Simfans-tagok élesben

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Re: Simfans-tagok élesben

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. okt. 08 20:44

Csomos Miklos írta:csak nem értem mért kell ezt egyből hozzám vágnotok..de mind1,többet már tényleg nem írok... felesleges d3
Én nem szándékoztam hozzád vágni. Egy kérdést tettek fel neked, de te megint "szimpatikusan" lereagáltad azzal, hogy más is csinálja. Na ez a gusztustalan. :rolleyes:

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2012 hétf. okt. 08 22:55

:nevet2: :nevet2: :nevet2:
Ha szomszéd beleugrik a kútba akkor te is!?
Csomos Miklos írta:
Kenubi írta:Mixi erről mesélnél nekem?Mennyit nyertél ezzel?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1crg#t=40s
szurkálódj csak..több ember is csinált ilyet..pl ózdon is ..volt 1 ilyen lassító is kb mindenki megcsinálta így...

de amúgy meg nem ezen múlott...a váci eredményem meg az egész év... :)
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. okt. 08 22:56

Kenubi írta::nevet2: :nevet2: :nevet2:
Ha szomszéd beleugrik a kútba akkor te is!?
Csomos Miklos írta:
Kenubi írta:Mixi erről mesélnél nekem?Mennyit nyertél ezzel?
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1crg#t=40s
szurkálódj csak..több ember is csinált ilyet..pl ózdon is ..volt 1 ilyen lassító is kb mindenki megcsinálta így...

de amúgy meg nem ezen múlott...a váci eredményem meg az egész év... :)
ez ugyan az ,teljes mértékben?! akkr mit válaszoljak erre? mi felelne meg nektek???

benéztem,így adta ki,nem mertem már ráfordítani,mert féltem fel ne kapjon a gumira,így már jó??? d3

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2012 kedd okt. 09 11:02

Nem tudok hinni neked, sajnálom :( Nem volt olyan tempó, hogy az ne forduljon el. Simán elfordult volna :D
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 pén. okt. 12 08:51

De amúgy tök yo, hogy kikerülöd a választ, és egy idiótasággal "visszatámadsz", ami igazából nem is támadás...más is megcsinálta, ki nem szarja le, te írsz ide, nem ők...tudja mindenki, hogy nem ezen múlt az eredményed, de amilyen kis üldözési mániás vagy, egyből azt hiszed, hogy le akarnak itt lőni...
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 pén. okt. 12 13:22

Tocy írta:De amúgy tök yo, hogy kikerülöd a választ, és egy idiótasággal "visszatámadsz", ami igazából nem is támadás...más is megcsinálta, ki nem szarja le, te írsz ide, nem ők...tudja mindenki, hogy nem ezen múlt az eredményed, de amilyen kis üldözési mániás vagy, egyből azt hiszed, hogy le akarnak itt lőni...
:up: :rolleyes:

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 pén. okt. 12 16:51

Tocy írta:De amúgy tök yo, hogy kikerülöd a választ, és egy idiótasággal "visszatámadsz", ami igazából nem is támadás...más is megcsinálta, ki nem szarja le, te írsz ide, nem ők...tudja mindenki, hogy nem ezen múlt az eredményed, de amilyen kis üldözési mániás vagy, egyből azt hiszed, hogy le akarnak itt lőni...
Most véletlenül mellé állok ;) :D . Végeredményben feltenni a kérdést hogy ezt hogy gondolta hülyeség volt.Ha viccelődve vki. kérdezi hogy "vágunk,vágunk?" az rendben, észre vettük és kész :rolleyes: ;) .....de itt a válasz egyértelmű: így adta...kész ,ennyi,nem kellett volna ezt túlreagálni....
HFRT Team

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 pén. okt. 12 18:20

NyilasM írta:
Most véletlenül mellé állok ;) :D . Végeredményben feltenni a kérdést hogy ezt hogy gondolta hülyeség volt.Ha viccelődve vki. kérdezi hogy "vágunk,vágunk?" az rendben, észre vettük és kész :rolleyes: ;) .....de itt a válasz egyértelmű: így adta...kész ,ennyi,nem kellett volna ezt túlreagálni....
:up: ennyi...sajnos nem értem mért kötözködtök mindig velem....nem értem hol kezdődött itt el...hogy "ennyire utáltok"???

pedig én próbálok mindenkivel normális lenni..versenyen akit felismerek van időm odamegyek,vagy ő odajön...szóval nem értem...

de lehet kívülről ez más...és elég elviselhetetlen vagyok...

