Simfans-tagok élesben

WRC, MNASZ, F1, GT, Rallycross stb..

Moderátor: Moderátor

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Re: Simfans-tagok élesben

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 csüt. dec. 02 15:22

Ranga Peti
Kép
Egészség legyen, meg nyomaték!

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 csüt. dec. 02 15:33

kisBenko írta:Ranga Peti
:eek: :eek:
nincs több kép,vagy valami videjó?
köszi

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 csüt. dec. 02 15:45

lesz, meg belső is

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2010 csüt. dec. 02 16:42

IMG_1199LR.jpg
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 csüt. dec. 02 16:52

kisBenko írta:lesz, meg belső is
belső lesz már a tesztről is?
kíváncsian várom :)

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 csüt. dec. 02 16:55

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 csüt. dec. 02 22:35

Csomos Miklos írta:
http://www.youtube.com/watch?v=nphGyPn74m0

Hát nem egy leányálom ez a pálya :D

Amúgy baromi jó ötlet ez a motortérbe kameramikrofon :)

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 csüt. dec. 02 22:42

Bóta Róbert írta:
Csomos Miklos írta:
http://www.youtube.com/watch?v=nphGyPn74m0

:up: Nagyon jóóóóóó :respect:

Nagyon jó hangja van valóban...
Szabó Zéé

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 csüt. dec. 02 22:52

Bóta Róbert írta:

Öööö bocsi hogy megkérdezem, de nem ismerem fel arcról a srácot akit visz Peti. Ki Ő? Simfansos? Vagy csak úgy random? :D

Amúgy emberünk hogy nyúlt a majrévasért, mikor csak a fehér eget látta maga előtt d3 d3 d3 d3 d3
Johnnie Walker Racing Team
Ford Fiesta S2000

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 szomb. dec. 04 17:26

Hát a mocsok Kikiny :D Nem is akármilyen EVO 6-osban ül :)
http://www.duen.hu/kepek/foto/101204_mi ... e_0088.jpg

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szomb. dec. 04 17:38

Kép

Urban Peti
[Salgo ASE] elit

Hozzászólás Szerző: Urban Peti » 2010 szomb. dec. 04 17:54

kisBenko írta:Kép
Nekem így tetszik,hogy nincs telematricázva :) hajrá Árpi :up:
Sal ASE
‎"Addig nem vagy részeg, amíg kapaszkodás nélkül tudsz a padlón feküdni!"

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 szomb. dec. 04 21:19

Fekete Misi írta:Öööö bocsi hogy megkérdezem, de nem ismerem fel arcról a srácot akit visz Peti. Ki Ő? Simfansos? Vagy csak úgy random? :D
szerintem Bagyu, ha ő az akkor simfansos is
Kép

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 szomb. dec. 04 21:24

csery írta:
Fekete Misi írta:Öööö bocsi hogy megkérdezem, de nem ismerem fel arcról a srácot akit visz Peti. Ki Ő? Simfansos? Vagy csak úgy random? :D
szerintem Bagyu, ha ő az akkor simfansos is
Nem bagyu.

csery
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: csery » 2010 szomb. dec. 04 21:25

Bóta Róbert írta:Nem bagyu.
hát akkor kapufa :D
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szomb. dec. 04 21:39

Bagyu másik körben ment vele :)

lacka6
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: lacka6 » 2010 vas. dec. 05 18:43

kisBenko írta:Bagyu másik körben ment vele :)
pontosan, Bagyu másik körbe ment ;)
-----------------------

