Simfans-tagok élesben

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Simfans-tagok élesben

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 14 18:33

http://www.youtube.com/watch?v=SsGbq8AyAiM

nem tudom miért romlik ennyit a minőség..itthon full hd...mind1 szarok rá :/

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 hétf. máj. 14 18:47

Csomos Miklos írta:http://www.youtube.com/watch?v=SsGbq8AyAiM

3:38 :fear: :fear2:
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 14 18:56

Tusy írta:

Én is ezt csináltam kb,néztem hova esünk be,nagy szerencsénk volt.... :rolleyes:

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2012 hétf. máj. 14 19:03

Csomos Miklos írta:
Tusy írta:

Én is ezt csináltam kb,néztem hova esünk be,nagy szerencsénk volt.... :rolleyes:

De ügyesen megfogtad és nem is zökkentett ki! ;)
Grat! :respect:
Kép

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. máj. 14 21:33

Tusy írta:

Erre mondta Hodula (?) navigátora hogy: "ez nem vót pitlák..." :up:
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 14 21:39

Fekete Misi írta:
Tusy írta:

Erre mondta Hodula (?) navigátora hogy: "ez nem vót pitlák..." :up:
nekem csak ennyit mondott,úgy néz ki a gumi eleresztett,és most már vegyél vissza... :rolleyes: d3
amúgy én voltam a hülye...elengedtem a gázt..kanyar közepén,ilyet nem szabad egy elsőkerekesnél...csak...elakartam nyomni padlón,mikor megláttam hogy ott a lassító...fékezni akartam a kanyar közepén...ezért tört ki a hátulja szerintem :/

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. máj. 14 21:55

Csomos Miklos írta: nekem csak ennyit mondott,úgy néz ki a gumi eleresztett,és most már vegyél vissza... :rolleyes: d3
amúgy én voltam a hülye...elengedtem a gázt..kanyar közepén,ilyet nem szabad egy elsőkerekesnél...csak...elakartam nyomni padlón,mikor megláttam hogy ott a lassító...fékezni akartam a kanyar közepén...ezért tört ki a hátulja szerintem :/
Hát nem feltétlenül a Te hibád. Lehet navigátor hiba is, mivel főleg ilyen vizes úton, ilyen nagy tempónál be kellett volna mondania kanyar előtt hogy mittudomén B2 mínuszos mert 100ra lassító. Bár ez is olyan hogy lehet a Te számládra is írni, mert pályafelírásnál felírhattad volna úgy is hogy "a B2-t és a lassítót egybe mondd." De ennyi tapasztalattal a hátad mögött ez még nem várható el, hogy ilyen apróságokra is figyelj pályafelírásnál.
Ford Fiesta S2000

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. máj. 14 21:57

Innen könnyen pofázok, de én is kerültem már hasonló helyzetbe (is)... :) Mindamellet ügyesen megfogtad, legközelebb több gázt, a személyautó gumi nem tesz kárt benne max 1 lökös, és még látványos is lesz! ;) Grat! :)
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 14 22:18

Fekete Misi írta:
Csomos Miklos írta: nekem csak ennyit mondott,úgy néz ki a gumi eleresztett,és most már vegyél vissza... :rolleyes: d3
Hát nem feltétlenül a Te hibád. Lehet navigátor hiba is, mivel főleg ilyen vizes úton, ilyen nagy tempónál be kellett volna mondania kanyar előtt hogy mittudomén B2 mínuszos mert 100ra lassító. Bár ez is olyan hogy lehet a Te számládra is írni, mert pályafelírásnál felírhattad volna úgy is hogy "a B2-t és a lassítót egybe mondd." De ennyi tapasztalattal a hátad mögött ez még nem várható el, hogy ilyen apróságokra is figyelj pályafelírásnál.
B1 padlónak írtam,100ra lassító,egybe is mondta...csak mit tudom én...rosszul mértem fel,azt hittem távolabb van a lassító :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 kedd máj. 15 01:03

Csomos Miklos írta:
Fekete Misi írta:
B1 padlónak írtam,100ra lassító,egybe is mondta...csak mit tudom én...rosszul mértem fel,azt hittem távolabb van a lassító :)
Majd idővel ráérzel hogy akkor az ilyeneket inkább ,,hazudósra" írod, tehát nem 100 hanem 50re a lassító. Vagy egyszerűen B1, padló nélkül, vagy B1 vége fékes mert 100ra vagy 50re lassító. A navigátor szemmel a jobb 1ből című könyvben írja azt Toth Zsolt (többek közt Kőváry navigátora) hogy a kanyarok előtt a szám az nem azt jelenti hogy hány méterre van a kanyar, hanem az csak egy jelzés értékű szám, amit a versenyző jónak lát. Hiába van a valóságban 200m-re egy kanyar, a versenyző ha úgy látja jónak, akkor 100at ír. Ez a km-ekkel úgyis fog jönni neked :)
Ford Fiesta S2000

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 kedd máj. 15 06:57

http://www.youtube.com/watch?v=6wAC9EwZwM4

Javított verzió 720p HD!!! :)

Majd hétvégén Ózdon :)

Nagyon örülök így is hogy sikerült célba érni,1,5x verseny...így kategóriába sokat előre léptem...abszolútba is azért,kár hogy Abodon szétesett az autó...már akkor abszolútban is eléggé elől lennék :S :)

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 hétf. máj. 21 06:52

Na Mixi milyen volt?