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 szomb. okt. 13 07:23

Fel lehetett volna ezt fogni lazábban is, hogy hááát bazzeg benéztem a féktávot, már csak így fért el, nem akartam kockáztatni, hogy nekimegyek a guminak, mert drága lett volna...nem pedig azt mondani, hogy hát de más is.

Amúgy szerintem szimplán "némi" nagyképűség szokott megjelenni, ez lehet az indok...
Kép

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2012 szomb. okt. 13 11:02

Ha valaki, fórumon, csak az írásaiból ítél meg valakit, az régen rossz.. nem érzed a hangsúlyt stb stb.
Kenubi odavágta neki, hogy hogy gondolta ezt? Én is felháborodnék egyből, hogy mit kell b@sztatni..
Ismerem egy kicsit mixit, mikor találkozok vele rallyn akkor beszélünk, egyáltalán nem nagyképű, rendes gyereknek tűnik..
Nem tudom, honnan indult ez az egész.. de amúgy nem tudom hányan rallyznak úgy, hogy apuci fizet mindent, és adja a kocsit..
És mi van akkor? megteheti... Novikov se különb akkor ilyen téren..
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. okt. 13 12:22

Toth Alex írta:Ha valaki, fórumon, csak az írásaiból ítél meg valakit, az régen rossz.. nem érzed a hangsúlyt stb stb.
Kenubi odavágta neki, hogy hogy gondolta ezt? Én is felháborodnék egyből, hogy mit kell b@sztatni..
Ismerem egy kicsit mixit, mikor találkozok vele rallyn akkor beszélünk, egyáltalán nem nagyképű, rendes gyereknek tűnik..
Nem tudom, honnan indult ez az egész.. de amúgy nem tudom hányan rallyznak úgy, hogy apuci fizet mindent, és adja a kocsit..
És mi van akkor? megteheti... Novikov se különb akkor ilyen téren..
:up: én se versenyeznék ha nem lenne szponzor...

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. okt. 13 12:25

Tocy írta:Fel lehetett volna ezt fogni lazábban is, hogy hááát bazzeg benéztem a féktávot, már csak így fért el, nem akartam kockáztatni, hogy nekimegyek a guminak, mert drága lett volna...nem pedig azt mondani, hogy hát de más is.
ez meg a másik,mióta szendrőn felborított azóta kicsit tartok tőle...

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 szomb. okt. 13 14:44

Toth Alex írta:Ha valaki, fórumon, csak az írásaiból ítél meg valakit, az régen rossz....
...ez jó,sőőt itt a fórumon nagyon is helytálló megállapítás,észrevétel..
HFRT Team

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 szomb. okt. 13 20:43

Toth Alex írta:Ha valaki, fórumon, csak az írásaiból ítél meg valakit, az régen rossz.. nem érzed a hangsúlyt stb stb.
Mégis hogyan ítéljem meg, ha nem innen? Sosem találkoztam vele. Csak az alapján tudok véleményt formálni, ami itt lejön róla. Elég régóta fórumozunk itt mindketten, nem a hangsúlyon van itt a lényeg...szimplán néha előjön belőle az ego, némi "magyar virtus", ésatöbbi, ami szúrja itt a szemét sokaknak. És az ilyen reakciók, mint ami most is történt.

A faterja pénzéből való versenyzés nem gond, Zolikára pl sztem még soha senki nem szólt egy rossz szót sem...
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. okt. 13 21:15

Tocy írta:
Mégis hogyan ítéljem meg, ha nem innen? Sosem találkoztam vele. Csak az alapján tudok véleményt formálni, ami itt lejön róla. Elég régóta fórumozunk itt mindketten, nem a hangsúlyon van itt a lényeg...szimplán néha előjön belőle az ego, némi "magyar virtus", ésatöbbi, ami szúrja itt a szemét sokaknak. És az ilyen reakciók, mint ami most is történt.

