Simfans-tagok élesben

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Simfans-tagok élesben

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2012 szomb. júl. 14 20:46

Pusztitó Motorsportnak szeretnék Gratulálni,a jó eredményekért.Többi versenyzőnek meg hajrá győzzetek kenubi és a többiek.
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 vas. júl. 15 12:27

én egész évben erre készültem, aztán a TME (is meg az RSB is) közbeszervezett, így nincs navigátorom, úgyhogy lesz@rom az egészet, idén nem megyek már sehol... több idő, meg több pénz marad az autó nullkilométeressé varázsolására...
Egészség legyen, meg nyomaték!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 vas. júl. 15 16:24

kisBenko írta:én egész évben erre készültem, aztán a TME (is meg az RSB is) közbeszervezett, így nincs navigátorom, úgyhogy lesz@rom az egészet, idén nem megyek már sehol... több idő, meg több pénz marad az autó nullkilométeressé varázsolására...
hát sajnálom,de jövőre akkor meg jobb lesz :)

ugyan ilyen N-es? vagy valami komolyabb gép?

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 vas. júl. 15 19:01

ez most már komoly lesz végre :) beérik lassan a gyümölcs :)

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 hétf. júl. 16 08:54

Csak most láttam a belsődet Mixi, és nekem is feltűnt a motorfék hiánya. Miért van ez?
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. júl. 16 11:21

Tocy írta:Csak most láttam a belsődet Mixi, és nekem is feltűnt a motorfék hiánya. Miért van ez?
Azt írta nekem facen, hogy sajnos a váltó miatt nem használhatja, mert nem bírná ki.

Retkes Péter
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Retkes Péter » 2012 hétf. júl. 16 11:36

Bóta Róbert írta:
Tocy írta:Csak most láttam a belsődet Mixi, és nekem is feltűnt a motorfék hiánya. Miért van ez?
Azt írta nekem facen, hogy sajnos a váltó miatt nem használhatja, mert nem bírná ki.
Tényleg nem akarok okoskodni, de az F20-as váltónak a 3. fokozata a gyenge láncszem. Nem kimondottan a motorfékkel van a probléma, inkább a visszaváltás maga nem tesz jót a szinkrongyűrűknek. Rengeteget kínlódtunk annak idején mi is vele :rolleyes:
Opel Astra GSi N3 :)

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 hétf. júl. 16 17:50

minden szinkronos váltónak a szinkron a gyengéje... legtöbbször a harmadik, sokszor a második is... mert azt használod...
lehet "rendesen használni", csak rá kell érezni... nekem is 4 éve 1 váltó (pontosabban a szinkronja, mert azon kívül nyilván semmi baja) 1-1,5 verseny volt... aztán kicsit változtattam fejben és elment 2 évet a következő váltó :)
de erről volt is már szó...

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 16 21:44

Így van,megnézitek a tavalyi belsőmet,egy gyorson 10x váltottam mellé...mindig a 2ből 3.ba... d3

egyértelmű..itthon van g25..én úgy csapkodom abba is bele..azt várom már mikor törik le... drasztikusan kezelem nagyon..de evvan,ahhoz képest sokat javultam ahogy Ádám is írja...hogy már most igazából...érzem magamon sokkal finomabban kezelem stb...

Ádám még annyi hogy azért itt a 17es gumi...azért...másabb egy picit(sokkal durvábban tekeri az autót mint a 14es utcai)de egyértelműen igazad van...ha megtanulod kezelni nincs azzal baj...de azt is bekell látni,hogy egy tolós váltóval sokka lgyorsabb tudsz lenni... :rolleyes:

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 hétf. júl. 16 22:27

sokkal gyorsabb az áttétele miatt leszel, nem a váltási idő miatt... az csak hab a tortán, hogy nem kell annyira óvatoskodni... bár ott már pörögnek a dollárjelek mikor egy kapcsolókörmöt fogazol le vagy ragad be sebességbe... :)
szinkronos váltónál is azt kell eldönteni, hogy a 60 km-en 3 másodperc váltási nyereség és váltócsere, netán kiesés, vagy 5-tel többet kapsz a végére, de biztos végig érsz a fontosabb...
lehet matekolni mindennel :) ettől szép ez az egész

