Simfans-tagok élesben

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Simfans-tagok élesben

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 hétf. nov. 22 15:08

aztakurva, mire végigolvastam :)
gratula Zoli! bár ennyi pénzért amit itt elköltöttél, lehet hogy egy versenyre bérbeadnám az autómat :D
Egészség legyen, meg nyomaték!

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 hétf. nov. 22 15:29

Gratula, jó volt olvasni, hogy ilyen nagy élmény volt ez neked :up:

Jók ezek az eredmények ;)
Szabó Zéé

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 hétf. nov. 22 15:50

galpetya írta:A hétvégi Rallye Sprint Bajnokság utolsó futamán dőlt el a kategóriánkba az év végi 2.-3.-4.hely sorsa.
Lehettünk volna 2.,3.,4. helyen az év végén.

Nagyon jó pálya volt Szenna-Zsippó között amit kijelöltek nekünk a versenyre.
Első szakaszon óvatos kezdés,a másodikon egy viszonylag jó autózás volt de az utolsón egy kis árok járás után a 3.helyen fejeztük be a versenyt.
Ezzel a 3.hellyel megszereztük az év végi 3.helyett is a 6-2WD kategóriában.
Nagy-nagy köszönet Szoták Daninak és Lisztes Zsoltinak az egész napos szurkolást. :respect3:
Gratulálok Petya!!! :respect: :respect: :respect: Komoly részed volt a sikerben! :reszeg:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 hétf. nov. 22 15:55

Gál Petyaaa, nem voltam benne biztos, hogy te voltál :) Mi is ott voltunk mindegyik körben, mivel a falu közepén, aminek a végén a kikerülős lassító után jobbra a keskeny részre fordultok, ott lakok :) Meg is jegyeztem, hogy simfansról ismerős ez a név :D És még jól is megy :D :respect:

Egyébként Ranga Peti nyerte a versenyt, szemre óriási különbség volt közte és a többi Mitsu közt, mindenhol oda rakta ahova kell...volt h kb 30-al fordult gyorsabban, legalábbis kívülről :) A Subaru WRC-t meg asszem megtörték egy picit...
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 hétf. nov. 22 16:00

hátttő, lepoldon megnézitek a Vavika belsőt és megértitek miért gyorsabb a Peti :rolleyes:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 hétf. nov. 22 16:05

kisBenko írta:hátttő, lepoldon megnézitek a Vavika belsőt és megértitek miért gyorsabb a Peti :rolleyes:
Majd megnézem, én csak kívülről láttam, hogy hol, hova rakta...tempósokban, AMIT LÁTTAM, mindenki elvette, fékezett, kétszer is megrándult az autó, ő egy íven, kis ballábfékkel eltolta... :respect:
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 hétf. nov. 22 16:10

ugyanaz amit kívülről láttál, inkább nem írok jelzőket :D

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 hétf. nov. 22 16:13

Lámer Zoltán írta:Lámer Zoli és a gokart, avagy; Nesze neked 10 000!!! HSZ

Köszi a figyelmet, ja és: 10 000. HSZ
Csak végig olvastam! :D Gratulálok, szép eredmény, újoncként. :respect:
Jövőre hajrá, aggyá nekik! :taps:

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 hétf. nov. 22 16:16

Tocy írta:Egyébként Ranga Peti nyerte a versenyt, szemre óriási különbség volt közte és a többi Mitsu közt, mindenhol oda rakta ahova kell...volt h kb 30-al fordult gyorsabban, legalábbis kívülről :) A Subaru WRC-t meg asszem megtörték egy picit...
Nagy-nagy gratula Petinek! Jól csinálja az biztos! Remélem messze jut! :respect: :respect: :respect:
Szívesen olvasnék egy Peti beszámolót... ;)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 hétf. nov. 22 16:19

Pénteken mi is teszteltünk, nem vlmi jó a felvétel, nem voltak ideális körülmények, de azért a lényeg érezhető, rettenetesen csúszott.
Ködben, sárban, esőben, dagonyában

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 hétf. nov. 22 18:55

Attila Szocs írta:Pénteken mi is teszteltünk, nem vlmi jó a felvétel, nem voltak ideális körülmények, de azért a lényeg érezhető, rettenetesen csúszott.
Húúúhhh, eléggé kegyetlen körülmények voltak, főleg a dobálós, meg ugratós rész. Azért nyugtass meg, ennél többet láttatok, mint mi a videón
Szabó Zéé

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 kedd nov. 23 10:47

galpetya írta:A hétvégi Rallye Sprint Bajnokság utolsó futamán dőlt el a kategóriánkba az év végi 2.-3.-4.hely sorsa.
Lehettünk volna 2.,3.,4. helyen az év végén.