A faterja pénzéből való versenyzés nem gond, Zolikára pl sztem még soha senki nem szólt egy rossz szót sem...
és ő megy az apuci pénzéből..és én ezt sohase vágtam a fejéhez...

belőletek meg sokszor előjön a magyar virtus irigykedés..... :rolleyes:

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 vas. okt. 14 07:25

Irigykedés? :D Na mindegy...ez a másik, hogy még csak meg se érted...de hát mindegy, nem az én bajom ez :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 vas. okt. 14 09:36

Csomos Miklos írta:
belőletek meg sokszor előjön a magyar virtus irigykedés..... :rolleyes:
Az életben sem voltam irigy soha senkire....viszont különbséget Te is tehetnél a büszkeség és a nagyképűség közt. ;) még azoknak sem áll jó akik lehetnének mire, írtam már hogy legyen nyugodtan büszke az aki más pénzén tud versenyezni ,örüljön neki...de arcos ne legyen.Mivel nem(akarod)érteni mások miről beszélnek ezért fölösleges is irkálnunk.
Egyébként jellemző sok mai fiatalra,amit már a fórumon volt aki írta is... mármint ha vki. normálisan ír,ill. egyetért a másikkal az már bizonyos korosztálynál "benyalásnak"minősül...no további jó fórumozást.
HFRT Team

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 vas. okt. 14 11:52

NyilasM írta:....viszont különbséget Te is tehetnél a büszkeség és a nagyképűség közt. ;)
:up:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 vas. okt. 14 12:40

:up: pápá

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 hétf. nov. 19 13:30

Idén február óta még csak versenyautó közelében sem voltam.
Most vasárnap kivételesen ráértem, Robi barátom felhívott nincs kedvem lemenni a Tatabánya Rallye-ra?
Örömmel, már nagyon hiányzott a benzingőz illata.
A Rugógyári gyorsot néztem ki, hogy oda érdemes menni, mert akkor látunk mindenkit, R2, R2 betét, Sprint.
Jó döntés volt! Én még sosem láttam Sprinteseket de nagyon tetszett, most vagy azért örültem, mert tényleg rég voltam versenyen és már nagyon hiányzott egy kis rallye, de szerintem egyszerűen jobban elnyomják.
Egy-két BMW-s meg Ladás, kifejezetten nemnormális. :)
A Rallye2 meg nagyon laposnak tűnt számomra, 4-5 autó ami keményen elment, a többi gyenge volt.

Viszont amiért még inkább örültem, hogy élőben, kívülről láthattam ifj. Határ Pistit és Géringer Zolikát.
Nagyon jó érzés volt szurkolni Nekik. A hideg is kirázott mikor elmentek, megkértem a Robit vegye fel videóra, ezeket láthatjátok alul. Nagyon jók az autók, az látszik, de mindketten tudnak is vele mit kezdeni, szépen elnyomták neki, a lassítókat is gyorsan átfűzték, féktávok is rendben voltak, szóval jó érzés volt látni a rallysimfans-kat. Az eredmények meg magukért beszélnek.
Gratulálok Nektek! :respect: :respect: :respect:

Jakab Zsoltot (navigált egy Peugeotban) sajnos már nem láthattuk, mert nem értek el hozzánk féltengely törés végett, pedig készültem nekik is szurkolni. Sajnálom Zsolt, majd legközelebb. :)

A verseny végén besétáltunk a szervizparkba, de csak a Pisti autóját láttuk tréleren, mondjuk személyesen nem ismerem, nem biztos, hogy felismertem volna, de ha az autó mellett állt volna, oda mentem volna gratulálni. Viszont az autót megnéztük közelről, brutál szép versenyautó! :up: :)

Zolikáékat nem láttuk, felsétáltunk a kanyarig, onnan vissza. Mire visszaértünk az autónkhoz akkor láttam kifordulni a bordó Hondát a szerviz parkból. Jól hátul állhattatok Zolika, hogy nem láttunk. Pedig akartam adni egy lökhárító darabkát, ami a kocsitokról törött le még a szombati lassítónál, gondolom emlékszel rá. Nem tudom akarjátok-e ragasztani? Ha kell szólj, elpostázom vagy vlmit kitalálunk, hogy hozzátok kerüljön az ereklye. (ha nem, szívesen megőrzöm az utókornak) :D
http://www.szocsati.gportal.hu/picview. ... 69&index=1