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 kedd júl. 17 08:36

Ezt is tudom nekem csak egy hosszú 1.es kellene...át magyar váltót biztos nem fogunk venni..úgyhogy...

sátán nem kis mezőny lesz...tyűűűű d3 nekem csak Bereczki a lényeg a c2vel.. :D

Zolika ide kellett volna hogy gyere :P

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 kedd júl. 17 12:28

Csomos Miklos írta:Ezt is tudom nekem csak egy hosszú 1.es kellene...át magyar váltót biztos nem fogunk venni..úgyhogy...

sátán nem kis mezőny lesz...tyűűűű d3 nekem csak Bereczki a lényeg a c2vel.. :D

Kicsit már kezd unalmas lenni...és szerintem Zolika is már nagyon unja...elmondta legalább 5x hogy nem tud, és nem is fog tudni jönni...nemtudom ezen mit nem lehet megérteni, hogy valakinek nincs annyi lóvéja versenyzésre, mint nektek...
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 kedd júl. 17 14:24

Csomos Miklos írta:
Hidd el, ha megtehetném, elmennék minden versenyre. De nem tehetem meg. :) Most lesz itt 7végén kb. 40 km-re, örülök ha apa ide elvisz. :) Kocsira is költeni kell, saját zsebből nem egyszerű, és én ezt teljesen megértem. Más még annyit sem mehet,mint én, és mindig ez jut eszembe, hogy más örülne, ha a helyembe lehetne ! :)

Ha lesz elfogadható időjárás, akkor egy szilveszter rallyt tervezünk...de ezek még csak tervek amik nagyon messze vannak :)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd júl. 17 17:05

milyen verseny lesz tőletek 40km-re? :rolleyes:
(tudom, befizettétek a nevezést meg minden... (az én navigám is, ezért nem mentünk Sátára) de nem vagytok túl jól értesültek, ahogy látom, mivel elmarad Hőgyész :( )

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 kedd júl. 17 17:17

kisBenko írta:milyen verseny lesz tőletek 40km-re? :rolleyes:
(tudom, befizettétek a nevezést meg minden... (az én navigám is, ezért nem mentünk Sátára) de nem vagytok túl jól értesültek, ahogy látom, mivel elmarad Hőgyész :( )
Legközelebb ha ilyen van, akkor keress meg PÜ-ben nyugodtan :) Feltéve ha elviselsz más navigátort is a J1-ben a sajátodon kívül :)
Ford Fiesta S2000

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd júl. 17 18:52

természetesen ha lesz ilyen szólok ha azon a környéken ilyen problémám támad, csak úgy voltam vele, hogy ha nem eredeti felállásban, akkor inkább nem megyek és ez a pénz is marad az autóra... lett volna amúgy jelentkező is, de annyira nem volt fontos most ez nekem...
az az egy dolog ami rohadtul bosszant, hogy egy időpontra raknak 3 versenyt, így kénytelen az ember választani (holott év elején egy hónapon belül volt a 3 és mentem volna mindegyiken)... aztán visszamondják pont azt, ami miatt nem mehettem el a erre........... és így nem megyek sehol... :)

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd júl. 17 19:32

nem tetszett a népnek, hogy elmarad, úgyhogy úgy tűnik mnasz regisztráció nélkül lesz verseny........ hogy ez hova vezet, azt nem tudom

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 kedd júl. 17 19:42

kisBenko írta:nem tetszett a népnek, hogy elmarad, úgyhogy úgy tűnik mnasz regisztráció nélkül lesz verseny........ hogy ez hova vezet, azt nem tudom
kurd-lengyel is úgy volt nem?

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 kedd júl. 17 20:49

nem, akkor még nem volt határozat... majs volt regisztráció nélkül, de az magánterületen, nem közúton...

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2012 kedd júl. 17 21:11

kisBenko írta:nem, akkor még nem volt határozat... majs volt regisztráció nélkül, de az magánterületen, nem közúton...
ja, tényleg volt majs, ott ütötte meg a szalmabála a nézőt

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 kedd júl. 17 23:51

kurd még regisztrált volt, nagynyárád már nem, és az idős néni a bálán támaszkodott fényképezővel mikor nekicsúszott a kocsi :) és 7végén lesz hőgyész gyönk, Fürediék "szervezik"...MNASZ regisztrált lesz!
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 11:37

Én úgy vagyok vele hogy Zolika is letette már a nevét a TME-be abba a kupában ahol indul...