9.Kincses kupa

viewtopic.php?f=37&t=1436
-----------------------

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 vas. dec. 05 19:19

Hát sajnos nem sikerült jól az első EVO-s verseny.
Tanácstalanok voltunk mivel gumizzunk, mivel szögesünk nem volt, téli is csak valami nem túl hires, meg uj murva gumi. A legrosszabbat választottuk, a murvát, gondoltuk előttünk úgyis mindenki szögessel megy, majd fellazitják kicsit és jobb lehet. Hát nem lett, olyan nyári gumis filing volt, kb a nulla és a semmi között tapadt. Első gyors utolsó kanyarjában már nem jött ki a hó szoritásából sajnos. Pedig brutális az autó, nem hittem h ennyire jó. A teszten sikerült vele 2x 3kört menni, az nagyon durva volt, nem is a kanyarok, hanem ahogy átlép minden olyan gödröt amit el sem hittem, aztán volt benne olyan 1km körüli egyenes ami visszavezetett a rajthoz, repkedős, félre eldobós, stb, az nagyon király volt. Nagyon élveztem, de sajnos csak azt tudtuk, a pályán már nem érte el az élvezhető kategóriát. 10-20-al nem tudtunk befordulni sehova.... Ez van, ezt is megtanultuk, h azért murva gumi mert oda való... Akármilyen télivel is jobb lett volna, bár ettől minden jobb lett volna, de jól akkor sem tudtunk volna menni. Sajnálom ha valaki vár esetleg a pálya mellett, de ez most szarul adta ki magát.
Kép
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 vas. dec. 05 20:37

Sziasztok!

1 km azaz egy kilométer megtétele után véget ért számunkra a verseny :confused2:
Jobbra kellett volna fordulni szűken egy tempós rész után, kicsit rövidre vettem a féktávot, a kerekek blokkoltak a motor leállt és többé nem tudtam újra indítani. Mivel nem volt ott csak egy pályabíró illetve még egy srác 3-an nem tudtuk a hóban betolni az autót...a hiba oka, lerázódott az áramkábel az önindíttóról. Szombaton a fiúk kicserélték az önindítót és nem szorították össze a csatlakozásnál rendesen...ez van, eggyelőre még mindig nehezen emésztem a dolgot.
Sajnálom azt is, hogy tudom innen közűletek is sokan csápoltatok volna nekünk és nem adatott meg az érzés sajnos:(

Ide kívánkozik még egy dolog, Peti előttem rajtolt múrva gumival!( én Akapellával) , a rajt előtt odajött hozzám és közölte, hogy figyel és elenged ha esetleg beérném! Peti ez vagy így lett volna vagy nem de köszönöm a gesztust mégegyszer :up:

Csomos Miklos
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » 2010 vas. dec. 05 20:40

sajnálom..
mindenki erre panaszkodott,igazából így nem volt mérvadó semmi sem..ki hova lett volna elég..mert akinek az elejében volt szöges gumija..az nagyot ment,a többiek meg csak szenvedtek..

nekem egyik ismerősöm indult Kurtos Róbert egy Opel Astraval A7be..(téli gumival mentek)ahhoz képest egész jól volt ahol ilyen absz 14. mentek..de mind1,de mondta hogy volt olyan,kisebb emelkedő ahol azt hitte fel se fog menni az autó,olyan szinten csúszott meg szar volt.. :( :rolleyes:

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 vas. dec. 05 20:42

Arpad Szocs írta:Sziasztok!

1 km azaz egy kilométer megtétele után véget ért számunkra a verseny :confused2:
Jobbra kellett volna fordulni szűken egy tempós rész után, kicsit rövidre vettem a féktávot, a kerekek blokkoltak a motor leállt és többé nem tudtam újra indítani. Mivel nem volt ott csak egy pályabíró illetve még egy srác 3-an nem tudtuk a hóban betolni az autót...a hiba oka, lerázódott az áramkábel az önindíttóról. Szombaton a fiúk kicserélték az önindítót és nem szorították össze a csatlakozásnál rendesen...ez van, eggyelőre még mindig nehezen emésztem a dolgot.
Sajnálom azt is, hogy tudom innen közűletek is sokan csápoltatok volna nekünk és nem adatott meg az érzés sajnos:(

Ide kívánkozik még egy dolog, Peti előttem rajtolt múrva gumival!( én Akapellával) , a rajt előtt odajött hozzám és közölte, hogy figyel és elenged ha esetleg beérném! Peti ez vagy így lett volna vagy nem de köszönöm a gesztust mégegyszer :up:
Húúú Árpi :( :( Sajnálom nagyon :( Igaz én itthon voltam a fűtött szobában, nem csápoltam volna Nektek, de azért izgatottan figyeltem volna az eredményeiteket a neten :( Mikor felmentem a rallylive.hu-ra, akkor rá is csodálkoztam rendesen, hogy nem vagytok ott az eleje környékén. Aztán mégnagyobbat csodálkoztam, mikor sehol se láttalak Titeket :(