És akkor a videók:
http://www.youtube.com/watch?v=VVnQzl8Q ... ature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=zGIFplSW ... ature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=-0V_tpD5 ... ature=plcp
http://www.youtube.com/watch?v=yZvYovJH ... ature=plcp

A végén egy picit már spórolósra vettétek, de nem kellett hajtani már.
Gratulálok! Szép hétvégétek volt!
:up: :reszeg:

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 hétf. nov. 19 13:54

Nem kis darabot "adtak" neked :)

Gratula a srácoknak :respect: :respect: :respect:
Szabó Zéé

Sz Gergo
Vendég

Hozzászólás Szerző: Sz Gergo » 2012 hétf. nov. 19 14:43

Viszont amiért még inkább örültem, hogy élőben, kívülről láthattam ifj. Határ Pistit és Géringer Zolikát.

Tényleg nem láttál még sprinteseket! :) Határ Attila lesz az!

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. nov. 19 14:55

Nahát, ezt nem gondoltam volna,pont ismerős találja meg! És azt esetleg láttad,hogy sikerült elhagynunk? :D De mind1 is,csak érdekességképp volt! :) Köszönöm a dícséretet, de nem vagyok teljesen elégedett. :) Az autó nagyon jó volt, a pálya valami fantasztikus volt. Féktávok nem voltak az igaziak,jó pár helyen... :rolleyes: A szurkolást is köszönöm, de nekem sajnos nem volt időm se villantani,se integetni,de rájöttem nem is ez a dolgom. :) Viszont az öregem dudált, úgy hogy ez vígasztal :D ! :) Határ Atinak szeretnék itt (is) gratulálni, bitang nagyot ment!
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 hétf. nov. 19 15:27

Sz Gergo írta:Viszont amiért még inkább örültem, hogy élőben, kívülről láthattam ifj. Határ Pistit és Géringer Zolikát.

Tényleg nem láttál még sprinteseket! :) Határ Attila lesz az!
Magam sem értem miért ezt írtam? :D
Köszi, hogy szóltál, javítottam!
Nem láttam sprinteseket, de az Attilát így ismertem, hallottam róla, innen az oldalról is, nem is értem, na mindegy, köszi még egyszer! ;)

Határ Attila, elnézést kérek tőled! :think:

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 hétf. nov. 19 15:29

Ifj. Geringer Zoli írta:Nahát, ezt nem gondoltam volna,pont ismerős találja meg! És azt esetleg láttad,hogy sikerült elhagynunk? :D De mind1 is,csak érdekességképp volt! :) Köszönöm a dícséretet, de nem vagyok teljesen elégedett. :) Az autó nagyon jó volt, a pálya valami fantasztikus volt. Féktávok nem voltak az igaziak,jó pár helyen... :rolleyes: A szurkolást is köszönöm, de nekem sajnos nem volt időm se villantani,se integetni,de rájöttem nem is ez a dolgom. :) Viszont az öregem dudált, úgy hogy ez vígasztal :D ! :) Határ Atinak szeretnék itt (is) gratulálni, bitang nagyot ment!
Nem láttam, szombaton nem voltam, mikor sétáltunk vissza a célhoz akkor láttam az út szélén beesve.
Jó volt ez így, néha a kevesebb több. :)

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. nov. 19 20:03

Nem tudom....ettől többnek kell lennie mindkettőnkben :rolleyes: :rolleyes: :confused2: visszanéztem a belsőt,volt jó pár baki,jövőre megnézzük, már ha lesz :)
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 hétf. nov. 19 20:52

Ifj. Geringer Zoli írta:Nahát, ezt nem gondoltam volna,pont ismerős találja meg! És azt esetleg láttad,hogy sikerült elhagynunk? :D De mind1 is,csak érdekességképp volt! :) Köszönöm a dícséretet, de nem vagyok teljesen elégedett. :) Az autó nagyon jó volt, a pálya valami fantasztikus volt. Féktávok nem voltak az igaziak,jó pár helyen... :rolleyes: A szurkolást is köszönöm, de nekem sajnos nem volt időm se villantani,se integetni,de rájöttem nem is ez a dolgom. :) Viszont az öregem dudált, úgy hogy ez vígasztal :D ! :) Határ Atinak szeretnék itt (is) gratulálni, bitang nagyot ment!
nagyon fogyóeszköz lett a lökhárító nálad :D
amúgy gratula :respect:

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 kedd nov. 20 21:17

Köszönöm Csabi,illetve köszönjük !! :)

Nem lett volna semmi gond, fasza volt minden. Első gyorson picit kikéstünk, és hátrébbról indultunk kb. pár autóval, egy 205 gti mögött rajtoltunk. 10 km-es pályán 40 mp-re rajtoltattak. A kétharmadánál a pályának már láttam menni előttem, az utolsó 1 km-en belül 400 egyenesen a honda jobban gyorsult mint a pözsó, lehet azért mert vérszemet is kaptam,és a tűzfalat is kinyomtam a helyéről. :D 400 egyenes után volt egy lassító, gyerek elrontotta a féktávot, kb. 5 m-re voltam tőle, beforgott,a kocsijának csak az eleje csúszott le az árokba, és úgy tudtam csak kikerülni,hogy lehúztam a másik oldali árokba a kocsit, a jobb oldalát meg elkapta egy teherautó gumi. :) Ez most ha úgy vesszük nem az én hibám volt :)
Kép

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 kedd nov. 20 21:36

Zolika, szükséged van a lökös darabra?

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 kedd nov. 20 21:39

Attila Szocs írta:Zolika, szükséged van a lökös darabra?
Köszönöm, de semmiféleképpen :)
Kép

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2012 szer. nov. 21 11:04

Tesóm, versenyzik sprinteken, köszöni a dicsérő szavakat. Köszi a javítást! :respect:

Itt egy belső felvétel a 4. Sprint gyorsaságiról!

http://www.youtube.com/watch?v=kCq2_TaJhNA

Laszlo LENART
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Laszlo LENART » 2012 szer. nov. 21 11:30

ifj Hatar Istvan írta:Tesóm, versenyzik sprinteken, köszöni a dicsérő szavakat. Köszi a javítást! :respect:

Nagyon szépen muzsikál ez a Pegó :lollypop:
Super-man ASE
SRC -> https://sites.google.com/site/sprintrallycup/hirek

facebook.com/VinyoDekor

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. nov. 21 14:24

Targo írta:
ifj Hatar Istvan írta:Tesóm, versenyzik sprinteken, köszöni a dicsérő szavakat. Köszi a javítást! :respect:

Nagyon szépen muzsikál ez a Pegó :lollypop:
:) mit lehet erről tudni?motor váltó,gátlók?
váltó ha jól látom sima szinkronos,de viszont a sebességek jól elvannak osztva :)

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szer. nov. 21 17:40

Megvan,hol kaptam azt a bő 10-est! :) :respect:
Kép

ifj Hatar Istvan
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ifj Hatar Istvan » 2012 szer. nov. 21 21:39

Ifj. Geringer Zoli írta:

Megvan,hol kaptam azt a bő 10-est! :) :respect:
És mire jutottál???

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 csüt. nov. 22 21:51

Igazából nem látok akkora különbséget. Valószínűleg a pözsó nyomatékosabb, nem csak 5200-tól kezd el húzni,hanem leljebbről, na meg néhány féktáv jobban sikerült nektek,mint nekünk! :) Ott van még mit fejlődni. :)

Itt lenne az én belsőm is: http://www.youtube.com/watch?v=jYM0tHId ... e=youtu.be

nem egy nagy szám,de én látom a fejlődést az elmúlt időszakhoz képest,és nekem ez bőven elég :)
Kép

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 csüt. nov. 22 23:22

Ifj. Geringer Zoli írta:Igazából nem látok akkora különbséget. Valószínűleg a pözsó nyomatékosabb, nem csak 5200-tól kezd el húzni,hanem leljebbről, na meg néhány féktáv jobban sikerült nektek,mint nekünk! :) Ott van még mit fejlődni. :)