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 21 11:00

Lenart Szabolcs írta:Na Mixi milyen volt?
Nehéz mit mondani,mindenki mondja h gratulálok,először 3.ik lettél...h/2ben stb...
először is egész nap ment a vita ki mennyit ment pontosan a királdi körgyorson...ez nem hitte el a másik idejét...a másik a másikét nem....

1 hibám volt,felkapott egy lassítóra...és ott kormányösszekötő elhajlott...ott vagy 10-15mp benthagytam..plusz a gumijaink lementek nullára..mind a 4ből látszik a drót csoda h el nem pukkant...
..

de nem értem...eddig akiket tudtam verni...elég sokkal...meg szinte mindig még ők is adtak 15-20mp...

nem tudok erre mit írni,nagy csalódás volt számomra...eddig nem ezek az eredmények jöttek...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. máj. 21 11:27

Nem akarlak megbántani, de ahogy én láttalak, most nem mentél valami jól. :(

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 21 11:31

Bóta Róbert írta:Nem akarlak megbántani, de ahogy én láttalak, most nem mentél valami jól. :(
lehet,egyértelmű,valami volt...ilyen nap..vagy nem tudom...de most nem sült.. d3

tottiiii
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: tottiiii » 2012 hétf. máj. 21 11:35

Bóta Róbert írta:Nem akarlak megbántani, de ahogy én láttalak, most nem mentél valami jól. :(
Csatlakoznék az előttem szólóhoz,sajna...nem igazán látszott a sebesség most :confused2: .....viszont pozitívum hogy az utolsó körben királdon az egyik visszafordító előtt füstöltél nekünk egy jóadagot(az első kerekekkel) :D

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 21 11:40

tottiiii írta:
Csatlakoznék az előttem szólóhoz,sajna...nem igazán látszott a sebesség most :confused2: .....viszont pozitívum hogy az utolsó körben királdon az egyik visszafordító előtt füstöltél nekünk egy jóadagot(az első kerekekkel) :D
d3 köszi,hát na :D csak ezt annyira belülről nem éreztem ... bár a gumiaink nullásak voltak,na meg erős ez a túra mezőny :) majd esztergomban..ha ott is ennyit kapok abbahagyom :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. máj. 21 12:38

Kell ilyen is... :)

De ha azt nézed, nem tudom, az első Királdon mi volt, de ha leveszünk 3 percet, ahogy átlagosan 1 perc körül kaptál ott mindig, akkor benne vagy az első 10-ben... :rolleyes:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 21 13:09

Bóta Róbert írta:Kell ilyen is... :)

De ha azt nézed, nem tudom, az első Királdon mi volt, de ha leveszünk 3 percet, ahogy átlagosan 1 perc körül kaptál ott mindig, akkor benne vagy az első 10-ben... :rolleyes:
így van,jó lesz az...meg...azért volt a renault megane ...a kategóriába...azzal ment valaki régen 1.osztályba...biztos nem 170le mint a miénk...+ a volvo..c30...ezek azért elég jó autók....nagy varga géza..ladája..1.9injektoros komputerrel...hát az amit szólt...durva... de kell ilyen is :D

elkell felejteni ezt a versenyt,és a következőre koncentrálni :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2012 hétf. máj. 21 13:23

Csomos Miklos írta:
Bóta Róbert írta:Kell ilyen is... :)

így van,jó lesz az...meg...azért volt a renault megane ...a kategóriába...azzal ment valaki régen 1.osztályba...biztos nem 170le mint a miénk...+ a volvo..c30...ezek azért elég jó autók....nagy varga géza..ladája..1.9injektoros komputerrel...hát az amit szólt...durva... de kell ilyen is :D

A Volvo nagyon durván jó kocsi, és a versenyző nagyon durván jól megy vele. Eger Rally-n láttam az egerszóláti derékszögben, hát baromi komoly féktávot vett. Már azt hittük hogy sok lesz, de nagyon keményen befékezte a kanyarba, és nagyon stabil volt a kocsi a fékúton. Egy picit se szitált be.