Nagyon jó pálya volt Szenna-Zsippó között amit kijelöltek nekünk a versenyre.
Első szakaszon óvatos kezdés,a másodikon egy viszonylag jó autózás volt de az utolsón egy kis árok járás után a 3.helyen fejeztük be a versenyt.
Ezzel a 3.hellyel megszereztük az év végi 3.helyett is a 6-2WD kategóriában.
Nagy-nagy köszönet Szoták Daninak és Lisztes Zsoltinak az egész napos szurkolást. :respect3:
Gratulálok! :up:

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 kedd nov. 23 11:05

Felemásra sikeredett a hétvégi tesztünk.
Sajnos csak annak felét tudtuk menni amit elterveztünk mivel a kuplunk bemondta az únalmast persze az én hibámból:(
Ami viszont nagyon meglepett az a brutál erő ami a kocsiban van, biztos sokan vagytok akik ismeritek a Lovász Pali autóját, azzal megyünk, hát szóval az a 680 Nm körüli nyomaték az nem semmi...
...hogy érzékeltessem egy példával, a tavalyi Top N-es Mitsu-val azt a visszafordítót amit második fokozatban vettem be azt ezzel simán harmadikban és még a kanyar befejezte előtt húztam negyediket neki, szóval jó érzés volt vele autózni amig mentünk...
...már nagyon várom a Mikulást :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 kedd nov. 23 11:21

Arpad Szocs írta:Felemásra sikeredett a hétvégi tesztünk.
Sajnos csak annak felét tudtuk menni amit elterveztünk mivel a kuplunk bemondta az únalmast persze az én hibámból:(
Ami viszont nagyon meglepett az a brutál erő ami a kocsiban van, biztos sokan vagytok akik ismeritek a Lovász Pali autóját, azzal megyünk, hát szóval az a 680 Nm körüli nyomaték az nem semmi...
...hogy érzékeltessem egy példával, a tavalyi Top N-es Mitsu-val azt a visszafordítót amit második fokozatban vettem be azt ezzel simán harmadikban és még a kanyar befejezte előtt húztam negyediket neki, szóval jó érzés volt vele autózni amig mentünk...
Csak összehasonlításképpen, Turánék honlapján a 307 WRC-nek 580 Nm van megadva maximális nyomatéknak :) Innen is látszik hogy mennyire homológ kocsik azok a túrás Lancer-ek :)

Sok sikert Árpi :biztat:
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 kedd nov. 23 11:53

Fekete Misi írta:
Csak összehasonlításképpen, Turánék honlapján a 307 WRC-nek 580 Nm van megadva maximális nyomatéknak :) Innen is látszik hogy mennyire homológ kocsik azok a túrás Lancer-ek :)

Köszi Misi a biztatást :)

Azért jóval több kell legyen mint 580 Nm ha az N-es Mitsuk-nak is közel 580 Nm a nyomaték(van olyan a melyiknek 600 körül és N-es:))

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 kedd nov. 23 11:56

a Rally1-es evoknak is már hasonló a nyomatékjuk meg olyan 350 lóerő körül járnak és ugye a túrásokban még kevésbé van gondolom turbószűkítő
a 307es meg szerintem 700 felett van azért egy pöppet

csak érdekességképp kazincbarcikán egy középszerű N-es pilóta belsőjét nézve volt 227-es végsebességük lassító előtt!

