A kijelölt nézőzónák is hibátlanok, volt olyan hely egy domboldalban ahol kb 40 sec-et láttunk 1 versenyzőtől (!!).
Nagyon kár h ilyen messze vannak a vb-futamok...

Cikó
[RRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Cikó » 2007 vas. jan. 28 12:13

sebgutkopf
Site Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sebgutkopf » 2007 szer. feb. 07 14:17

A téma a WRC topicban folytatódik

Lezárt