Tudom hogy ilyenkor nem ez a legfontosabb, de mondjuk ilyenkor, mikor egyértelműen a szervízcsapat hibája, méghozzá ilyen amatőr hiba, akkor is ugyan úgy ki kell fizetni a bérleti díjat? Vagy ilyenkor azt mondják hogy bocs, a mi hibánk, és akkor nem kell kifizetni, csak egy részét?
Ford Fiesta S2000

Arpad Szocs
Vendég

Hozzászólás Szerző: Arpad Szocs » 2010 vas. dec. 05 21:18

Fekete Misi írta:
Arpad Szocs írta:Sziasztok!

Húúú Árpi :( :( Sajnálom nagyon :( Igaz én itthon voltam a fűtött szobában, nem csápoltam volna Nektek, de azért izgatottan figyeltem volna az eredményeiteket a neten :( Mikor felmentem a rallylive.hu-ra, akkor rá is csodálkoztam rendesen, hogy nem vagytok ott az eleje környékén. Aztán mégnagyobbat csodálkoztam, mikor sehol se láttalak Titeket :(

Tudom hogy ilyenkor nem ez a legfontosabb, de mondjuk ilyenkor, mikor egyértelműen a szervízcsapat hibája, méghozzá ilyen amatőr hiba, akkor is ugyan úgy ki kell fizetni a bérleti díjat? Vagy ilyenkor azt mondják hogy bocs, a mi hibánk, és akkor nem kell kifizetni, csak egy részét?
Bocs Hakkapella és nem Akapella:)

Misi, jól látod ez eléggé amatőr hiba. A mi esetünkben mivel 20 % alatt teljesítettük a gyorsasági km-t így a versenynek magának nincs bérleti költsége, de! teszteltünk és annak van illetve beruháztunk rendesen gumikba, előszőr vettem 8 db Pirelli K4-et aztán rájöttünk, hogy kemény lesz, erre fól vettem 8 db vb-s Pirellit, aztán ma reggel még beruháztam 4 db Hakkapellára :think:
Szóval most van egy rakás eladó gumim ;)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 vas. dec. 05 21:25

Baszki :omg: :omg: Hát azt itthon nem igazán fogod tudni eladni ha jól gondolom :D Vagy max majd valamelyik versenyzőnek aki megy fel a Mátrába, Bükkbe vagy Mecsekbe. Tavaly asszem hogy Turán Friciék szögessel mentek a Mátrában. Vagy megtartod jövőre, bízva abban, hogy megint fog esni a hó, de hát az meg...lutri. Hát sajnálom nagyon hogy nem tudtátok megmutatni :( Sajnos az utóbbi időben nem nagyon jön be Neked a Mikulás Rally :( Jövőre remélem indultok, és akkor majd tudok csápolni én is :)
Ford Fiesta S2000

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 hétf. dec. 06 11:08

Nagyon-nagyon élveztem, élveztük a versenyt, tetszett, nehéz verseny volt, nagyon sokat lehetett belőle tanulni, fejlődni.
Igazából csak azt sajnáljuk, hogy az 1. helyről kellett feladnunk a versenyt, de nem szomorkodunk, mert addig nagyon élveztük, jó volt a hangulat.
Köszi mindenkinek a szurkolást!!!!
Lesz majd beszámoló, ahogy időm engedi... :)

Fekete Misi
[BRH] Tag

Hozzászólás Szerző: Fekete Misi » 2010 hétf. dec. 06 11:23

Vártam már hogy mikor jelentkezel Ati :) Sajnálom hogy Nektek sem sikerült célbaérni :( De remélem hogy jövőre láthatunk valahol versenyezni :)
Ford Fiesta S2000

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 hétf. dec. 06 12:30

Ahogyan Misi, úgy én is itthonról drukkoltam minden indulónak :)

Hát azt az 1km-t nagyon sajnálom, még azt sem lehet mondani, amit Atiék, hogy ja kiestek de élvezték, és egy élmény volt. 1km után gondolom ilyenről szó sem lehetett :confused2: :(