Szerk: Jah bár most nézem, hogy ez már nem az a kocsi :D Az még az 1-el régebbi volt. Na mindegy, de biztos nem lett sz.rabb :D
Ford Fiesta S2000

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2012 hétf. máj. 21 13:45

Mixi sztem semmi szomorkodni valód sincs. ezeket az embereket egy ideig nem fogod tudni megfogni, maximum a tempós pályákon.
Nagy Vargáék azért nem ma kezdték, sok verseny van mögöttük a technika sem egy 20 évvel ezelőtti, papp-ék volvojáról ne is beszéjünk, az egy komoly technika.. nem lehet az opellel hasonlítani, meg ők is már több éve versenyeznek, a megane-ost nem ismerem, de az az autó is komoly, igaz nem mentek vele olyan jól. Szerintem amit tudtál kihoztál a kocsiból, több tapasztalattal többet is kitudsz majd, de sztem az opellal sosem fogsz tudni közel kerülni hozzájuk a technikás pályákon.
Az opel látszólag gyengébb, és a futóműve sem olyan mint azoké. Sztem szép eredmény ezzel a technikával.
Láttam nem voltál jó kedvű a rajtban, mondtad h nem jó. Mindegy lesz majd jobb:)
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. máj. 21 13:53

Toth Alex írta:Mixi sztem semmi szomorkodni valód sincs. ezeket az embereket egy ideig nem fogod tudni megfogni, maximum a tempós pályákon.
Nagy Vargáék azért nem ma kezdték, sok verseny van mögöttük a technika sem egy 20 évvel ezelőtti, papp-ék volvojáról ne is beszéjünk, az egy komoly technika.. nem lehet az opellel hasonlítani, meg ők is már több éve versenyeznek, a megane-ost nem ismerem, de az az autó is komoly, igaz nem mentek vele olyan jól. Szerintem amit tudtál kihoztál a kocsiból, több tapasztalattal többet is kitudsz majd, de sztem az opellal sosem fogsz tudni közel kerülni hozzájuk a technikás pályákon.
Az opel látszólag gyengébb, és a futóműve sem olyan mint azoké. Sztem szép eredmény ezzel a technikával.
Láttam nem voltál jó kedvű a rajtban, mondtad h nem jó. Mindegy lesz majd jobb:)
:up:

Lenart Szabolcs
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Lenart Szabolcs » 2012 hétf. máj. 21 13:55

Csomos Miklos írta:
A féktávjaid szarok, de nagyon. :(

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. máj. 21 14:20

Lenart Szabolcs írta:
Csomos Miklos írta:
A féktávjaid szarok, de nagyon. :(
Nekem is ez tűnt fel (legalábbis ezen a versenyen).

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. máj. 21 19:51

Valószínűleg azok voltak,mert valahol kijött ez a sok különbség,majd a következőn megpróálok valamit alkotni...abban is igaza van alexnak..hogy a gumik idősebb voltak a kocsin mint én kb...a technika se...olyan...és bekell látni ezek a ladák nagyon durvák.... és NAGYON ÜGYESEK...velük...

tempós pályán szerinetm több esélyem lesz...

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. máj. 21 20:03

Csomos Miklos írta:tempós pályán szerinetm több esélyem lesz...
:up: ;)

NyilasM
[HFRT] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: NyilasM » 2012 kedd máj. 22 10:08

Csomos Miklos írta:...tempós pályán szerintem több esélyem lesz...
Ráseránts...tudod ha első szándékban nem a bizonyítani akarás,hanem az hogy jól érezd Magad,mármint az lesz az 1számú ok hogy indulsz egy versenyen akkor talán az eredmény is jobban jön majd.... egy görcsösebb akarás mindig hibákhoz vezet.
Amúgy nézd a jó oldalát,versenyeztél a hétvégén...sokan már ennek a ténynek is örülnének hidd el.... (Mi 3. nekifutásra sem tudtunk elindulni Ózdra, autómentőt "kihúzták"alólunk,a nagydobozos(benne a micsu) Kisnánáig jutott,megkotlott,majd Tesóm elindult a lábán vele...oszt T.szentmárián meg visszafordult,elment az 5. ...) szóval örülj hogy legalább tudtál versenyezni ;)
HFRT Team

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 kedd máj. 22 11:35

NyilasM írta:
Csomos Miklos írta:...tempós pályán szerintem több esélyem lesz...
Ráseránts...tudod ha első szándékban nem a bizonyítani akarás,hanem az hogy jól érezd Magad,mármint az lesz az 1számú ok hogy indulsz egy versenyen akkor talán az eredmény is jobban jön majd.... egy görcsösebb akarás mindig hibákhoz vezet.
Amúgy nézd a jó oldalát,versenyeztél a hétvégén...sokan már ennek a ténynek is örülnének hidd el.... (Mi 3. nekifutásra sem tudtunk elindulni Ózdra, autómentőt "kihúzták"alólunk,a nagydobozos(benne a micsu) Kisnánáig jutott,megkotlott,majd Tesóm elindult a lábán vele...oszt T.szentmárián meg visszafordult,elment az 5. ...) szóval örülj hogy legalább tudtál versenyezni ;)
:eek: :eek: bakker :( :(
Nagyon nem akarták ott fönt, hogy összejöjjön...