és nem kerül sokkal többe...lejönni ide..most az üzemanyag több ami mondjuk a kocsit leviszik..ha 60l is... az 25 ezer ft max...ennyivel több...és nem hiszem el..hogy nem motiválná,új közegbe megmutatni magát...

és nem kell rámverni hogy nem mindenkinek annyi pénze van mint nekünk...én elmentem elősre megmutattam,akár mit fogtok most fikázni....h nagyképű vagyok...azóta is hozom az eredményeket.....és ezért kapok támogatást....egyértelmű hogy nincs mindenkinek otthon egy versenyautója..ha ez annak mondható...

de:

első versenyemre is én fizettem be magam..fater mondta ha van pénzed gyere....befizeted a nevezésed..beledobsz az üzemanyagba menjünk...(mert neki is mindig navigátor fizeti a nevezést),ő se tett már mostanság bele pénzt...

És remélem nincs harag Zolika,megértelek,csak próbállak kicsit rábeszélni,cikizni,hátha felkapod magad is eljössz :D

Remélem egyszer összejön...

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 11:39

Ifj. Geringer Zoli írta:
Csomos Miklos írta:

Ha lesz elfogadható időjárás, akkor egy szilveszter rallyt tervezünk...de ezek még csak tervek amik nagyon messze vannak :)
Én is akarok ott,ha olyan időjárás lenne mint tavaly :)...
csak az is...nem tudsz ott közel menni a nagyobb autókhoz,főleg ha egy jó pilóta ül benne,még egy c2r2höz se..mert a 2.ik része szlalom pálya...

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szer. júl. 18 13:52

Csomos Miklos írta:Én úgy vagyok vele hogy Zolika is letette már a nevét a TME-be abba a kupában ahol indul...

és nem kerül sokkal többe...lejönni ide..most az üzemanyag több ami mondjuk a kocsit leviszik..ha 60l is... az 25 ezer ft max...ennyivel több...és nem hiszem el..hogy nem motiválná,új közegbe megmutatni magát...

és nem kell rámverni hogy nem mindenkinek annyi pénze van mint nekünk...én elmentem elősre megmutattam,akár mit fogtok most fikázni....h nagyképű vagyok...azóta is hozom az eredményeket.....és ezért kapok támogatást....egyértelmű hogy nincs mindenkinek otthon egy versenyautója..ha ez annak mondható...

de:

első versenyemre is én fizettem be magam..fater mondta ha van pénzed gyere....befizeted a nevezésed..beledobsz az üzemanyagba menjünk...(mert neki is mindig navigátor fizeti a nevezést),ő se tett már mostanság bele pénzt...

És remélem nincs harag Zolika,megértelek,csak próbállak kicsit rábeszélni,cikizni,hátha felkapod magad is eljössz :D

1: Senki se kérte, hogy nagyképűsködj itt, hogy te már milyen eredményeket értél el, mivel ezt azt hiszem soha senki nem vitatta, sőt, még én is gratuláltam neked, pedig köztudottan "országos cimborák" vagyunk...Illetve fingom sincs hogy hogy jött ide az, hogy te elértél valamit, ahhoz, hogy nem mindenkinek van annyi pénze versenyezni, mint nektek...

2: Abba mondjuk nem gondolsz bele, hogy Zolikáék eljönnek ide, az plusz gázolaj, plusz autópálya matrica, plusz amit nem számoltál bele, az a szállás. Vagy nemtudom, ti lehet nem szoktatok aludni mikor elmentek egy Esztergom Rally-ra. Nem mindegy, hogy Kurdról 1 óra alatt otthon vannak Simontornyán a pályabejárás után, otthon esznek, nem kell külön kaját, innivalót készíteni, otthon alszanak, vagy eljönnek Sátára, ahol plusz szállás mindenkinek, plusz kaja, stb...És már kapásból ott vagyunk, hogy az általad említett plusz 25 ezer ft máris plusz 50...És azt sem bírom elhinni, hogy miért nem bírod felfogni azt, amit már ezerszer elmondtam, hogy ha valakinek van X forintja egy évben versenyzésre, akkor nincs X+10-20 ezer....Lehet hogy Zolikáéknak csak pont annyi lóvéjuk van egy évben versenyezni, hogy el tudnak indulni minden futamon. De ha már cserélni kell valamit, vagy új gumi kell, arra már nincs. Nemhogy elkocsikázzanak az ország másik sarkába...
Ford Fiesta S2000