A lényeg, hogy sokan drukkoltak nektek (Kikinyéknek, Petiéknek is természetesen...)
Szabó Zéé

Mike83
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Mike83 » 2010 kedd dec. 07 20:38

Azért valakiről megfeledkezett mindenki. Tudom nem aktív fórumos, de akárhogy is nézem simfans tag,és nem nyomta szarul. :)
Gyarmati Ariel-nek is gratula szépen és gyorsan mentek,és őket elfogultság nélkül a kevés látványos versenyző kategóriájába sorolom a Mikun :)
Számomra üde színfoltja volt a versenynek :)

Kép
Kép

Szabo Zoltan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Szabo Zoltan » 2010 kedd dec. 07 20:55

Mike83 írta:Azért valakiről megfeledkezett mindenki. Tudom nem aktív fórumos, de akárhogy is nézem simfans tag,és nem nyomta szarul. :)
Gyarmati Ariel-nek is gratula szépen és gyorsan mentek,és őket elfogultság nélkül a kevés látványos versenyző kategóriájába sorolom a Mikun :)

Kép
Valóban :) azért néha írogat ide ;)

És tényleg megérdemli :up:
Szabó Zéé

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd dec. 07 21:09

Mike83 írta:Azért valakiről megfeledkezett mindenki. Tudom nem aktív fórumos, de akárhogy is nézem simfans tag,és nem nyomta szarul. :)
Nekem van egy sorozatképem is Róla, csak még nem volt időm foglalkozni vele.
Szerintem is nagyon jól ment!
És Ranga Peti előtt is emelem kalapom, hiszen murvagumival teljesíteni ezeket a gyorsokat, el sem képzeli aki nem próbálja, mit jelent jégen menni vele. A 2. gyors után kaptunk egy jobb hátsó defektet etapon és pótkeréknek 2 murvát vittünk, így azokat raktuk fel hátra a vígántpetendi gyorsra, azt hittem sose érünk be, iszonyat mit mászkált a hátulja, az első visszafordítóban meg is pörögtünk, de egyenesben is folyamatosan küzdeni kellett, brutál volt! Úgyhogy el tudom képzelni mit dolgozhatott az EVO-val.

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd dec. 07 21:12

Kikiny, nagyon sajnálom, ami bosszantó, hogy az utolsó kanyarban, a célegyenes volt hátra. :(
Jó volt, hogy jeleztél, mert ha nem vagy ott lehet mi is bátrabban elvállaljuk, így hogy lassítottunk, még így is alig akart befordulni az eleje.

Ranga Peti
RBR Fan

Hozzászólás Szerző: Ranga Peti » 2010 kedd dec. 07 22:17

Sziasztok.

Először is örülök Ati hogy találkoztunk, bár egy szerencsétlen helyzetben :D

Nekünk ez a verseny nagyon nem jött be, mert csak murvagumink volt, lehetőségünk most abszolút nem volt hogy szögest vegyünk akár előre, akár ott, úgyhogy tudtuk ha bármilyen is lesz az idő, ezzel kell mennünk. Reménykedtünk, hogy az idő melegszik és a olvadó jeget a szögesek feltépik és nekünk jó lesz a murvagumi ,de nagyon nem így lett.
Azt hiszem nyugodtan mondhatom hogy élvezhetetlen és egyben életveszély volt így menni.
Mivel azt se akartuk, hogy ma már elutaztunk stb akkor hazajöjjünk és esetleg mindenki gyávának higyjen, de így utólag talán jobb döntés lett volna, de azért belevágtunk. Próbálkoztam mindenhogy, de tök mindegy volt hogy 2.-ban vagy épp 5.-ben van az autó, ugyanúgy nem volt tapadás.
Remélem lesz alkalom majd tényleg igazi murván is kipróbálni az autót, mert ez igy most annyira nem tetszett :)
És tudom sokan mondják (kicsit jogosan is) hogy minek igy versenyezni, de én nagyon akartam...
Viszont egy totoálkárt csinálni nem lett volna nehéz így, azt meg azért el akartuk kerülni, ezért ki is álltunk az 5. után.
Ranga Motorsport
Mitsubishi Lancer EVO IX