Itt lenne az én belsőm is: http://www.youtube.com/watch?v=jYM0tHId ... e=youtu.be

nem egy nagy szám,de én látom a fejlődést az elmúlt időszakhoz képest,és nekem ez bőven elég :)
amit én látok: Ati sokkal jobban engedi be a lassítókba az autót, illetve valóban, a Pözsó motorja inkább nyomatékos a te pörgős Hondádhoz képest, de ezt meg nem lehet összehasonlítani, két teljesen már karakterisztikájú motor, és szerintem, mint már annyiszor mondtuk, szégyenkezni nincs okod :) :respect:

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 pén. nov. 23 15:40

Igaz,a kategóriát hoztam,de kicsit azért el vagyok keseredve a körönkénti átlagos 10-11 mp után.:)
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 pén. nov. 23 16:38

Ifj. Geringer Zoli írta:Igaz,a kategóriát hoztam,de kicsit azért el vagyok keseredve a körönkénti átlagos 10-11 mp után.:)
én összetettem a videót..rajttól az első lassítóig 2-3mp ad..amiben benne van nagyrészt a gyorsulás,autó közti különbség + egy picit a féktáv,de az minimális...

én is sokszor összeteszem a belsőmet..pl sátán,volt ahol már 8mp voltam Jobbágy előtt..erre jött 4 lassító,és már egálba voltunk..meg jöttek a csikicsukis kanyarok....(gyors végére szinte századra egált mentünk 18km-en)
sokszor a volvoval is ugyan így vagyok,vezetek előtte,és ezek a fránya lassítók...mindig elszedik az előnyömet :D
pedig ezt lenne a legegyszerűbb gyakorolni :D
de ebből lehet tanulni,szóval szégyenkezni valód nincs :)

szilveszteren indulsz,v még nem tudni? :)

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2012 pén. nov. 23 18:01

Ifj. Geringer Zoli írta:Igaz,a kategóriát hoztam,de kicsit azért el vagyok keseredve a körönkénti átlagos 10-11 mp után.:)
Zolika, szerintem meg ne légy elkeseredve, hoztad amit hozni kellett, ne akard az erősebb autót megverni, ha jó pilóta vezeti.
Mindketten maximálisan teljesítettetek, kategóriatársak messze tőletek, mi kell még? :)
Meg az ésszerűség is hozzá tartozik a rallyhoz, ha nem kell nyomni, nincs értelme nyomni, csak fogy az autó.
Bár, tudom ez sok nézőt nem érdekel, de belülről az ember másként gondolja.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szomb. nov. 24 19:28

Attila Szocs írta:
Zolika, szerintem meg ne légy elkeseredve, hoztad amit hozni kellett, ne akard az erősebb autót megverni, ha jó pilóta vezeti.
Mindketten maximálisan teljesítettetek, kategóriatársak messze tőletek, mi kell még? :)
Meg az ésszerűség is hozzá tartozik a rallyhoz, ha nem kell nyomni, nincs értelme nyomni, csak fogy az autó.
Bár, tudom ez sok nézőt nem érdekel, de belülről az ember másként gondolja.
Ez van,legközelebb legalább közelebb szeretnék érni, fel lett adva a lecke ! :)
Különben én próbáltam nyomni most az utolsó gyorson is,hátha, de sajnos nem olyan idő lett amilyet szerettem volna! :) Majd jövőre újult erővel, meglátjuk mit dob a gép :)
Csomos Miklos írta: én összetettem a videót..rajttól az első lassítóig 2-3mp ad..amiben benne van nagyrészt a gyorsulás,autó közti különbség + egy picit a féktáv,de az minimális...

én is sokszor összeteszem a belsőmet..pl sátán,volt ahol már 8mp voltam Jobbágy előtt..erre jött 4 lassító,és már egálba voltunk..meg jöttek a csikicsukis kanyarok....(gyors végére szinte századra egált mentünk 18km-en)
sokszor a volvoval is ugyan így vagyok,vezetek előtte,és ezek a fránya lassítók...mindig elszedik az előnyömet :D
pedig ezt lenne a legegyszerűbb gyakorolni :D
de ebből lehet tanulni,szóval szégyenkezni valód nincs :)

szilveszteren indulsz,v még nem tudni? :)
Ilyet nem szoktam,de majd lehet kipróbálom,hátha. :) És szilveszteren eddig úgy van,hogy indulunk...De hát ez még sajnos változhat. :) te?
Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szomb. nov. 24 19:52