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szer. júl. 18 14:30

Fekete Misi írta: otthon esznek, nem kell külön kaját, innivalót készíteni, otthon alszanak, vagy eljönnek Sátára, ahol plusz szállás mindenkinek, plusz kaja,
Majd erre jön a válasz hogy otthon is esznek :D
Nem hogy örülne annak hogy versenyezhet, helyette mindig csak a nagyképűség.

Eredményeknek meg elég amit láttam ózdon :)

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 17:12

Lenart Szabolcs írta:
Fekete Misi írta: otthon esznek, nem kell külön kaját, innivalót készíteni, otthon alszanak, vagy eljönnek Sátára, ahol plusz szállás mindenkinek, plusz kaja,
Majd erre jön a válasz hogy otthon is esznek :D
Nem hogy örülne annak hogy versenyezhet, helyette mindig csak a nagyképűség.

Eredményeknek meg elég amit láttam ózdon :)
ja igen mert nem tudok megverni egy 235le volvot meg egy 250le renault megane maxit..(és ez már gáz)

nyergest nem tudtad volna megemlíteni...

na mind1..nem is kezdek bele...mind csak fikázni tudtok...

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 17:15

Fekete Misi írta:
Csomos Miklos írta:Én úgy vagyok vele hogy Zolika is letette már a nevét a TME-be abba a kupában ahol indul...

de:

1: Senki se kérte, hogy nagyképűsködj itt, hogy te már milyen eredményeket értél el, mivel ezt azt hiszem soha senki nem vitatta, sőt, még én is gratuláltam neked, pedig köztudottan "országos cimborák" vagyunk...Illetve fingom sincs hogy hogy jött ide az, hogy te elértél valamit, ahhoz, hogy nem mindenkinek van annyi pénze versenyezni, mint nektek...

2: Abba mondjuk nem gondolsz bele, hogy Zolikáék eljönnek ide, az plusz gázolaj, plusz autópálya matrica, plusz amit nem számoltál bele, az a szállás. Vagy nemtudom, ti lehet nem szoktatok aludni mikor elmentek egy Esztergom Rally-ra. Nem mindegy, hogy Kurdról 1 óra alatt otthon vannak Simontornyán a pályabejárás után, otthon esznek, nem kell külön kaját, innivalót készíteni, otthon alszanak, vagy eljönnek Sátára, ahol plusz szállás mindenkinek, plusz kaja, stb...És már kapásból ott vagyunk, hogy az általad említett plusz 25 ezer ft máris plusz 50...És azt sem bírom elhinni, hogy miért nem bírod felfogni azt, amit már ezerszer elmondtam, hogy ha valakinek van X forintja egy évben versenyzésre, akkor nincs X+10-20 ezer....Lehet hogy Zolikáéknak csak pont annyi lóvéjuk van egy évben versenyezni, hogy el tudnak indulni minden futamon. De ha már cserélni kell valamit, vagy új gumi kell, arra már nincs. Nemhogy elkocsikázzanak az ország másik sarkába...
1.te irtad hogy nincs mindenkinek annyi pénze...
2.megértem,nem is nyitok vitát...

3.mint írtam,most nekünk is úgy volt..inkább hagyjunk ki a bazon 2.versenyt..mert új közegbe akartam menni...
4.soha se gondoltam volna,de ezt én tapasztaltam..hogy a túra erősebb mint a baz..hiába majdnem ugyan azok az emberek ellen megyek én...mert nézem a ladásokat is stb...valahogy itt nem érdeklik őket annyira vagy nem tudom...de...túrába sokkal jobban összekapják magukat...gyorsabban mennek....

és éppen ezért örülök hogy eltudtam ide is jutni..és örülök h nem ragadtam le a bazon...mert így úgy amúgy...
fejemre kellett kicsit cseppenni ózdon,hogy azért nem minden úgy van ahogy én azt gondolom...