Árpi, akko hajrá az abszolútért :)

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 kedd nov. 23 11:57

Fekete Misi írta:

ÉS szerinted 300 LE? :) :D

szerk.: meg azt sem hiszem, hogy a Peugeot-nak egy újabb fejlesztése gyengébb legyen mint a régebbi :) Ugyanis a 206-ra 620 Nm-t
írnak :)

(bár mondjuk nem függ össze, csak úgy mégis nehéz elképzelni :P )

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 kedd nov. 23 12:38

Nem tudtok olvasni a sorok között emberek :D Nézzük csak mégegyszer hogy mit írtam... :D 580 Nm van MEGADVA. Főleg Te Pista, aki már régen itt vagy a fórumon meg sokat beszélgettünk itt, tudhatnád hogy én ha valamire úgy gondolom hogy annyi, akkor azt írom hogy ez ennyi :D Pl jelen esetben ha azt hinném hogy tényleg 580 Nm a 307 akkor azt írtam volna hogy "csak összehasonlításképpen, a 307 WRC nyomatéka 580 Nm" :D :D És szerintem se 300 Le, főleg hogy Turi azt mondta díjkiosztón hogy hivatalosan 300 Le-sek ezek a WRC-k, de szerinte a valódi érték az olyan 340 környékén van. Ezt én hallottam a két fülemmel, meg egyébként is már régen tudni lehet hogy miért van ott a + a 300 után egy WRC Le adatánál :D

Ezzel csak azt akartam érzékeltetni, hogy én pl nem képzeltem volna hogy egy N-esnek hasonló nyomatéka legyen mint egy WRC-nek. És hogy ha még csak kamu az 580, akkor is ha hozzáadunk 100-120-at, akkor is a 680 meg a 700 nekem túl közel van egymáshoz így hogy elvileg egy N-esről meg egy WRC-ről beszélünk. De hát Eger Rally-n lehetett hallani kigyorsításnál hogy milyen hangjuk van ezeknek a Lancereknek. Ott mondta Misibá hogy na látjátok ezért nem mennek ezek a versenyők Rally1-ben...
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 kedd nov. 23 12:42

Turinak Egerbe volt 617 NM-es a Micsu. Utána gyengült.
A Pözsó 307 bőven 700 fölött van.

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 kedd nov. 23 12:49

Bele se merek gondolni hogy milyen nyomatékkal rendelkezhettek ezek a 307-esek amikor gyári kocsik voltak. Én elhiszem, hogy a Bozian is félgyári meg ott is vannak okos mérnökök, de szerintem teljesen más mikor több 10 mérnök éjt nappallá téve csak azon dolgozik hogy az utolsó Nm-t és Le-t is kifacsarják a motorból, mint mikor egy privát csapat megvesz egy ilyen kocsit és úgy fut a gép. Szerintem akkor még durvábbak voltak ezek a kocsik mint most. Talán az se véletlen hogy Grönholm úgy nyert szakaszt Finnországban hogy trí gírsz volt csak :D
Ford Fiesta S2000

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 kedd nov. 23 12:55

. :)

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 kedd nov. 23 13:17

továbbra is csak azt tudom mondani, hogy 2006 vagy 2007-ben mikor az angliai felújításról a Kordáék visszahozták a 03-mas subarut, az akkor volt 340 lóerő meg 650Nm... Asszem a Kiss Feri elég hiteles forrás erre...
és az egy 2003-mas autó pár újabb fejlesztéssel
EZT a mai top N-esek simán tudják, a homológok meg majdnem :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 kedd nov. 23 13:35

kisBenko írta:továbbra is csak azt tudom mondani, hogy 2006 vagy 2007-ben mikor az angliai felújításról a Kordáék visszahozták a 03-mas subarut, az akkor volt 340 lóerő meg 650Nm... Asszem a Kiss Feri elég hiteles forrás erre...
LE-ben 301-2 körül mozgott a Tomié. ;)

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 kedd nov. 23 15:30

kisBenko írta:a Rally1-es evoknak is már hasonló a nyomatékjuk meg olyan 350 lóerő körül járnak és ugye a túrásokban még kevésbé van gondolom turbószűkítő
a 307es meg szerintem 700 felett van azért egy pöppet

csak érdekességképp kazincbarcikán egy középszerű N-es pilóta belsőjét nézve volt 227-es végsebességük lassító előtt!