Kép

4 gyors alatt...:)
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. nov. 24 23:45

Ifj. Geringer Zoli írta:Kép

..nekem is mindig így néz ki...drót mindig kilátszik belőle sajna :(
szilvesztert még nem tudom,mert megy a variálás,jövőre milyen autó lesz,ha marad az astra akkor azt szét kell szedni..súlyelosztáson szeretnénk változtatni,sperr kellene bele,visszaalakítani kompjuteresre,ahhoz egy kitcarsort,és a legfontosabb,kéne bele egy váltó(legalább aminek van normális kiosztása)

ha jó idő lenne bevállalnám,pl. mint tavaly, de ha jeges havas lesz,sperr nélkül esélytelen...

amúgy én sokat nézek más belsőt,szerintem lehet tanulni belőle,főleg ha összenézed,a másikkal..elindítod egyszerre..(nagyon észrevenni köztem is év eleje még év vége közt a különbséget,2 azonos szakaszon ózt(rte),sáta(baz)..

Érdekesképpen összenéztem puskándival(r3honda) 2010 lyukóbányai szakaszt,én nekem a mostani 2012 rte-vel ugyan ott van benne az összes lassító(annyi hogy nekem az egyik 3 soros neki az 4) meg a pályába van különbség az ő javára,mert azóta már egy vízelvezető árok miatt,2 kanyar ív megváltozott) és így adott 3mp-t..jó tudom nem egy nagy pilóta,de akkor is)..
ez is érdekes,pedig a honda egyenesbe nem kicsit hagy ott...és nem is ment rossz időt azon a szakaszon :)

szóval,belső felvételek tanulmányozásával lehet gyorsulni szerintem :)

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 vas. dec. 23 15:36

HELL DIGITAL RALLY TEAM

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 vas. dec. 23 18:03

rallyfenegyerek írta:Ifj. Csomós Mixi :D

http://www.youtube.com/watch?list=UUjbu ... r_embedded
jajj na ezt hagyjad :D amúgy lesz egy hosszabb 20-25p változat is...de elég gáz :D

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 szomb. dec. 29 18:55

Ifj. Geringer Zoli írta:
Gratula Zoli!! :respect: :respect: :reszeg:
HFRT Team

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. dec. 29 20:22

gratulálok mai napra Zolika,Határnak is :D

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szomb. dec. 29 21:08

NyilasM írta: 4 gyors alatt...:)
Gratula Zoli!! :respect: :respect: :reszeg:[/quote]

Mihez?? :D

Ha a szilveszterhez,akkor koszonom szepen! :) Elmondhatatlan elmeny volt itt menni, apamnak azt hiszem nagy halaval tartozom, lesz mit torlesztenem neki kesobb :D Mindenesetre volt a reggeli elso kor utan egy feltengelycserenk, szerencsere volt pesten ismerettseg, igy lett alkatresz (a tartalek itthon pihent) :D, tudtuk folytatni. Sajnos volt egy balf.szsagunk, kikeses volt elvileg, csak gyakorlatilag nem, varhato volt hisz parasztok megjottek a falurol. :D A kocsi szuper volt, en kezdhettem volna egy kicsit jobban,de a vegere osszeallt minden! :) Ez a Jobbagy,meg ez a Ruszo igen csak brutalisan ment, faterom azt mondta a zsiguli jobban nyulott ranezesre mint a honda,pedig nem gyenge kocsi ez sem :D Na mind1, nem untatok senkit a hulyesegemmel, lenyeg, hogy ez a 3. hely nekem egy gyozelemmel feler :)
Kép

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 szomb. dec. 29 21:14

Ifj. Geringer Zoli írta: Mihez?? :D
:reklamacio: :reklamacio: Ne szerénykedj,persze hogy ahhoz!! :D :D :up: :reszeg:
HFRT Team

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2012 szomb. dec. 29 21:49

Szép volt Zolika! :respect: :up: Eredmények hol vannak? FB-n amit linkeltek, csak az 1. gyorsot láttam sokáig.

Krizsáékról is csak képeket láttam.
Szabó Zéé

Válasz küldése