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szer. júl. 18 17:22

Csomos Miklos írta: ja igen mert nem tudok megverni egy 235le volvot meg egy 250le renault megane maxit..(és ez már gáz)

Nem néztem kitől kaptál ki nem néztem hanyadik lettél!
Nekem elég volt az a pár féktáv amit láttam :)

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 17:32

Lenart Szabolcs írta:
Csomos Miklos írta: ja igen mert nem tudok megverni egy 235le volvot meg egy 250le renault megane maxit..(és ez már gáz)

Nem néztem kitől kaptál ki nem néztem hanyadik lettél!
Nekem elég volt az a pár féktáv amit láttam :)
ok.fikázni azt tudsz.. :D volt 1 rossz versenyem.. többit nem tudod felhozni,valószínűleg ott is olyan féktávot vettem...mikor azokat vertem simán akik ózdon fény éveket adtak...

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szer. júl. 18 18:13

Csomos Miklos írta: ok.fikázni azt tudsz.. :D volt 1 rossz versenyem.. többit nem tudod felhozni,valószínűleg ott is olyan féktávot vettem...mikor azokat vertem simán akik ózdon fény éveket adtak...
Ezt eddig is tudtuk hogy fikázni tudunk téged!
Azt nem értem benned hogy miért kell állandóan nyígnod mint egy fürdős kurvának azért hogy nincsen pénzetek versenyezni.
Örülj neki hogy tudsz miből menni és van mivel menni.

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 18:21

Lenart Szabolcs írta:
Csomos Miklos írta: ok.fikázni azt tudsz.. :D volt 1 rossz versenyem.. többit nem tudod felhozni,valószínűleg ott is olyan féktávot vettem...mikor azokat vertem simán akik ózdon fény éveket adtak...
Ezt eddig is tudtuk hogy fikázni tudunk téged!
Azt nem értem benned hogy miért kell állandóan nyígnod mint egy fürdős kurvának azért hogy nincsen pénzetek versenyezni.
Örülj neki hogy tudsz miből menni és van mivel menni.
okfasz

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szer. júl. 18 18:25

Csomos Miklos írta: okfasz
Majd ha valamiért meg kellett küzdened akkor utána magyarázhatsz nekem.
Addig amíg meg apuci kedvenc kisfia vagy fogd be a pofád kis pöcs!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szer. júl. 18 18:32

Lenart Szabolcs írta:
Csomos Miklos írta: okfasz
Majd ha valamiért meg kellett küzdened akkor utána magyarázhatsz nekem.
Addig amíg meg apuci kedvenc kisfia vagy fogd be a pofád kis pöcs!
ok.mintha csak te dolgoznál a világon d3

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szer. júl. 18 18:58

Csomos Miklos írta: ok.mintha csak te dolgoznál a világon d3
Majd meglátjuk mikike vasárnap milyen kemény leszel!
Csak nehogy pont előttem dobd tetőre a faterod autóját!

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 szer. júl. 18 19:47

Na...a trágár szavak használatát abba lehet hagyni. Köszönöm.

1: Látod ezért fikázunk mindig téged, mert 20 évesen nincs akkora agyi szinted, hogy felfogd, annak hogy azt mondom, hogy nincs mindenkinek annyi lóvéja versenyezni mint nektek, semmi köze nincs az elért eredményeid elismeréséhez...Ha nem ismertük volna el, nem gratuláltunk volna neked, akkor megérteném, hogy ezt a mondatot úgy értelmezed, hogy szerintem csak alád van téve a lóvé, de eredmény semmi. De így...továbbá itt csak arról volt szó, hogy Zolikáék azért nem jönnek ide, mert nekik nem fér bele. Erre írtam, hogy értsd már meg, hogy nem mindenkinek van annyi pénze mint nektek. Képzeld el ugyan ezt egy Benik és Turi beszélgetésben. Benik mondta volna Turinak 2004-ben hogy miért nem jössz ki te is pár vb futamra egy évben? És erre ugyan ezt válaszolta volna Tomi, hogy nincs mindenkinek annyi lóvéja mint nektek. De 20 évesen még nem megy neked a mondatok összekapcsolása. Ezért fikázunk amikor csak okot adsz rá. És elég sokszor adsz rá...És amint láthatod, nem csak én vagyok itt a csúnya rossz bácsi, hanem rajtam kívül azért akadnak páran...szóval ha már többen is látják, akkor talán abban van valami :rolleyes:
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 szer. júl. 18 20:23

Mixike, alázat...
Még ha jól is mész, jók az eredmények (így van), akkor sem magunkat kell sztárolni, meg önfényezést csinálni. Majd jön más, aki megvéd, és kiemeli az eredményeket, de ezzel arcoskodni...