Árpi, akko hajrá az abszolútért :)
Köszi a biztatást, elfogadom :) de természetesen semmi esetre nem gondolnám, hogy abszolutért mennék, leginkább azért mert nincs bennem annyi tudás és tapasztalat, másrészt meg tény, hogy erőss az autó(2,2-es motor van benne) viszont minden egyéb ugymond ugyanaz mint egy N-ben és hát ki is kell, hogy bírja :think:

A cél, hogy beérjünk, élvezzük és helyenként ti is élvezzétek :D de higgyétek el nem világot akarunk váltani :)
Ezt azért hangsúlyozom mert nem szeretném, hogy elterjedne egy ilyen beírás után, hogy"hajrá az abszolutért" elterjedne, hogy én ilyesmit nyilatkoztam .

Ezzel együtt köszönöm még egyszer a biztatást és én is azt mondom neked: kisBenkő hajrá a Szilveszteren :)

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 kedd nov. 23 17:53

Bóta Róbert írta:
kisBenko írta:továbbra is csak azt tudom mondani, hogy 2006 vagy 2007-ben mikor az angliai felújításról a Kordáék visszahozták a 03-mas subarut, az akkor volt 340 lóerő meg 650Nm... Asszem a Kiss Feri elég hiteles forrás erre...
Akkor az igen gyenge gép volt, hétvégén Maricsek Mikivel beszélgettem, és ő mondta, hogy ezek a mostani N-sek 340 körül vannak...
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 kedd nov. 23 18:21

Tocy írta:
Bóta Róbert írta:
Akkor az igen gyenge gép volt, hétvégén Maricsek Mikivel beszélgettem, és ő mondta, hogy ezek a mostani N-sek 340 körül vannak...
:eek:
Hát az tény, Frici egri belsőjéből lehetett látni, hogy Szalók végén az emelkedőn már nem is tudom milyen sebességet értek el, de Tomiék ott csak panaszkodnak a belsőn, hogy nem akar felmenni, közel nem tudtak olyan sebességgel felfelé menni.
Nyomatékban nem volt rossz az autó, de LE-ben elég gyenge volt.

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2010 kedd nov. 23 18:26

Pedig Frici is panaszkodott, hogy motorban hátrányban vannak az elejéhez képest...gondolom akk ezt Asira értette...hát-hát :confused2:
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 kedd nov. 23 19:13

Én láttam azt a papírt am..Tomi,Botka is egy helyen mérték..talán Tomié 301volt dávidé meg 303..szinte szinte teljesen azonos!!

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd nov. 23 20:56

Ez csak nálam nem indul el vagy Nálatok sem megy?
http://www.rallyheart.hu/201011235407/r ... a-ss3.html

Találtam egy másikat, itt müxik:
Ranga P. - Szenna SS2 onboard

Pontos, precíz vezetés! :respect: :respect: :respect: :up:

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 kedd nov. 23 22:00

Csomos Miklos írta:Én láttam azt a papírt am..Tomi,Botka is egy helyen mérték..talán Tomié 301volt dávidé meg 303..szinte szinte teljesen azonos!!
melyik Dávid? hát a Botkáé ha nincs 350........

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd nov. 23 22:01

Szabo Zoltan írta:
Attila Szocs írta:Pénteken mi is teszteltünk, nem vlmi jó a felvétel, nem voltak ideális körülmények, de azért a lényeg érezhető, rettenetesen csúszott.
Húúúhhh, eléggé kegyetlen körülmények voltak, főleg a dobálós, meg ugratós rész. Azért nyugtass meg, ennél többet láttatok, mint mi a videón
Igen-igen, többet láttunk, pontosabban tisztábban, meg az út nem volt ilyen fehér.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd nov. 23 22:03

kisBenko írta:
Csomos Miklos írta:Én láttam azt a papírt am..Tomi,Botka is egy helyen mérték..talán Tomié 301volt dávidé meg 303..szinte szinte teljesen azonos!!
Van az... :)

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 szer. nov. 24 09:46

Attila Szocs írta:
kisBenko írta:
Van az... :)
Én csak azt a papírt láttam,amin rajta volt Turié meg Botkáé,és szinte azonos teljesítményű volt mint a 2!

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. nov. 24 10:49

biztos lehúztak egy gyertyapipát :D

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2010 szer. nov. 24 11:01

Halihó.
Nem tudom, hova kellene írni, de olyan kérdésem lenne, ha már van itt több tag, aki élesben is kocsikázik, hogy hol lehet jó áron venni verseny felszereléseket? Gondolok itt először is overálra, kesztyűre, cipőre, későbbiekben meg sisakra, átbeszélőre.