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2010 kedd dec. 07 22:32

En sajnos nem jutottam el sem a rallysprintig, sem a rallyig, nekem eleg volt boven a szlalomverseny. Amiota autoban ulok, nyomtam a gazt neki mindig, eleinte kecskemeten a kiskoruton riogattam a kozpontban setalokat a haverokkal, errol volt egy nem tul valos riport a fokuszban(nem a fordban, direkt nem irtam be a csatornat). ennek kovetkezteben a megnovekedett rendori erok figyelo tekintete elol elindultam az egyik bevasarlo kozpont parkolojaban megrendezett szlalomversenyen Trabival szeria csoportban. Sikerult rogton kat elso idot menni, sot az A katba sorolt trabiktol is jobb idot mentem. Kesei nevezes miatt azonban nem kaptam meg az elso helyet, helyette kulondijkent kaptam egy serleget. Ez nagy lokes volt szamomra es hacsak tehettem elindultam ilyen versenyeken. Jarogattam pasztoy kupakra dunaharasztira, meg a helyi kupakon indultam. Kat 2.-3. helyek jottek, de elso sehogy sem tudtam lenni.

Evvel a kocsival mentem:

Kép

Ez volt a masodik trabim. Az elsorol sajnos nincs fotom.

Par ev kihagyas utan mar nagyon viszketett a talpam. Nem altam neki tancolni, hanem vettem egy forgalombol vegleg kivont Trabit 8000 jo magyar forintert. Az auto atesett egy komplett futomu felujitason, egy festesen, meg egy motorcseren leven az eredeti motorja beallt neki. Mivel ezt az egeszet en sajat zsebbol nyomtam egy teljesen atlagos fizetesbol elegge lassan keszult el a kocsi. 2005-ben viszont sikerult vegre menni a kocsival egy teljes szezont, bar ev kozben is fejlodott a kocsi. Az elso futamon meg lampa sem volt benne:

Gerpatvetel:

Kép

Futam:

Kép

Kat 2.-3. helyeket mentem vele, bar eleinte kellett egy kis ido, hogy visszaszokjak a verdaba, mert akkor mar astraztam a hetkoznapokban. Ev vegere osszeallt a kocsi kulseje:

Kép

Kép

A motorja viszont lebetegedett, amit csak a gokart palyan rendezett versenyen vettem eszre. Egy hettel kesobb volt az befejezo futam es egy bosszanto aprosag miatt nem keszultem el a mocival. Borzasztoan mergesitett a dolog.

2006-ban aztan neveztem az OSZAK-ra is. A kecskemeten rendezett kupan a kat-ot 100%-os teljesitmennyel megnyertem. Oszakban ev vegen harmadik lettem ugy, hogy meg a futamok felen sem sikerult elindulnom anyagi okok miatt. Viszont a legemlekezetesebb a szegedi tmax kupa volt ugyanebben az evben. Szinten kat elso helyezessel a zsebemben tertem haza.

Itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=AntFgawNZbo

2006-ban az autonak vege lett a szezonnal egyutt. Most van egy masik verdam, de mar idom nincs nagyon foglalkozni vele. Pedig nagyon jo lenne mar egyett menni csak ugy a magam kedveert.

Bóta Róbert
[BRH] Tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bóta Róbert » 2010 kedd dec. 07 22:39

:respect: :respect: :respect: :taps: :taps: :taps:

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 kedd dec. 07 23:33

Attila Szocs írta:
Nekem van egy sorozatképem is Róla, csak még nem volt időm foglalkozni vele.
Íme:
http://www.szocsati.gportal.hu/portal/s ... _03592.gif

Kezifekes Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Kezifekes Laci » 2010 szer. dec. 08 00:45

Kezifekes Laci írta:En sajnos nem jutottam el sem a rallysprintig, sem a rallyig, nekem eleg volt boven a szlalomverseny. Amiota autoban ulok, nyomtam a gazt neki mindig, eleinte kecskemeten a kiskoruton riogattam a kozpontban setalokat a haverokkal, errol volt egy nem tul valos riport a fokuszban(nem a fordban, direkt nem irtam be a csatornat). ennek kovetkezteben a megnovekedett rendori erok figyelo tekintete elol elindultam az egyik bevasarlo kozpont parkolojaban megrendezett szlalomversenyen Trabival szeria csoportban. Sikerult rogton kat elso idot menni, sot az A katba sorolt trabiktol is jobb idot mentem. Kesei nevezes miatt azonban nem kaptam meg az elso helyet, helyette kulondijkent kaptam egy serleget. Ez nagy lokes volt szamomra es hacsak tehettem elindultam ilyen versenyeken. Jarogattam pasztoy kupakra dunaharasztira, meg a helyi kupakon indultam. Kat 2.-3. helyek jottek, de elso sehogy sem tudtam lenni.