Egyébként tényleg köze nem volt a beszélgetésnek az eredményeidhez.

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szer. júl. 18 20:54

Amint látom, miattam is megy a vita, bocs urak! Annyi a lényeg, hogy MÉG nincs lehetőségem/ünk feljebb lépni. BAZ-ra nem fogok elmenni. Semmivel sem erősebb a mezőny, mint itt. Van 1-2 összkerekes, BMW,zsiguli, suzuki...KB. ugyanaz. Nem fogok 400 km-rel többet utazni érte! :) A következő lépcsőfok a sprint lenne, de lehet még 1-2 évig megyünk itt, vagy többet, aztán túra. Amint fater úgy látja, hogy elég gyors vagyok és stabil, akkor léphetünk feljebb. :) Na meg ha lesz 1 biztos háttér, mert anélkül igen nehéz! :) Egyelőre TME ,vagy már nem is tudom mi. :D Most van 1 jó ismerős, aki ellenfél is egyben, 10 éve ment RALLY2-ben, most az motivál,hogy ő előtte végezzek! :)

Remélem nem volt bunkó, és érthető voltam! Peace
Kép

tomilevi
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: tomilevi » 2012 szer. júl. 18 21:21

Csomos Miklos írta:soha se gondoltam volna,de ezt én tapasztaltam..hogy a túra erősebb mint a baz..hiába majdnem ugyan azok az emberek ellen megyek én...mert nézem a ladásokat is stb...valahogy itt nem érdeklik őket annyira vagy nem tudom...de...túrába sokkal jobban összekapják magukat...gyorsabban mennek....
Mivel egy BAZ Rallysprinten jóval látványosabban közlekednek egyesek, mint egy Túra versenyén. (Ez a pályaszéléről is tapasztalható!!)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 csüt. júl. 19 06:08

Bóta Róbert írta:Mixike, alázat...
.....attól messze áll..ezzel a neveléssel sose lesz neki.. ;)

A "faszozással"meg nem árt vigyázni mert nem tudni ki veri szájba --mondjuk-- a szervizparkba vagy egy rajtba...

Ugye a fórumon 20kilósan is lehet vki. nehézsúlyú k1 vb bajnok...(és ez nem csak Mixinek szól). :D :D
HFRT Team

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 csüt. júl. 19 10:18

jólvan,oké,befogtam!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 csüt. júl. 19 10:23

Fekete Misi írta:Na...a trágár szavak használatát abba lehet hagyni. Köszönöm.

1: Látod ezért fikázunk mindig téged, mert 20 évesen nincs akkora agyi szinted, hogy felfogd, annak hogy azt mondom, hogy nincs mindenkinek annyi lóvéja versenyezni mint nektek, semmi köze nincs az elért eredményeid elismeréséhez...Ha nem ismertük volna el, nem gratuláltunk volna neked, akkor megérteném, hogy ezt a mondatot úgy értelmezed, hogy szerintem csak alád van téve a lóvé, de eredmény semmi. De így...továbbá itt csak arról volt szó, hogy Zolikáék azért nem jönnek ide, mert nekik nem fér bele. Erre írtam, hogy értsd már meg, hogy nem mindenkinek van annyi pénze mint nektek. Képzeld el ugyan ezt egy Benik és Turi beszélgetésben. Benik mondta volna Turinak 2004-ben hogy miért nem jössz ki te is pár vb futamra egy évben? És erre ugyan ezt válaszolta volna Tomi, hogy nincs mindenkinek annyi lóvéja mint nektek. De 20 évesen még nem megy neked a mondatok összekapcsolása. Ezért fikázunk amikor csak okot adsz rá. És elég sokszor adsz rá...És amint láthatod, nem csak én vagyok itt a csúnya rossz bácsi, hanem rajtam kívül azért akadnak páran...szóval ha már többen is látják, akkor talán abban van valami :rolleyes:
:up:
Amúgy én csak...kicsit Zolikát szerettem volna ezzel felhergelni,h bassza isten megpróbálom apámat megdumálni hogy menjünk el ide...és amúgy azért megyek havi 10.000km-t..h csak alám van tolva :) meg azért vagyok kint néha..15napokat...kis 3,5 furgonnal németbe..meg ott luxemburg..össze vissza...na de mind1..nem jövök én ide többet úgyis mindenkinek csak az vagyok h alám tolták..és egy g.ci vagyok!