Azért érdeklődök, mert az álom adott :) Találtunk is vörsönygépet, csak nem tudom eldönteni igazából, hogy mit lenne érdemes venni :(
Egyik kiszemelt: BMW 320i

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2010 szer. nov. 24 11:17

Versenyfelszereléseket tudok jóval kedvezőbb áron mint az ismert magyarországi forgalmazók.

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2010 szer. nov. 24 11:18

Ennyi pénzért már kaptok egy gépkönyves,papíros N-es Swift-et.
Nem olyan rossz ha van papírja az autónak.

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2010 szer. nov. 24 11:25

A hétvégi verseny összefoglaló videója.
4:04-nél huppanunk az árokba. :D
http://www.youtube.com/watch?v=K6UzgOqY ... r_embedded

szdanika
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: szdanika » 2010 szer. nov. 24 11:26

galpetya írta:Ennyi pénzért már kaptok egy gépkönyves,papíros N-es Swift-et.
Hát valóban nem rossz, mondjuk elsősorban tényleg a Swift GTI vonalat céloztuk meg, csak hát amiről beszéltünk szekszárdon, azt láttad hétvégén a Gráberéknál :) Mást meg nem igazán találni :(
Legvégső eset lenne ez a BMW...

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. nov. 24 11:32

Hanna tud olcsón sparco-t, amúgy meg racing-shop

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 szer. nov. 24 11:55

galpetya írta:A hétvégi verseny összefoglaló videója.
4:04-nél huppanunk az árokba. :D
http://www.youtube.com/watch?v=K6UzgOqY ... r_embedded
Sokan megtalálták azt a kanyart. :D Gondolom csúszott, mint a jég....

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 szer. nov. 24 11:55

galpetya írta:Versenyfelszereléseket tudok jóval kedvezőbb áron mint az ismert magyarországi forgalmazók.
Homológ?

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 szer. nov. 24 11:55

Csomos Miklos írta: Én csak azt a papírt láttam,amin rajta volt Turié meg Botkáé,és szinte azonos teljesítményű volt mint a 2!
Hát, akkor még annyi volt... :)

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. nov. 24 11:56

ha Ő is Hannára gondolt, akkor igen, kb bármi ami létezik sparco

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 szer. nov. 24 12:00

kisBenko írta:ha Ő is Hannára gondolt, akkor igen, kb bármi ami létezik sparco
Jó tudni, még minket is érdekelhet a jövőben... :think:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 szer. nov. 24 12:01

szdanika írta:
Hát valóban nem rossz, mondjuk elsősorban tényleg a Swift GTI vonalat céloztuk meg, csak hát amiről beszéltünk szekszárdon, azt láttad hétvégén a Gráberéknál :) Mást meg nem igazán találni :(
500ért szerintem ha magadnak megcsinálod,hozol kintről egy BMW-t te becsövezet stb..500-ból vígan meglehet csinálni!

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. nov. 24 12:02

mert Te annyi bmw-t építettél már :D
500ból egy közepesen szar ladát nem építesz

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 szer. nov. 24 12:05

Csomos Miklos írta:
szdanika írta:
500ért szerintem ha magadnak megcsinálod,hozol kintről egy BMW-t te becsövezet stb..500-ból vígan meglehet csinálni!
mire behozod kintről csak az 500..
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 szer. nov. 24 12:13

Csomos Miklos írta:
szdanika írta:
Hát aki építget autót, az tudja, sokkal egyszerübb venni egyet :) Nincs vele annyi meló, pláne ilyen szinten...

Am ha megnézed a mobile.de-t akkor látható, hogy a legolcsóbb 320-ast megveszed, regadó rá, és az 400 már. Ha nincs papír akkor olcsóbb, az tény, de jobb ha van ;)
Szabó Zéé

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 szer. nov. 24 12:19

[quote="Szabo Zoltan"]
de ezt is papír nélkül árulják..
én arra fel írtam,persze ha regadót fizetsz akkor sokkal drágább,úgy nem éri meg..
de elnézve ezt a bmw-t nem sok extra van benne,ülést,övet se adnak hozzá..
500ból csinálsz egy olyat amiben van lejárt homológu ülés meg öv,szerintem..!

Válasz küldése