Evvel a kocsival mentem:

Kép

Ez volt a masodik trabim. Az elsorol sajnos nincs fotom.

Par ev kihagyas utan mar nagyon viszketett a talpam. Nem altam neki tancolni, hanem vettem egy forgalombol vegleg kivont Trabit 8000 jo magyar forintert. Az auto atesett egy komplett futomu felujitason, egy festesen, meg egy motorcseren leven az eredeti motorja beallt neki. Mivel ezt az egeszet en sajat zsebbol nyomtam egy teljesen atlagos fizetesbol elegge lassan keszult el a kocsi. 2005-ben viszont sikerult vegre menni a kocsival egy teljes szezont, bar ev kozben is fejlodott a kocsi. Az elso futamon meg lampa sem volt benne:

Gerpatvetel:

Kép

Futam:

Kép

Kat 2.-3. helyeket mentem vele, bar eleinte kellett egy kis ido, hogy visszaszokjak a verdaba, mert akkor mar astraztam a hetkoznapokban. Ev vegere osszeallt a kocsi kulseje:

Kép

Kép

A motorja viszont lebetegedett, amit csak a gokart palyan rendezett versenyen vettem eszre. Egy hettel kesobb volt az befejezo futam es egy bosszanto aprosag miatt nem keszultem el a mocival. Borzasztoan mergesitett a dolog.

2006-ban aztan neveztem az OSZAK-ra is. A kecskemeten rendezett kupan a kat-ot 100%-os teljesitmennyel megnyertem. Oszakban ev vegen harmadik lettem ugy, hogy meg a futamok felen sem sikerult elindulnom anyagi okok miatt. Viszont a legemlekezetesebb a szegedi tmax kupa volt ugyanebben az evben. Szinten kat elso helyezessel a zsebemben tertem haza.

Itt egy vidi:

http://www.youtube.com/watch?v=AntFgawNZbo

2006-ban az autonak vege lett a szezonnal egyutt. Most van egy masik verdam, de mar idom nincs nagyon foglalkozni vele. Pedig nagyon jo lenne mar egyett menni csak ugy a magam kedveert.

Ez lemaradt:

Kép

Mindet a sarga trabival szereztem!

galpetya
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: galpetya » 2010 szer. dec. 08 11:10

Kikinyék lapátra tették a Mitsu-t:
http://rallybrothers.com/galeria/2010/m ... gy1_89.jpg

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 szer. dec. 08 11:31

galpetya írta:Kikinyék lapátra tették a Mitsu-t:
Kikinyék Asi volt gépével mentek?? :eek:
Jó tudni, eddig nem gondoltam. :D
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. dec. 08 11:35

az úgy 2 éve nem Asié, de amúgy igen :)

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 szer. dec. 08 11:43

kisBenko írta:az úgy 2 éve nem Asié, de amúgy igen :)
Tusy írta: Kikinyék Asi volt gépével mentek?? :eek:
;)
Kép

kisBenko
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kisBenko » 2010 szer. dec. 08 13:00

hátttő, ha láttam volna a VOLT-ot, nyilván nem írom le
akko boccccs

Martin rally club
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Martin rally club » 2010 szer. dec. 08 13:34

Tusy írta:
kisBenko írta:az úgy 2 éve nem Asié, de amúgy igen :)
Tusy írta: Kikinyék Asi volt gépével mentek?? :eek:
;)
A képen 1 Mitsubishi Lancer evo VI van az Asinak régi evo hatosa gábornál van festésel
Mitsubishi Lancer EVO VI Gr. A/8 Suzuki Swift S1600 Mitsubishi Lancer Evo 7 WRC
Mitsubishi Lancer Evo 9. Gr.N,
Toyota Celica GT FOUR A
VW Polo s2000
Fiat Punto R3D
FANTA RALLY TEAM
Apollo RW-1010 PC kormány
III.RBR Fanta Kupa sorozat N/4 6.hely
4.RBR Fanta Kupasorozat s1600 3.hely utolsó előtti

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 szer. dec. 08 13:36

Martin rally club írta:
A képen 1 Mitsubishi Lancer evo VI van az Asinak régi evo hatosa gábornál van festésel
Nem unod még Martin? Mert én (és szerintem még többen) már eléggé...