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2012 hétf. máj. 28 20:16

Zolika Ádándon megtalálható leszel a hétvégén ? :think:
TOTAL RACING SPORT EUROPE

Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. máj. 28 22:03

ha nekem szólt, akkor nem :/ :)
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2012 pén. jún. 01 20:31

Ifj. Geringer Zoli írta:ha nekem szólt, akkor nem :/ :)
:(

Kép

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 vas. jún. 03 16:27

elsz.rta magát a bal első lengéscsillapító (is)...
Kép

Kenubi
[Salgo ASE]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kenubi » 2012 szer. jún. 06 10:13

Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2012 szomb. jún. 30 13:54

Egészség legyen, meg nyomaték!

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 szomb. jún. 30 14:45

http://www.youtube.com/watch?v=iUOaPGVq ... e=youtu.be

Még a 2 héttel ezelőtti Nagynyárád...Kicsit rossz a minősége, de nekem ez volt eddig életem versenye. :D
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 szomb. jún. 30 16:05

Holnap valaki nyerges? :)

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 00:57

Jó futam volt.Volt egy lassító szétütésem,meg két nagyobb csúszásom,de egyébként oké volt minden.
Absz.14 H/2. 1. hely :)

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2012 hétf. júl. 02 07:56

Gratulálok,a szép helyezésért fiúk!Hajrááá! :taps: :taps: :respect: :respect:
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

rallyfenegyerek
[VFTS JRT]
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: rallyfenegyerek » 2012 hétf. júl. 02 09:30

Csomos Miklos írta:Jó futam volt.Volt egy lassító szétütésem,meg két nagyobb csúszásom,de egyébként oké volt minden.
Gratulálok. Remélem lesz belső. :up: :up: :lollypop:
HELL DIGITAL RALLY TEAM

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 09:34

rallyfenegyerek írta:
Csomos Miklos írta:Jó futam volt.Volt egy lassító szétütésem,meg két nagyobb csúszásom,de egyébként oké volt minden.
Gratulálok. Remélem lesz belső. :up: :up: :lollypop:
Most vágom össze,estefelé lesz szerintem :)

Toth Alex
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Alex » 2012 hétf. júl. 02 11:58

Gratula:) a tempós pályákon több esélyed van :) a kocsinak is jobban fexik:) grat csak így tovább:D
http://rallyheart.hu
8. Kincses Kupa S2000 1.hely
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 13:53

Toth Alex írta:
Gratula:) a tempós pályákon több esélyed van :) a kocsinak is jobban fexik:) grat csak így tovább:D
Most tudtam én is csak végignézni abelsőmet..mert nekem xp van a gépen,és ez a gopro szaggat xp-n a legnagyobb felbontásban..stbsbt..nem értek hozzá...most néztem vissza..hát ez durva..amilyen tempó van...nem tudom mennyire lesz jó ha youtubera felrakom... de majd meglátjuk :) most dolgozok rajta!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 16:54

http://www.youtube.com/watch?v=VqehAwbQCyQ

emberek,nálatok nézhető,nem szaggat stb... nincs gáz?

Nekem mintha kicsit szaggatna :S

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2012 hétf. júl. 02 17:19

nálam nézhető ;) szép volt, mi a lóf.szt problémázol annyit? :D
Kép

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 17:27

Ifj. Geringer Zoli írta:nálam nézhető ;) szép volt, mi a lóf.szt problémázol annyit? :D
hát hogy a maxiumot hozzam ki...mert a 4.gyors után 0,2-vel vezettem,és tudtam h egy ilyen hiba sokba kerülhet :D

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2012 hétf. júl. 02 18:01

Te Mixi, motorféket miért nem használsz?

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2012 hétf. júl. 02 19:53

http://www.youtube.com/watch?v=8hxM3J4a ... re=mh_lolz

nem jól rendeltem ki...nincs csak 480p....de nincs kedvem újra ..mert sok idő...
még a 6.ikat felrakom ott lesz 1080,meg 720p is..meg az amúgy is jobban sikerült az a gyorsasági :)

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2012 hétf. júl. 02 20:22

Csomos Miklos írta:http://www.youtube.com/watch?v=VqehAwbQCyQ

emberek,nálatok nézhető,nem szaggat stb... nincs gáz?

Nekem mintha kicsit szaggatna :S
nekem is jó minőségű a belső videóid.nekem se szaggat
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Csomos Miklos