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 csüt. júl. 19 14:05

Csomos Miklos írta:nem jövök én ide többet úgyis mindenkinek csak az vagyok h alám tolták..és egy g.ci vagyok!
:up: :respect:

Ronay Laszlo
RBR Fan
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ronay Laszlo » 2012 csüt. júl. 19 15:19

:respect: megint nem lépek be fél évig.
Az öregeket csókoltatom! :D

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 csüt. júl. 19 18:11

Csomos Miklos írta:
Fekete Misi írta:Na...a trágár szavak használatát abba lehet hagyni. Köszönöm.

:up:
Amúgy én csak...kicsit Zolikát szerettem volna ezzel felhergelni,h bassza isten megpróbálom apámat megdumálni hogy menjünk el ide...és amúgy azért megyek havi 10.000km-t..h csak alám van tolva :) meg azért vagyok kint néha..15napokat...kis 3,5 furgonnal németbe..meg ott luxemburg..össze vissza...na de mind1..nem jövök én ide többet úgyis mindenkinek csak az vagyok h alám tolták..és egy g.ci vagyok!

Semmi közöm a beszélgetéshez, de szerintem még mindig nem érted a lényeget!
Nem mondták, hogy nem dolgozol hanem, hogy nem sok embernek a Faterjának garázsába áll egy versenyautó, mert ha így lenne azt a 20/30 ropit versenyenként nagyon sokan innen örömmel tapsolnánk el egy egy futásért.
Viszont számold ki légyszives hány hónapig kell félretennem azt a 20/30 ropit, hogy a garázsomba álljon egy versenyautó!
Közben megemlíteném nekem pont 30 ropimba kerül tankolni havonta, azt az autót amit sok sok hónapig spórolt 20/30 ropiból vettem egy 9 éves totálkáros 323F Mazdát, amit nyugdíjas Faterom itthon fél év alatt összerakott nekem, (így kb 2/3-ad áron kijöttünk)!
És én úgy gondolom, itt sokkal de sokkal rosszabb helyzetben lévők is fórumoznak és játszanak nálam!

Ettől függetlenül további jó munkát és jó/eredményes versenyzést kívánok neked teljes szívemből! (irónia nélkül, teljesen komolyan) ;)
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 csüt. júl. 19 20:11

Ez egyértelmű amit leírtál!!!Teljesen egyet értek veled!

nem kezdek megint bele :D de itt olyan versenyzőről volt szó akinek van autója.. d3
na de nem írok többet én már ,és köszi! :D

Tocy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tocy » 2012 szomb. júl. 21 13:57

Mert még most sem fogod fel a cseppnyi agyaddal, hogy mi a fenéről is beszél ott neked mindenki évek óta...be kéne fogni a pofádat, összetenni a két kezed, hogy egy ilyen autóval mehetsz rendszeresen ennyi idősen. Nem ugatni, hogy de te kint vagy Luxemburgban...kit érdekel? Kinek a pénzéből csinálod az egészet? Ki tett alád versenyautót? Ja, hát nem te. És ahelyett, hogy úgy viselkednél, mint Zolika, aki megmondja, hogy nincs pénz elmenni, majd ha lesz, meg ha fater úgy látja elég jó, akkor lehet. Kész. Te meg szétbaszod a váltót, aztán megmagyarázod, sőt ha jól emlékszem megrugdosod az autót...kb itt mondtam volna azt, hogy na kisfiam, akkor otthon a matchbox való neked, majd ha összerakod magadnak, akkor mehetsz rallyzni is. Senki nem mondta, hogy nem mész jól, sőt mindig mindenki gratulált is, de most megint a sértődős óvodás jött elő belőled, beszélsz félre folyamatosan, aztán meg lefaszozod a másikat. Kit érdekelnek az eredményeid, ha ekkora nagyképű tahó vagy, és még meg sem érted, hogy évek óta mit pofáznak neked a többiek. Már akkor is, amikor még nem versenyeztél, csak RBR-ben mentél 2 jó időt, a 3.-on TK, és utána meg magyaráztad, hogy de az első kettőn 1. idő volt...kb annyi agyad van még most is.
Kép