Toth Laci
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Toth Laci » 2010 szer. dec. 08 13:39

Andrasko Istvan írta:
Martin rally club írta:
Az biztos.. amit a rallyheart chaten is leműveltél..
Kép

új email címem:

ztlaszlo[kukac]gomortel.hu

6. MRBRB 2009/2010 - S2000 -1. hely

Major Csabi
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: Major Csabi » 2010 szer. dec. 08 15:17

Toth Laci írta:
Andrasko Istvan írta:
Martin rally club írta:
Az biztos.. amit a rallyheart chaten is leműveltél..
:nevet2: :nevet2: :offtopic:

Ifj. Geringer Zoli
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Ifj. Geringer Zoli » 2010 szer. dec. 08 16:11

Pityunak már nagyon a bögyébe van :D
Géringer Zolika, HONDA Civic
Kép

Andrasko Istvan
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Andrasko Istvan » 2010 szer. dec. 08 16:38

Ifj. Geringer Zoli írta:Pityunak már nagyon a bögyébe van :D
Nincs :) Csak unom hogy mindig át kell ugrálnom a hozzászólásait :)

kikiny
[Salgo ASE]

Hozzászólás Szerző: kikiny » 2010 szer. dec. 08 18:13

galpetya írta:Kikinyék lapátra tették a Mitsu-t:
De jól megtaláltad!! Nagy kép :D köszi
amúgy igen, ex ASI kocsi volt.
Nekem Martinnal csak annyi bajom van h 99.9%-ban nem értem mit akar irni. Lehet addig jó :)
S A L G Ó A. S. E.
7. MRBR Champion

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 szomb. dec. 11 13:48

14. Mikulás Rallye beszámoló +képek, videók

A belsőkből talán visszajön, hogy mennyire csúszott. Sok helyen azt éreztem, hogy az utcai autómmal jobbat mennék, de a felfagyás miatt miatt biztos nem. Nekünk nagyon tetszett és ez a lényeg! :)

Ez volt a hógumink :D

Tusy
RBR Fan aktív tag

Hozzászólás Szerző: Tusy » 2010 kedd dec. 14 16:12

Attila Szocs írta:14. Mikulás Rallye beszámoló +képek, videók

A belsőkből talán visszajön, hogy mennyire csúszott. Sok helyen azt éreztem, hogy az utcai autómmal jobbat mennék, de a felfagyás miatt miatt biztos nem. Nekünk nagyon tetszett és ez a lényeg! :)

Ez volt a hógumink :D
:respect:
Pont ott álltunk ahol mondtad, hogy "ezt nagyon elbattam" , lehet nem volt olyan látványos, kilincsel előre fíling de kívülről nem tűnt túl lassúnak sem, sokan ennél 100X lassabban fordultak 4 kerekes autóval is ;)

Ja és nagyon sajnálom, hogy nem tudtatok végig menni, pedig nagyon szépen mentetek a belsőkből ítélve. :(
Kép

Attila Szocs
RBR Fan aktív tag
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Attila Szocs » 2010 szer. dec. 15 01:00

Tusy írta: :respect:
Pont ott álltunk ahol mondtad, hogy "ezt nagyon elbattam" , lehet nem volt olyan látványos, kilincsel előre fíling de kívülről nem tűnt túl lassúnak sem, sokan ennél 100X lassabban fordultak 4 kerekes autóval is ;)

Ja és nagyon sajnálom, hogy nem tudtatok végig menni, pedig nagyon szépen mentetek a belsőkből ítélve. :(
Köszi! Ahogy néztem azt a kanyart sokan mások is elrontották, főleg a nem szögesek.

Válasz küldése