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 szomb. júl. 21 14:25

Tocy írta:Mert még most sem fogod fel a cseppnyi agyaddal, hogy mi a fenéről is beszél ott neked mindenki évek óta...be kéne fogni a pofádat, összetenni a két kezed, hogy egy ilyen autóval mehetsz rendszeresen ennyi idősen. Nem ugatni, hogy de te kint vagy Luxemburgban...kit érdekel? Kinek a pénzéből csinálod az egészet? Ki tett alád versenyautót? Ja, hát nem te. És ahelyett, hogy úgy viselkednél, mint Zolika, aki megmondja, hogy nincs pénz elmenni, majd ha lesz, meg ha fater úgy látja elég jó, akkor lehet. Kész. Te meg szétbaszod a váltót, aztán megmagyarázod, sőt ha jól emlékszem megrugdosod az autót...kb itt mondtam volna azt, hogy na kisfiam, akkor otthon a matchbox való neked, majd ha összerakod magadnak, akkor mehetsz rallyzni is. Senki nem mondta, hogy nem mész jól, sőt mindig mindenki gratulált is, de most megint a sértődős óvodás jött elő belőled, beszélsz félre folyamatosan, aztán meg lefaszozod a másikat. Kit érdekelnek az eredményeid, ha ekkora nagyképű tahó vagy, és még meg sem érted, hogy évek óta mit pofáznak neked a többiek. Már akkor is, amikor még nem versenyeztél, csak RBR-ben mentél 2 jó időt, a 3.-on TK, és utána meg magyaráztad, hogy de az első kettőn 1. idő volt...kb annyi agyad van még most is.
Hú bazdki ez nagy :D :respect: :up:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 vas. júl. 22 20:39

Tocy írta:Mert még most sem fogod fel a cseppnyi agyaddal, hogy mi a fenéről is beszél ott neked mindenki évek óta...be kéne fogni a pofádat, összetenni a két kezed, hogy egy ilyen autóval mehetsz rendszeresen ennyi idősen. Nem ugatni, hogy de te kint vagy Luxemburgban...kit érdekel? Kinek a pénzéből csinálod az egészet? Ki tett alád versenyautót? Ja, hát nem te. És ahelyett, hogy úgy viselkednél, mint Zolika, aki megmondja, hogy nincs pénz elmenni, majd ha lesz, meg ha fater úgy látja elég jó, akkor lehet. Kész. Te meg szétbaszod a váltót, aztán megmagyarázod, sőt ha jól emlékszem megrugdosod az autót...kb itt mondtam volna azt, hogy na kisfiam, akkor otthon a matchbox való neked, majd ha összerakod magadnak, akkor mehetsz rallyzni is. Senki nem mondta, hogy nem mész jól, sőt mindig mindenki gratulált is, de most megint a sértődős óvodás jött elő belőled, beszélsz félre folyamatosan, aztán meg lefaszozod a másikat. Kit érdekelnek az eredményeid, ha ekkora nagyképű tahó vagy, és még meg sem érted, hogy évek óta mit pofáznak neked a többiek. Már akkor is, amikor még nem versenyeztél, csak RBR-ben mentél 2 jó időt, a 3.-on TK, és utána meg magyaráztad, hogy de az első kettőn 1. idő volt...kb annyi agyad van még most is.
jólvan,élveztem a mai napot irigykedjetek :P és érdekes olyan jól eltudok jönni...odajött hozzám Határ is..Coyotetal is dumáltam...

Szabi te meg jó sportember vagy,és még te beszélsz... :)

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 vas. júl. 22 20:44

Csomos Miklos írta:
Szabi te meg jó sportember vagy,és még te beszélsz... :)
Majd ha nem faszozol le engem akkor nem fogsz tőlem többet ilyet kapni!

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 hétf. júl. 23 06:31

Csomos Miklos írta: jólvan,élveztem a mai napot irigykedjetek ....
....tényleg egy elkényeztetett nagyképű kispöcs vagy öcsi....és ez a lényeg nem az elért eredmény...
HFRT Team

Válasz küldése